MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 GLINDŽAVOST VS MEKOĆA

Ići dole 
+2
100ka
Zeka
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 EmptySre 29 Okt 2008 - 18:47

VETAR,pa dobro me podseti tog valjanog činioca.......na poslu sam,a ova tema mi je malo OFF....ma više bi mi se svidjalo da lepo napravite foto reportažicu,slikovito i tekstualno dopunjenu recenziju,nego ovako tema mekoća/glindža.....pljuc,pljuc daleko bilo,pomeri se smesta lol!
Nešto najbolje je probati sve i svašta..........vikend na Adi koji si propustio Geneeee,prava edukacija....svi smo razlićiti,svi imamo različite polazne tačke,stadijume,nezgodno je globalizovati stvari i u ovom slučaju mušičarske štapove....svaki će ciga svog konja hvaliti,stvarnost je mnoooooooogo drugačija!!!!Eno i Bude koji se napokon sastavi sa Thomasom....a bilo je povuci-potegni...nego temu u četiri oka a nama početnicima trebaju konkretne stvari,što bolje i što jeftinije a naravno najbolje na svetuuuuuuu Very Happy Wink
flower afro
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: GLINDZAVOST VS MEKOCA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 EmptySre 29 Okt 2008 - 19:06

Dupli cug druze. drunken
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 EmptySre 29 Okt 2008 - 20:53

cim se skupim sa parama kupujem trojku, da se meracim, gradac, rzav, djetinja..... pa i zeta i moraca, no tamo gde ja idem je prazno pa mogu i nulu da koristim Smile))). a bar na gradcu je realno i nesto lepo ocekivati, pa moze da se uzivaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 EmptySre 29 Okt 2008 - 21:06

GORANHardy ::
Dupli cug druze. drunken

Dupli cug jeste OK,ali uz sve ono što ste vidjeli na Adi neki dan.Svaka nepravilna upotreba dovodi do sjebavanja sistema ineviđenog nerviranja.Posebno sa štapom kakav je moj mali Orvis.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: GLINDZAVOST VS MEKOCA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 EmptyČet 30 Okt 2008 - 7:26

Kudeja je Simson.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
GLINDŽAVOST VS MEKOĆA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: