MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

Kako sto pre doci do vode????

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.

Broj poruka : 820
Godina : 61
Datum upisa : 27.08.2009

Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyUto 19 Okt 2010 - 13:06

milance ::
Čuo sam da ste se ulubili, ali baš ovako... Mogli ste da pobijete one pandure koji stalno spavaju u kolima u Salakovcu Smile
Prošli smo par stotina metara pre "deep impact-a" pored njih...
Ili je tresak bio popriličan ili nisu spavali, u svakom slučaju su se brzo stvorili na "licinom mestu", svaka čast... Posle njih je dolazila druga ekipa da meri a na kraju su nam organizovali i neko njihovo kamionče da pomeri auto sa puta, hvala im i na tome. Doduše, ova zemlja mi ("malo") nije jasna, kad se sve završilo, ljudi nas pozdraviše i mi ostadosmo na putu kao usr..i golubovi! Pazi trip, to je oko 02 - 03h ujutro, nedelja, negde, sediš na ulici i nemaš pojma šta ćeš sa sobom, šta sa autom...! Padalo mi je na pamet: šta bi bilo da smo Nemci, Španci, Ameri..., na proputovanju kroz Srbiju?!? Mi bi, teoretski, mogli i peške do Požarevca, pa nekako do Beograda a stranci bi samo mogli da se ubiju u Crniću!
Ok, ne očekujem od policije da nam obezbedi smeštaj dok se ne snađemo ali barem da nam objasne gde smo uopšte, koliko ima do najbližeg bilo čega i tsl.
No najvažnije je da je pokojni (Ford da mu dušu prosti!) Passat bio zdrav "kao čaša" pa iako je na kraju bio kao čaša posle žešće pijanke - uspeo je da nam omogući da nastavimo da pecamo još koju godinicu... cheers

Da je bio truo ili, da je bio bilo koji drugi auto mi bi sad (ili bar većina u kolima) pecali oblake negde na nebu... Pogledaj još jednom sliku: sa suvozačke strane je nagužvavanje došlo do same kabine a Passat "kockica" ima 1,5 m metala i koječega ispred kabine... Zamišljam ove moderne autiće sa pola metra haube ispred i limom debljine "flis" papira - od četiri čoveka bi u takvom autu napravili dva čoveka sa poprilično ruku i nogu (na sve strane)... affraid
No, idemo dalje! cheers
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki

Broj poruka : 350
Godina : 31
Datum upisa : 25.06.2010

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyUto 19 Okt 2010 - 13:08

Čuo sam da ste se ulubili, ali baš ovako... Mogli ste da pobijete one pandure koji stalno spavaju u kolima u Salakovcu Smile
E bar da jesu Twisted Evil
- Zoki,nije samo motor i menjac,nego cela prednjina,,, Znas kako to ide,od nekog sto je slupan odpozadi secnes po stubovima od sofersajbne sajtne i patos a na sablon i vari,,,ostalo je manje vise laksi deo.Samo je pitanje isplatljivosti te reanimacije.jer prednjina recimo 80e,soferka 50e,motor sa menjacem 150e,spone,viljuske,kocnice,hauba,krila,farovi,migavci,branik.... delovi izadju na 300-400e.Plus farbanje auta,a tu se moze ustedeti pa okreciti samo prednji deo tako da bude saren ali da je u sluzbi...Tako da popravka izadje na nekih 600 i nesta evrovi...

Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyUto 19 Okt 2010 - 13:15

perafly ::
Sta je ovo bilo i kada,jel neko pecanje u pitanju i kako ste prosli?
Pecanje na Mlavi sa Acom - Lakijem.
3. na 4.07.2010. (subota na nedelju)
Prošli bez ljudskih žrtava, dobro - uz nagnječenja, ogrebotine, otekline...
Da mi koji smo bili napred nismo nosili pojaseve, skupljali bi nas pincetama satima... Ili bi nas samo sprali šmrkovima u prvi kanalizacioni slivnik...
Exclamation Exclamation Exclamation SVIM VOZAČIMA: NOSITE SIGURNOSNE POJASEVE I KAD STE U KREVETU!!! Exclamation Exclamation Exclamation

Poslednji izmenio ZORAN R. dana Uto 19 Okt 2010 - 13:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyUto 19 Okt 2010 - 13:29

Zoki niste se slupali U Malom Crnicu,nego u Salakovcu, (inace bi Crnice bilo naj vece selo na balkanu).Salakovac prvo selo posle Pozarevca kad ides u pravcu Zagubice.Tu je raskrsnica na kojoj skreces za Petrovac na mlavi i Zagubicu ili produzujes pravo za Kucevo...Oholi izlazi iz raskrsnice,a iz sa druge strane nailazi drugo auto koje raspaljuje pasata...
Svim vozacima bezite od Oholog Razz
Sala mala
Ps-manite pojaseve oni samo lome rebra i kljucne kosti,bolje da aterirs kroz soferku,meni je tako bilo vise puta Twisted Evil

Poslednji izmenio aca-laki dana Sre 20 Okt 2010 - 13:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyUto 19 Okt 2010 - 13:48

aca-laki ::
E bar da jesu Twisted Evil
- Zoki,nije samo motor i menjac,nego cela prednjina,,, Znas kako to ide,od nekog sto je slupan odpozadi secnes po stubovima od sofersajbne sajtne i patos a na sablon i vari,,,ostalo je manje vise laksi deo.Samo je pitanje isplatljivosti te reanimacije.jer prednjina recimo 80e,soferka 50e,motor sa menjacem 150e,spone,viljuske,kocnice,hauba,krila,farovi,migavci,branik.... delovi izadju na 300-400e.Plus farbanje auta,a tu se moze ustedeti pa okreciti samo prednji deo tako da bude saren ali da je u sluzbi...Tako da popravka izadje na nekih 600 i nesta evrovi...
Eh, Laki,
Da je "tolicko", napravio bih ga ja odavno! Grube procene su od 1.500 - 2.000 Jevrejčića a to je već neisplativo, bez obzira što je u taj auto upucano nekih 10.000 pomenutih, verovao ili ne! Pre par godina je farban, samo farbanje je koštalo preko 1.000 evrića (farba Hibiskus red sa ne znam koliko hiljada metalize tačkica po kvadratnom nečem), pa kompletna limarija, menjan motor, menjač, amortizeri, hladnjak, ležajevi točkova, diskovi, kočione obloge, paknovi (više puta), auspuh, kompletan interijer, sve novo ili najnovije moguće, pa naknadno menjane karike, ležajevi i ostale zajebancije u motoru, ugrađeni ksenonski farovi, prošle zime nov novcijat akumulator - najveći koji je postojao u prodaji, sa gelom i još par stotina detalja... Ode "nov" Fordu na ispovest...
cheers Ma neka, neka smo mi živi i zdravi, biće auta! cheers

Poslednji izmenio ZORAN R. dana Uto 19 Okt 2010 - 14:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyUto 19 Okt 2010 - 14:02

Zoki niste se slupali U Malom Crnicu,nego u Salakovcu,
Ps-manite pojaseve oni samo lome rebra i kljucne kosti,bolje da aterirs kroz soferku,meni je tako bilo vise puta Twisted Evil
Eto, to ti pričam!
Slupaš se. preživiš nekako i nemaš pojma gde si i šta ćeš sa sobom posle! Razmišljaš da li da se sam ubiješ ili da čekaš da te pojedu domoroci! Very Happy (Šala, Laki, šala!) No, svakako, vrlo neugodna situacija, blago rečeno!

Za pojas se ne slažem - bolje i slomljeno rebro nego mirisati cveće odozdo!
Do brzine od 80 km/h pojas sigurno čuva glavu a i kod većih brzina, u zavisnosti od tipa sudara, bolje ga je imati preko sebe nego nemati!
F=m*a
pa prema ovoj formuli sračunaj kojom bi silom ja sa masom od 130 kg (sa sve mušičarskim prslukom, čizmama i "neophodnim" sitnicama) proleteo kroz šoferku (podatak o ubrzanju, tj., usporenju, još nemam pošto nema zapisnika još uvek...)! Skupljali bi me do Požarevca! A Oholom bi volan prošao kroz leđa pa bi mogao Boki da upravlja komotno kroz njega... Pu, pu, daleko bilo...
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyUto 19 Okt 2010 - 14:08

ma majstori mogu reci i 5000,ali to je cista pljacka...kazem ti koliko to ide.Pa za 2000 ces kupiti jos jedan pasat karavan registrovan...Bre punto 2ka kad se uveze iz italije izadje 2200-300.Samo je fora kod pasata godiste,tj naci takav na otpadu slupan odpozadi ili naci na vise otpada delove koji su potrebni.Slupan ovako vredi 400-500e,ostaje samo ruke i farba.moze se ofarbati na "fleku" sto nije bas lepo ali je ekonomicno...
kod nas ja naj skuplju farbu nasao za 1000e za litar,a to je Lehlerova farba kameleon efekat koja ima 12 inijansi,koje se prelivaju iz jedne u drugu boju...Ovako litar farbe metalik je do 100e plafon ma koja bila...
naj bitnije na utu su kocnice,ostalo sve manje vazno....Za pecanje preporucujem narodnou Karavelu il transporter...Ja se odusevio njima....
Ja sam do sad imao nazalost nekoliko takvih situacija preko 20,,nikad mi pojas nije pomogao>2 puta sam izletao kroz fofersajbnu i nisam imao nikad teze povrede.Sto znaci ili je to luda sreca ili nesta drugo...Al sto airbeg pomaze e to je cudo,da njega nije bilo ja danas nebi kuco ovde Exclamation ....... a u juga moze da se ugradi Perbeg (perjani jastuk)
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyUto 19 Okt 2010 - 14:29

ma majstori mogu reci i 5000,ali to je cista pljacka...kazem ti koliko to ide.Pa za 2000 ces kupiti jos jedan pasat karavan registrovan...Bre punto 2ka kad se uveze iz italije izadje 2200-300.Samo je fora kod pasata godiste,tj naci takav na otpadu slupan odpozadi ili naci na vise otpada delove koji su potrebni.Slupan ovako vredi 400-500e,ostaje samo ruke i farba.moze se ofarbati na "fleku" sto nije bas lepo ali je ekonomicno...
kod nas ja naj skuplju farbu nasao za 1000e za litar,a to je Lehlerova farba kameleon efekat koja ima 12 inijansi,koje se prelivaju iz jedne u drugu boju...Ovako litar farbe metalik je do 100e plafon ma koja bila...
naj bitnije na utu su kocnice,ostalo sve manje vazno....Za pecanje preporucujem narodnou Karavelu il transporter...Ja se odusevio njima....
Ja sam do sad imao nazalost nekoliko takvih situacija preko 20,,nikad mi pojas nije pomogao>2 puta sam izletao kroz fofersajbnu i nisam imao nikad teze povrede.Sto znaci ili je to luda sreca ili nesta drugo...Al sto airbeg pomaze e to je cudo,da njega nije bilo ja danas nebi kuco ovde Exclamation ....... a u juga moze da se ugradi Perbeg (perjani jastuk)
Laki,

Ova farba je bila skupa, lično sam je birao a za Passata je trebalo 4 - 5 litara ako ne i više, ne mogu da se setim...
To što si izigravao kaskadera i pritom preživeo shvati kao ludu sreću a ne kao pravilo! Ne izazivaj sreću, nosi pojas preko sebe i u krevetu! Sa "air bag-om" nisam imao "sreće" da se lupam a i ne bi da probavam ako baš nije nužno! Very Happy Dovoljno mi je ovo do kraja života (nadam se prirodnom smrću!), veruj mi! Imao sam "čukanja" i pre ali ne ovih razmera, od mene dovoljno za "crnu hroniku"!

Dr Pešadija
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71

Broj poruka : 2347
Godina : 48
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyPet 1 Jul 2011 - 11:55

Tesko sa ovom zutom osom....Elem,naleteh na moju ljubav iz detinjstva u Bgd-u i to pred prostorijama mog bivseg kluba iz Baba-Visnjine...nije bas za pecanje,ko bi stao sem Oholivera u nju Very Happy Very Happy Very Happy

Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 24062011c
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver

Broj poruka : 4215
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyPet 1 Jul 2011 - 17:24

jes' pa da poginem sam, posto Zoki ne moze da stane sa mnom Smile)
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

Broj poruka : 6805
Godina : 36
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptySub 2 Jul 2011 - 17:50

Was ist das Proticu?
Meni se ovo dja, bas je bachki Wink

Royal coachman
Royal coachman
Prota71

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptySub 2 Jul 2011 - 18:13

Opel 1900 GT cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyČet 23 Feb 2012 - 0:35

Evo nesto za sve drugare PACERe
Kupe verzija
http://chrisescars.com/wp-content/uploads/2010/08/6.-amc-pacer.jpg

Karavan verzija
http://www.coleauctionsinc.com/2005%20Auctions/2005%20July%2016/Pacer%202.JPG

Verzija za lepse polovine PACER-a
http://lacacadechango.files.wordpress.com/2009/03/hrdp_0711_01_z1976_amc_pacer_xfront_view.jpg

A ovde i nesto ovom super autu
http://en.wikipedia.org/wiki/AMC_Pacer

Royal coachman
Royal coachman
Prota71

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyČet 23 Feb 2012 - 10:44

Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiislim primetio si godinu prouzvodnje Very Happy Very Happy eh ta 1971...ali mooooooooooooooooooooože!!!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyČet 23 Feb 2012 - 10:58

Batice ja ovo kapiram kao americki pokusaj yuga 7 godina pre ovog naseg. Jedino sto je malcice razlika u motoru njihov najslabiji je bio 232 kubna inca Very Happy

Royal coachman
Royal coachman
pedjabg

Broj poruka : 822
Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyČet 23 Feb 2012 - 14:33

Pa u pravu si prilicno, to njihovo "Pacer" je otprilike kao nase "pesak", tj. "onaj koji koraca".
U stvari, srpski receno, "Jugo".
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyČet 23 Feb 2012 - 19:26

Posto kad imas Yuga cesce pesacis nego sto vozis Very Happy

Royal coachman
Royal coachman
pedjabg

Broj poruka : 822
Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyPet 24 Feb 2012 - 13:46

Naravno, zato i postoji grejac stakla na petim vratima, da ti ruke ne zebu zimi kad guras Juga.
Mi se cirkuziramo sas Juga, ali nijedan auto nema toliko svrsishodne dodatne opreme kao taj.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyPet 24 Feb 2012 - 16:05

Upoznat sam u proteklih 2-3 meseca sa svim aksesoarima koje ima u i na sebi geek
Kazu ko nauci da vozi na jugu posle moze da vozi bilo koji auto Very Happy

Cak je i cuveni britanski tv voditelj imao svojih par minuta sa jugicem Smile
https://www.youtube.com/watch?v=S3SsqOa0hSg

A u jednoj novijoj epizodi mozete videti kako on i njegove kolege voze "mafijaska" kola po Albaniji. Dodouse njegov fetish ka Zastavinim kolim je ovog puta iskazan prema Zastavi 101 koju on od miloste zove Bentley.
https://youtu.be/OyH-351Z_-0
https://youtu.be/LbudgqhVaVk

Royal coachman
Royal coachman
Oholiver

Broj poruka : 4215
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyPet 24 Feb 2012 - 17:18

gde iskopa ove ludake, nadji ih kad su u texasu bili Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 EmptyPet 24 Feb 2012 - 17:35

Je l' to ono kad prica sa dedom koji vozi raspali kamionet, a posle vozi monster truck?

PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Kako sto pre doci do vode????
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ozbiljne stvari-
Skoči na: