MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 OZBILJNE STVARI

Ići dole 
+5
vlajkoni
Oholiver
ranko jokic
Zeka
Vukman
9 posters
AutorPoruka
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptySre 26 Mar 2008 - 8:55

Meni se OZBILJNO svidja sto je ovaj forum sarmantno neozbiljan... stvarno! geek
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptySre 26 Mar 2008 - 9:51

Ma samo opusteno.Oni koji nemogu opusteno,ti ce sami da odu,a oni koji nas shvataju,doci ce.

Ja sam za opustenciju,al kreativnu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptySre 26 Mar 2008 - 10:48

Takoooooo jeeeeeeeee!!!!!!!!!

Zeku za moderatora!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
ranko jokic
Mudra starina
Mudra starina
ranko jokic


Broj poruka : 110
Datum upisa : 30.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptyUto 13 Jan 2009 - 11:41

Postavio bih pitanje dragim kolegama:Koliko imate izlazaka na vodu u toku 1 godine sobzirom da sam ja u 2008god imao 62 izlaska samo na Drini, i dali i vi-kao ja vodite dnevnik svakog izlaska na vodu u kome sve datumski piše gde sam bio nakojoj vodi i sa kime na koju muvu sam imao ulova toga dana kakva je bila voda, kakvo vrijeme koliko komada sam ulovio ma da imam u svesku zapisano i kada nisam ništa upecao ima dosta i takvih dana dali vredi voditi dnevnik ili ne! bistro Ranko.
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptyUto 13 Jan 2009 - 15:15

joj ranko blago tebi
ja nemam pojma koliko sam bio na vodi, do 30-puta,samo mahanje
dnevnik sam vodio kao varalicar,korisna je stvar, izveo sam neke zakljucke, jer sam na nekim malim barama tad pecao stuku. pun mesec = stuka gadja tacno u 15h +- koji minut
provereno u praksi, i ne vazi samo za te bare vec i za neke druge na koje sam isao, desava se da riba uopste neradi i tek u tri dobijem ribu....ludo jeste ali je istina

dnevnik cu moratu da pocnem ponovo da pisem
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptyUto 13 Jan 2009 - 15:55

A ja se jos cudim gde je Ranko. Svaka cast Rankane, nadam se da ces u 2009 biti i vise na vodi. Sto se dnevnika tice vodio sam ga ranije (druga vrsta ribolova). Sad koliko "cesto" idem u ribolov mogu lako da zapamtim. Generalno korisno je voditi dnevnik mada ne postoje dva ista dana u ribolovu. Zato je i sve to interesantno. Da li bi vam bio gust da znate unapred na kojim mestima i na koju muvu ce se javi riba. Verovatno bi prva dva izlaska a posle??? Traganje, proucavanje, isprobavanje... to su cari ovog naseg hobija.
E bas zato 2009-te pustite masti na volju i igrajte se.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptyUto 13 Jan 2009 - 16:09

Lele Embarassed
Pa ja prošle godine ne znam da li sam 20 puta bio na vodi i to i na muvu i na varku sve skupa.
Dnevnik je najverovatnije korisnastvar ali ga ja nikad nisam vodio, što ne znači da neću.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptyUto 13 Jan 2009 - 18:26

Dnevnik je zaista prava stvar,nikad ka nisam pisao jer me fotografija uvek vise privlacila....foto-repoortazice,potrudicu se da sto vise/cesce u narednoj godini nadjem
na vodi....iza mene je 2008-ma godina,prva prava i samo musicarska godina,upoznavanje,privikavanje....mogao bi i dnevnik od sledece,zasto da ne!!?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptyUto 13 Jan 2009 - 23:05

Dobro došao među "čistokrvne". Twisted Evil

Samo FF kao vid ribolova je ono što me privlači.Dnevnik nikad nisam vodio,a mislim i da neću.Više volim,kao Prota ,da to slikam i da se onda sjećam.To me drži do sljedećeg pecanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
VLADISANS
Elk hair caddis
Elk hair caddis
VLADISANS


Broj poruka : 269
Godina : 60
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.06.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptySre 14 Jan 2009 - 2:12

Evo i ja da se malo umesam.
Sa musicarenjem sam poceo 10.06.2008. i od tada sam varalicarenje batalio. FLY FISHING ONLY. Prvi izlazak na vodu sa musicarskim priborom mi je bio 22.06.2008. sa dragim prijateljima iz Galovice (isti ce se prepoznati), hvala im. Sezonu 2008. sam zatvorio na Ribniku 26.12.2008. Za 6 meseci musicarenja ukupno sam boravio na vodi 28 dana. Reke: Gradac, Mlava, Ribnik, Pliva, Janj, Tara, Drina.
Od samog starta vodim dnevnik o izlascima na vodu koji je podrzan i fotografijom.
Od septembra 2008. sam poceo i sa vezivanjem musica, i u poslednje vreme pecam najcesce sa musicama sopstvene proizvodnje. Sa lovnoscu istih sam jako zadovoljan.
U 2009. godini planiram bar stotinjak dana da provedem na vodi. Pored nasih reka plan mi je da musicarim na rekama u C. Gori, BiH, Hrvatskoj i Sloveniji (vec sam i vizu obezbedio). Jos nisam siguran na kojim rekama, ali Neretva je obavezna. Vec sam dogovorio splavarenje Neretvom, tako da cu samo nastaviti bar 2 dana sa musicarenjem.

Bistro!

VladisaNS
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pan-as.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptySre 14 Jan 2009 - 18:07

Prvi moj pozitivni učinak u mušičarenju je gore pomenuti gospodin.I zbog toga mi je izuzetno drago.I sad smo ekipa.Sve ovo gore pobrojano šta Vlada planira,planira u duetu,naravno. Twisted Evil Bar veći dio tih pustolovina.Mada,nešto ja nisam za splavarenje.Ja ću da pecam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
ranko jokic
Mudra starina
Mudra starina
ranko jokic


Broj poruka : 110
Datum upisa : 30.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptyPet 12 Jun 2009 - 9:20

Iz jučerašnjeg razgovora potvrđeno da počinje u izgradnji još jedan Mušičarski revir u Guči na rijeci Bjelici, nosioci ovog posla su čuveni mušičar gospodin Siniša Luković i ribočuvar gos Rajko Bugarčić voda je data na analizu i ispitana,i poseduje sve uslove da se ubaci potočna pastrmka . U planu su pravljenja i par kaskada i ubacivanje većeg kamena u korito rijeke radi bolje cirkulacije i stvaranje većeg kiseonika .Sve ovo osmišljeno uz pomoć opštinskih organa koji će novčanim sredstvima da dotiraju i pomognu ovu izgradnju ja sam lično bio u obilazak sa navedenom gospodom i posmatrao tu lokaciju moje je mišljenje da će to biti jedanpredivan revir. Bistro, Ranko!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptyPet 12 Jun 2009 - 13:51

Добру вест доносиш Ранко!

Само да се зна - да ли је реци је име Белица?
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Serbia_West_Morava_basin.png
Nazad na vrh Ići dole
ranko jokic
Mudra starina
Mudra starina
ranko jokic


Broj poruka : 110
Datum upisa : 30.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptyPet 12 Jun 2009 - 14:05

Pozdrav Boki upravusi! rijeka se zove Belica koja dolazi sa planine Jelice i Velikog Dubca i protiče kroz Guču prepuna je skobalja i klenova a voda bistra i čista, bistro, Ranko!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI EmptyPet 12 Jun 2009 - 14:29

Само да их је што више таквих - бистрих и чистих!!!

Бистро, Ранко!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OZBILJNE STVARI Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI   OZBILJNE STVARI Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
OZBILJNE STVARI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ozbiljne stvari-
Skoči na: