MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?

Ići dole 
+5
Prota71
100ka
Zox
Zeka
murino
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
murino
Mali mrav
Mali mrav
murino


Broj poruka : 39
Datum upisa : 25.03.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 21:27

Каква су Ваша искуства , да ли користите многобројне (силиконске) препарате присутне на тржишту (масти, спрејеве) и које Question ,
или сте више за варијанту справљања неке своје комбинације (парафин и сл.).

scratch
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 21:43

Samo Sciera "high float" i samo za CDC muve.Ostale,tipa dlakavih muva(srna,jelen) mislim da nema potrebe bilo čime mazati.Samo ih ispušeš,i nazad na vodu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 21:44

Da budem iskren, do sada sam koristio samo silikonsko ulje u spreju, domaće proizvodnje (Prva Iskra-Barič) ali od kada sam video upozorenje na bočici da je otrovno i to sam izbacio Suspect
Ponekad za mazanje mušica iskoristim sjaj za usne u stiku ali sa neutralnim mirisom i funkcioniše Wink
Od Grubića dobih "recept" spravljanja kućne varijante od voska za mazanje violone i pčelinjeg voska ali to nisam probao (još uvek Embarassed ) .Ono što videh kod njega je odlično ... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 21:47

Zox ::
Da budem iskren, do sada sam koristio samo silikonsko ulje u spreju, domaće proizvodnje (Prva Iskra-Barič) ali od kada sam video upozorenje na bočici da je otrovno i to sam izbacio Suspect
... cheers

A jesi li se zapitao što nema ribe kad namažeš muve tom kombinacijom?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
murino
Mali mrav
Mali mrav
murino


Broj poruka : 39
Datum upisa : 25.03.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 22:16

Zox ::
Ponekad za mazanje mušica iskoristim sjaj za usne u stiku ali sa neutralnim mirisom i funkcioniše Wink
Od Grubića dobih "recept" spravljanja kućne varijante od voska za mazanje violone i pčelinjeg voska ali to nisam probao (još uvek Embarassed ) .Ono što videh kod njega je odlično ... cheers



Da li od Vasih gore nabrojanih predloga ima u slobodnoj prodaji negdje u Beogradu????


@Zox jako me zanima da to nije slucajno ova mast ??

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Mast_210
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 22:25

Ne verujem Murino pošto su obe komponente koje Zox spominje žute. Mada hemija je čudo scratch
Možda bi Žac bio kompetentniji da kaže nešto po tom pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 22:28

@ Zeko u pitanju su prirodni voskovi pa nema razloga da rasteruju ribu, uostalom i NAFTU da koristiš neće biti toliko loše jer se samo takne jagodicom prsta......pa se prst razmaže drugim prstom (palcem) .....pa teeeeeeeeeeeeeeek onda blago provuče mušica.... Very Happy
Razumeo? Laughing

@ murino
Nije u pitanju TA mast, već je receptura domaća a baza je pčelinji vosak.
Šta se nalazi u ovoj Panićevoj, stvarno neznam a nisam je ni probao !
Nazad na vrh Ići dole
murino
Mali mrav
Mali mrav
murino


Broj poruka : 39
Datum upisa : 25.03.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 22:47

@ murino
Nije u pitanju TA mast, već je receptura domaća a baza je pčelinji vosak.
Šta se nalazi u ovoj Panićevoj, stvarno neznam a nisam je ni probao ![/quote]

Razmeo sam odmah , za tvoj prirodni recept bez recepture, ali nisam dobio ni jedan adekvatan odgovor, zato sam i poslao fotografiju posto je to slicna kuhinja.

OK !! H V A L A Wink

P.S. A sta od toga sto predloziste ima u slobodnoj prodaji kod nas i gde [ako nije komercijalizacija] scratch
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 22:58

murino ::


P.S. A sta od toga sto predloziste ima u slobodnoj prodaji kod nas i gde [ako nije komercijalizacija] scratch

Nadam se da nije komercijala Laughing ali sjaj za usne je Labello(svaka trafika i prodavnica) a ako misliš i na silikonski sprej, ni tu nema tajne zove se upravo tako a na vidnom mestu je naštampan i znak "Prve Iskre-Barič" na bledo zelenoj podlozi. Može se kupiti u skoro svim farbarama...
Nazad na vrh Ići dole
murino
Mali mrav
Mali mrav
murino


Broj poruka : 39
Datum upisa : 25.03.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 23:19

Zox ::
murino ::


P.S. A sta od toga sto predloziste ima u slobodnoj prodaji kod nas i gde [ako nije komercijalizacija] scratch

Nadam se da nije komercijala Laughing ali sjaj za usne je Labello(svaka trafika i prodavnica) a ako misliš i na silikonski sprej, ni tu nema tajne zove se upravo tako a na vidnom mestu je naštampan i znak "Prve Iskre-Barič" na bledo zelenoj podlozi. Može se kupiti u skoro svim farbarama...




Zoki, hvala na iscrpnom i pravom drugarskom odgovoru confused , mislim da nisam bio maliciozan i na kraju sam se i zahvalio, ali posto vredjas moju inteligenciju moram da ti odam jednu tajnu da LABELLO kako ti nazives grozdjanu mast zene ne svrstavaju u sjaj vec u ruz i isti sam koristio uvijek kao poslednju alternativu.

P.S. Prva Iskre-Barič" ovo sam naravno iskljuchio u oba replay-a, pa pogledaj malo bolje gore ,a ovo oko komercijalizacije se odnosilo na ono sto mi je predlozio b]ZEKA?[ ["Sciera "high float" i samo za CDC muve."/b]
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptyUto 22 Apr 2008 - 23:54

Vanjina mast za plovnost u kutijici i flasici bila vidjena kod BANJDJURA u Masarikovoj...moze se proveriti!!
Nazad na vrh Ići dole
murino
Mali mrav
Mali mrav
murino


Broj poruka : 39
Datum upisa : 25.03.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 0:08

Prota71 ::
Vanjina mast za plovnost u kutijici i flasici bila vidjena kod BANJDJURA u Masarikovoj...moze se proveriti!!


Hvala prijatelju.


ZIV BIO !!!!!!!!!!!

B I S T R O sunny
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 0:38

Moj vrlo dobar prijatelj decenijama vec koristi GROZDJANU MAST za usne... I vise je nego zadovoljan! ... mada sam mu nabavljao kojekakve hemije, sprejeve, prahove....
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 9:41

Ja koristim Panic fly - nemam zamerke
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 14:20

...mada bosanci kažu da nema bolje maže od maže iz uveta... geek
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 14:49

murino ::




Zoki, hvala na iscrpnom i pravom drugarskom odgovoru confused , mislim da nisam bio maliciozan i na kraju sam se i zahvalio, ali posto vredjas moju inteligenciju moram da ti odam jednu tajnu da LABELLO kako ti nazives grozdjanu mast zene ne svrstavaju u sjaj vec u ruz ...

Koliko sam ja učio, kao apotekar grožđana mast , niti može da bude ruž niti joj je to namena Exclamation Exclamation Exclamation
Ne ulazim u to koja žena šta koristi a što se mene tiče dotična može i za imalin reći da je ruž i ako joj lepo stoji, što da ne Wink
Pominjanje "Labbelo" je samo ilustrativno objašnjenje jer je to robna marka i za nju su svi čuli a da je upotrebljivo-jeste.
U apotekama postoje mnogo bolje verzije grođane masti i to u onima koje imaju galensku laboratoriju pa je prave sami. U Beogradu to rade dve apoteke, mada i ostale prodaju baš tu "pravljenu" mast koja je mnogo žitkija i lakše se razmazuje jer je više kao gel nego mast... Very Happy

@ Zeko
To što pominješ je lanolin i ako se koristi u kozmetici i medicini što nebi moglo i u FF-u cheers sunny
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 16:12

Zeka ::
...mada bosanci kažu da nema bolje maže od maže iz uveta... geek

To tvrdi i moj stric (ali ne onaj što dolazi u Galovicu), on čak time maže i spojeve štapa. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 16:28

"Mast iz ušiju" je poznata u kozmetici više vekova i uzimala se od ovaca.
Danas postoje tehnologije koju mogu proizvesti i zadovoljiti potražnju, naročito kozmetičke industrije a potom i farmaceutske , međutim i danas se najkvalitetniji proizvod dobija kao i pre sto godina Twisted Evil Naravno sve se to prerađuje i prečišćava pa nema razloga da sumnjamo u kvalitet (ili svrhu primene) nečeg takvog. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 17:20

E nije lanolin,nego cerumen. Razz
I nebih je koristio kad imam onaj Sciera sprej,nema šanse.A vi nastavite da čačkate ušesa,ja jok.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
murino
Mali mrav
Mali mrav
murino


Broj poruka : 39
Datum upisa : 25.03.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 18:34

[quote="Zox"][quote="murino"]


Pominjanje "Labbelo" je samo ilustrativno objašnjenje jer je to robna marka i za nju su svi čuli a da je upotrebljivo-jeste.
U apotekama postoje mnogo bolje verzije grođane masti i to u onima koje imaju galensku laboratoriju pa je prave sami. U Beogradu to rade dve apoteke, mada i ostale prodaju baš tu "pravljenu" mast koja je mnogo žitkija i lakše se razmazuje jer je više kao gel nego mast... Very Happy


Sa ovom tvojom konstatacijom se u potpunosti moram sloziti silent , u pitanju je robna marka i los izraz "ruz"sa moje strane ,jer je najednostavnije [i najneutralnije] reci balzam za usne , to je sve ok. Kao i sto stoji da rech "LABELLO" potiche od latinskih rechi "labium"[lep] i "bellus" [usne] i da je to 100 godisnja robna marka , itd. Ali koga je to briga
ovdje ...

Ja sam samo zeleo da pokrenem temu koja me iskreno zanima [a nadam se i jos po nekog], a ako je to krivicno delo ili provokacija ili mislis da sam nekim gestom ili tekstom bio nekulturan ili provokativan reci ovde pred svima i ne ponasaj se kao "onaj" sa svojim "VEP-om" i mahachem "Mendelom",pa je nekom majka a nekom maceha.

P.S. Pozdrav i kada se vidimo dugujem ti "DVOJNI C"
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 20:19

murino ::


Ja sam samo zeleo da pokrenem temu koja me iskreno zanima [a nadam se i jos po nekog], a ako je to krivicno delo ili provokacija ili mislis da sam nekim gestom ili tekstom bio nekulturan ili provokativan reci ovde pred svima i ne ponasaj se kao "onaj" sa svojim "VEP-om" i mahachem "Mendelom",pa je nekom majka a nekom maceha.

P.S. Pozdrav i kada se vidimo dugujem ti "DVOJNI C"

Ne vidim razlog da nekoga ne interesuje ova tema i siguran sam da će biti još reči o njoj a ti se samo opusti, ovde VIP (ili tvoj VEP) ne znači što i na drugim sajtovim Laughing ...ovde se trudimo da se lepo družimo i bez provokacija i nekulture uz opuštenu atmosveru.
Ja niti sam neko na ovom sajtu niti moj VIP ovde nešto znači a to sam shvatio kao poštovanje ljudi sa kojima se družim pa se ti ne obaziri na nju. Ona ima težinu samo među nama pacerima Laughing
Prijateljski pozdrav i spusti gard, ovde ti nije potreban cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 20:26

Zox ::
murino ::


Ja sam samo zeleo da pokrenem temu koja me iskreno zanima [a nadam se i jos po nekog], a ako je to krivicno delo ili provokacija ili mislis da sam nekim gestom ili tekstom bio nekulturan ili provokativan reci ovde pred svima i ne ponasaj se kao "onaj" sa svojim "VEP-om" i mahachem "Mendelom",pa je nekom majka a nekom maceha.

P.S. Pozdrav i kada se vidimo dugujem ti "DVOJNI C"

Ne vidim razlog da nekoga ne interesuje ova tema i siguran sam da će biti još reči o njoj a ti se samo opusti, ovde VIP (ili tvoj VEP) ne znači što i na drugim sajtovim Laughing ...ovde se trudimo da se lepo družimo i bez provokacija i nekulture uz opuštenu atmosveru.
Ja niti sam neko na ovom sajtu niti moj VIP ovde nešto znači a to sam shvatio kao poštovanje ljudi sa kojima se družim pa se ti ne obaziri na nju. Ona ima težinu samo među nama pacerima Laughing
Prijateljski pozdrav i spusti gard, ovde ti nije potreban cheers

Murino poslušaj Zoxa i opusti se, ovde smo svi da bi se dobro zezali družili i razmenili iskustva o mušičarenju. Ova njegova VIP titula je nastala kada smo ga izabrali za predsednika prve beogradske mušičarske sekcije. Administratotri su je stavili na moju molbu, pošto smo hteli malo da se zezamo sa Zoxom, čak se i on sam protivio tome.

P.S.Što bi reko Gimbrovski: -Samo opušteno i relaxantno Wink
Nazad na vrh Ići dole
murino
Mali mrav
Mali mrav
murino


Broj poruka : 39
Datum upisa : 25.03.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 20:43

[quote="Zox"]
murino ::


Ne vidim razlog da nekoga ne interesuje ova tema i siguran sam da će biti još reči o njoj a ti se samo opusti, ovde VIP (ili tvoj VEP) ne znači što i na drugim sajtovim Laughing ...ovde se trudimo da se lepo družimo i bez provokacija i nekulture uz opuštenu atmosveru.
Ja niti sam neko na ovom sajtu niti moj VIP ovde nešto znači a to sam shvatio kao poštovanje ljudi sa kojima se družim pa se ti ne obaziri na nju. Ona ima težinu samo među nama pacerima Laughing
Prijateljski pozdrav i spusti gard, ovde ti nije potreban cheers


OK!!

Pozdravljam i ja Tebe sunny , a da tema ne ode u OFF da nastavimo sa predlozima, ja sam do sada koristio rucno spravljeni parafinski rastvor (sveca + benzin za ZIP upaljache otprilike u zapremini 1 prema 3) i ne mogu reci da li sam ili nisam zadovoljan kada nisam nista drugo probao (sem gore pomenutih slichnih preparata).


P.S. Gard spustam samo kada sam s prijateljima, dozvolite mi da budemo prijatelji musicari:bounce:
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 21:25

murino ::




P.S. Gard spustam samo kada sam s prijateljima, dozvolite mi da budemo prijatelji musicari:bounce:

Nadam se da ćeš se ovde tako i osećati Very Happy
Pomenuo sam u jednom od postova tu "recepturu" ali je nisam napisao jer nisam siguran za odnose svega što ulazi u mast koja bi bila primerena našim potrebama. Sećam se da je bio pčelinji vosak i kalafonijum ali ništa više...
Ima dana, receptura nije tajna i kada je budem dobio, stavljam je na forum.
Da budem iskren, bio bih najsrećniji da mogu da nađem domaću pačiju mast Wink
Prosto sam došao u iskušenje da sam držim patku ali ZNAM kako bi drugari to protumačili pa sam odustao od iste Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? EmptySre 23 Apr 2008 - 22:20

Zox ::
Prosto sam došao u iskušenje da sam držim patku ali ZNAM kako bi drugari to protumačili pa sam odustao od iste Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Izvini, a kako obavljaš malu nuždu ako je ne držiš... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarenje - ribolov veštačkom mušicom :: Mušičarenje suvom mušicom-
Skoči na: