MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 A KAD CE TAJ PETAK.....

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptySre 25 Jun 2008 - 1:21

U nedostatku termina mora se snalaziti........a razni su nacini za to,vredne ruke majstora i od neuglednog materijala cine cuda-prave se lovne muve Twisted Evil
Samo Ja zabusavam,al sta cu kad sam kao moj Gene... verujem ljudima i njihovom umecu da naprave pravu kombinaciju za dati trenutak.... Wink Very Happy Very Happy Very Happy
MUVATORI U AKCIJI + PACERI U REAKCIJI =DOBITNA KOMBINACIJA!!!

A KAD CE TAJ PETAK..... 19062010

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptySre 25 Jun 2008 - 6:47

U Proto yebem li ti onu sisatu komšinicu, pa jel vidiš ti da od svih nas imaš najbolju stegu, a ne vezuješ. Sram da te bude Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptySre 25 Jun 2008 - 12:17

Ma bratac jos nikako da upalim motore......kapuciner,da sve imas to moras al kad treba praksa cvrc............A i ova dvojica,jedan nimfas(sumnjivo mi to) a drugi voli suveeeeeeeeeeeeeeeeeee muve..........ja nikako da se dogovorim Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptySre 25 Jun 2008 - 13:42

Žao mi je što nisam mogao i ja na to druženje a baš sam bio lepo raspoložen da namotam jednu Top Secret koja je za klena queen
Ima dana za megdana Wink
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptySre 25 Jun 2008 - 16:06

Prota71 ::
U nedostatku termina mora se snalaziti........a razni su nacini za to,vredne ruke majstora i od neuglednog materijala cine cuda-prave se lovne muve Twisted Evil
Samo Ja zabusavam,al sta cu kad sam kao moj Gene... verujem ljudima i njihovom umecu da naprave pravu kombinaciju za dati trenutak.... Wink Very Happy Very Happy Very Happy
MUVATORI U AKCIJI + PACERI U REAKCIJI =DOBITNA KOMBINACIJA!!!
lol! lol! lol!

Komšija, tebi treba dva blutooth-a, za svako uvo po jedan. Logistiko, teška muko...
Samo da se zna, da nam Prota srastao sa sluškom, što fiksnom što mobilnom pa nema više ruku za motanje...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptySre 25 Jun 2008 - 20:06

bokac ::
Prota71 ::
U nedostatku termina mora se snalaziti........a razni su nacini za to,vredne ruke majstora i od neuglednog materijala cine cuda-prave se lovne muve Twisted Evil
Samo Ja zabusavam,al sta cu kad sam kao moj Gene... verujem ljudima i njihovom umecu da naprave pravu kombinaciju za dati trenutak.... Wink Very Happy Very Happy Very Happy
MUVATORI U AKCIJI + PACERI U REAKCIJI =DOBITNA KOMBINACIJA!!!
lol! lol! lol!

Komšija, tebi treba dva blutooth-a, za svako uvo po jedan. Logistiko, teška muko...
Samo da se zna, da nam Prota srastao sa sluškom, što fiksnom što mobilnom pa nema više ruku za motanje...
Hahahahhaha lol! Very Happy geek sunny
E Boki za ovo imaš pivo u petak cheers
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptySre 25 Jun 2008 - 23:26

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptyPon 6 Okt 2008 - 0:23

Dvojica lokalnih muvatora,pripadnika Bezanijskog klana.........Komsije,drugari,prijatelji...pored ovakvih prijatelja i neprijatelji Vam nisu potrebni Wink Laughing Laughing .......vece pred odlazak na zatvaranje sezone musicarenja pastrmke na Gradcu,moralo se nesto i vezati!!!!??????

A KAD CE TAJ PETAK..... 26092010
BojanFlyPopovic-alijas Bokac i Ljubomir Pejcic/nadam se LjubaT3 ili LjubaVisocica...LjubaORVIS Laughing Laughing Laughing /

A KAD CE TAJ PETAK..... 26092011
Ljubina stegica......

A KAD CE TAJ PETAK..... 26092012

Druga najbrza ruka centralne Srbije,Bokac u akciji........kapucino je moj!!! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptyPon 6 Okt 2008 - 22:23

Komšija Proto,

svaka čast za fotku (nije što sam ja ispao lep, nego stvarno ta ekspozicija, mis'im...)!
Nego... 'de mi je stomak?!? Da mi vratiš stomak kako znaš! Nisam ja "radio na sebi" za ! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptyPon 6 Okt 2008 - 22:37

bokac ::
Komšija Proto,

svaka čast za fotku (nije što sam ja ispao lep, nego stvarno ta ekspozicija, mis'im...)!
Nego... 'de mi je stomak?!? Da mi vratiš stomak kako znaš! Nisam ja "radio na sebi" za ! Wink

Nema stomaka...dijeta bato.........dugo se druzis samnom,nisam Ja dzabe jos pocetkom 90-tih bio Top maneken iz Milana drunken
Ja pojeo tri parceta torte ili dva parceta........ma pojeo tortu,ko da vezuje takav

affraid

lol!
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: kad ce taj petak   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptyČet 9 Okt 2008 - 16:14

Galovica sutra li je. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptyČet 9 Okt 2008 - 17:14

Jeate,svaki petak izuzetak..... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptyČet 9 Okt 2008 - 17:32

Uh, naaaajzad... sunny
Paceri vidimo se Wink
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: a kad ce taj petak   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptyČet 9 Okt 2008 - 17:33

Dugari uvatila me neka ucmalost, nemogu vise ni da vezem,cini mi se da bi mi dobro doslo neko druzenje, mozda se i dogovorimo sutra u udruzenju oko posete sajma,sto i nije tako losa ideja , naravno moramo uzeti u obzir da smo vecina bez prevoza, tako da nam preostaje alternativa bus varijanta. drunken drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: a kad ce taj petak   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptySub 11 Okt 2008 - 8:43

PETAK U UDRUZENJU GALOVICA OKUPILI SMO SE VEZALI MUVE RAZGOVARALI, RAZMENJIVALI ISKUSTVA NEKI CE NA DRINI DA SE MALO OPROBAJU SA LIPLJANOM, A NEKO CE NA OKOLNIM KANALIMA U OKRSAJ SA STUKAMA ILI BUCOVIMA. drunken
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptyNed 12 Okt 2008 - 0:21

Daj izveštaj iz okršaja Gorane!
Jel "Buba Miranović" dala rezultate Wink
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: a kad ce taj petak   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptyNed 12 Okt 2008 - 16:35

BUBA MIRANOVIC RADI SVOJ POSAO I SAVRSENO GA ODRADJUJE, MNOGO NAPADA MANJIH STUKA OVE VECE VALJDA NEMOGU DA DODJU NA RED, JOJKICA DUNAVAC JE MESTO GDE SAM GA PROBAO.BILO PAR KOM,ONAKO LEPIH SVE U SVEMU ZABAC. PORED drunken OBALE DAVALI SU REZULTAT.
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: a kad ce taj petak   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptyPon 13 Okt 2008 - 14:29

Gospodjica Miranovic je i danas odradila posao, veliki Borcanski kanal za dva sata cetri stuke. Rolling Eyes Rolling Eyes rabbit
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... EmptySre 15 Okt 2008 - 1:32

Vidim ja da će još neko da pazari ljubičasti kristal fleš Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





A KAD CE TAJ PETAK..... Empty
PočaljiNaslov: Re: A KAD CE TAJ PETAK.....   A KAD CE TAJ PETAK..... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
A KAD CE TAJ PETAK.....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Petak 9.10.2015
» Veliki petak - GALOVICA ne radi!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Manifestacije, takmičenja i druga okupljanja mušičara-
Skoči na: