MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

Ko sta ima od stapova?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.

Broj poruka : 426
Godina : 53
Datum upisa : 07.09.2008

Ko sta ima od stapova? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: ko sta ima od stapova   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 12:25

Ama ljudi tema je-KO STA IMA OD STAPOVA. drunken
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 47
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 12:34

AU al se nalupaste,al me ispljuvaste...Pa samo sam na put časom otišao.Al OK.

@Simps - ja koristim DT strune.Isključivo.Molim?????????????Neki problem.Kažeš atavizam starih dana.Možda i jeste ,pa neka je.Ja tako volim.Naravno da ih ne koristim na livadi,i vjerovatno neću na Drini,ako odem još koji put.Drugo,ti kad si počeo,imao si valjda sve klase štapova,ili ošda kažeš da si čim si počeo,oma sve znao o mušičarenju.???Sjećam se nekih od tih motki.

@ Vlajko - ne liči mi na tebe da daješ onakve izjave.Pogotovo glede mene.Kad si ti zaključio da ja nekoga nagovaram na Orvisa?Orvis Je samo moj trip.I ništa drugo.Kao što je Sage ili T&T nečiji.Volim da imam.I imat ću ga.Sljedeće,Protino znanje bacanja je takvo,ljutio se on ili ne,da razliku između 4 i 5 klase teško da će uskoro osjetiti,pogotovo kad se radi o dva ista štapa sa tom razlikom u klasi,i o tome je ,Vlajko,bilo govora.

@Prota - Gene,GEne,otišao si mnogo daleko.Nemam i nemogu se ja ljutiti na tebe ni zbog čega.Ovo je samo razmjena mišljenja.Sjećaš se našeg vodiča na Mlavi i na izvoru iste.Sjećaš li se priča?Ili da te posjetim?A ono pecanje me posjetilo na priču Đorđa Balaševića.Došao drug Stari da lovi u VU Karađorđevo divlje svinje.A njih tamo nema.Kaže upravnik,ma nema veze,daj neke domaće da ih iznerviramo na brzinu pa da podivljaju.A na samoj Mlavi???Pa ono nisu ni nedonoščad pastrmke.Ima još al sad žurim.

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 974
Datum upisa : 16.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 13:11

Zec, jesi ti video neko pitanje tebi da bi davao odgovor? Ako si nepismen da procitas sta sam napisao i kako sam napisao, to je problem sistema osnovnog obrazovanja a ne moj.
Koristi ti sto se mene tice i level strunu, koristi i konopac za ves ako hoces, bas me boli uvo. Ali je cinjenica da masa musicara veze nema ni sta koristi ni zasto koristi sem da su culi da to tako treba. A zasto tako treba, niko nema valjan argument!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 13:14

falco ::
vlajkoni ::
Ne treba mi za Gradac stap jaci od 3#. E al ja nikad nisam probao ni jedan stap 2#. Mozda je i to dovoljno - ne znam.
Ovo naravno ne treba bukvalno shvatiti. Trojkom se može dobaciti i izvući svaka gradačka pastrmka, ali štap #3 nije baš ugodan za povlačenje teškog strimera po jakoj prolećnoj vodi, na primer.

Bravo Falco i ne samo to. Ima stap jace klase svojih prednosti koje se najbolje sagledaju kada dune vetar. Imao sam i na Gradcu situacije da kukam sto sam poneo trojku.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 13:18

Milojeviću,jes ti vidio formu odgovora u mom postu?Nemoj da se nastavljamo o pismenosti,nismo učili isti pravopis.Drugo,malo ja duže koristim mušičarsku strunu da bih se sad okrenuo pomodarstvu.Pa ni L nija loša ako možeš da je pravilno koristiš.

Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis

Broj poruka : 461
Godina : 54
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 13:23

@Zeko,
Uopste mi nije bila zelja da tebe napljujem. Pisao si vrlo sugestivno i zvucalo je kao da navodis vodu na svoju vodenicu. Malo procitaj svoje postove. Kao sto si napisao "ovo je samo razmena misljenja". Ja retko crtam smajlije, pisem postove tipa "bravo majstore, svaka cast" i tome slicno. Mislim da ovde treba da debatujemo. Da se tapsemo po ramenima cemo kad se vidimo. Nego lepo kad budes sledeci put dolazio za BG ti ponesi stap i strunu pa da probamo. Pa cemo da pozovemo i Budu da ponese T&T pa da uporedimo. I jos nesto osetio je Prota razliku izmedju klase 5 i 4. Da nije tako ne bi se trudio da nadje stap klase 4.
Samo opusteno
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.

PočaljiNaslov: ko sta ima od stapova   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 13:30

Dugo sam koristio 5cu, i onog momenta kad sam poceo da se koristim, stapom za klasu manje uvideo sam veliku razliku,
a ta razlika se ogleda u svemu a najvise u samom uzivanju, inace se radi o medium stapu i osecaj je neuporedivo bolji, nego onaj predjasnji, ljuta 5ca sa kojim nemas pravu sliku i velika je razlika. drunken
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 13:32

Zeka ::
Milojeviću,jes ti vidio formu odgovora u mom postu?Nemoj da se nastavljamo o pismenosti,nismo učili isti pravopis.Drugo,malo ja duže koristim mušičarsku strunu da bih se sad okrenuo pomodarstvu.Pa ni L nija loša ako možeš da je pravilno koristiš.

Ahahaha poceli smo i prezimenom da se oslovljavamo Very Happy . Nije stvar pomodarstva bre. Konsrukcija glave je nekada bila uzrok da se za finu prezentaciju koristi DT struna. To je to sto ja kazem da ni internet ni knjige ni kursevi nema sanse da uticu ako je neko ogranicen svojim shvatanjima i ako je neko iskljuciv. Pojavom savremenih konstrukcija glave prezentacija sa dobro izabranom WF strunom ce biti i cistija i meksa i prijatnija i prirodnija nego sa bilo kojom DT strunom. Vec napomenuh da je switch i sve njegove varijante iskljucen sa DT strunom, naravno ako hoces da bude kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 16:26

Simsone,
Kad sam te "prozvao" u nekom od prethodnig postova ja sam se samo nadovezao na pricu koju si sam pricao. Nisam ja ni sumnjao da si imao i da imas stapove raznih klasa. Na kraju krajeva i prodavao si neke. Ja sam se samo nadovezao na tvoje postove oko treninga, odusevljenju kad si video pocetak bekinga i tome slicno. Licno i ja bi se sigurno odusevio da izbacim kompletnu strunu i ne vidim nista lose u tome. Ali ti iz te price NIKADA ne bi kupio glass. Ocigledno si evoluirao i drago mi je zbog toga (a bogami i Zeka je). Isto tako se nadam da cu na prolece biti u situaciji da isti probam na vodi.
Ovde si se dotakao i price oko WF struna koja je meni izuzetno zanimljiva. Slabo se u njih razumem (a kao u ove druge se razumem - kao Marica) pa bi mi licna vidjenja clanova poprilicno znacila. Pri tome lepo bi bilo da se prica o strunama koje mogu kod nas da se nabave. Na primer nije mi jasno zasto je bitna duzina "glave" strune. Ma do skoro nisam ni znao da postoje strune sa razlicitim duzinama glave. Iskreno nisam se nesto bas ni interesovao za WF strune al me sad nesto kopka. To je sindrom ne pecanja. Znaci preporuka za WF4F
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 16:41

Vlajkoni, uvek sam bio za raznolikost, zato mi se i svidelo musicarenje. Sta fali imati i glass i TCR-a. Pa nista brate lepo je i sa jednim i sa drugim, sa svakim u odredjenoj prilici. Zato ne treba biti iskljuciv po pitanju pribora. Kod mene je uvek bilo tako a Zeka je kako kazes evoluirao jer tek sada otkriva cari mekanih stapova nizih klasa. Secam se kako je napljuvao Danetov T&T ili moj Scott G2 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 16:54

Al ti kenjas. Smile

Evolucija je bre neizbjezna u onome sta radi.Nikad nisam nista ispljuvao,a kamoli G2 ili TT.G2 je bio bacan sa smrznutim kanapom onomad,a Thomas mi ni dan danji vjerovatno ne lezi.

Sto se tice switcha.dodji da vidis kako ide sa DT strunom.Pa da vidimo kako ide to s ogranicenjem.Pogotovo kad se ne cita sta napise neko.A neko je Aco.I na tvom sajtu i forumu.A ja necu da ti kazem na sta mislim,pa ti sad uzmi pa iscitavaj cijeli com.

I prezimenom si ti mene prvi oslovio pa reko kad smo vec oficielni...

Ja sam ,Vlajko,bacao s Budinim Thomasom.Slican je imao i Gore pomenuti po prezimenu,al se nismo dogovorili oko cijene.A donosim Orvisa,samo da vam razbijem iluzije...

Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 17:44

Brate Zeko,
pa bas o tome pricamo. Razbijanje iluzija.. A ne o pricanju JA imam to je najbolje.
Videcemo se mi.
Prvi put kad sam probao T&T sa novom strunom - katastrofa. Nekoliko meseci kasnije - fenomenalno. A sta pa ja znam da komentarisem vrhunske stapove
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:03

Ma de sam ja, Vlajko,rekao da je to najbolje.Pa čak ni vrijedni Simpson nije mogao dugo da zadrži ovog mog malog.Orvisa.To je specifičan štap i ne znam dal iko može tu da suzi petlju na 20m.Možda Aco.Vjerovatno Aco.Ali on nije mjerodavan.Znači,taj štap je samo moj hir,i moja uživancija.Kratak,lak ko pero,mek ko duša(dedin)...

Uživanje.

Na Kupi je bila sila mušičara koji kao model pokazuju #4.Neke ljute Hardy - je.To je uktućeno da mogu da nose i strunu klase 6 "bez jebemti".To za mene nije četvorka za uživanje.Mali Orvis jeste.Dok se ne zaboravim i ne počnem da petljam.

Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.

PočaljiNaslov: ko sta ima od stapova   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:12

Aman bre o kojem se Orvisu radi, bata Zeko daj leba ti. drunken
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:22

Al ti kenjas. Smile

Evolucija je bre neizbjezna u onome sta radi.Nikad nisam nista ispljuvao,a kamoli G2 ili TT.G2 je bio bacan sa smrznutim kanapom onomad,a Thomas mi ni dan danji vjerovatno ne lezi.

Sto se tice switcha.dodji da vidis kako ide sa DT strunom.Pa da vidimo kako ide to s ogranicenjem.Pogotovo kad se ne cita sta napise neko.A neko je Aco.I na tvom sajtu i forumu.A ja necu da ti kazem na sta mislim,pa ti sad uzmi pa iscitavaj cijeli com.

I prezimenom si ti mene prvi oslovio pa reko kad smo vec oficielni...

Ja sam ,Vlajko,bacao s Budinim Thomasom.Slican je imao i Gore pomenuti po prezimenu,al se nismo dogovorili oko cijene.A donosim Orvisa,samo da vam razbijem iluzije...

Zeko nemoj o switchu kad ga ni ti ni ja ne izvodimo kako treba a daljine od 20m su nam SF Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:29

Ma de sam ja, Vlajko,rekao da je to najbolje.Pa čak ni vrijedni Simpson nije mogao dugo da zadrži ovog mog malog.Orvisa.

O cemu bre pricas zekane, nemoj neistine da siris molim te, polako i skoncentrisano. Simpson je taj stap zadrzao tacno onoliko koliko mu je trebao, 2min Very Happy
Kupio sam istovremeno i njega i Danetovog T&T i ovog sto je sad kod mene znajuci da ce jedan od njih da bude ono sto sam trazio. Neposredno pre toga kupih i superfine dvojku 6'6" ali ni ona nije bila to sto trazim.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:30

Aj čitaj,molim te,šta sam napisao.Važi?

De ja spomenuh switch i 20m u istom kontextu?To mi ne ide skoro ni sa MED.Ja reče da switch ide i sa DT strunama.A to moš da vidiš kad god hoćeš. Twisted Evil

Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:31

simpson H ::
Ma de sam ja, Vlajko,rekao da je to najbolje.Pa čak ni vrijedni Simpson nije mogao dugo da zadrži ovog mog malog.Orvisa.

O cemu bre pricas zekane, nemoj neistine da siris molim te, polako i skoncentrisano. Simpson je taj stap zadrzao tacno onoliko koliko mu je trebao, 2min Very Happy
Kupio sam istovremeno i njega i Danetovog T&T i ovog sto je sad kod mene znajuci da ce jedan od njih da bude ono sto sam trazio. Neposredno pre toga kupih i superfine dvojku 6'6" ali ni ona nije bila to sto trazim.

Ma što se sekiraš,BRE.Ti valjda znaš šta se tebi sviđa,A?A i taj će brzo na neku stranu...

Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:41

Aj čitaj,molim te,šta sam napisao.Važi?

De ja spomenuh switch i 20m u istom kontextu?To mi ne ide skoro ni sa MED.Ja reče da switch ide i sa DT strunama.A to moš da vidiš kad god hoćeš. Twisted Evil

Pa cemu dinamic roll kad je ispod 20m Very Happy ? Za sve ostalo i jednostavni roll zavrsi posao bre
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:43

Jel?E to ćeš da me naučiš,važi.Pogotovo kako da promijenim pravac sa statičnim rolom.

Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:43

Ma što se sekiraš,BRE.Ti valjda znaš šta se tebi sviđa,A?A i taj će brzo na neku stranu...

Ja se samo sekiram kad ti pocnes kao maxim po diviziji Very Happy , a taj je vec na strani, i to levoj u plakaru Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:49

Nećeon dugo,možda najduže dok ne počne sezona.Onda ide u oglase. Smile

Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:53

Jel?E to ćeš da me naučiš,važi.Pogotovo kako da promijenim pravac sa statičnim rolom.

Ti si instruktor u najavi ti treba da znas sta i kako Very Happy.
Ja sam samo veciti ucenik bez preteranih ambicija sem da naucim za sebe da bacam kako ja hocu i gde ja hocu.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 19:00

Samao ti zajebavaj,imaš i koga. Twisted Evil

Ali stvarno ne znam kako da promijenim smijer sa static roolom,maaajke mi.Inače,učeniče u konstanti,DT strunu koristim za switcheve na rijekama veličine Ribnika.Da ne pričam o drugima,pošto je taj vid vode tebi najpoznatiji,jer nećeš na druge da ideš.Onaj jedan put sam switch-ovao na Drini,al bila WF FROG struna. Twisted Evil Crvena.

Oš slike ti pokažem?Strune,mislim.

BTW,kako vi podižete tamo strunu kad onako ode u PM?

Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71

Broj poruka : 2347
Godina : 48

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 19:24

AU al se nalupaste,al me ispljuvaste...Pa samo sam na put časom otišao.Al OK.

@Prota - Gene,GEne,otišao si mnogo daleko.Nemam i nemogu se ja ljutiti na tebe ni zbog čega.Ovo je samo razmjena mišljenja.Sjećaš se našeg vodiča na Mlavi i na izvoru iste.Sjećaš li se priča?Ili da te posjetim?A ono pecanje me posjetilo na priču Đorđa Balaševića.Došao drug Stari da lovi u VU Karađorđevo divlje svinje.A njih tamo nema.Kaže upravnik,ma nema veze,daj neke domaće da ih iznerviramo na brzinu pa da podivljaju.A na samoj Mlavi???Pa ono nisu ni nedonoščad pastrmke.Ima još al sad žurim.

Geneeeee.......a sta je Ribnik i za koga je pravljen???????? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ko sta ima od stapova?   Ko sta ima od stapova? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Ko sta ima od stapova?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: