MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

fly fishing rods - tvoj favorit

Ići dole 
AutorPoruka
raka
Gola udica
Gola udica

Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.05.2008

fly fishing rods - tvoj favorit Empty
PočaljiNaslov: fly fishing rods - tvoj favorit   fly fishing rods - tvoj favorit EmptyČet 8 Maj 2008 - 16:37

Pozdrav svim ljubiteljima fly fishing-a !! Posto se i dalje vodi rasprava, tj. traje velika opklada, poznata iz price o kupanju u januaru na Drini, nemam srca vise da gledam Urketa, kuma i Agenta, pa objavljujem glasanje kako ne bi doslo do potezanja stapova,..ovaj, maceva . Glasanje je prosto a Vi, postovane kolege, ucinice te da neki od nas ne postanu CARP FISHING GAY i odreknu se kraljevskog ribolova king !!! Sumadinac, racunam na tebe !! Glasanje je prosto. Bodove od 1 do 7 dodelite sledecim stapovima (opklada : najsavrseniji zabacaj .. ) : SAGE ZXL , SAGE Z-AXIS, SAGE SPL, ORVIS ZG HELIOS' , HARDY Angel Smuggler , HARDY Angel TE Rod, HARDY Deluxe Clasisic Smugler . lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox

Broj poruka : 1411
Godina : 61
Datum upisa : 24.01.2008

PočaljiNaslov: Re: fly fishing rods - tvoj favorit   fly fishing rods - tvoj favorit EmptyČet 8 Maj 2008 - 19:18

Ćao Rako i dobro došao!
Nemam neko iskustvo sa svim ovim štapovima a i nije mi jasno gde i kako glasati...
Shocked
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

Broj poruka : 6804
Godina : 36
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: fly fishing rods - tvoj favorit   fly fishing rods - tvoj favorit EmptyPet 9 Maj 2008 - 0:29

Dobrodošao Rako!
Zox najverovatnije čovek misli da svako u svom odgovoru stavi pored imena štap i broj poena.

Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 47
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: fly fishing rods - tvoj favorit   fly fishing rods - tvoj favorit EmptyPet 9 Maj 2008 - 10:16

Od 1 do 10 za Heliosa.

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

Broj poruka : 6804
Godina : 36
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: fly fishing rods - tvoj favorit   fly fishing rods - tvoj favorit EmptyPet 9 Maj 2008 - 12:10

Zeka ::
Od 1 do 10 za Heliosa.
Ovo baš nije bilo za očekivati Wink

Royal coachman
Royal coachman
Vukman

Broj poruka : 977
Datum upisa : 11.01.2008

PočaljiNaslov: Re: fly fishing rods - tvoj favorit   fly fishing rods - tvoj favorit EmptyPon 12 Maj 2008 - 7:58

Zeka je garantovano dobio neku licencu od Orvisa.... smijem ruku da dam!
Nazad na vrh Ići dole
raka
Gola udica
Gola udica

Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.05.2008

PočaljiNaslov: Re: fly fishing rods - tvoj favorit   fly fishing rods - tvoj favorit EmptyPon 12 Maj 2008 - 16:28

Helios ? Misljenje nekih je, da je previse lak. . Probao si ga ? Ja licno nisam . Dosta ljudi tipuje na SAGE Z-Axis , dok ga Valjevcani bas i ne gotive. Kazu da je krut kao motka. Verovatno su mahali sa fast verzijom. Medium-fast je pun pogodak. Hvala na javljanju !! Pustio sam ovaj tekst ma forum, kako bih pomogao ludoj opkladi prijatelja. Nadam se da ce se javiti sto vise zaljubljenika u fly fishing i fly fishing rods i napisati svoja tri favorita i bez obzira da li su medju ovim stapovima. Rasprava je na temu : " koji stap ima najelegantniji zabacaj ?" . Moje licno misljenje je da je ORVIS previse skup, za razliku od recimo SAGE-a koji je po meni kvalitetniji. Helios je od $900 do $1600 zavisno od toga sta tacno zelimo, dok je najskuplji standardni model SAGE-a oko $750.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 47
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: fly fishing rods - tvoj favorit   fly fishing rods - tvoj favorit EmptyUto 13 Maj 2008 - 17:38

Probah ga ja >Rako,ali nisam pao na dupe.Nisam ga dovoljno probavao,pa da ti dam neki opsežan opis,ali ko što rekoh,ostaje mi za sad T3 u prvom planu.

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: fly fishing rods - tvoj favorit   fly fishing rods - tvoj favorit Empty

Nazad na vrh Ići dole

fly fishing rods - tvoj favorit
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: