MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Drzanje stapa kada je riba u rukama

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Drzanje stapa kada je riba u rukama Empty
PočaljiNaslov: Drzanje stapa kada je riba u rukama   Drzanje stapa kada je riba u rukama EmptySre 28 Maj 2008 - 14:28

Moram da prokomentarišem ovaj "način" držanja štapa kada se slika riba ili skida sa udice a štap je u ustima...
Bez obzira na materijalno stanje vlasnika štapa ili jeftin štap, takav odnos prema opremi mi se, generalno, ne sviđa...Rukohvat (i samo ime to govori) je pravljen za ruku a ne za zube koji neizostavno ostavljaju traga na kvalitetnoj (i onoj manje kvalitetnoj) pluti a da ne pominjem higijenske razloge, naročito u ribolovu.
Taj pogled (bez uvrede, svi na ovim fotografijama su mi simpatični a i dobri prijatelji) me asocira na stav i ponašanje GUSARA koji su držali sablje u zubima da bi im ruke bile slobodne dok se prebacuju na drugi brod, nakrcani adrenalinom i željom da nekom puste krv (ali ne u medicinske svrhe Evil or Very Mad ) a kad je tu prisutan i onaj pogled kakav ima ona populacija polusveta iz američkog rvanja, e onda mi je muka pale jer mušičari su gospoda!
I Prota i Goran su moji prijatelji i nemislim da ih kritikujem ali sam osetio potrebu da prokomentarišem ovu "pojavu" jer sam to često viđao ali nisam našao opravdanje ...
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Drzanje stapa kada je riba u rukama Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzanje stapa kada je riba u rukama   Drzanje stapa kada je riba u rukama EmptySre 28 Maj 2008 - 16:17

Bravo Zox,
Ovo izjedanje stapova mi je skroz mrsko. Sve mi se cini kad vidim takvu sliku da ce sledeca slika biti sa ribom u ustima. Jos gore mi je kad vidim likove koji ljube RIBU?????
Cemu to? Pa ako se pusta riba sta ima da je neko ljubi? Ljubite zene, devojke, decu...
Tu novinu su uveli "VELIKI" ribolovci na ovim nasim prostorima. Malo su zaboravili kad su onomad cepali ribe na klamfu, istu sutirali nogama eeee ko se toga jos seca.
Samo za predjednika Mad
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Drzanje stapa kada je riba u rukama Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzanje stapa kada je riba u rukama   Drzanje stapa kada je riba u rukama EmptySre 28 Maj 2008 - 16:21

@Zox
Zato lepo kad mećete štap u usta obavezno dršku obmotajte alkoholnom maramicom rendeer
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Drzanje stapa kada je riba u rukama Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzanje stapa kada je riba u rukama   Drzanje stapa kada je riba u rukama EmptySre 28 Maj 2008 - 18:32

Primljeno k znanju i obecavam ispravan pristup prvom prilikom uz pravilno drzanje "mahaca"... Embarassed

p.s. ma bilo je jace od mene.....nece uzeti maha,obecavam pale
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Drzanje stapa kada je riba u rukama Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzanje stapa kada je riba u rukama   Drzanje stapa kada je riba u rukama EmptySre 28 Maj 2008 - 19:34

Prota71 ::
Primljeno k znanju i obecavam ispravan pristup prvom prilikom uz pravilno drzanje "mahaca"... Embarassed

p.s. ma bilo je jace od mene.....nece uzeti maha,obecavam pale

Ma čoveče, ne opterećuj se, ti si me samo podsetio na neke "face"koji se pojavljuju po forumima sa riboubilačkim pogledima u toj pozi a slike ovde su me samo asicirale na to.
Ja jesam protiv toga ali svako ima svoje mišljenje i načine ponašanja, pa čak i ljube ribu Twisted Evil
(Joco, ne budi dvosmislen Rolling Eyes )
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Drzanje stapa kada je riba u rukama Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzanje stapa kada je riba u rukama   Drzanje stapa kada je riba u rukama EmptySre 28 Maj 2008 - 22:27

Wink Ma dobro primeceno veliki strumfe,to je i bila poenta ove slicice.....ulov u rukama,priblizavanje objektivu...itd........Zao mi je sto nisam uspeo da slikam pastrmcicu ca Gradca(nije imala vise od 10cm)meni prva i najvaznija,otvorila me.....Sad sam srecan covek,tek sad se bavim sportskim ribolovom Surprised

lol!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Drzanje stapa kada je riba u rukama Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzanje stapa kada je riba u rukama   Drzanje stapa kada je riba u rukama EmptyČet 29 Maj 2008 - 19:27

Zox ::

Ja jesam protiv toga ali svako ima svoje mišljenje i načine ponašanja, pa čak i ljube ribu Twisted Evil
(Joco, ne budi dvosmislen Rolling Eyes )

A šta bih dvosmisleno mogo da dodam sem da se riba ne ljubi već... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drzanje stapa kada je riba u rukama Empty
PočaljiNaslov: Re: Drzanje stapa kada je riba u rukama   Drzanje stapa kada je riba u rukama Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Drzanje stapa kada je riba u rukama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dva stapa, dve poslastice...
» prepariranje riba
» koje vrste riba
» Sajtovi sa slikama riba
» Bela riba na musicu...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: