MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flextec štapovi

Ići dole 
+4
simpson H
ekoljuba
100ka
Amel
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 0:21

e pa početniče,poslušaj onda nekog ko ima malo više iskustva.Svi smo mi početnici,sem Simpsona Rolling Eyes ,ali smo proturili puno preko novčanika.

Kupi GT .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 0:34

Zeka ::
e pa početniče,poslušaj onda nekog ko ima malo više iskustva.Svi smo mi početnici,sem Simpsona Rolling Eyes ,ali smo proturili puno preko novčanika.

Kupi GT .

Ev Zeka nasao sam na rasprodaji Gt4 za samo 129funti , koliko je to sada povoljno, jedina mana je sto je 6# najmanja velicina a ja trazim 5icu, a evo i 3 zone 90 funti:)
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 0:38

Vid vako;jes ti u GB ili na BAlkanu???

Zajebi te trgovine sa zapadom,nemamo mi ni živaca ni para za njih.Otiđi malo po forumima,nešto ćeš već naći.I zaboravi 3zone i atak.To ti govorim najdobronamjernije.Im'o iskustva.Imam i neke drugare u ravnoj Vojvodini,koji se sada ,kad su malo nešto naučili o bacanju struna,jedva ratosiljaše tihmekanih ,premekanih motaka.

Skrati sebi put i poslušaj me.Na štapu i struni se NE ŠTEDI.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 0:44

hehe jbga sada vidjet cemo sta ce na kraju biti hvala ipak na savjetu, ja opet mislim da bi stap vision 3 zone haman nov do nekih 70 eura bio prihvatljiv za treniranje pa ako ga ne slomim lako cu ga zamjeniti za bolji Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 0:50

O tome ti i govorim.NEĆEŠ.ALi,po tvom džepu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 0:54

Shvatam sve to al nekad smo i prinudjeni na to, necu da budem poput onih sto imaju bijesan mobitel i sve i onda dodju jarane imas za sms-a Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 1:02

od volje ti ... samo nemoj da poslje bude da ti nije rečeno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 1:28

shvatio kolega, savjeti su na mjestu nema sta cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 7:06

Amel ::
Shvatam sve to al nekad smo i prinudjeni na to, necu da budem poput onih sto imaju bijesan mobitel i sve i onda dodju jarane imas za sms-a Smile

E ovo si ubo ko prstom u oko cyclops
Bolje neki štap koji nije preskup, a da možeš da odeš na pecanje kad poželiš, nego da kupiš top end motku od 765€ i da radiš narednih godinu dana da bi je otplatio, pa ne možeš da odeš na pecanje.

Konkretno ja pecam Cormoran štapom već 2 godine, nije najsavršeniji, daleko je od najgoreg. Voleo bih da imam neki bolji štap, ali trenutno to nemogu da priuštim sebi, možda dogodine. Ako možeš da kupiš odmah štap više srednje ili visoke klase uradi to i skratićeš sebi put za jedan stepenik, ako nemožeš ne nerviraj se kupi šta možeš i uživaj u mušičarenju. Znam ljude koji imaju štapove od 20€ i pecaju sa njima bez problema.

Aco Ivanović EFFA master instruktor je na jednoj od svojih prezentacija rekao da u današnje vreme ne postoje loši štapovi. Samo gledaj da kupiš najbolje moguće za svoj novac.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 9:23

Koliko cesto pecas i taj Cormoran ti je mnogo Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
ekoljuba
Gola udica
Gola udica
ekoljuba


Broj poruka : 23
Datum upisa : 15.01.2009

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 11:59

Zeka ::
Vid vako;jes ti u GB ili na BAlkanu???

Zajebi te trgovine sa zapadom,nemamo mi ni živaca ni para za njih.Otiđi malo po forumima,nešto ćeš već naći.I zaboravi 3zone i atak.To ti govorim najdobronamjernije.Im'o iskustva.Imam i neke drugare u ravnoj Vojvodini,koji se sada ,kad su malo nešto naučili o bacanju struna,jedva ratosiljaše tihmekanih ,premekanih motaka.

Skrati sebi put i poslušaj me.Na štapu i struni se NE ŠTEDI.

Zeko jel si ti probao 3 zone!? To nije mekan stap! E sad si u pravu da ako moze da sebi priusti bolje je da pazari GT 4 ali nece se zajebati sa 3 zone pa Ivan je polozio za instruktora sa 3 zone # 6 i to starim!?!
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 13:08

100ka ::
Amel ::
Shvatam sve to al nekad smo i prinudjeni na to, necu da budem poput onih sto imaju bijesan mobitel i sve i onda dodju jarane imas za sms-a Smile

E ovo si ubo ko prstom u oko cyclops
Bolje neki štap koji nije preskup, a da možeš da odeš na pecanje kad poželiš, nego da kupiš top end motku od 765€ i da radiš narednih godinu dana da bi je otplatio, pa ne možeš da odeš na pecanje.

Konkretno ja pecam Cormoran štapom već 2 godine, nije najsavršeniji, daleko je od najgoreg. Voleo bih da imam neki bolji štap, ali trenutno to nemogu da priuštim sebi, možda dogodine. Ako možeš da kupiš odmah štap više srednje ili visoke klase uradi to i skratićeš sebi put za jedan stepenik, ako nemožeš ne nerviraj se kupi šta možeš i uživaj u mušičarenju. Znam ljude koji imaju štapove od 20€ i pecaju sa njima bez problema.

Aco Ivanović EFFA master instruktor je na jednoj od svojih prezentacija rekao da u današnje vreme ne postoje loši štapovi. Samo gledaj da kupiš najbolje moguće za svoj novac.

Lijepo sastavljeno Very Happy dati pare i cejfiti sa stapom al dati pare i svu ustedjevinu i onda cvikati na svakom zamahu da ne cvrkne pravo zeznuto, a tesko da covjek moze biti pri tome ravnodusan, ako zna da ako vrsine to ''suho zlato'' da ga ne vidje vise zadugo:) zato ipak sagledat svoju situaciju i pokrit se koliko mogu Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 13:14

simpson H ::
Koliko cesto pecas i taj Cormoran ti je mnogo Razz

Skoro da si u pravu. Da nisam (igrom slučaja) bio 2 x po 10 dana na B.Timoku (od čega sam mušičario barem 7-8 ) imao bih 3 mušičarsak izlaska na vodu.
Kada i ja zađem u ozbiljne godine i više ne budem mogao, pa budem bio primoran da bežim od žene i ja ću da idem svaki čas na pecanje, do tad imam neke pametnije stvari od pecanja da završavam.




Amel ::
... zato ipak sagledat svoju situaciju i pokrit se koliko mogu Smile
To ti kažem Wink
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 13:49

Evo kako se ponaša VISION 3Zone 9' #5:



Meni nije izgledao mekan, ni najmanje!!! NAPROTIV!!!

@Amel
Slušaj svakog, poslušaj sebe.
Glavni problem u kupovni štapa koji više vredi (do 200 € na primer, kojim se može pecati...i pecati...) može biti ako ne znaš koji da izabereš, pod uslovom da je neko ko kupuje na početku... Potrebe (dužina, klasa, akcija štapa) su različite, ukusi još različitiji.
Novac je oduvek problem u ekonomiji, osim ako ne živiš u komunizmu. O količini novca koje bi da izdvojiš ne bih, o tome se ne drnda po forumima.


Poslednji izmenio bokac dana Uto 1 Sep 2009 - 22:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 14:01

Bokac video za desetke a tek komentari snimatelja pishevi zeshci '' a lepo ti sestra govorila Vladimire ponesi meredov'' heheheheh, e upravo taj stap tu klasu i trazim ,a njega ceka koma 5-6, de mi Bokac samo reci kad koristis plutajucu shpagu WF koju velicinu koristis 5 ili 6?
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 14:35

Amele malo objašnjenje. Bokac je snimao video, njegovi komentari su sasvim očekivani s obzirom da mu je to bilo prvo ili drugo mušičarenje pastrmke. Oholi(ver) je Vlada bez meredova, vlasnik Visiona i čupač ala iz gradačkih virova cheers

Imam i ja jedan sličan video od prošle godine sa mog prvog mušičarenja na Gradcu kad LjubaT3 čupa jednu od 38cm sa za nijansu skromnijim repertoarom psovki (izgovorenim s moje strane).
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 15:15

hehehe u svakom slucaju dobar filmic cheers
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptyUto 1 Sep 2009 - 20:24

Amele,
da rezimiramo - ja sam samo držao kameru i psovao, na svom prvom pecanju pastrmke na muvu. Kao što vidiš, imalo se vremana i za snimanje, šalu i pošalicu.

3Zone 9' #5 je štap. Oholi je vlasnik i štapa i čekrka od 10€ i strune koja više ne vredi no pola € jer je mučenica sva ispucala. Međutim, ispucava se kroz provodnike i vrši posao. Pazi, u ruke Mandušića Oholog svaka motka biće ubojita, tako da znaš unapred da bi se taj sa svakom kombinacijom napecao. Doduše, i to što je kupio govori nešto, ako je to bitno.

Ako je štap klase 5 (#5, 5wt.) ja bih stavio strunu iste klase, ako me već pitaš, mada sam ja pecao svakakvim kombinacijama. Ako bih ekonomisao, sve pare namenjene priboru za mušičarenje bih dao za što bolji štap i strunu, za čekrk me zabole. U prevodu - bolje kupi strunu u vrednosti Kome, nego obrnuto. Meni ni u džep ni iz džepa, to je samo moj stav.

Jedini savet, mada netražen, bi bio - što je brzo, to je kuso.
Bistro!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptySre 2 Sep 2009 - 0:23

Zeka ::


Skrati sebi put i poslušaj me.Na štapu i struni se NE ŠTEDI.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptySre 2 Sep 2009 - 1:36

Bokac je što se čekrka tiče apsolutno u pravu. Koji god čekrk, da je dovoljno lagan i da ti ne oštećuje strunu, da odabereš vršiće ti posao, palstični, metalni krajnje nebitno. Čekrk služi da bi se na njega namotao višak strune koji trenutno ne koristiš.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptySre 2 Sep 2009 - 15:21

Zeka ::
Zeka ::


Skrati sebi put i poslušaj me.Na štapu i struni se NE ŠTEDI.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptySre 2 Sep 2009 - 15:21

Jel treba još koji put da se citiram????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptySre 2 Sep 2009 - 15:24

heheheh dobro nije red ni da rola sad odskace, uzmes kakvog hardya i onda kakvu rolu za 10eura Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptySre 2 Sep 2009 - 15:49

Veruj mi možeš neku NO-NAME aluminijumsku rolu da kupiš za 20-ak € i da ne izgleda ništa lošije od neke koja košta 5 ili 10 puta više.
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 EmptySre 2 Sep 2009 - 16:00

ubuduce cu to primiti na znanje, imam i spagu grxi , valjda moze poluziti pocetniku, koliko je nisam razmoto sva sta se nadat od nje pa i da spiralu napravi kad je razmotam:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flextec štapovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flextec štapovi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: