MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Plastika VS. Metal

Ići dole 
+9
VLADISANS
Zeka
Oholiver
bokac
Zox
vlajkoni
falco
Prota71
100ka
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptySre 2 Jul 2008 - 17:51

E sad Proto ima kod "Fishermans partnera" ljutog "Formaxovog" kon(j)kurenta, "Tica" čekrk mislim da je oko 3-4 'iljade
to je ovaj
http://www.ticaglobal.com/EN/Eu/PR_Reels_A.asp?Model=VETERAN%20S%20series&type=S206
ili ovaj
http://www.ticaglobal.com/EN/Eu/PR_Reels_A.asp?Model=VETERAN%20S%20series&type=S206
Gledao sam veličinu 7-8 ili 8-9 nisam siguran koju imaju. Ovaj čekrk je kompromis PLASTIKA+METAL
Špulna je metalna, a kućište plastično ili obrnuto ne sećam se baš scratch
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptySre 2 Jul 2008 - 18:44

100ka ::
E sad Proto ima kod "Fishermans partnera" ljutog "Formaxovog" kon(j)kurenta, "Tica" čekrk mislim da je oko 3-4 'iljade
to je ovaj
http://www.ticaglobal.com/EN/Eu/PR_Reels_A.asp?Model=VETERAN%20S%20series&type=S206
ili ovaj
http://www.ticaglobal.com/EN/Eu/PR_Reels_A.asp?Model=VETERAN%20S%20series&type=S206
Gledao sam veličinu 7-8 ili 8-9 nisam siguran koju imaju. Ovaj čekrk je kompromis PLASTIKA+METAL
Špulna je metalna, a kućište plastično ili obrnuto ne sećam se baš scratch

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ DUSMANINE.................Dusu mi izjede......a jeli,kakav ti je "onaj"mali cekrk koji si onomad uneo u vlasnicki list Wink KAKAV JE?JEL TI SE SVIDJA?KAKO RADI?KAKVA MU JE KOCNICA?DRIL?KUCKA KAO SVICARAC....AAAAAAAA?
Ma o ovome cemo na Livadici ili na vodi prvom prilikom.......da vidis neke stvari Very Happy Very Happy Very Happy trudim se,nesto malo se naucilo,ne previse..... Ziveo albino diktator!!!
lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptySre 2 Jul 2008 - 22:04

E JBG Gene,što sam diktator?Jel zato što bih da mi je ekipa vrhunska u svemu?Pazi sad;ja kao znam nešto oko bacanja,Ljuba mota ko da zna,ti imaš dobru volju a Vladiša minibuus!!!

EJ BRE,malo li je za takvu ekipu.A di su još Zoxonja I 100konja...I ja sad ispade diktator!!!

Mada...Vlada počeo da vata krivine...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Fly Daddy
Mali mrav
Mali mrav
Fly Daddy


Broj poruka : 29
Godina : 53
Location : Pet minuta do reke
Datum upisa : 04.04.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptySre 2 Jul 2008 - 23:25

Prota71 ::
@Vlajkoni@Zox@bokac@Gene....+svi Paceri na svetu...........+Bogdan(Engleska)ako me cuje,cita Wink Very Happy


Potpuno su tacni svi uglovi i zaista se slazem sa svim misljenjima vezanim za pribor,kvalitet,cene....akciiju/reakciju........i nase napacene duse..........ali sta cu kad konstantno kasnim u mnogim stvarima...evo i za vikend saznah da opet kasnim za nekih dodatnih godinu dana,bilo je mnogo lepe robe po bagatelnim cenama/RODS,Reels,Vests,Weders,Fly Boxes,Fly lines & becking/.......sta cu sve moram da platim!!!!Naravno imam i VAS i Galovicu.....mnogo je lakse nego kad mi je sve ovo palo na pamet....leto 1990.........a bas sporo palim!!!Al tada mi je bilo bas da dam za Hardy musicarac 500-800dm.....pa za te pare sam isao na koncert Ramonesa,Tine Turner...pa na zeleznicku pa u voz,pa Inter-reil.......30 dana po Evropi.......pa 0kraj maja 1991,Bari....a onda se naglo izraslo.omatorilo preko noci..........OFF
Sada je sve zaista mnogo mnogo lakse.......pomoc sa svih strana.........Vlajko-ostro oko,plovak/istancan smisao za pedagogiju.......kako da vezujem kad kos uvek neznam gomilu stvari,previse toga NE ZNAM.......Ti si imao i Pedju 5 godina da te psihicki maltretira,,,,,,,a na mene delujete svi tek desetak meseci.....daj mi jos malo fore Wink
Moram smisao musica da nadjem!Ne samo da vezujem i vezujem......moram da im nadjem mesto na lestvici........al evo nasao sam i stapic i novi cekrk-isti kao moj Hardic samo 2/3/4 ma medenjak......znam da cu ga morati platiti,ko danas na lepe oci-a i nije fer,radi se......ziveti se mora,treba i jesti
Plastika VS. Metal - Page 3 29062010







Jel ovo u meri ????? Mereno od vrha glave do .................... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptySre 2 Jul 2008 - 23:35

UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF........................SLEDECI PUT UZIMAMO MERU Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
KRVNU SLIKU DA POPRAVIMO Wink ........Veliki pozdrav VELIKOM DADDY-ju i to FLY
cheers cheers cheers


drunken drunken drunken jednom i mene da ogreje drunken .......
Na jesen ista meta al drugo odsojanje.. Wink lol!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyČet 3 Jul 2008 - 1:06

Prota71 ::
100ka ::
E sad Proto ima kod "Fishermans partnera" ljutog "Formaxovog" kon(j)kurenta, "Tica" čekrk mislim da je oko 3-4 'iljade
to je ovaj
http://www.ticaglobal.com/EN/Eu/PR_Reels_A.asp?Model=VETERAN%20S%20series&type=S206
ili ovaj
http://www.ticaglobal.com/EN/Eu/PR_Reels_A.asp?Model=VETERAN%20S%20series&type=S206
Gledao sam veličinu 7-8 ili 8-9 nisam siguran koju imaju. Ovaj čekrk je kompromis PLASTIKA+METAL
Špulna je metalna, a kućište plastično ili obrnuto ne sećam se baš scratch

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ DUSMANINE.................Dusu mi izjede......a jeli,kakav ti je "onaj"mali cekrk koji si onomad uneo u vlasnicki list Wink KAKAV JE?JEL TI SE SVIDJA?KAKO RADI?KAKVA MU JE KOCNICA?DRIL?KUCKA KAO SVICARAC....AAAAAAAA?
Ma o ovome cemo na Livadici ili na vodi prvom prilikom.......da vidis neke stvari Very Happy Very Happy Very Happy trudim se,nesto malo se naucilo,ne previse..... Ziveo albino diktator!!!
lol! lol! lol!

Ma čekrk je ko bombonica, metalna doduše Wink

Hail Zeka lol!
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyPon 16 Mar 2009 - 8:59

Njuskanje po starim temama foruma me nateralo da pronjuskam i po budzacima i pronadjem i prvi cekrk, iz detinjstva, a pecao sam njim duze (i upecao vise) no sa svim ostalim... kako je bilo korisno ''šećkati'' (Срећко Шојић) po forumu..., mozda bi ga totalno zaboravio, e, a sada ce biti izglancan...; p.s. potraga za stapom se nastavlja, samo da je u zivotu...

Plastika VS. Metal - Page 3 Role
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyPon 16 Mar 2009 - 15:54

Dušane koji je ovaj zarđali čekrk?
Da nije ovaj crni Tica o kom smo pričali Question
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyPon 16 Mar 2009 - 17:04

Ovaj zardjali sam dobio od ujaka kao klinac, mislim da je iz Ceske, nista ne pise. Crni nije Tica, nismo nista pricali o njemu (mislim). Fenwick IF.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyNed 4 Apr 2010 - 23:45

Metal,metal samo metal....metal nama treba Very Happy cheers a jos u raznim bojama...ma svaleracija u malom...



Plastika VS. Metal - Page 3 Spokeblue

Plastika VS. Metal - Page 3 Spokered
Galvan Spoke LA
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyPon 5 Apr 2010 - 5:01

https://www.youtube.com/watch?v=1QP-SIW6iKY
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptySub 8 Maj 2010 - 23:53

Metalac.........Amer!!!!!!!!!

http://www.gatti-usa.com/new%20for%202009.html
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyNed 9 Maj 2010 - 0:17

Nije Proto Amer vec punokrvni Kinez, a i Gatti je 'talijanska firma Very Happy tako da Amere ne treba mesati u ovo. Sem sto dosta njihovih samograditelja voli Gatti blankove.

Evo ti i "originalni" sajt http://www.gatti-flyrods.it/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyNed 9 Maj 2010 - 12:02

simpson H ::
Nije Proto Amer vec punokrvni Kinez, a i Gatti je 'talijanska firma Very Happy tako da Amere ne treba mesati u ovo. Sem sto dosta njihovih samograditelja voli Gatti blankove.

Evo ti i "originalni" sajt http://www.gatti-flyrods.it/


Ma zato sam i turio one znake uzvika geek .......More i Ti kinezi UHHHHHHH Sad
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyNed 9 Maj 2010 - 17:14

Kad smo kod Gatti-ja
Plastika VS. Metal - Page 3 Savapecanje0031.th

Uploaded with ImageShack.us
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyNed 9 Maj 2010 - 18:09

U slika govori hiljadu reci, iz ove se da videti da je varalicarski Gatti vrhunski kad se zakaci za sajlu i nategne koliko izdrzi i svaki Hakuyo musicarac
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyNed 9 Maj 2010 - 18:57

Nije sajla nego grana vidim ja da ćeš ti da batališ lov uskoro lol!
Nazad na vrh Ići dole
!ogi!
Green drake
Green drake
!ogi!


Broj poruka : 170
Datum upisa : 10.02.2009

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyNed 9 Maj 2010 - 22:28

Plastika VS. Metal - Page 3 Alim0362

Uploaded with ImageShack.us

Ovaj mi sluzi tri godine, nikakvih problema nisam imao
michel 7150
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyPon 10 Maj 2010 - 12:06

A od čega je čekrk?
Nazad na vrh Ići dole
!ogi!
Green drake
Green drake
!ogi!


Broj poruka : 170
Datum upisa : 10.02.2009

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyPon 10 Maj 2010 - 23:04

Plastika...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyUto 11 Maj 2010 - 0:20

To careeeee cheers
Boj ne bije svetlo oružje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyPon 25 Apr 2011 - 1:23

Metal,a i odmor za oci...moje,napacene

Plastika VS. Metal - Page 3 Rlssag2500g55reelgr00

Plastika VS. Metal - Page 3 Rlssag2500g55reelgr003

Plastika VS. Metal - Page 3 Rlssag2500g55reelgr004

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyPon 25 Apr 2011 - 2:39

Kažu zeleno odmara oči Razz
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptyUto 26 Apr 2011 - 23:01

Ahaaaaaaaa,odmor za oci....al ima i noviteta,Sage,barabe jedne,ta Amerika...zlo i naopako...
al neka,neka,kupicu ga i Ja za Drinu bar Twisted Evil

https://www.youtube.com/watch?v=sJ6A5cNcY88
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 EmptySre 27 Apr 2011 - 16:03

Plastika VS. Metal - Page 3 Ulaforceland



Meni ovaj grije dušu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Sponsored content





Plastika VS. Metal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastika VS. Metal   Plastika VS. Metal - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Plastika VS. Metal
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Čekrci-
Skoči na: