MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 APEL....

Ići dole 
+5
Oholiver
simpson H
100ka
bokac
Prota71
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
tagoraPI
Gola udica
Gola udica
tagoraPI


Broj poruka : 9
Datum upisa : 03.08.2009

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptyPet 16 Okt 2009 - 10:16

Ma vazi Joco jos samo da naucim kako se baca sa tim stapom da se ne bi svi saginjali kad ja zabacujem.
Ima vremena mlad sam ja jos samo 2 godine do penzije. Smile
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptyPet 16 Okt 2009 - 10:19

Ma kakvo ucenje bacanja, koji ce ti to? Nemoj da te se odrekne Prota zbog toga ako pocnes da ucis, samo cista praksa bez teorije i naucices da bacas za jedno 35god Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptyPet 16 Okt 2009 - 10:28

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kod nas Ti je sve na prijateljskoj bazi Very Happy nema potrebe da se uzimaju instruktori....sto bacati pare/prijatelje-poznanike/poslovne saradnike!!Sve cistog obraza...
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptyPet 16 Okt 2009 - 10:58

Nema potrebe uzimati instruktore i produziti put do znanja u nedogled. Mozes Francuski i sam da ucis ali mozes da odes i na kurs jezika i neuporedivo brze i pravilnije savladas. Trnovit je put do znanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptyPet 16 Okt 2009 - 15:33

Jeste ali neke stvari je lepše kad sam kroz sopstveno iskustvo savladaš!
Čudi me da se još nisu pojavili instruktori i za vezivanje muva scratch


@TagoraPI
Drina jeste tehnički zahtevna voda u pogledu bacanja, kondicije, prezentacije i ko zna čega što mi sad ne pada na pamet.
Uostalom možeš ti da probaš na Drini, ako riba ne radi, odeš na Vrelo i pecaš kalife dok te ne zaboli zglob od kontri Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptyPet 16 Okt 2009 - 20:05

Joco,kad će te tvoje iskustvo dovesti do toga da bacaš rol,svič,distancu ,prezentaciju(ima bar 20 korisnih zabačaja)?Koliko ti vremena treba za taj iskustveni put?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptyPet 16 Okt 2009 - 23:39

100ka ::
Jeste ali neke stvari je lepše kad sam kroz sopstveno iskustvo savladaš!

A najlepse kada naucis pogresno pa ni 3 instruktora nema sanse da poprave. Cuti molim te, previse je ovde prica o lisici i kiselom grozdju. Kazi bre "necu", "zao mi da platim", "nemam", nista nije sramota, ali je sramota traziti neka opravdanja i izgovore. Pa bre budite posteni prema sebi, cemu inat? Odlicno znam da se tesko zivi, odlicno znam da svi imaju mnogo precih troskova nego da se da za instruktora. I sam sam u istim govnima kao i svi, ali je potpuno neposteno reci da ne bi voleli da uzmete casove i savladate za nekoliko dana ono za sta vam inace treba vise decenija.
Eno vam tipican primer Nese pekara. Decko uzeo u ruke musicarski stap pre ravno godinu dana prvi put u zivotu, a evo ga sad polaze za instruktora. Jel to nesto lose?
I nikad neces nauciti bacanje iz sopstvenog iskustva, ni za 3 zivota. Mora neko da ti pokaze i ukaze na greske kako god ga okrenes. Hoce li taj neko prepoznati gde gresis i koliko ce ti vremena trebati da ispravis to vec nemam pojma.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptySub 17 Okt 2009 - 11:31

Mislim da je loša odluka uzeti štap juče,vežbati danas a polagati sutra....moj stav!

Mada uzimam u obzir i tu varijantu da ima ljudi kojima tehnički nije važno da su mušičari u pravom smislu te reči ...nego instruktori-čega,kome,zarad novca ili...titule!!Fuj...


Dok je ovaca biće i ljudi koji šišaju ovce i cheers cheers cheers cheers zbog toga...totalno se približavamo svetskim ciljevima i merilima...globalizacija...a pecaćemo na Rzavu,al juče,pardon prekjuče...bljak!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptySub 17 Okt 2009 - 14:40

@Simpson

Cash
Rules
Everything
Around
Me

Simpsone treba neko da ti sugeriše na greške, treba da ti pomogne da lakše savladaš bacanje, ali ne mora baš uvek sve i da se plati. Meni trenutni cilj u mušičarenju nije da budem ni dr. Aco ni Veljko niti Neša. Samo meinteresuje jedna stvar od koga su prvi instruktori naučili da mušičare, ako tvrdiš da je nemoguće da neko to sam savlada (naravno mnogo je lakše sa nekim ko te gleda sa strane i pomaže ti).
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptySub 17 Okt 2009 - 21:45

Prota71 ::
Mislim da je loša odluka uzeti štap juče,vežbati danas a polagati sutra....moj stav!

Mada uzimam u obzir i tu varijantu da ima ljudi kojima tehnički nije važno da su mušičari u pravom smislu te reči ...nego instruktori-čega,kome,zarad novca ili...titule!!Fuj...


Dok je ovaca biće i ljudi koji šišaju ovce i cheers cheers cheers cheers zbog toga...totalno se približavamo svetskim ciljevima i merilima...globalizacija...a pecaćemo na Rzavu,al juče,pardon prekjuče...bljak!

Odluke ne donosimo ni ti ni ja, pa zdabe da ih komentarisemo. I zna se tacno cega su instruktori. Instruktori fly castinga i ako zelis da naucis fly casting, sigurno nema kompetentnijih i strucnijih od instruktora.

Proto stvarno nemam pojma sta te muci ali ranije mi nisi delovao tako kivan i antiprotivan Very Happy
Zaista mislim i verujem da uloga instruktora nije da nam uzimaju pare i da su iz tog razloga polagali. Ko racuna da ce se u ovoj zemlji obogatiti od musicarenja, samo mogu da mu pruzim ruku. Za hrabro razmisljanje naravno.
U zadnje dve-tri godine bilo je dosta seminara, prezentacija, nazovi ih kako hoces i sve su bile potpuno besplatne. Ko je zeleo mogao je i mnogo da nauci, da pita , da proveri. Ili ti po teoriji zavere mislis da je i to bilo nesto smisljeno-planski?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi


Broj poruka : 261
Location : Još. Banja
Datum upisa : 08.04.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptySub 17 Okt 2009 - 22:36

e da vam pozajmim ja jednog instruktora Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 EmptySub 17 Okt 2009 - 22:48

"Najbolje ulaganje je ulaganje u sebe"

Samo to treba da se shvati.Ja nisam instruktor,možda nekad budem,ali naučio sam i popravio bacanje bar desetorici ljudi.Naravno,onoliko koliko znam da popravim i naučim ih.I svi su ponudili da plate to.I nikom nisam uzeo pare.Niti mislim,kad postanem EFFA instruktor.

Uvijek je bilo onih koji su antiprotivni,Simps.Vrjeme prolazi,a oni stoje na mjestu i gledaju u tuđe živote.I misle...O čemu,nikad neće biti utvrđeno,jer nema plodova tog razmišljanja.I onda,po sljedu stvari,dolazi jed,jad i sve ono gorko.Mora tako.Duše su prazne,i uvijek su drugi krivi...

A postoji samo jedni,to su dve stvari,red ,rad i disciplina.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Sponsored content





APEL.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: APEL....   APEL.... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
APEL....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Riblja pijaca :: Predlozi, želje, čestitke, kritike...-
Skoči na: