MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Anvil push button packer........???????

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? EmptyNed 4 Jan 2009 - 23:22

Anvil push button packer........???????

http://store.theflyshop.com/catalog/popup_image.php?pID=3858
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? EmptyPon 5 Jan 2009 - 7:45

Ima jedna mnogo lepa stvar vezana za internet. Uzmimo da koristiš Mozilinu vatrenu lisicu (Fire fox) za pretraživanje interneta.
Kada pritisneš Ctrl+T izaćiće ti novi tab, ondaK klikni u taj tab koji će najverovatnije biti prazan i ukucaj u prozorčić na vrhu www.google.com. Zatim u prozorčić na sredini strane ukucaj Anvil push button packer i klikni na "google search"!
Onda ćeš dobiti mnoga rešenaj za traženi pojam jedno od njih možeš naći na sledećem linku
http://anvilusa.com/Push_Button_Packer.htm
P.S. Ovo je mnogo korisna stvar prilikom vezivanja strimera od jelenjske (srneće) dlake i služi da prEtisneš dlaku tj. dobijaš na čvrstini i plovnosti muve Wink I mnogo skupo za ovako jednostavnu napravu (12,99$)
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? EmptyPon 5 Jan 2009 - 17:10

a i prsti odlicno sluze u tu svrhu, ali ameri su potrosacko drustvo pa stalno izmisljaju rupe u saksiji
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? EmptyUto 6 Jan 2009 - 7:00

Joj matori kad sam vezivao one moje miševe od jelenjsko-srneće dlake na udičetinama 3/0 nije mi baš bilo svejedno dok sam nabijao dlaku prstima. Mada je svakako glupo dati 12$ za ovakvu stvarčicu. Mislim da se ovo lako da nabudžiti u nekoj kućevnoj varijanti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? EmptyUto 6 Jan 2009 - 14:27

oholi ::
a i prsti odlicno sluze u tu svrhu, ali ameri su potrosacko drustvo pa stalno izmisljaju rupe u saksiji

I nozem mogu da se skrate krila, ali nekako lakse makazama?

Nista nije skupo ako olaksava posao. Musicarenje ne treba da bude zlopacenje vec uzivanje u reci, prirodi, ulovu, pecanju, bacanju, vezivanju, priboru pa i u alatu....
Treba probati da bi se komentarisalo, ako olaksava...milina

Uzecu pa cu vam javiti, kosta koliko tura pica u kaficu za mali broj osoba i 20x manje od solidnog mobilnog telefona.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? EmptyUto 6 Jan 2009 - 20:09

simsone,ljudi imaju razlicite prioritete, takodje nije svakom coveku istu stvar mrsko raditi, neko voli da jede prase neko jagu..... ja cu to cudo da skarabudzim ako mi zatreba i bice dzabe, samim tim imacu vecu satisfakciju.
voblere sam pravio jer nisam imao tad para za njih-inflacija a ja klinac, a sad ih ponekad pravim jer znam tacno sta hocu, za muve vazi isto, stim sto muva nije bilo da se kupi u cacku.

a opet volim da blejim po kafanama i razbacujem se sa parama kad ih bar malo imam

ko me skapira svaka mu cast Laughing
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? EmptyUto 6 Jan 2009 - 20:16

Ja ti upravo to pricam da ne treba kuditi nesto i pricati da je nepotrebno ako cini zadovoljstvo svom vlasniku. Meni ni na kraj pameti nije bilo da ti kazem "zasto ides u kafanu".
Nema to vise veze sa potrosackim drustvom jer potrosis ti u kafani koliko ja na ovo. Ako nas obojicu cini srecnim i zadovoljnim onda odlicno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? EmptySre 7 Jan 2009 - 12:46

pa zato i sluzi forum da svako iznese svoje misljenje
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? EmptyČet 8 Jan 2009 - 12:45

A mišljnje je ko dupe,svako ga ima. geek
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? EmptyČet 8 Jan 2009 - 14:15

vaistinu zekonja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anvil push button packer........??????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Anvil push button packer........???????   Anvil push button packer........??????? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Anvil push button packer........???????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» makazice Anvil

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Pribor, alat i ostalo potrebno za vezivanje muva :: Pribor i alat-
Skoči na: