MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

Skup stap ili ne ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

Broj poruka : 6805
Godina : 36
Datum upisa : 10.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptyUto 26 Avg 2008 - 8:18

Pa vidiš da je naš novi član Eldin malko zbunjen, pa reko aj da pomognemo čoveku Very Happy

Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 974
Datum upisa : 16.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptyUto 26 Avg 2008 - 12:28

Ja mislim da je to odlican stap, ipak je 50 kila manje nego 100 Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 47
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptyUto 26 Avg 2008 - 13:05

simpson H ::

I to duplo manje... Twisted Evil

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptySre 27 Avg 2008 - 0:23

simpson H ::
Ako ti Simpsone kao neko ko ima "fetiš" prema kvalitetnom priboru tako kažeš ja onda nemam više šta da dodam silent

Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptySre 27 Avg 2008 - 1:44

Suvise lako koristis rec fetis, ali nesto nisam spreman na opkladu da svako od vas ne voli kvalitetan pribor
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptySre 27 Avg 2008 - 18:53

Dobro nemo se ljutiš, hajde da se izrazim drugačije ložiš se na dobar pribor. Jel može tako?
Naravno da svi vole dobar pribor! Ali neki, priboru posvećuju više pažnje neki manje.
To ti je kao i sa kolima svako voli dobra kola, ali neko vozi Yuga pa se loži da zna sve o svakom šrafu na Lamborghiniju, a neko vozi Audi A8 pa ne zna ni kolko konja ima. scratch

Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptySre 27 Avg 2008 - 22:52

100ka ::
Dobro nemo se ljutiš, hajde da se izrazim drugačije ložiš se na dobar pribor. Jel može tako?
Naravno da svi vole dobar pribor! Ali neki, priboru posvećuju više pažnje neki manje.

Ma gde da se ljutim. Ali se ne lozim, mozda kada sam imao 17-18 god ali sad sam daleko od bilo kakvog lozenja.

To ti je kao i sa kolima svako voli dobra kola, ali neko vozi Yuga pa se loži da zna sve o svakom šrafu na Lamborghiniju, a neko vozi Audi A8 pa ne zna ni kolko konja ima. scratch

Krajnje losi primeri, ako bih mogao da biram, ipak bolje i "fetish" nego da me poistovecujes sa nekim od ove dvojice Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptyČet 28 Avg 2008 - 14:56

Što je loš primer pa ti voziš Fiat geek

Ostatak postova prebačen na prikladnije mesto

http://musicarenje.serbianforum.info/ozbiljne-stvari-f32/kako-sto-pre-doci-do-vode-t374-75.htm

Gola udica
Gola udica

Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptyČet 11 Sep 2008 - 11:43

Pa vidiš da je naš novi član Eldin malko zbunjen, pa reko aj da pomognemo čoveku Very Happy

Momci samo polako nije me bilo nekoliko dana drugo znam ja sta je musicarenje a sta je highribolov ali mi pricamo o stapovim pa sam kao sto ti kazes malo se zbunio shvatas pa sam pomenuo moj stap vjeruj mi nije mi bila namera da se hvalim samo sam zeleo da pomenem svoj stap posto je tema o stapovima a tek sam novi clan na forumu shvatate me sta hocu reci.
<---- NADAM SE!!! ---->
Kao sto tema kaze skup stap ili ne?

Very Happy Very Happy farao king queen jocolor geek scratch
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71

Broj poruka : 2347
Godina : 48
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptyČet 11 Sep 2008 - 12:49

KVALITETAN ŠTAP!!!!!
Pre sam za kvalitet nego kvantitet...dolazi sa godinama,iskustvom.....e sad ako cena diriguje i kvalitet ili obrnuto.... Question Question Question
Pre Hardy cekrk nego Jaxon i to ne zbog cene.......pre Ford Fokus polovnjak nego bilo koju Zastavu Floridu novu fabričku(ako je sastave) study

lol!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac

Broj poruka : 2463

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 EmptyČet 11 Sep 2008 - 16:13

eldin ::

Momci samo polako nije me bilo nekoliko dana drugo znam ja sta je musicarenje a sta je highribolov ali mi pricamo o stapovim pa sam kao sto ti kazes malo se zbunio shvatas pa sam pomenuo moj stap vjeruj mi nije mi bila namera da se hvalim samo sam zeleo da pomenem svoj stap posto je tema o stapovima a tek sam novi clan na forumu shvatate me sta hocu reci.
<---- NADAM SE!!! ---->
Kao sto tema kaze skup stap ili ne?

Very Happy Very Happy farao king queen jocolor geek scratch
lol!

Друже елдине,
да само знаш колики је принос кукуруза на присојној страни у Џапену - јоооооооооооооооој!
А тек какав се диван погледа одатле баца на мајчицу Росију... Добро де - јесте да је то преко мора, али је бар поглед на запад, али не на "запад" - него на Роднину... Није то дугме, знаш?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Skup stap ili ne ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: