MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problemi pri registraciji novih članova

Ići dole 
AutorPoruka
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Problemi pri registraciji novih članova Empty
PočaljiNaslov: Problemi pri registraciji novih članova   Problemi pri registraciji novih članova EmptySre 26 Mar 2008 - 18:16

Prilikom registracije novih članova se javlja problem. Pošto je registracija automatizovana, vama treba da stigne obaveštenje da ste registrovani član foruma, ako se to ne dogodi u roku od nekoliko časova mi vas moramo ručno registrovati. Zato vas molimo da budete strpljivi dok ne nadjemo rešenje za ovaj problem. Prilikom ručne aktivacije poslaćemo svakom članu poruku na njegovu/njenu e-mail adresu.
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Problemi pri registraciji novih članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi pri registraciji novih članova   Problemi pri registraciji novih članova EmptyUto 17 Jun 2008 - 2:07

Molim sve buduće članove foruma da prilikom pravljenja svog naloga na forumu obrate pažnju na pisanje svojih e-mail adresa. Do sada se desilo u nekoliko navrata da su neki članovi pogrešno napisali svoje adrese pri registraciji, što može napraviti odredjene komplikacije korisniku.
Ove pogrešno napisane adrese sam zapazio samo tamo gde je bilo logično da bude neko drugo slovo. Moguće je da je još neki član pogrešno napisao svoju adresu, ali da ja to nisam zapazio. Stoga vas molim da proverite koju ste adresu napisali. Pošto forum blokira izmenu adrese od strane člana pošaljite mi putem privatne poruke kako treba da vam glasi adresa pa ću je ja izmeniti.
Bistro cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
 
Problemi pri registraciji novih članova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problemi u okolini

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mala tehnička pomoć u upotebi :: Tehnička poboljšanja i problemi na forumu-
Skoči na: