MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Klen u blizini Beograda

Ići dole 
+2
100ka
ivanzdrav
6 posters
AutorPoruka
ivanzdrav
Gola udica
Gola udica
avatar


Broj poruka : 1
Datum upisa : 06.05.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyUto 6 Maj 2008 - 2:05

Recice za pecanje klena u blizini Beograda? Najblizi tereni!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyUto 6 Maj 2008 - 12:17

Kolubara i pritoke, Topčiderska reka poda Avalom (gornji tok iznad industrije), Barajevski potok...
Aj ko zna dalje nek nastavi scratch
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyUto 6 Maj 2008 - 18:02

Bela reka (ispod Avale), Barajevsko jezero, Makiški kanali, "Tople vode" (iznad Obrenovca), Ljig...
Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptySre 7 Maj 2008 - 1:42

Barajevsko jezero ne bih preporučio za mušičarenje klena, pogotovu početnicima. Bio sam tamo prošle godine sa Vukom Jančkovićem.
@Zox
E čim dobijem platu i prvi slobodan dan ima ti naspem goriva da me vodiš u Makiš, ja prošle godine odrah dupe pedalajući biciklom po Makišu al klena ne videh nigdi scratch
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyČet 29 Maj 2008 - 22:36

Stigla mi je vest da je danas drugar izmušičario na šljunkari kod Umke ( na Savi) 20-tak klena, svi oko 25-30cm.
Mušičario je na W.B. sa crnim repom i crvenim telom na udici br 8 jer je ciljno lovio protviša
Voda je bila topla i bistra ali je, na momente jak vetar pravio probleme ne baš dobrom casteru Cool
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 0:07

Lele! Daj pitaj drugara da me vodi tamo Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 0:36

Ma šta ima da te vodi bRe...sedneš na bus za Obrenovac i na ulazu u Umku (posle Zelengore) siđeš i na šljunkari si Cool
Od Sajma do tamo ti treba 10-tak minuta ali nemoj bajsom da ti ne jedemo žito Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 0:40

Zox ::
Ma šta ima da te vodi bRe...sedneš na bus za Obrenovac i na ulazu u Umku (posle Zelengore) siđeš i na šljunkari si Cool
Od Sajma do tamo ti treba 10-tak minuta ali nemoj bajsom da ti ne jedemo žito Laughing
Šoooooo! Pa idem brodićem preko Save, pa na Adu. Od Ade do Umke nema više od 5-6km scratch
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 0:45

100ka ::
Šoooooo! Pa idem brodićem preko Save, pa na Adu. Od Ade do Umke nema više od 5-6km scratch

Јоцо, Јоцо...
Иди насипом до Остужничког, па преко банкине на заобилазницу, па отуд сиђи десно ка Умци виа Остружница... НА СОПСТВЕНУ ОДГОВОРНОСТ!

ПС: Tи као да знаш КОЛИКО ми волимо жито...


Poslednji put izmenio bokac dana Pet 30 Maj 2008 - 0:49, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 0:48

Opet mi proradila ona 1/4 mozga, pa ništa ne kontam! scratch geek
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 0:49

100ka ::
Opet mi proradila ona 1/4 mozga, pa ništa ne kontam! scratch geek

ОК. Хајде да заједно послушамо Зокса, од недеље?
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 0:51

Bajsevima Question
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 1:01

100ka ::
Bajsevima Question

Prijateljski savet:
Ako idete bajsevima idite "starim obrenovačkim drumom" a nikako novim jer on nije za takve avanture, osim ako se neko ne odluči naduvan da počasti svoje bližnje žitom!!!!
Taj stari put (preko Makiša) izlazi na novi, tačno na ulazu u Umaku, pored same šljunkare a do tamo ćete naći bar 50 dobrih mesta da mašete sunny
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 1:07

Znam Zox bio sam tamo prošlog leta, izgoreo od Sunca pa bio crven ko babunova bulja Embarassed
Novim obrenovačkim nema ni potrebe, prvo što je dalje od same vode, drugo što ti kažeš svi tamo juru ko da im je Šumaher tata Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 1:13

100ka ::
Znam Zox bio sam tamo prošlog leta, izgoreo od Sunca pa bio crven ko babunova bulja Embarassed
Novim obrenovačkim nema ni potrebe, prvo što je dalje od same vode, drugo što ti kažeš svi tamo juru ko da im je Šumaher tata Wink

More neki vozu ko da im je Šumaher i mama pale
A sada bez sve šale, starim obrenovačkim putem bi trebalo često prolaziti jer tu ima jako mnogo dobrih terena koji su zaboravljeni a i dalje ima lepe ribe...Jedno od tih mesta je kilometar ispod prvog brodogradilišta (bila su nekada 4 a danas NEZNAM). Na tom mestu Sava je pitoma, mirna i krotka, (kao Sosa) pa je uživanje bilo pecati štuku na tom potezu...
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 10:12

Racunajte i na mene za tu sljunkaru.....sledece radne nedelje sam prva,od 16h slobodan za mahanje,klenovi mogu biti lep izbor za vezbanje i pecanjeeeeeeee........Al molim lepo,NASIP,DO MOSTA PREKO MOSTA NA OSTRUZNICI I TU SMO ....makar mi sa N.Bgd-a..

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 13:43

Pa to je i meni blizu.Jel mogu s vama???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyPet 30 Maj 2008 - 16:48

TI I JA NA MALA VRATA SA MOMCIMA....KAO STO VIDIŠ UOPŠTE SE NE IZJAŠNJAVAJU Wink
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptySub 31 Maj 2008 - 1:18

Prota71 ::
Racunajte i na mene za tu sljunkaru.....sledece radne nedelje sam prva,od 16h slobodan za mahanje,klenovi mogu biti lep izbor za vezbanje i pecanjeeeeeeee........Al molim lepo,NASIP,DO MOSTA PREKO MOSTA NA OSTRUZNICI I TU SMO ....makar mi sa N.Bgd-a..

lol!
Ima jednostavnija, brža i bliža varijanta. (meni lično ne smeta da vozim bajs par km više)
Do Ade brodićem iz blokova, a odande na stari obrenovački drum, pa uzvodno nekih 3-5km!
Zeko i ti si naravno dobrodošao, ali sam da praviš svoje bambule geek
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptySub 31 Maj 2008 - 12:14

OK bratac,more.......Ja za!!!!Nego ovako reko da pročešljamo i teren oko ostružničkog mosta+povratna karta na čamac je 1evro Wink (u dinarskoj protuvrednosti)puta nas 3-4 eto za gomilo ječmeno/hmeljnih tečnih B vitamina.... Very Happy drunken cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptySub 31 Maj 2008 - 14:31

100ka ::
....bambule geek

Zaboravi bambule na Savi i u ovo doba godine!
Sada je moguće koristiti samo mokre muve jer je klen i protviš (ako ga ima) u nekom međusloju pa ni nimfe neće dati nekog rezultata.
Znači (recimo) wet martovka na udici br 12-8 a ako ostajete u sumrak treba probati sa silver princom (sličan Alexandri)
Pa, BISTRO...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda EmptyNed 1 Jun 2008 - 0:08

Prota71 ::
OK bratac,more.......Ja za!!!!Nego ovako reko da pročešljamo i teren oko ostružničkog mosta+povratna karta na čamac je 1evro Wink (u dinarskoj protuvrednosti)puta nas 3-4 eto za gomilo ječmeno/hmeljnih tečnih B vitamina.... Very Happy drunken cheers
E matori zajebi tu kombinaciju, pokušao sam danas mnogo ima da se pedala.
Inače obožavam da vozim bajs ali mi je danas preselo. Ono preko Ade jeste da košta 80 din po glavi stanovnovnika ali garantujem da ima bar 8km (možda i 10) manje da se vozi.
Išao sam prvo malo mahao na ušću Galovice, pa zapičio do Ostružničkog mosta, prešao sam most i nekako uspeo da se spustim nekim sporednim putićem na stari obrenovački drum(sreća da sam proguto kompas ko mali pa se dobro orijentišem) geek
Bio sam na ušću ta dava makiška kanala za koje je Zox prošle godine pričao da ima klenova u njima (to su ista ona dva na kojima sam proletos zalutao kad me presednik navadio na klenovinu) scratch
U svakom slučaju sada mi je pojasnio gde ima klenova. To je uzvodni deo tih kanala iznad samog naselja Makiš.
Što se tiče mahanja na tom delu kanala izmedju starog obrenovačkog druma i Save na ovom većem ima mesta i to sasvim OK, na manjem nešto nisam ni video ribu mada i nema puno mesta. Veći mi deluje skroz korektno i za štuku Twisted Evil

Zox ::
100ka ::
....bambule geek

Zaboravi bambule na Savi i u ovo doba godine!
Sada je moguće koristiti samo mokre muve jer je klen i protviš (ako ga ima) u nekom međusloju pa ni nimfe neće dati nekog rezultata.
Znači (recimo) wet martovka na udici br 12-8 a ako ostajete u sumrak treba probati sa silver princom (sličan Alexandri)
Pa, BISTRO...

Za bambule sam se zezao naravski geek
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Klen u blizini Beograda Empty
PočaljiNaslov: Re: Klen u blizini Beograda   Klen u blizini Beograda Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Klen u blizini Beograda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Klen na suvu muvu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: