MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zasto MUSICARENJE?

Ići dole 
+26
johnny
Šone
Oholiver
vlajkoni
bokac
ZORAN R.
dusan.momcilovic
ADNAN
Prota71
Komanchero
karadjon
Djole Nis
Zox
Superfly
cori
100ka
Zeka
Vukman
pedjabg
sjekloca
boki
boki64ja
Zoki
Fishkiller
Bambula
Admin
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 17 Apr 2008 - 0:39

Upravo zato bata Proto što možeš u tome da uživaš kako god ti želiš cheers
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 17 Apr 2008 - 0:43

AHA I STA JOS? Very Happy Wink
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyUto 6 Jan 2009 - 7:56

santa
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyPon 21 Sep 2009 - 8:37

Čuj „mušičarenje“!
Čemu uopšte pecanje, kad zrelo razmislite?
A mušičarenje je tek neshvatljiva stvar, posbno nekom kao meni ko se istim bavi 15 dana...
Otprilike kao u onom vicu o slepcu i turpiji...
(Vic: Opipava slepac turpiju, okreće je, obrće i na kraju je iznerviran baci sa rečima: „Ovo je potpuno bezveze!“
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyPon 21 Sep 2009 - 18:13

Rekao bih ja da si ti ovo dobro zagrizao i napipao nešto mnogo bolje od tog slepca iz vica. Samo ni sam nisi svestan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyUto 22 Sep 2009 - 8:47

Ma, ne dam se ja lako...!
Mada, šta me snađe pod (pra)stare dane...!
No, ni Malom Radojici nije bilo lako dok su mu zabijali klince pod nokte pa je izdržao (dok nije preminuo mučeničkom smrću)...
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyUto 22 Sep 2009 - 9:12

ZORAN R. ::
Ma, ne dam se ja lako...!
Mada, šta me snađe pod (pra)stare dane...!
No, ni Malom Radojici nije bilo lako dok su mu zabijali klince pod nokte pa je izdržao (dok nije preminuo mučeničkom smrću)...



Šta je Zoki???????Šta se dešava????
Previše brz ulazak???
Frka od predigre????
Duga penetracija pred prvo zabacivanje mušice????
Trema???
Oskudacija???
SEKA???
Tigrov kombinezon(izvini ali morao sam) Very Happy ????-Ova stavka će brzo biti uspešno precrtana...NE BRINI!!!!
Mala voda na Gradcu??????
Velika na Drini?????Oš u Bosnu??????

NE BRINI,APSOLUTNO NEMOJ DA SE BRINEŠ OKO MUŠIČARENJE U SRBIJI-OPSTAĆEMO!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyUto 22 Sep 2009 - 11:53

Užas! Kuckao sam poruku 45min i nestade kad sam hteo da je pregledam pre slanja! Definitivno treba nešto sa Ctrl-S izmisliti ovde – neophodno za skribomane!

Hajde ispočetka...

Volim da pecam, tako da mi je mušičarenje samo jedan od vidova pecanja i trudiću se svim silama da tako ostane. Ideja pecanja je izaći u prirodu, pustiti mozak „na otavu“ i, normalno, pecati ribe, No, otkako sam mušičav, pardon mušičar, ribe viđam samo na slikama ili kad ih neko drugi upeca... Dobro, to su porođajne muke, biće ribe (samo neće biti nas, ha, ha, ha).
Problem sa pecanjem u bliskoj okolini je što nema gde da se zabaci udica (dobro, mušica, whatever). Taman otkrijem Loh Ciganliju a neko me naplaši sa nekim rendžerima koji apse i tsl., džebi ga. Na Savi najbliže gde može da se zabaci su Sava Bohinjka i Sava Dolinka u bratskoj i svrstanoj Sloveniji a tamo mi se baš ne ide. Ovde, u lokalu, nemreš prići od splavova, sajli, kuća sa ograđenim dvorištima i tsl.
Dunav? Kanalizacija. Možda negde čamcem može da se ubode relativno čisto mesto...(?)

Ok, hajde da kontempliramo!
Zašto mušičarenje?
Ok, elitni sport, deluje elegantno, malo skupo (prvenstveno zbog mušičarskih destinacija), dešava se u nepatvorenoj prirodi (po difoltu)... A dešava se i da se upeca po neka ribica!
Zdravo je, zahteva šetanje, mlaćenje onim štapićem i sve to u nekoj nepatvorenoj prirodi – milina božija! Dosadašnje pecanje se svodilo na utovar tone opreme, pa istovar na mestu pecanja, pa prihranjivanje pa zabacivanje štapova pa vađenje ribe i sve to sedeći „na divanu i duvan pušeći“ uz neminovno pivce (čuj pivce: pivca!) a to sve vremenom dovodi do fizičke degradaciji. No pošto sam malo „poremećen“ pa volim da upecam ribu(e) ne mogu se odreći „normalnog“ (sa ili bez navodnika) pecanja. Mora da je neki atavizam u pitanju, znaš ono: ukokaš mamuta, dovučeš ga u pećinu a verna ženica te nagradi sex-om...
Još par odlazaka na Gradac kao Tigrov maneken i (ako preživim) Švarceneger će biti mala beba..

Lepo je što je mušičarenje povezano sa čistim vodama, netaknutom prirodom i svim tim (pretežno) nepostojećim stvarima ali prvenstveno treba delovati lokalno: stalno najmlađima, mladima, odrslima i starima pričati o važnosti očuvanja prirode.
Ok, za matore je malo kasno pričom delovati (njih treba po džepu ošinuti) ali za najmlađe možda još ima vremena. Stalno treba da imamo na umu ono što je neko pametan rekao: „Ovu planetu nismo nasledili od naših očeva nego smo je pozajmili od naših potomaka!“ a da ne pominjemo integralnu verziju govora poglavice Sietla...
Malo sam naporan (nekad i sam sebi) sa ekološkim temama ali mi je bilo simptomatično kada se u Galovici pričalo o odlasku na Gradac radi čišćenja a Đukin ćale uredno prazni prepune piksle kroz prozor i to celo veče! I svi to vide i niko ne reguje, osim mene! Pazi trip, čovek koji je jedan od nas, truje naše komšije, sugrađane, nas... a mi ćemo da idemo da čistimo Gradac!? Hajde da prvo počistimo oko zgrade gde se skupljamo, prvi se javljam, dobrovoljno! To me strašno podseća na teraformiranje Marsa koje se vrlo ozbiljno razmatra u naučnim i bussines krugovima! Pazi trip, sjebali smo (izvinjavam se na izrazu) Zemlju totalno i sad ćemo da se selimo na Mars koji ćemo takođe sjebati i tako redom...! Živa šteta što (izgleda) nema nikog jačeg od nas u ovoj vasioni da nam „nanu naninu“ pa bi se, možda, opametili! (Ona, Klarkova beše, formula o broju mogućih civilizacija nalik našoj je prilično uzdrmana novijim istraživanjima koja govore da smo, izgleda, VRLO redak slučaj u vasioni!)
Misli globalno, deluj lokalno!

Uh, a obećao sam Bokiju da više neću da pišem...

Šta ću, ko god trzne, ja udaram kontru, refleksno – trauma iz pecaroškog detinjstva...

Bavi li se neko od mušičara „normalnim“ pecanjem ili je to zabranjemo po mušičarskom kodeksu? Eto, ja za protekli vikend lepo isplanirao „normalno“ pecanje u subotu (dobro, malo bih i mlatio naokolo mušičavim štapićem, sporta radi) a u nedelju isplanirao šetnju sa mlaćenjem po Gradcu (kako li se Gradac menja po padežima, mnogo rogobatno zvuči?)... I šta se desi? Povišena temperatura, ludilo, gripčina neka – verovatno PIČIJI ili tako neki, preležao ceo vikend! Stigla me kletva Velike Zlatne Nimfe! (A i Bokiju sam rekao da ne valja Perfection Loop pa je možda i on vračao nešto – gasio nimfe umesto rastopljenog olova u bakraču!)
E, više NE PLANIRAM „normalno“ pecanje, uta-ta! Samo ću, kao, u subotu ujutro u papučama da siđem da kupim novine, ušunjam se u auto i zapalim sa 200 na sat na neku vodu pa nek baksuzira ko šta hoće! No, ovako lep vikend će se teško skoro ponoviti – da se ubiješ!
Ako neko sme da prizna da ide na „normalno“ pecanje, neka napiše! Ako ne sme, neka mi piše direktno na emajliranu adresu kosmajservis@sbb.rs da ga ne izopće ostali iz TNT grupe, ha, ha, ha.

No, ionako ću biti izbačen iz TNT Galovice posle ovog teksta a na vratima će biti okačeno WANTED sa nagradom u vidu kompleta Panićevih mušica i Bokijevih Crnih Guja (posebno zbog primedbe na račun Đukinog ćaleta, inače fin čovek, nema problema) tako da mi je bilo drago poznavati vas sve zajedno a ja ću TAJNO (tajnije od TNT grupe) da nastavim sa mušičarenjem u mojoj varijanti, šmrc.

P.S.
Koje debljine žica vam trebaju za motanje muva da nabavim? (To kao ispis iz kluba, ha, ha, ha.)
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyUto 22 Sep 2009 - 12:49

Zoki,
...ja - baksuz?!? Mis'im stvaaaaarno...

Taman sam očistio nedelju, sve čekam da zovneš na Gradac, kad ono... prc!
Alo, bre, pa i ja ne videh Gradac zbog tvoje temperature. A lepo sam ti rek'o da povećaš dozu nikotina...

Što se tiče ostalih vidova pecanja - pročitaj šta Lefty reče onomad (dole, u mom "potpisu").

Bakarne žice - meni sve od 0.10 do 0.20 mm radi, mada ne sve na svakoj muvi!!! Na Internetu su jako gadljivi sproću debljeg kraja opsega koji pomenuh. Za početak (i kraj) da se nađemo na 0.15 mm. Molba - strpi se malo, dok se ne umeša Saša Panić savetom... Ili dok se ne konsultujemo sa Goranom Grubićem...
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyUto 22 Sep 2009 - 13:02

ZOOOOOKI!!!!!!!!Za sad sam se odlučio za FF!!!!!!!!Al za šetnju uvek,ma mogla bi i varalica zimiiiiiiiii al sramota brate mili....moram da vitlam i vitlam i slučajno upecam neku olovku od 10cm i izglisiram kontrom(odvojim meso od kostiju u momentu)-ZAŠTO!!!!!!

Mušičarenje mi je prvo mesto......planiram da tako uz konstantno nova proširenja u opremi(vreme je za nov štap,čekrk...)i ostane sem možda laganog uliva plovka al na Drini dogodine kao prateća forma...
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyUto 22 Sep 2009 - 13:22

Opet ovaj električar pripravnik visi po forumima umesto da uči, uči i samo uči!
Mislim stvarno...
Još mu žice tanke pa debele pa treba da se konsultuju drugi oko žica...!
A žicar po profesiji i životnom i radnom opredeljenju...!
Mislim stvarno...

Boki, rekoh ti da sam krajnjim naporom volje pokušao da se izvučem iz kuće u nedelju ali sam stigao do izlaznih vrata i tu neslavno kolabrirao u mukama! Eh, a u subotu sam trebao na pravo pecanje... Opovo, bodorke 200 - 300 grama, lepe babuške, bucovi (eto prilike za mlade mušičare), Crying or Very sad Eh, tragedija, tragedija neviđena!

Uh, nemoj me podsećati, dođe mi da se samoubijem i to iz zasede!
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyUto 22 Sep 2009 - 13:29

Sad tek pročitah ono Lefty-jevo!
Lepo kaže čovek, kao da je mene pitao!
Onaj ko se deklariše kao „šarandžija“, „štukaroš“, „somaroš“, po meni, nije pravi pecaroš (uhvati lovinu i odnesi u pećinu...)!
Svečano izjavljujem, pa makar neko opet gasio nimfe u bakraču, da je pecanje kedera (belica) najlepši sport na svetu! Generalno, pecanje na plovak je specijalna draž... Kad zatitra pa potone... Uh, curi mi voda na usta, ruke se znoje anije prehlada u pitanju!
Već sam snimio na nekom od diskova male balerinice za mušičarsku strunu – kupljeno!
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyUto 22 Sep 2009 - 13:38

Proto,
Žarko sam želeo neku skobaljijadu letos kod Sene na Drini, ali nikako nam nije uspelo da se uskladimo. Te nije vodostaj kako treba, te ima samo par mesta na kojima se to (izgledno) može raditi, te ta mesta neko mora da ti pokaže, da te uhvati z aručicu i povede pošto nemaš panse da provališ gde i kako sam (i nije daleko od pameti) tako da za 12 dana u Drini nisam udicu okvasio.
Da ne bi jezera i nekih bandarčića, džabe sam se mlatio (osim što sam postao „mušičav“)...!
Krajnje je vreme da iskopamo neku rupu pored Galovice (prethodno počistimo đubre i pikavce), zapatimo neke punoglavce i počnemo da pecamo!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyUto 22 Sep 2009 - 19:38

Zoki,
beovice se dižu na sve što padne na površinu, Sitna, tanka, suva muvica i (čim ozdraviš) pravac na kej.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptySre 23 Sep 2009 - 3:55

Zoki da se nadovežem na Bokca, beovice se pecaju na šta oćeš (od muva). Može suva može nimfasam oda niej veća udica od #12. Što se tiče ostalih vidova pecanja varka ostaje, muva se pridodala, dubinka i plovak se definitivno zapostavili Very Happy
Što se tiče čišćenja voda pominjalo se tu i čišćenje nekih lokalnih voda pre jedno godinu dve dana u Galovici ali nije bilo kvoruma scratch
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptySre 23 Sep 2009 - 9:21

Ma, lako ćemo za čišćenje voda, daj prvo da očistimo oko Galovice!
Barem ono što smo MI nađubrili a ne bi bilo zgoreg i više od toga!
Pa, u dogovoru sa stanarima zgrade, napravimo pored u parkiću poligon za treninge fly castinga a mogla bi i vodena varijanta da se napravi – opšivka visine 15-tak cm, najlon unutra i napuni se voda...
Pa se tu onda organizuju polaganja za EFFA instruktore, pa sve to narod gleda (dobro, u početku „belo“ kao one što boćaju) pa se objašnjava poenta FF (nepatvorena priroda...), edukuju se deca... Priča im se o ribama, kakva su to bića, kako dišu, jedu – kada im se to utuvi u glavu od malena, imaće sliku u glavi celog života tih živih bića koja žive u vodi i teško da će prosuti motorno ulje (ili već) u vodu kad porastu...
Pazi foru, šarane sam retko pecao i ne pamtim da sam nekog poneo kući ali kad sam pročitao Šušnjarevu knjigu gde je detaljno opisano kako šaran živi, kako diše, kakav mu je probavni i nervni sistem, šta ga boli i da li ga boli – i posle toga mi ne pada na pamet da ubijem šarana! Dobro, dobro, sad će neko da kaže: kako jedeš šnicle, batake i ostalo? Pa to ne hvatam i ne ubijam lično pa se pravim da ne znam odakle potiču ti delovi mesa. A da upecam šarana i da ga ubijem lično – nema teorije, osim da skapavam od gladi
Uh, opet pišem...

Neću više, tako mi...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 24 Sep 2009 - 1:56

Zoki VI koji ste pušili cigare možete slobodno da ih skupljate. Pošto sam protivnik nikotinskog smrada apsolutno me ne interesuje skupljanje opušaka, pošto ni one koji čade svaki petka u Galovici ne interesuju posledice po moja pluća.
Trudim se da razumem tvoj polet i euforiju. Primio si se na mušičarenje, većina nas koji smo počeli sa mušičarenjem u poslednjih nekoliko godina ispoljavali smo iste ili slične simptome Very Happy. A sad lepo sedi izbroj do 10 (znam da je zajebano ideje samo naviru). Predlog oko poligona pored Galovice je dobar ali ne znam koliko su ljudi spremni da se cimaju oko toga. Drugo treba ti odobrenje od opštine da iskrčiš ono šiblje da bi imao gde da napraviš poligon. Sam poligon opet ako hoćeš da bude po EFFA standardima mora da ima neke određene dimenzije scratch (Zeko javi se). Ne bih da te obeshrabrujem, ali mislim da treba popričati sa ostalim Pacerima o tome.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 24 Sep 2009 - 8:28

100ka ::
Zoki VI koji ste pušili cigare možete slobodno da ih skupljate. Pošto sam protivnik nikotinskog smrada apsolutno me ne interesuje skupljanje opušaka, pošto ni one koji čade svaki petka u Galovici ne interesuju posledice po moja pluća.
Trudim se da razumem tvoj polet i euforiju. Primio si se na mušičarenje, većina nas koji smo počeli sa mušičarenjem u poslednjih nekoliko godina ispoljavali smo iste ili slične simptome Very Happy. A sad lepo sedi izbroj do 10 (znam da je zajebano ideje samo naviru). Predlog oko poligona pored Galovice je dobar ali ne znam koliko su ljudi spremni da se cimaju oko toga. Drugo treba ti odobrenje od opštine da iskrčiš ono šiblje da bi imao gde da napraviš poligon. Sam poligon opet ako hoćeš da bude po EFFA standardima mora da ima neke određene dimenzije scratch (Zeko javi se). Ne bih da te obeshrabrujem, ali mislim da treba popričati sa ostalim Pacerima o tome.

Poligon kod Galovice........................NE!!!!
Dovoljan je i prostor samog udruženja za aktivnost petkom...........nisam za poligon,nije mu nimesto tu i Jocika je skroz u pravu oko generalija vezanih za tako šta!!!!!!!!Zokiiiiiiiii,vide li Ti kolika je zgrada u pitanju,broj stanova u opticaju...pa još broj muških glava po stanu...koliko je to saksija kojima se ne može odrediti poreklo...
za poligon je potrebnno šire livadarsko prostranstvo.........treba imati širiiiiiiiine pa dužine..........E sad koga još interesuje EFFA poligon!!!!!???????To je za ljude kojima se retkih izuzetaka(kompletnih ljudi/mušičara/edukatora/instruktora/mastera) treba samo dokazivanje putem diplome,ličnog hira,egoa(možda male đo..... Wink Very Happy Very Happy Very Happy geek )

lol! lol! lol!

Pored toliko lepih reka u našem okruženju nastanjenih postrmkom i lipljenom,klenom...itd. da se pravi veštačka tvorevina!!!!!!!Polako,videćeš i treniraćeš vodene zabačaje i tokom zime uz kafu,sok,čaj......lagano,pliiiiiiiiiiiiiz strpljenja!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 24 Sep 2009 - 9:28

Za 100ku:
Potpuno si u pravu da vas nepušače mi nikotinski ovisnici ubijamo bez ikakve potrebe (? Very Happy )! Rešenje je prosto: zabraniti pušenje, prvi sam za to iako veselo utamanim tri pakle dnevno! Pušači su neuviđavna stoka (imam pravo da kao pušač dodam ovu kvalifikaciju, bez namere da vređam sirote domaće životinje) i treba se protiv istih boriti svim sredstvima – ako reči ne pomognu onda motke, paljenje masnih krpa i tsl.!
Jedino nisi u pravu što se čišćenja tiče:
SVI MI BACAMO TO ĐUBRE (raznoraznog karaktera) KROZ PROZOR – i pušači i nepušači (bez obzira ko je direktni izvršilac zločina). Poređenja radi, da li su Nemci koji nisu direktno ubijali logoraše po konc-logorima krivi zato što „nisu znali“ da logori postoje ili, pak, „nisu znali“ da se u njima vrše masovna ubistva?
Nevezano od Galovice, i ja sam kriv kada komšija šine kesu za đubre sa desetog sprata ispred zgrade!
Kriv sam jer:
1. nisam to prijavio nadležnim organima (što je kod nas malo zajebano pošto nemaš pojma kome to da prijaviš a da te ne strpaju u ludaru),
2. što nisam pokupio tu kesu i istresao je ispred vrata ludaka koji je to uradio!

Jednom sam nešto slično i uradio. Pazi trip: stojimo komšija i ja na parkingu nešto petljamo oko auta i posle delta t, komšija seda u auto da krene, vadi pepeljaru i istresa je na parking (prepunu)! I to usred neke neobavezne priče, stratuje auto, isparkirava i nestaje! Sve se to odigralo u kontinuitetu tako da nisam stigao ni da progovorim, ostala mi je donja vilica zalepljena za asfalt! (Ne)srećnim spletom okolnosti, običavali smo da svraćamo jedan kod drugog povremeno, na pivo. Sačekam ja prvu priliku kada me je pozvao kod njega, sednemo, zaduvanimo, razvalimo priču i posle nekog vremena, kad se piksla dobrano napunila, uhvatim i nehajno, usred neke priče, ispraznim je na sred tepiha i nastavim sa pričom! A bio neki bež tepih... Da skratim, čovek je ostao bez teksta jedno 5 minuta dok sam ja najnormalnije nastavio da pričam! Prošlo je bez krvoprolića (dobro, kasnije sam video tu i tamo neke ogrebotine po autu i tsl.) ali pored njegovog auta više nikada nisam video pikavce...

Uh, opet skribomanija. Pričaćemo uživo, bolje je.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 24 Sep 2009 - 9:50

Poooooooooooooolako Zoki,uželećeš se Ti duvanskoga dima Very Happy Very Happy Very Happy

Inače svedok sam na desetine puta kako se ista pepeljara(sa Galovičkog stola)prazni u kantu sa poklopcem bele boje(naslonjena na zid u podnožju unutrašnje klimatizovane jedinice-između dva radna stol)....možda je došlo do propusta e sad namernog ili nenamernog.....o tome u nekoj OFF TEMI-OPUŠTENO!!!EKO TEMA!!!MI U BELOM SVETU!!!
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 24 Sep 2009 - 10:04

Za Protu:
Ajde, ajde, mojne se ljutiš! Čisti pokušaj primene „brain storming“ metode (masovno korišćena u trulim kapitalističkim zemljama)... A lepo bi bilo... Treba videti ko boćarima izgrađuje terene pa se obratiti na istu adresu (ministarstvo za sport, ekologiju, istraživanje ruda i gubljenje vremena...)

Hajde nešto drugo, jednostavnije i realnije.
Da skupimo kintu i kupimo DVD player i montiramo ga u klubu. Tako bi umesto Cece, Mece i ostalih umetnica mogli da pustimo neki mušičarski film, uputstvo za vezivanje Crnih Guja i tsl. pornografski materijal.
Čuj, „skupimo kintu“!? Te naprave koštaju dve - tri hiljade dinara (to ubijemo u par tura u pivima, vodama i tsl.) a čak i rade (neko vreme) za te pare. Uostalom i kad stane, Neša Japanac je na 100 metara od Galovice (elektroliti u napajanju, motorče...) i sredi se ponovo za neke sitne pare.
A čalanovi kluba TNT bi bili zaduženi za pirateriju – svako da snimi po neki disk (po dogovoru da ne bi bilo dupliranja) i eto veselja u duge zimske večeri petkom! Pazi, ne vezujemo svi mušice pa će takvi nesrećnici, dok se ostali ludo zabavljaju, da se prepuste virtuelnom FF.
Pošto je većina već odgledala gomilu toga, biće lako izvaditi neki specijalno zanimljiv detalj na koji treba skrenuti pažnju ostalima.
E, ako i ovo zvuči nerealno – ja odustajem!
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 24 Sep 2009 - 11:54

Zorane,
Ima u Galovici DVD player, a cini mi se i da radi. Uglavnom se i vrte filmovi o pecanje a glavni "Plavobradi" sam cini mi se bio ja. T i si jednostavno imao smolu da je prva dva puta kad si dosao radi Nesin cale. To se desava 5-6 puta godisnje. Kad je Nesa tu sve je drugacije (npr. ne prazne se piksle kroz prozor, nema narodnjaka itd.)
Za mahanje ispred Galovice ima mesta. Malo puta smo tu mlatili. Druga stvar je u tome da se po mraku malo teze vide greske al sta je tu je. Ajd zamisli koliko je realno da se napravi bazen za vodene zabacaje. Pa to bi razjebali za tri dana dokoni omlatinci, veseli studenti i njima slicni. Livada je zakon.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 24 Sep 2009 - 13:01

vlajkoni ::
Zorane,
. Ajd zamisli koliko je realno da se napravi bazen za vodene zabacaje. Pa to bi razjebali za tri dana dokoni omlatinci, veseli studenti i njima slicni. Livada je zakon.
Onda bismo im se mi istim glagolom osvetili na veselim studentiknajma iz "od preko puta" (Studenjak) Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 24 Sep 2009 - 13:12

Eto reeeešeeeeeenja!
A možda bi se mlade i naivne studentkinje primile na bazen pa dolazile u Evinom kostimu na kupanje?! Lele, ala bi se pecale (pardon: mušičarile) ribe!
Smotaš 50 evrića na vrh tipeta (jel se tako kaže?) kao mušicu i udri po Roll castu!
A udice garantovano barbless! Very Happy
Ha, vidim da sam počeo pozitivno da delujem na (pojedine) članove grupe TNT!
A taman sam mislio da ću biti izopćen iz najbolje mušičarske sekcije na svetu!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 EmptyČet 24 Sep 2009 - 13:21

Ulažem protest!

1. Admin ili SuperFly najstrožije da banuju ovog Zokija što se drz'no da autentične PACERe prekrsti u neautentične, imitatorske, pokondirene tikve (akka TNT)!!!

2. Bata-Zoki, sve što si pomeuo oko Galovice indoor - sve već funkcioniše, sa' će treću zimu, Bogu 'fala. Skoro niko ne gleda DVD u Galovici, čak i kad se vrti; trtlja* se s PACERima...

3. Bata-Zoki, banderašu jedan, 'de si ti video da mušičaru treba bazen za pecanje?!?

4. DOBRODOŠAO MEĐU PACERe iz Galovice! Samo uživaj, skoro sve je već uhodano, izmišljeno odavno... Uživaj uživo. Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Icon_wink (...i nastavi da izmišljaš, mi smo se već ukonformisali...)

* - trtljati = brainstorming, ali izgoveren lokal-autentično
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto MUSICARENJE?   Zasto MUSICARENJE? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto MUSICARENJE?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako/zasto se lomi stap?
» Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!
» DT vs. WF
» Musicarenje u reviru ili na divljaka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Zašto baš mušičarenje?-
Skoči na: