MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 još jedna u oktobru ...

Ići dole 
+2
Oholiver
Zeka
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

još jedna u oktobru ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: još jedna u oktobru ...   još jedna u oktobru ... - Page 2 EmptyUto 14 Okt 2008 - 20:38

Prota71 ::
Upoznas reke u svojoj okolini i zavolis ih a onda polako po drugim zemljama.....stici ce se jednog dana i do USA,Mongolije...samo ako bude to imperativ Wink

Pa čekaj sad malo;jel nije to poenta?PA kad smoo osuđenu cijeli život na jednu ženu(ja se ne bunim,možda samo ona),jel moramo biti i na jednu rijeku?

A tebi već rekoh,Boki,demokratija...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

još jedna u oktobru ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: još jedna u oktobru ...   još jedna u oktobru ... - Page 2 EmptySre 15 Okt 2008 - 0:27

Zeka ::
Prota71 ::
Upoznas reke u svojoj okolini i zavolis ih a onda polako po drugim zemljama.....stici ce se jednog dana i do USA,Mongolije...samo ako bude to imperativ Wink

Pa čekaj sad malo;jel nije to poenta?PA kad smoo osuđenu cijeli život na jednu ženu(ja se ne bunim,možda samo ona),jel moramo biti i na jednu rijeku?

A tebi već rekoh,Boki,demokratija...


Ajd od pocetka.......1994god....u kupeu Jaaaa,2 vragolaste plavuskice i dvojica hodocasnika,krenuli na Svetu Goru...naravno voz za Solun........do istoga stigosmo na vreme ,rastasmo se od veselih devojcica i dvojice divnih drugara koje odbih tada da posetim i prozivim bez ikakve problematike 30-tak dana na Hilandaru....Naravno ubedjivali su me cak su moji prijatelji u Beogradu po mom povratku bukvalno osudjivali moj postupak......znam da sam ispravno postupio,jer toliko ima svetinje po Srbiji da prosto se nezasluzuje da mode radi/turisticki posecujem onakvo savrsenstvo......nezasluzujem to study
Sad mi je mnogo bitnije da saznam bilo kakvu lepu rec i dobru stvar ako moze tako nesto oko Rzava....Nisave,Mlave,Gradca,Timoka,Djetinje,VISOCICE,DRINEEEEE....nego da mrcvarim sebe po pitanju odlaska u Bosnu i Hrvatsku po svaku cenu...takvi putevi kostaju u proseku 100-njak evra a mene je dan pecanja na Drini kostao 1600din....Plus tu je i licno upoznavanje sa Milancetom/Mitom Pancevcem i sa njim provesti celodnevno pecanje,gledati,savete dobiti na licu mesta i uzivati.....pa sta mi treba vise!!???Pasulj..........e to mu dodje kao kolateralna steta Wink drunken
Drina je vrlo zahtevna,trazi te celog......lipljan je vrlo specifican,jak,prepreden......nije kao onaj sa Ribnika,koji te kljucka po nogama Very Happy sto mi bi prelepo iskustvo......ali divlja prica mi treba....bas bi voleo da vidim cesko nimfarenje na Drini Very Happy Very Happy Very Happy onog malenog mislim Irca iz maja ove godine koji je preoravao prostor ispod mosta pa do Aqve i realizaciju....neiskusan sam ali znam sta mi se svidja i nisam sam u tome,ima nas jos"divljaka"

lol!

p.s.to za zene,paz sta pises........moze dvojako da se shvati Wink Laughing Laughing nije mi iz oka ispala al "Tudje hocemo a svoje nedamo!" cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
 
još jedna u oktobru ...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Livada u Oktobru
» Drina u oktobru...
» jedna rijeka...
» Jedna-jedina, "borbena" kutija...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: