MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA

Ići dole 
+2
bokac
ZORAN R.
6 posters
AutorPoruka
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyPon 1 Feb 2010 - 9:31

Uh, o bureku ovih dana...

U petak, 29.01.2010. se desilo NEŠTO SUVIŠE ZNAČAJNO DA BI burek BIO PRIMARAN!

cheers cheers cheers IZAŠLA JE IZ ŠTAMPE (KONAČNO!) NOVA GORANOVA I ACINA KNJIGA: „PRIČE O MUŠICAMA“!!!!!! cheers cheers cheers

cheers Idea BRAVO MAJSTORI I VELIKO VAM HVALA ZA TRUD ULOŽEN NA POLJU PISANE REČI O MUŠIČARSTVU I ŠIRE!!!! Idea cheers

Koristim priliku da ih „PROKUNEM“:

„DABOGDA RASPRODALI CEO TIRAŽ ZA PAR DANA I BILI PRINUĐENI DA ŠTAMPATE DRUGO – DOPUNJENO I, NARAVNO, PROŠIRENO IZDANJE!“

cheers study study study cheers study study study cheers study study study cheers
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyPon 1 Feb 2010 - 15:10

ZORAN R. ::
„DABOGDA RASPRODALI CEO TIRAŽ ZA PAR DANA I BILI PRINUĐENI DA ŠTAMPATE DRUGO – DOPUNJENO I, NARAVNO, PROŠIRENO IZDANJE!“

cheers study study study cheers study study study cheers study study study cheers

Vaistinu! Smile Smile Smile

...ja natenate čitam (i uživam!!!), ne bih komentarisao pre nego uživanje doteram do kraja. Do tada, prvi utisak:

  • meraklijska knjiga,
  • ogromna porcija,
  • pitko i ne prezačinjeno
  • i najvažnije - od svega, sa merom!
...da citiram tigrovsku onomatopeju Zorana R.: MLJACCC!!!
Nazad na vrh Ići dole
panic
Elk hair caddis
Elk hair caddis
panic


Broj poruka : 278
Datum upisa : 04.11.2008

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyPon 1 Feb 2010 - 16:12

Prijatelji, HVALA! Nadam se da cete medju Pricama naci mnogo onih koje ste i sami kroz pecarosku praksu potvrdili. Iskoristicu temu za jos malo reklame, detalje o novoj knjizi Gorana Grubica i Aleksandra Panica pogledajte na adresi :

http://www.flyandtrout.com/priceomusicama.htm
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyPon 1 Feb 2010 - 17:52

Znam da nije pristojno praviti zazubice, ali moram samo malo... Smile

Dakle, posveta br.2 izgleda ovako:

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Hpim4298a
Nazad na vrh Ići dole
milance
Woolly Bugger
Woolly Bugger
milance


Broj poruka : 96
Godina : 61
Location : Pančevo
Datum upisa : 25.11.2009

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyPon 1 Feb 2010 - 18:03

..bi ga u petak (29.01.) sam ležao mrtav bolestan a znao sam da treba da odem u Galovicu!!! Ima li knjiga za kupiti u Galovici i da li će gospoda kolege autori možda biti tamo neki drugi petak???
Nazad na vrh Ići dole
cicvara
Green drake
Green drake
cicvara


Broj poruka : 183
Location : Lešnica
Datum upisa : 03.12.2009

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyPon 1 Feb 2010 - 18:08

-Meni je i prošla extra, a priče o mušicama obožavam, a stao sam u red.
Nazad na vrh Ići dole
panic
Elk hair caddis
Elk hair caddis
panic


Broj poruka : 278
Datum upisa : 04.11.2008

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyPon 1 Feb 2010 - 18:28

Milane, nesto knjiga je ostalo u Galovici a mozda se vidimo i u Nisu 20. 2. buduci da si povremeno dolazio na Izlozbu.
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyUto 2 Feb 2010 - 9:17

Ostale su samo tri knjige (koliko ja znam) kad smo kretali. Mislim da je jedna rezervisana za Ljubu (koje se uspešno oporavlja koliko čujem cheers ), ali tačne detalje o preostalom broju knjiga najbolje da prezentiraju Goran i naš jedini i najbolji Very Happy PR Fensi Pacera (PBBP-ovaca) Boki!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyUto 2 Feb 2010 - 10:29

Od te tri pomenute knjige koje su stigle u Glaovicu, još jedna je rezervisana - to pouzdano znam. Za ostalo ne znam.

Naravno - radi se o jednom paketu knjiga, ne o celokupnom tiražu. Najbolje je da se klikne na link koji je Panić okačio, a na sajtu se mogu naći kontakti...

PS: Zoki Tigre, zbog promašene teme (PACERi pa još FANCY - sve u istoj rečenici!?!) da poneseš stegu u petak ili ima da trošiš samo Tuborg i to podgrejan... Onda, dok se ti razvlačiš i mučiš po stegi, sledi kratki kurs iz istorije (pisane!!!) PACERa i nji'ovo mesto u opštoj kulturi novobežanijskog muHikarenja...


Poslednji izmenio bokac dana Uto 2 Feb 2010 - 11:12, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyUto 2 Feb 2010 - 11:11

Što da ne „Fensi Paceri“?

Koliko sam čuo u petak, „Paceri“ nisu kao izraz dobili 100%-nu podršku. Pa da dodamo i ono Fensi pa će valjda tako da „prođe“ (ako treba da prođe)?

A ne bi bilo loše u praksi isprobati Fensi Paceraj: ako neko ima Fensi (firmiranu) strunu koja je za „otpis“ da nam da parče, vežemo za leskovak (nabaviće Aca Panić) i upecamo koju ribu!

Ili za neki SAGE, ORVIS ili već (ne razumem se) štapić da vežemo parče kanapa i neku mušicu pa opet da upecamo ribu – i to je Fensi Paceraj!

Nećemo više (ovde) o tome – opet će surovi Admin da nas isprebacuje negde a poznato ti je kako se ja „snalazim“ na Forumu! Kad me jednom „baci“ negde, tu i ostanem a ono gde sam bio nemam blagu predstavu gde je!

Tako da, siroma', kuckam di mogu, i dok mogu, šta ću...

Admin-e, pucaj, ja i sada kuckam (držim čas)!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyUto 2 Feb 2010 - 11:15

ZORAN R. ::
Koliko sam čuo u petak, „Paceri“ nisu kao izraz dobili 100%-nu podršku.

... samo 100% ?!?

Ako treba napredni kurs iz forumašenja i ostalog besposličarenja - samo javi gde&kada.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyUto 2 Feb 2010 - 17:29

Zoki jedini koji se bunio protiv onog Paceri je bio Branko Pejčić, (Eko)Ljubin ćale. A ako si bio iole skoncentrisan na njihovu konverzaciju, Ljuba mu je uputio oštar prekor zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyUto 2 Feb 2010 - 17:33

Znam,

Zato i kažem da nije 100%. Nemoj se prevariti: i kad delujem totalno nezainteresovano, produžena moždina funkcioniše i prikuplja (dobar) deo percepcija iz spoljnog sveta...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA EmptyUto 2 Feb 2010 - 17:46

E da što se tiče knjiga. Mislim da je ostalo više od 3 komada, ako se dobro sećam Grubić je ostavio 5-6 knjiga, a one 3 koje ste videli su bile za Protu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty
PočaljiNaslov: Re: nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA   nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
nova knjiga: PRIČE O MUŠICAMA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» POEZIJA....
» Sajam knjiga u Beogradu
» Nova akcija u organizaciji www.musicarenje.com
» Snizenje cene knjiga

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Manifestacije, takmičenja i druga okupljanja mušičara-
Skoči na: