MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"

Ići dole 
+6
vlajkoni
karadjon
cori
Vukman
Prota71
Superfly
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Koga želite za moderatora?
Zoxa
Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_lcap7%Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_rcap
 7% [ 1 ]
100ku
Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_lcap67%Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_rcap
 67% [ 10 ]
Bokca
Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_lcap0%Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zeku
Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_lcap0%Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Protu71
Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_lcap0%Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Vlajkonija
Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_lcap7%Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_rcap
 7% [ 1 ]
PedjuBG
Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_lcap19%Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_rcap
 19% [ 3 ]
Corija
Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_lcap0%Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 15
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 1:26

Stavio sam na glasanje imena onih koji mi deluju da su najaktivnijai na vašim druženjima, a opet dovoljno često posećuju i ovja forum. Ako smatrate da sam nekog od vas oštetio napišite pa da stavim i njegovo ime medju kandidate za moderatora ovog dela foruma.
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 9:39

"Molim SUPERFLY-a dok je u elementu,da budem izostavljen sa spiska zbog zdrastvenih problema,doskolovavanju u Engleskoj,zena mi golman-sve mi brani......"
Unapred zahvalan u nadi da ce te mi izaci u susret s'postovanjem Vas Prota71
Embarassed Wink Razz Razz Very Happy Very Happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 9:50

Sta se bunis, vidis da za tebe ionako niko nije glasao! Razz
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 9:53

Znam Sad zato i zelim da se takva bruka i sramota ne povezuje sa ovim lepim momentom u novijoj istorijji........ study Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
cori
Green drake
Green drake
cori


Broj poruka : 200
Godina : 69
Location : Novi Sad
Datum upisa : 09.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: moderator BMS   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 11:07

Velika mi je cast ukazana time sto je moj nadimak postavljen na mesto za izbor moderatora "Beogradske mušičarske sekcije". Hvala na poverenju, ali tu ima jedan maleni problem.
Ja živim i radim u Novom Sadu i bilo bi nezgodno da sa daljine rukovodim sekcijom. Nadam se da ćete ovo uvažiti i izostaviti me sa spiska moderatora.
unapred zahvalan Ivan Korhner
Nazad na vrh Ići dole
http://www.corivans.com
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 53
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 11:39

pa ovo nije izbor za moderatora sekcije treba da vam se crta izgleda Very Happy
Izbor je za moderatora ovog dela foruma ljudi! Obavezno jos jednu kaficu da popijete da prorade vijuge Surprised

Citat :
medju kandidate za moderatora ovog dela foruma.

Ali ovaj superfly i onako nezna sta pise u naslovu Razz
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 12:00

@Prota71
Zahtev odbijen sunny

@Cori
Ivane moderator samo uredjuje ovaj deo sajta oko sekcije, a nema nikakve veze sa pravim rukovodjenjem sekcije. To koga ćete vi tamoizabrati a vam bude predsedavajući sekcije je vaša interna stvar, ja sam samo želeo da vam pomognem oko ovog dela na sajtu. Uslišiću ti zahtev samo ako uspem da promenim spisak kandidata.
Nažalost, izgleda da ne postoji opcija izmene već započetog glasanja:no:

@Karadjon
"Sve je sranje sem pišanja, a i to kad se radi uz vetar"
Kung Fu Ce (Konfučije)
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 53
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 16:25

Superfly ::

@Karadjon
"Sve je sranje sem pišanja, a i to kad se radi uz vetar"
Kung Fu Ce (Konfučije)

na zalost ni istoriju ne poznajes i bolje nemoj da se koristis njom. To je rekao Mao Ce jedno 2490. godna kasnije. A i citat ti je pogresan.
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 16:47

Nisam siguran koji lu..k je glasao za mene kao moderatora ove teme. Pa ja bih vas sve banovao tako da nema potrebe da se ista pise. Bolje da ja vas banujem nego da moram da citam sta sve pisete. Question
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 17:44

Ja ništa sad više ne kapiram....Mora da sam podilkio...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyČet 13 Mar 2008 - 21:12

vlajkoni ::
Nisam siguran koji lu..k je glasao za mene kao moderatora ove teme. Pa ja bih vas sve banovao tako da nema potrebe da se ista pise. Bolje da ja vas banujem nego da moram da citam sta sve pisete. Question

Vlajkoni = king
(moram malo da mu se šlihtam da me nebanuje ako bude izabran) lol!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyPet 14 Mar 2008 - 0:22

Znači Zox ti si glasao za Vlajka Wink

Hvala svim mojim vernim fanovima koji su glasali za mene:rendeer: . Ako pobedim obećavam da neću nikog od vas da banujem i da ću da banujem sve koji su glasali za druge kandidate Razz geek
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyPet 14 Mar 2008 - 1:00

Što je najgore i ja sam glasao za tebe alu ijde,bre da i ja osetim kako je biti banovan Twisted Evil
Pomalo se osećam zapostavljeno. Niko me bre nevoli i neće da me banujeeeee Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyPet 14 Mar 2008 - 1:14

Evo Zox ja ću da te banujem ako me izaberete za moderatora I love you
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyPet 14 Mar 2008 - 1:18

100ka ::
Evo Zox ja ću da te banujem ako me izaberete za moderatora I love you
E fala ti kao bratu Cool
Već sam počeo da se neprijatno osećam među disidentima Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyPet 14 Mar 2008 - 20:33

Zox ::
100ka ::
Evo Zox ja ću da te banujem ako me izaberete za moderatora I love you
E fala ti kao bratu Cool
Već sam počeo da se neprijatno osećam među disidentima Rolling Eyes

cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyNed 16 Mar 2008 - 6:14

karadjon ::
Superfly ::

@Karadjon
"Sve je sranje sem pišanja, a i to kad se radi uz vetar"
Kung Fu Ce (Konfučije)

na zalost ni istoriju ne poznajes i bolje nemoj da se koristis njom. To je rekao Mao Ce jedno 2490. godna kasnije. A i citat ti je pogresan.

Jeste da je reko Mao Ce, ali mislim da bi se ovaj citat pre strpao u filosofiju nego istoriju, al' nek ti bude. Molio bih te samo da me prosvetliš pa ga tačno citiraš. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyUto 18 Mar 2008 - 14:42

Ja mislim da je bilo dosta glasanja, pa da prihvatimo novog moderatora. flower
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 53
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyUto 18 Mar 2008 - 18:33

Rodio se novi funkcioner koji ce dozivotno da vlada. Moderator je stoka ustvari svi su Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptyUto 18 Mar 2008 - 22:27

Ti si baš neki smor,žešći.A uz to si i nekulturan i izgleda nisi baš jako pismen.Na žalost,i takvi kao ti su danas sastavni dio života s kojim se normalan čovijek mora boriti.Srećom što ste labilnog karaktera,pa vas lako razjeb***.>Aj sad u tu svoju pećinu,ili gdje već takvi žive,pa tamo svoje idole i sljedbenike nazivaj stokom...A znam da ih imaš.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 53
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptySre 19 Mar 2008 - 0:39

Ti si zeko prolupao nacisto. Oko nepismenosti znam samo da uvek lopov kaze "drzite lopova" pa se ne osvrcem puno na tebe.
E sad kako drugacije da kazes 100ka nego stoka i taj stoka je postao moderator. I sasvim je normalno da kazem da je moderator stoka ali tvoj mozak nije u stanju da se toliko zalaufa da shvati sta sam ja rekao. Nije sramota biti glup.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptySre 19 Mar 2008 - 1:34

Karadjone moj nadimak je 100ka, ako želiš slovno da ga napišeš glasio bi Stoka. Nadimci se kao i lična imena u srpskom jeziku pišu velikim početnim slovom. Znači ili si nepismen ili si išao sa tendencijom da me uvrediš. Ako si toliki mangup dodji u Galovicu u petak da nas i uživo malo "poprckuješ" Wink
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 53
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptySre 19 Mar 2008 - 1:49

Stoko izvini ako si se uvredio ali meni je isto znacenje Stoka i stoka pa mi se potkrala greska. Uopste nisam mangup ali posle ovakvih stvari stvarno nemam zelju da dolazim u Galovicu.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptySre 19 Mar 2008 - 1:58

Dodji molim te sve ti je oprošteno Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" EmptySre 19 Mar 2008 - 5:46

Mislim,samo da se zna ko je nepismen...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Sponsored content





Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"   Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izbor za moderatora "Beograđanske muš. sekcije"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Kolektivna pretplata
» Moj izbor...
» ZEKU ZA MODERATORA
» Simpsona H. za moderatora?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Mušičarski klubovi i sekcije-
Skoči na: