MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Musicarski prsluk ili po svetski Vests...

Ići dole 
+5
radovan
100ka
cori
simpson H
Prota71
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyČet 7 Avg 2008 - 1:33

Nesto sam sebi u poslednje vreme dozvolio da manekenisem sa razlicitim modelima....isprobam i nadjem nesto sto mi zaista moze biti od pomoci a da nebude samo modni krik affraid ........
Prvo mi je u ruke dosao primerak Greysa i to model GRXi Short Vest...
Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Grxi_s10
Odlican,melo veci.da nepoverujem al XL nikako,ima previse prostora oko pazuha,malo landara ali to mi je bio slucaj zarad veceg broja.....dosta dzepova,vidljivih i skrivenih,podosta pregrada....staju sve standardne (vece kutije za strimere) a o drugim da se ne zameram sa vlasnikom............ima mesta za celu torbu sitnica........50-80tak evra je cena po kojoj se moze naci na trzisti Beograda u zavisnosti kod koga se kupuje i pod kojim uslovima!!!???

Drugi mode lkoji mi je proslog vikenda zaseo na ledje je kratka verzija(Drinska voda do pupka) je
Kloba Highlander Fishing Vest
Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Higlan10
Kratka ekonomicna varijanta dosta pristupacne cene.....25funti je u Engleskom online sajtu w.w.w.carrilon.com,kod nas se moze naci(samo Large ili ti "L") za 2500rsd Wink .....Dosta prostrani grudni dzepovi,lak i izdrzljiv sinteticki materijal koji se vrlo brzo susi....Staje dosta sitnica i dostupnih u svakom trenutku,vec po potrebi...Dobar izbor uz prihvatljivu cenu.

Za kraj ostavljam pravi slatkis u nasem gradu Wink Laughing Laughing ORVIS Battenkil Pro Guide Vest..
Musicarski prsluk ili po svetski Vests... 818pl710
Musicarski prsluk ili po svetski Vests... 818pb310
Musicarski prsluk ili po svetski Vests... 818pl810
E sad sta reci,vremena nisam imao bas previse ali jedno je tacno....obim mog stomaka i ORVIS-ova L velicina se izuzetno dobro slazu....Kratak,prepun dzepova,pregrada,zipova,skrivenih gedzeta,pouzdaog kroja bez ostrih i grubih ivica..Materijal....vidi se brizljivo biran,postojana boja...nimalo osetljiv na klasicno mrcvarenje poput nemarnog savijanja i guranja u neki cosav transportne torbe...savovi besprekorno odradjeni,zipovi precizni i odlicnog kvalitetea.......Topla preporuka.....i sa moje strane ljubav na prvi pogled,e sad na drugoj strani je cena....trenutno na sajtu 139$.... Shocked

Videcemo sta vreme donosi,lep kurs mrske nam valute koje se niko ne odrice i mogucnost da nas se po neki prijatelj ili pripadnik dalje rodbine seti bas pred put u domovinu......iskoristiti mogucnost shopinga,Ja vala hocu,prvom prilikom a dotle cu uzivati pored drugara koji je posle polugodisnjeg cekanja dobio svoj primerak,vredelo je videti taj osmeh na licu...veselom licu Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyČet 7 Avg 2008 - 1:56

Koji je najkraci model prsluka od svih koje si imao priliku da vidis? Ne mislim samo na ove sto si prikazao na slici vec uopste?
Taj Kloba odmah otpada zato sto nema kragnu, sece brate vrat i sa jednom kutijom u dzepu. Pomagajte extra mi je vazno, pored dva patagonia prsluka ja trazim i treci!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
cori
Green drake
Green drake
cori


Broj poruka : 200
Godina : 69
Location : Novi Sad
Datum upisa : 09.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyČet 7 Avg 2008 - 9:41

Moja preporuka za Drinu MIDGE PACK VISION.
Jeste mali, ali stane dovoljno muha i pribor koji je potreban.
Lako se kači na bilo koji waders. Možete onda gaziti do mile volje!
Kod Travara je cena oko 12 eura (1.000 RSD) 021 526 211

http://www.visionflyfishing.com/page.php?page_id=33&c=46&pid=176
Nazad na vrh Ići dole
http://www.corivans.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyČet 7 Avg 2008 - 11:26

simpson H ::
Koji je najkraci model prsluka od svih koje si imao priliku da vidis? Ne mislim samo na ove sto si prikazao na slici vec uopste?
Taj Kloba odmah otpada zato sto nema kragnu, sece brate vrat i sa jednom kutijom u dzepu. Pomagajte extra mi je vazno, pored dva patagonia prsluka ja trazim i treci!

Bez ideje,Patagonija je nesto najmanje sto sam video,drzao u rukama..........e sad gde sa savetom,kad vec kazu da ga je vrlo tesko naci/skoro nemoguce u obliku novog artikla a ne koriscenog polovnog!!!Probati mozda sa klasicnim mix prslucima-velikim horizontalnim zipom/rajferslusom moze se prosto skinuti donji deo sa velikim dzepovima/Cabela's je imao u ponudi...BassPro shop isto....

Chest pack..ali koji i sa rancem na ledjima de vec po navici stavljamo sve sto nam padne na pamet-i onda kao magaraci!!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyČet 7 Avg 2008 - 11:51

Beogradsko trziste ima siroku ponudu prsluka razlicitih proizvodjaca,od No Name,Behr,Jaxon, preko cuvenog naseg dugogodisnjeg proizvodjaca Simonija,Vision-a,Greys-a pa do Hardy-jevih.....A sad kome se carstvu privoleti,puste zelje........al malo stiskavca i organizacije i moze se doci do zaista potrebene stvarcice svakog musicara/da se nezaborave ostali ribolovci,ljubitelji prirode.....namena vrlo siroka!!
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyČet 7 Avg 2008 - 21:27

Patagonia Mesh je duza od Hardy EWS short, mislim da se zove onaj kratki model..  Na zalost ne proizvodi se onaj model Minimalist inace bi on zavrsio posao. Proto svi ti koje si pomenuo su uzasno dugacki za ono sto meni treba. Bukvalno mi treba gornji deo klasicnog kratkog musicarskog prsluka Smile

Ovo sto je Cori predlozio deluje kao soolidno resenje samo bojim se da se ne kaci lako za kombinezone koji nemaju D loop
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyČet 7 Avg 2008 - 22:03

A www.eBay.com?????
Mada koliko vredi takve muke u nasim uslovima.......da se saceka malo,bar ona bela sengenska lista......mozda se malo i nasa carina opusti!!??? Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyČet 7 Avg 2008 - 23:50

Nije bre problem u ceni vec u modelu prsluka, jos nisam video ono sto trazim. Carina je 5% tako da cisto sumnjam da nekome to predstavlja neku prepreku. A PDV ukinuti nece sigurno i potpuno je lazna slika da ce moci da se uzima ko sta i koliko hoce. Cene ce biti nepromenjene.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPet 8 Avg 2008 - 0:18

Meni se po glavi vrzma da uzmem chest-pack. E sad kod nas ono što bi upalo u moj budžet se svodi na tri Behrova modela i jedan Awashima (ako se potrudim).

@Simpson
Ako ti treba nešto kratko za gaženje u ve'lkim drinskim virovima, razmotri Behr koji izgleda ovako nekako
http://www.cabelas.com/cabelas/en/templates/product/standard-item.jsp?id=0057843320565a&navCount=0&podId=0057843&parentId=cat603536&masterpathid=&navAction=jump&cmCat=catfeatflyfsh&catalogCode=2UG&rid=&parentType=index&indexId=cat603536
Naravno Behr je malo lošije dizajniran i košta oko 1200din (ako se dobro sećam). Mislim da je ovakav tip chest-pack-a dobar za one koji ne nose puno stvari sa sobom pošto napred ima dva džepa i pozadi jednu kao pederušu. Ide dijagonalno preko grudi levog ramena i ledja, a sa strane ima dodatni kajšić kojim ga pričvrstiš da ne lanadara (ovo imaš u Fishermans partneru).
Možda bi ti odgovaralo i ovako nešto:
Link 1
Link 2
Link 3
Link 4

I nešto ako želiš da izgledaš kao Bred Pit u "Reci uspomena":
Old school
A ima i ovo Simms-ovo vodonepropustljivo čudo LINK
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPet 8 Avg 2008 - 1:35

E taj Behr zaobidji u sirokom luku. Super izgleda i deluje sasvim ok ali ima ga Radovan i ne vredi 5 para. Jednostavno je dovoljno samo malo da dodirnuje vodu, toliko je upije da ti je sve mokro. Bukvalno kao sundjer sav se natopi ako mu je samo cosak u vodi A susi se dva dana
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
radovan
Gola udica
Gola udica
radovan


Broj poruka : 18
Datum upisa : 08.07.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPet 8 Avg 2008 - 22:11

simpson H ::
E taj Behr zaobidji u sirokom luku. Super izgleda i deluje sasvim ok ali ima ga Radovan i ne vredi 5 para. Jednostavno je dovoljno samo malo da dodirnuje vodu, toliko je upije da ti je sve mokro. Bukvalno kao sundjer sav se natopi ako mu je samo cosak u vodi A susi se dva dana

Mislis "imao",kao da ga nemam,1200 dinara,iskreno vredi 12din. Nije on toliko los za manju vodu ali za Drinu No

Natopi se i veoma se tesko susi!

Pozdrav

Radovan
Nazad na vrh Ići dole
antares
Woolly Bugger
Woolly Bugger
antares


Broj poruka : 83
Godina : 63
Location : Cuprija
Datum upisa : 09.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptySub 9 Avg 2008 - 7:06

ja sam uzeo pre neki dan mile dragic .jeste skup ali je extra (4400)din.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyNed 18 Jan 2009 - 3:47

Maneken: Vlada(Oholi)
Model: Fishpond

[URL=ht[img=https://2img.net/r/ihimizer/img159/7892/14012009043id9.jpg]
By Prota71tp://imageshack.us]Musicarski prsluk ili po svetski Vests... 14012009041fd2[/URL]
By Prota71

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... 14012009042iq9
By Prota71

A onda je u svu pricu morao da se umesa i jedan skot.......grrrrrrr!!!!!!

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... 14012009043id9
By Prota71
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyNed 18 Jan 2009 - 23:55

http://www.bobmarriottsflyfishingstore.com/images/FPD/Open%20Range_lg.jpg
Fishpond-ic!!!Za sve ima mesta...

A ova Patagonija je VRH.......al kosta 200$!!!!
http://www.bobmarriottsflyfishingstore.com/images/PAT/81900_637.jpg
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 0:23

Proto neuporedivo su komotniji i prijatniji za nosenje prsluci sa jednostavnom plasticnom klik kopcom nego sa zipom. Kada napunis ovo osecas se kao u oklopu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 0:35

Da naravno,mada zip smeta kod nas trbonja.....mada si 100% u pravu,dok se sve stavi u njih,popune se svim sitnicama....robija!!!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 0:40

http://www.ffe-shop.de/catalog/product_info_products_id-967.html

Meni se ovo sviđa.Mada reče mi Simps da je ko oklop.Ali em je na sniženju,em je neobičan.JBG,meni se sviđa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 1:06

kao sto prota rece, do debeljucama smeta Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 1:08

Što bi smetalo.Ja ga držim odkopčanog. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 1:10

neznam, pitaj buce
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 1:11

Pa šta sam ja?Twigi?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 1:12

heheheh jesi za pojedine
sad ce i simson da se javi
a u utorak kad odem kod njega ima da me prebije Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 1:13

Pa dobro,za njega jesam.Ali samo 10 kg razlike...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 1:14

Aman bre ljudi ne smeta zbog toga, za te stvari postoje razlicite velicine. Ja pricam da je svaki prsluk istog broja 2x udobniji ako ima kopcu i zakopcavanje u jednoj tacki nego ako ima cuveni rajsferslus.

Zeko sto se tice G3 to je tehnicki sjajan prsluk ali je materijal i one trake sa magnetima toliko krut da se bukvalno osetis kao da si stavio pancir. Ninja kornjaca definitivno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... EmptyPon 19 Jan 2009 - 1:18

ma salimo se boki

ja nesmem da te zovem debeli kao pojedini, jos sam mlad

vidimo se uskoro, nisam odavno bio
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarski prsluk ili po svetski Vests...   Musicarski prsluk ili po svetski Vests... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Musicarski prsluk ili po svetski Vests...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Prodajem prsluk
» SIMMS prsluk...
» Patagonia prsluk i 3M struna
» Prsluk Scierra Nevada
» Musicarski sajtovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Čizme, kombinezoni, prsluci, ranci i sav ostali prateći pribor-
Skoči na: