MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Skup stap ili ne ?

Ići dole 
+7
100ka
Prota71
bokac
Djole Nis
Bogdan
Zeka
Zox
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptySub 19 Apr 2008 - 22:51

Za ove koji bi da daju £600 za stap imam jednu preporuku (veoma zanimljivo stivo ):
http://blog.b92.net/text/2327/Orgije%20na%20Titaniku/

Pa kad to zavrsite:
http://www.romainjerome.ch/en/home/home.aspx

Proto, ti si mi kritican...citajuci tvoje odgovore brinem se za tvoju buducnost ako procitas ovo... Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptySub 19 Apr 2008 - 23:51

Bogdan ::


Pa kad to zavrsite:
http://www.romainjerome.ch/en/home/home.aspx


U jeeeeeee, a jel ima OVO kod kineza? confused Evil or Very Mad
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyNed 20 Apr 2008 - 0:06

Zox ::
Bogdan ::


Pa kad to zavrsite:
http://www.romainjerome.ch/en/home/home.aspx


U jeeeeeee, a jel ima OVO kod kineza? confused Evil or Very Mad
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ne znam da li ima ali da ce biti dobrih kopija zardjalih satova koji kostaju $150.000 u to ne sumnjam Twisted Evil

Ali u jedno sam siguran - Prota bi za ovaj sat (i sve ono sto uz to ide Twisted Evil ) platio i $1.500.000
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyNed 20 Apr 2008 - 0:34

Bogdan ::
Zox ::
Bogdan ::


Pa kad to zavrsite:
http://www.romainjerome.ch/en/home/home.aspx


U jeeeeeee, a jel ima OVO kod kineza? confused Evil or Very Mad
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ne znam da li ima ali da ce biti dobrih kopija zardjalih satova koji kostaju $150.000 u to ne sumnjam Twisted Evil

Ali u jedno sam siguran - Prota bi za ovaj sat (i sve ono sto uz to ide Twisted Evil ) platio i $1.500.000
Nisam siguran da bi "posegnuo" za ovakvim životo čak i da imam toliko, koliko je potrebno da budem lik iz bloga ...a da volim satove volim iiiih What a Face
U ponedeljak, juriš na kineze i tražim SAMO zarđale modele Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyNed 20 Apr 2008 - 1:05

Laughing Laughing ma zlice jedne.....ozbiljno ako vam trebaju gotivne cuke,original parfemi....sve po jeftiniju\im cenama-ali originali ne KINEZI,tu sam javite se bice ponude pa kolko para toliko muzike....de,de vracajte mi se na FF Wink



Najvaznije je da smo svi dobronamerni i da se tudje misljenje uzme kao licno iskustvo pojedinca,da na greskama drugih ucimo a da sujetu i cinizam drugih bezpovratno zakopamo i daleko ostavimo za sobom....
lol!
SATOVI,SATOVI....MILKA,3 ZA 100 dindzi....DEVIZE,DEVIZE.... bom Wink Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyNed 20 Apr 2008 - 2:20

Zox ::
U ponedeljak, juriš na kineze i tražim SAMO zarđale modele Laughing Laughing Laughing

ahaaaaaaaaaa....pa onda kontaktiraj Strongmena sa bloga...on ti je Nislija, sigurno je kul lik...mozda te upozna sa gospodjom Bennet...ako nadjes puno zardjalog Kineza mozda i ne provali da si ga platio 15 dinzi...reci joj da je taj tvoj specijalan...poslednji model od delova Titanika koji jos nisu izvadjeni pa je zato bas puno zardjao...samo se pazi one crnkinje sa velikim sisama kad se saginjes po sapun Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyNed 20 Apr 2008 - 3:17

Posto se ova rasprava zahuktala i na .org i da je ispalo da imam nesto licno protiv Simpsona duzan sam da postujem ovo i na ovom forumu i probam da izgladim neke nesuglasice izmedju nas dvojice koji se nikada nismo upoznali. Ovi nije ni reklama ni antireklama za njega samo moj pokusaj da isplivamo iz neprijatne situacije. Ne zanima me ko je izasao kao pobednik i nadam se da mi Simpson oprasta i moram da napomenem da mi je u vecini nase komunikacije na .org delovao kao neko ko ce tu trgovinu obavljati na pristojan nacin. Medjutim to i dalje ne menja moj stav o trgovcima.

"
Evo ne bih lenj i iskoristih Orvisov superiorni service (to nikada nisam poricao jer sam par puta kupovao stvari od njih) - konverzacija koju vidite dole je obavljena u roku od samo pola sata u subotu uvece u 8 sati po USA vremenu!!!! Neki stvari u konverzaciji ce obradovati Simpsona neke mozda i nece. Sve ovo je u cilju da se izvucemo iz ove neprijatne situacije i optuzivanja jedan drugog.

Napominjem da sam na internetu nasao podatak da se vecina USA stapova u rangu cena ispod $200 NE PROIZVODI u USA. Da li je to istina ili ne nije ni bitno. Zanimao me taj vec famozni Helios. Evo ti Simpsone besplatne reklame da te ubedim da nemam nista licno protiv tebe:

From: Bogdan Milojkovic Sunday - April 20, 2008 1:58 AM
To: customerservice@orvis.com
Subject: RE: Customer_Inquiry (#8682-100040783-9599)

I have been one of your happy customers for years and I have been
extremely satisfied with your service and products. I am planning to
purchase one of your top end rods/reels but I am becoming quite confused
with rumours coming from number of UK fly anglers saying your products
nowadays are manufactured/assembled in China/Korea.

Although I can understand that information might be confidential, I would
appreciate very much if you could be as kind as to clarify me this.

Thank you very much in advance.

With kind regards,

Dr Bogdan Milojkovic


>>> Orvis Customer Service <customerservice@orvis.com> 04/20/08 1:01 AM >>>
Dear Dr. Milojkovic,

Thank you for your e-mail. I am happy to answer your inquiry. To compile a list of all of our fishing products and their country of origin would require days of research and quite a large email. I apologize that I cannot answer this inquiry in such a fashion. However, if you would please reply with the exact items and item numbers you would like me to research, I would be happy to check their origin for you. Thank you in advance of your reply.

If you have any further questions, please let me know.

Sincerely,
Mr. Jody Parsons
Orvis US Customer Service
customerservice@orvis.com
1-888-235-9763


Dear Mr. Parsons,

I was particulary interested in ZG Helios 905-4 (SI29EC-51-57) and BLA II Fly Reel (SI40E0-61).

Again you are proving that your service is second to none!!!

Kindest regards,

Dr Bogdan Milojkovic

>>> Orvis Customer Service <customerservice@orvis.com> 04/20/08 1:44 AM >>>
Dear Dr. Milojkovic,

Thank you for your e-mail. I am happy to answer your inquiry. I have researched these items and found that the BLA II Reel is made in Korea and that we here at Orvis manufacture the Helios Rod in Vermont, US. I hope this information has been helpful and if there are any other items you would like me to check, do not hesitate to email me. Thank you for shopping with Orvis.

If you have any further questions, please let me know.

Sincerely,
Mr. Jody Parsons
Orvis Customer Service
customerservice@orvis.com
1-888-235-9763


Dear Mr Parsons,

thank you very much for prompt answers and superb service. That is something that no money can pay!

Regards,

Dr Bogdan Milojkovic

PS. Izvinjavam se na mom malo indijanskom engleskom ali to mi nije jaca strana
"
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyNed 20 Apr 2008 - 7:17

Sta je ovo??? Kakve cokolade? Gde je mama? Ko je ugasio svetlo???

Bogdane, dovodi ih u red, vidi sta napravise... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyNed 20 Apr 2008 - 19:53

Vukman ::
Sta je ovo??? Kakve cokolade? Gde je mama? Ko je ugasio svetlo???

Bogdane, dovodi ih u red, vidi sta napravise... Crying or Very sad

Ma nema šta, niti koga da dovodi u red jer ovde je vođen [/b]civilizovani[b] dijalog kakvih je malo na forumima. Razz
Neko je za , neko protiv a svako od nas će iskristalisati svoje mišljenje da li je ovakav štap fetiš ili je "Titanik DNA" ili nešto treće, dakle diskusija ide dalje ... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyNed 20 Apr 2008 - 21:09

I ide u ovom smjeru...Odavno znam da se BLA pravi,mislim na ove nove u Koreji,a to zna i Simpson.A od kad se pojavio ZG helios,znam da je made in USA.Ne razumijem kakav je tu problem nastao,pogotovo što se dotični može slobodno nazvati enciklopedijom ne samo mušičarskog ,nego bilo kog drugog pribora.A u Orvisov servis i podršku nikada ne treba sumnjati. Evil or Very Mad ,pogotovo jer su najstarija kuća po ovom pitanju u USA.Možda nekom i nisu najbolja,ali su definitivno najstariji.E sad,pošto se Orvis okreće sve više "outdoor life" kupcima,i nije toliko skoncentrisan na sam FF,u to mi ne možemo ulaziti,valjda oni bolje znaju šta im donosi pare.

Tako da lično smatram bespotrebnim bilo kakav vid konfrontacije po tom pitanju.Uostalom,ko što neko reče,neko voli plave ,neko crne,pa opet svi živimo...(ja volim sve) Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
salmo
Gola udica
Gola udica
avatar


Broj poruka : 21
Datum upisa : 08.04.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyPon 21 Apr 2008 - 22:03

može li mi netko reći mišljenje o byronovom štapu #3 2.10 m košta oko 55 eura, inače je travel četverodijelni??
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyPon 21 Apr 2008 - 22:16

A koji model Byron štapa?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyPon 21 Apr 2008 - 22:20

Pa možda bih mogao ja kad bi mi rekao koji je model Byrona u pitanju.Sretao sam se s njima u Novosadskom "Magnumu".Bilo je meni se čini dvije vrste štapova.Moj kum i dan danas koristi jedan.

A inače,ako ti treba #3,probaj,ne čini mi se skup.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
salmo
Gola udica
Gola udica
avatar


Broj poruka : 21
Datum upisa : 08.04.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2008 - 20:42

ne znam koji model, na njemu ne piše ništa posebno......mislim ga koristiti na jednoj maloj riječici sunji za klenove a ima i pokoja potočara, da li je slab??? rijeka je sad po ljetu zarasla tako da se ne može lako bacati, zato sam mislio probat sa njime...ipak 2.10 m?? šta vi mislite Question i hvala na već datim savjetima, kad padne prvi klen(riba) Very Happy budem vam javio......
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2008 - 21:45

Sunja,a?Gdje?Jel u samoj Sunji(mjesto) ili negdje okolo?

Slobodno ga koristi.I uživaj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2008 - 22:08

salmo ::
ne znam koji model, na njemu ne piše ništa posebno......mislim ga koristiti na jednoj maloj riječici sunji za klenove a ima i pokoja potočara, da li je slab??? rijeka je sad po ljetu zarasla tako da se ne može lako bacati, zato sam mislio probat sa njime...ipak 2.10 m?? šta vi mislite Question i hvala na već datim savjetima, kad padne prvi klen(riba) Very Happy budem vam javio......

Ne piše ništa posebno ali to što piše je jaaaaaaako važno Laughing Laughing Laughing
Prvo što trebaš znati o jednom štapu je njegova klasa (AFTMA) pa tek onda razmišljati da li ti odgovara ili ne Wink
Za tako malu reku bi idealno bilo da je #3 ili #4 ali ako si početnik onda ti od srca preporučujem da to bude #5 a dužina 2,1m (7') je idealna. Ako znaš da bacaš sa jednom dužinom značeš i sa svim drugim jer strunu baca tehnika a ne štap. . Da ne pominjem koliko je lakše doći do obrasle obale sa kratkim štapom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2008 - 22:30

Salmo možda bi trebao da poslušaš Zoxa ako ti je ovo prvi štap za mušičarenje (AFTMA 5 je univerzalna-univerzalno nije uvek najbolje, ali je univerzalno), ako ne onda uzmi AFTMA 3.

P.S. Zox sad primetih da do sad obojca imamo po 763 posta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
salmo
Gola udica
Gola udica
avatar


Broj poruka : 21
Datum upisa : 08.04.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 21:43

zeka ima tu jedna mala riječica blizu une to je ta sunja, protječe kroz mjesto sunja a na kraju se ulijeva u savu, na donjem dijelu toka ima u njoj i štuke a široka je oko 4-5 m, tu kod mene je većinom klen,mrena, potočna, ima i plotice ali slabo a isto je oko 4-6,7 m, imam 5 min. do nje ali je teška za ribolov, sad po ljetu sve obraslo, neki dan su pustili male potočare 10-15 cm.......
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 22:21

salmo ::
zeka ima tu jedna mala riječica blizu une to je ta sunja, protječe kroz mjesto sunja a na kraju se ulijeva u savu, na donjem dijelu toka ima u njoj i štuke a široka je oko 4-5 m, tu kod mene je većinom klen,mrena, potočna, ima i plotice ali slabo a isto je oko 4-6,7 m, imam 5 min. do nje ali je teška za ribolov, sad po ljetu sve obraslo, neki dan su pustili male potočare 10-15 cm.......

Živeo i čuvaj to što imaš cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 22:26

EH salmo,druže,kamo Šaš,Živaja...

Čitaj malo,ništa nije teško ako se priđe adekvatno.Imaš onaj link što je Bokac okačio.Vježbaj par onih zabačaja i nećeš imati problema.Samo odluči koji ti pašu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
eldin
Gola udica
Gola udica
avatar


Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.08.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyPet 22 Avg 2008 - 23:52

ja imam fisherman 2000 to je stap koji je zaista sku kosta nekih 200 evra i mislim da je zaista nesto najbolje sto sam do sada imao ali on je prvenstveno za lov na sarana i vise ribe moze izdrzati ulov do 50 kg i to je za mene fantasticno na stapu pise od 50 do 100kg ali ja se nebi kladio u to i nebih to proveravao.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyNed 24 Avg 2008 - 15:37

eldin ::
ja imam fisherman 2000 to je stap koji je zaista sku kosta nekih 200 evra i mislim da je zaista nesto najbolje sto sam do sada imao ali on je prvenstveno za lov na sarana i vise ribe moze izdrzati ulov do 50 kg i to je za mene fantasticno na stapu pise od 50 do 100kg ali ja se nebi kladio u to i nebih to proveravao.



No No Question Question Question Question Question Question Question cyclops cyclops cyclops No No Question Question Question Question


lol!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyPon 25 Avg 2008 - 0:44

eldin ::
ja imam fisherman 2000 to je stap koji je zaista sku kosta nekih 200 evra i mislim da je zaista nesto najbolje sto sam do sada imao ali on je prvenstveno za lov na sarana i vise ribe moze izdrzati ulov do 50 kg i to je za mene fantasticno na stapu pise od 50 do 100kg ali ja se nebi kladio u to i nebih to proveravao.
A de ne piše možda 50-100g!
To se zove težna bacanja, i u tom opsegu bi bila uobičajena za šaranski štap Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyPon 25 Avg 2008 - 8:21

100ka ::
eldin ::
ja imam fisherman 2000 to je stap koji je zaista sku kosta nekih 200 evra i mislim da je zaista nesto najbolje sto sam do sada imao ali on je prvenstveno za lov na sarana i vise ribe moze izdrzati ulov do 50 kg i to je za mene fantasticno na stapu pise od 50 do 100kg ali ja se nebi kladio u to i nebih to proveravao.
A de ne piše možda 50-100g!
To se zove težna bacanja, i u tom opsegu bi bila uobičajena za šaranski štap Exclamation

Ma o tome se i radi baticeeeee.......nadam se Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 EmptyPon 25 Avg 2008 - 17:46

A da niste vi malo otišli sa teme?????????

O kakvim vi štapovima pričate,pa ovo je mušičarski fprum,ALO!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Sponsored content





Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup stap ili ne ?   Skup stap ili ne ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Skup stap ili ne ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» STAP I CEKRK
» Stap i cekrk
» Prodjem stap
» Kupujem stap!!!
» STAP I CEKRK

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: