MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

Spin & Fly magazin

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver

Broj poruka : 4215
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2008

Spin & Fly magazin - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptySub 12 Dec 2009 - 9:34

aj dobro Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

Broj poruka : 6804
Godina : 36
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyNed 13 Dec 2009 - 3:32

Kupio sam danas 2. broj "varka end muva" časopisa. Goci napredak se primećuje, šteta što nisi pojeo onu krkušu, bilo bi dobro za marketing časopisa. Veberu sledeći put da daš dunju tek kad napiše članak Wink Paulićev tekst o džig glavama jako dobar. Zvezdan rasturio! Tekst o jesenjem lovu klena na suvu je odličan. Toliko sam za sad pročitao.

P.S. Da li znaš gde je Potrkanje?

Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci

Broj poruka : 299
Godina : 40
Datum upisa : 11.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyNed 13 Dec 2009 - 17:28

100ka ::
...šteta što nisi pojeo onu krkušu, bilo bi dobro za marketing časopisa.

Johane eksluzivno za tebe i biz forum:

Spin & Fly magazin - Page 5 Gocikrkusa

Slika je u poslednjem trenutku izbačena iz preloma jer se nekima učinila neprikladnom... geek Pitam se zašto... Laughing

Drug Viki kaže da je Potrkanje naselje u opštini Knjaževac u kojem ima sa 43 domaćinstva i 75 punoletnih stanovnika prosečne starosti 58 godina.

Ja prvi put čujem. Šo pitaš bata Joco?
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyPon 14 Dec 2009 - 1:47

Ne, ne, ne dečko taj ti nikad neće... ovaj progutati ribu, krkušu pogotovu, ispod mere.

Goci slika je extra. Znaš kako vole da kažu naši "estradni umetnici": Svaka reklama je dobra, pa i antireklama, bitno da se priča o tome. Naravno ne treba otići u krajnost poput jednog bivšeg člana jednog domaćeg mušičarskog foruma, a to nije ovaj.

Za Potrkanje me čudi da nisi čuo pošto reklamiraš nešto što se proizvodi tamo u svom magazinu Wink Inače selo je dobilo ime na interesantan način. Nekih 5-7km severno od današnjeg sela na obali Timoka živeo je mladi gojazni Ilija, kog su od milošte zvali Debel(i) Ica. U to doba čestih ratova mnoge mlade snajke su ostajale same kući pa je mladi Ica voleo da da svrati da im pomogne u vinogradima uz reku kad bi nahvatao dovoljno krupnih klenova svojim leskovim štapom. Naravno ova njegova pomoć nije bila besplatna pa su snajke za pomoć u vinogradu morale da imaju odgovarajuću nadoknadu. Negde baš na pola puta između njegovih vinograda i današnjeg Potrkanja nalazilo se imanje i vinograd jedne mlade snajke, pokraj urušenog rimskog utvrđenja, koja je čekala da joj se dragi vrati iz rata. Nažalost ta snajka nije imala odgovarajuću zapreminu porpsja pa se Ica nije tu zadržavao zato što je bila suviše Ravna. Tereni oko njenih vinograda su bili idealni za ribolov, ali snajka nije bila odgovarajuća. Zato jednog dana naš mladi ribolovac odluči da ode još nekoliko kilometara uzvodno gde je zatekao predivan prizor. U jednom viru mlada vinogradarka se rashlađivala od letnje vreline. Sutradan mladi Ica je došao pravo u njen vinograd i ponudio joj pomoć oko loze u zamenu da i ona njemu malo pomogne. Ona je rado prihvatila pomoć oko vinograda, ali kada je došlo vreme za protiv uslugu rekla je da čeka svog dragog da se vrati iz rata i da će mu ostati verna. Pošto je Ica video da snajka ima vredne ruke zatražio je makar da mu tim svojim vrednim rukama vrati uslugu. Posle toga Ici se osladilo da ide u njen vinograd.
Icu je njegov stari otac koji je pri tome i slabo čuo često pitao zašto ide tako daleko po ribe, a on bi odgovorio da ne ide po ribe već PoTrkanje, bar je ostareli otac to tako razumeo Wink Very Happy

Poslednji izmenio 100ka dana Pon 14 Dec 2009 - 12:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyPon 14 Dec 2009 - 1:53

Aaaa... geek
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyPon 14 Dec 2009 - 1:55

Evo ti pomoć
Lokacija gde je Ica živeo
43° 39' 52" 22° 15' 16"

Royal coachman
Royal coachman
Prota71

Broj poruka : 2347
Godina : 48
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyPon 14 Dec 2009 - 8:18

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Bravo za priču bata Joco cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyPon 14 Dec 2009 - 9:34

Pa sad nešto je priča, a nešto je i istina Wink

Royal coachman
Royal coachman
Oholiver

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyPon 14 Dec 2009 - 10:38

aaaaaaaaaaaaaaaahahahhaa
najbolje ime u srbiji Smile))))))
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac

Broj poruka : 2463

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyPon 14 Dec 2009 - 15:06

Bata-Joco, da te ne znam kladio bih se da si izmislio...
Savršeno.
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyUto 15 Dec 2009 - 0:04

Dobro je da se selo ne zove Potušenje. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg

Broj poruka : 822
Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyUto 15 Dec 2009 - 21:39

Goci ::
Dobro je da se selo ne zove Potušenje. Embarassed

Laughing
More ne priziva mi se opet ratovanje, ali ima valjda jos snajki, vinograda i sprecenih gastarbajtera, valjda ce se i dalje imena davati.

Cool
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyUto 2 Feb 2010 - 23:29

Evo naslovne i broja 3...

Spin & Fly magazin - Page 5 Broj_3

Drug Peđa, ima me sve okrpiš što se nesam sas tebe konsultovaja kad sam pisaja nešto za ribe, pod Ekologija, grešna mi duša... Embarassed

No valjda sam nešta utrefija... geek Će viš...

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyUto 2 Feb 2010 - 23:43

aj pa sa srecom Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptySre 3 Feb 2010 - 7:03

Kad će bidne u traViki?

Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptySre 3 Feb 2010 - 9:41

Ako opet kupiš na trafiki im da nahuškam jesetre da te izedu kad gaziš po Dunav i vataš bucovi! geek

Ovaj broj ide u preko 50 prodavnica širom Srbije, pa kupi u nekoj od njih, jer ovi traViki uzimadu 38% procenta, a u radnji samo 15. geek

U Bg će bidne u Fishermans partner, Banđur, Eurofišu, Velikoj Ribi, Matiću, kod Žike...
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptySre 3 Feb 2010 - 9:49

kod mene na adresi Very Happy ,mada samo jedan broj
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptySre 3 Feb 2010 - 16:02

Goci ::
U Bg će bidne u Fishermans partner, Banđur, Eurofišu, Velikoj Ribi, Matiću, kod Žike...
Da te ispravim ne zovu se više tako sad su Pet star. Inače radnja mi je preko puta kuće geek
Kad sam napiso na traviki misleo sam u prodaji uopšte. Inače slobodno nahuškaj jesetre, al nemoj da su mnogo povelike da mogu da ih čupam sa mojim R.T. aftma 8/9 lol!

Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyPon 8 Feb 2010 - 23:55

Gociiiiiiiiiii koliko mu treba da stigne do Beograda Question

Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyUto 9 Feb 2010 - 1:20

Dan dva. Al od dana kad ga pošaljemo! Laughing Još je u štampariji, možda sutra završe...

Znači u "tvom" Pet Šopu recimo u četvrtak/petak...

Inače sam ih danas zvao da vidim koliko su prodali od broja 2, da znam kolko da pošaljem broja 3... Od 30 komada prodali svih 30 (!!!) i sad traže 60! cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyUto 9 Feb 2010 - 15:00

Odlično, mogu samo da ti poželim da sledeći broj traže opet u duplo više primeraka cheers

Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyUto 13 Apr 2010 - 2:00

Johane, reče da ti javim kad pošaljemo magazine u Perfect product (Pet Shop). Poslato danas, istina sa malim zakašnjem, ali poslato.

Inače tamo baš fino ide prodaja, broj 3 prodali 43 komada!

Evo i naslovne broja 4:

Spin & Fly magazin - Page 5 Naslovna4
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptyUto 13 Apr 2010 - 18:31

Br 4, juce sam ga dobio i odusevio se, ima textova koji su mi odlicni i lepo su mi legli jer sam bas ovih dana smisljao neka slicna pecanja....mislim na textove o protfisu, bodorci...

odlican broj
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptySre 9 Jun 2010 - 14:20

Spin & Fly magazin - Page 5 Naslovna05

Od 20. juna u prodaji... "Malo" kasnimo, kao i obično (zapravo više nego obično, al hebiga...) Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 EmptySre 9 Jun 2010 - 14:28

Dobro nema veze, čupa te naslovna strana sunny

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Spin & Fly magazin - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Spin & Fly magazin
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ozbiljne stvari-
Skoči na: