MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ljudski nemar i glupost....

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Ljudski nemar i glupost.... Empty
PočaljiNaslov: Ljudski nemar i glupost....   Ljudski nemar i glupost.... EmptyČet 22 Maj 2008 - 18:13

Obala Save i strana nasipa kon Nobobeogradskih blokova pred samim Ostruznickim mostom....odmah tu pored pad vodovodnih tornjeva Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad tu kao sme da se zida i kuce se rade od tvrdih materijala.....a voda!!!!!Sta pijemo.....

Ljudski nemar i glupost.... 08052010
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Ljudski nemar i glupost.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljudski nemar i glupost....   Ljudski nemar i glupost.... EmptyČet 22 Maj 2008 - 19:28

Pijemo kiselu...Kolu...Joca rakiju...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Ljudski nemar i glupost.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljudski nemar i glupost....   Ljudski nemar i glupost.... EmptyČet 22 Maj 2008 - 21:08

Kakav užas...

Kada bi bilo jasno i ostalima da se radi o preko 7 km obale koja je sva iskrčena, izbuldožderisana, ozidana, betonirana, OGRAĐENA i mestimično asfaltirana, možda ni pitanje "šta pijemo" ne bi više bilo smešno. Duž cele obale Save, u dužini od više desetina km se nalaze postrojenja za crpljenje vode iz ko zna kog sloja pod zemljom i to je, uglavnom voda koju mi pijemo. Struja koju troše vlasnici betonskih zamaka je sa tih reni-bunara i piratska je i zna se da i nju plaćamo mi. Mi plaćamo i plate opštinara koji nemaju muda da rade svoj posao. Greota je da se mučenici bacaju na trošak; neka, mi ćemo sve to uredno da platimo. Ukratko, nema ko da ih spreči, pa im se može... Inače, je mnogo jeftino - cena je 0 din./kvadratu.

Najviše me boli što moraš da se laktaš sa VLASNICIMA da bi prišao samo NEograđenom parčetu obale. Ostali nemaju prava pristupa. Dakle, ako vam se peca - odjebite i marš u rupu, miševi! Kao i uvek, u začetku civilizacije, pola posto njih troši ono na šta imaju svi pravo. Da bi pecao treba da se osećaš k'o posran da bi prišao JAVNOJ obali, jer je svako od njih uzeo obalu pod svoje... U poslednjih desetak godina, na taj deo Save odlazim samo kad me prijatelj pozove u goste na čamac&sojenicu... Svaki put progutam knedlu.

Na kraju, pošto se radi o plavnoj zoni prosečne širine nekoliko desetina metara. Mrest je sistematski sjeban, godinama...


Poslednji izmenio bokac dana Pet 23 Maj 2008 - 15:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Ljudski nemar i glupost.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljudski nemar i glupost....   Ljudski nemar i glupost.... EmptyPet 23 Maj 2008 - 0:51

Tuga znači Evil or Very Mad

@Zeka
Može i rakija al od agave geek
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljudski nemar i glupost.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljudski nemar i glupost....   Ljudski nemar i glupost.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljudski nemar i glupost....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Glupost ili potreba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarska biologija :: Ekologija-
Skoči na: