MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Čupavi tularaš

Ići dole 
+5
Zeka
100ka
bokac
Oholiver
panic
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 EmptyPet 27 Maj 2011 - 11:13

100ka ::
Hvala Rade Smile
Svi volimo Jocka!
Jocka za pre(d)sednika!!!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 EmptyPet 27 Maj 2011 - 16:47

Nemoj mene, ima da vam presedne geek
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 EmptyPet 27 Maj 2011 - 18:35

Joca bi pokvario tradiciju. PreCednik nestane pošto ga izaberemo, a ne pre ... Prema tome, mora da nađemo nekog novog za odstrel...
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 EmptyPet 27 Maj 2011 - 19:49

bokac ::
Joca bi pokvario tradiciju. PreCednik nestane pošto ga izaberemo, a ne pre ... Prema tome, mora da nađemo nekog novog za odstrel...



Kako ovo da shvatim???????
Puc?????A tako znaci.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
radezamora
Elk hair caddis
Elk hair caddis
radezamora


Broj poruka : 287
Godina : 70
Location : NOVO SELO - zapadnomoravsko
Datum upisa : 02.02.2011

Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 EmptyPet 27 Maj 2011 - 20:46

Kolege, vi drugujete sa 100kom-Jocom, ali ako birate PRECEDNIKA on treba da je taj, neumoran je u ovom poslu a ima samo 28 godina.Tako ce te mu onemoguciti da izlazi na vodu pa ce mnogi biti uskraceni za musicarski savet ili saljivu repliku, pa ni to nije lose (za neke od vas). Stari cika sa Morave osisa pre mesec dana kunica i upropasti tu mogucu pitomu sapu, tako je to kad odavno zeceve ne dodavah u svoje materijale, ostalo mi jos od Vanje. Pa eto nece biti uporedjenja ove godine sa sapama dugonogih zeceva.Tularasa svih vrsta, pa i onog crnog koga redje vidjam ovamo pre desetak dana na tone, valja ih se i klen zasitio, videcemo.
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 EmptySub 28 Maj 2011 - 0:23

radezamora ::
...Tularasa svih vrsta, pa i onog crnog koga redje vidjam ovamo pre desetak dana na tone, valja ih se i klen zasitio, videcemo.

Je l' klot crni ili prošaran po bokovima?
Nazad na vrh Ići dole
radezamora
Elk hair caddis
Elk hair caddis
radezamora


Broj poruka : 287
Godina : 70
Location : NOVO SELO - zapadnomoravsko
Datum upisa : 02.02.2011

Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 EmptySub 28 Maj 2011 - 14:19

Tog dana, oko 4 popodne posto je klen u zabrani samo sam bio u obilasku vode i trudio se da nesto zabelezim,obicno nosim i papir i olovku, taj crni tularas je kad sam ja setao pored obale/ ona je tu 10 m nad Moravom,voda udara u seosku terasu/ prakticno izlazio iz trave,brzo mahao krilima i onda padao ponovo na nju. Bio je velicine oko 1.5 cm, krila kako kazes tamno crna. A mislim da je imao prosar po bokovima, kako sam ga uzeo mislio sam da cu ga kod kuce analizirati, no propao je jer sam ga zaboravio,zanimao sam se ljusturama vilinih konjica koje sam takodje uzeo tog dana,steta.Sto se kaze pun, tezak zalogaj.
Nazad na vrh Ići dole
!ogi!
Green drake
Green drake
!ogi!


Broj poruka : 170
Datum upisa : 10.02.2009

Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 EmptyČet 6 Okt 2011 - 21:07

Monofil, zec i cdc...
Čupavi tularaš - Page 2 Tular

Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 EmptyPet 7 Okt 2011 - 17:43

Da li si isprobao ovu muvu vec na vodi?
Nazad na vrh Ići dole
!ogi!
Green drake
Green drake
!ogi!


Broj poruka : 170
Datum upisa : 10.02.2009

Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 EmptyPet 7 Okt 2011 - 18:41

Klen je uzima...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Čupavi tularaš - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čupavi tularaš   Čupavi tularaš - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Čupavi tularaš
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mušice :: Suve mušice-
Skoči na: