MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu

Ići dole 
+24
dusan.momcilovic
ranko jokic
rancic
ZORAN R.
milance
Oholiver
Fly Daddy
tuta
Admin
radojica-pop
cori
Djole Nis
simpson H
Fishkiller
Zoki
Superfly
karadjon
vlajkoni
Zeka
100ka
Prota71
Vukman
Zox
bokac
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptySre 12 Mar 2008 - 9:29

[quote="Zox"]
karadjon ::


Potpuno si u pravu za sekciju ali ja sam govorio o novom /eventualno) klubu, i za to je sve kako si rekao ali taksa je 8400 din i deponovani potpisi punoletnih članova Very Happy
@ Bokac
...A možda nam i netreba sve to...okupljaćemo se kao i do sada do pune sezone a onda kud koji, mili moji do nove zime Twisted Evil

Klub je sasvim drugo i nema veze sa sekcijom sve sam se raspitao pre vise od mesec dana. Tu vam treba deponovani potpisi 5 osnivaca, taksa 8500 din i jos neke dve administrativne takse. OP obrazac u 3 primerka oko 1000 din, pecat oko 1200din, odluka o osnivanju, ugovor o zakupu prostorije i registracija kod agencije za privredne registre. Kada dobijete PIB broj odete kod poreskog inspektora na opstini da mu predate tu dokumentaciju i on to verifikuje. Sa tim se ide u poslovnu banku po izboru da se otvori ziro racun. Od tog trenutka ste registrovani kao klub ribolovaca. Onda jos samo treba da se nadje agencija za knjigovodstvo koja ce da vodi sve prihode i rashode, predaju mesecnih izvestaja i zavrsni racun. I ako nema prihoda i rashoda knjige moraju da se vode i predaju mesecni izvestaji. Uh izvinjavam se zbog ovog opsirnog pisanja ali pokusavam da vam skratim vreme jer sam se dobro raspitao i odustao od ove varijante kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptySre 12 Mar 2008 - 9:35

Karadjone, ti si car! cheers

Karadjona za preCednika!
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptySre 12 Mar 2008 - 10:22

Hvala svima za konstruktivni stav po ovom pitanju. Ja nisam mislio da nesto mistifikujem oko osnivanja sekcije - jednostavno NE ZNAM. Vidim da se Karadjon raspitao i njegovi odgovori ce mi pomoci u ovom poslu. Ja sutra idem u Galovicu, radi nekog okvirnog dogovora. Bojim se samo da ce sve na tome da ostane. Nismo mi jednom pricali o ovoj temi.
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptySre 12 Mar 2008 - 10:36

Ako hocete klub ne treba vam Galovica uopste. To se registruje na neku stalnu adresu obicno kucnu a onda mozete sa Galovicom da pregovarate o ustupanju prostorija za potrebe kluba ako bas hocete. Ako hocete sekciju pri galovici onda je druga stvar. Ali mora vas 5 da bude clan galovice.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptySre 12 Mar 2008 - 11:13

Klub je po našem zakonu u istom košu sa političkom strankom (pupupu...galeko bilo No ) i zbog komplikovane papirologije moj glas ide sekciji, mada mi se čini da ćemo morati još jednom da pročešljamo potrebu za bilo kakvom akcijom jer, čini mi se da jedan broj "članova" još uvek nije za to...
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptySre 12 Mar 2008 - 15:18

SEKCIJA.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptySre 12 Mar 2008 - 23:39

Sekcija i ja kažem!!! BRE JE cheers

Karadjone svaka čast vidiš da i ti možeš da budeš konstruktivan Wink
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 13 Mar 2008 - 0:56

Нека буде, нека буде... СЕКЦИЈА!?!

Ионако смо тамо само због пива! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 13 Mar 2008 - 1:01

bokac ::


Ионако смо тамо само због пива! Smile

Kako ko... scratch
Znači nedolazim sledeći put ako mi se ne pije pivo confused
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 13 Mar 2008 - 1:16

Zox ::

Kako ko... scratch
Znači nedolazim sledeći put ako mi se ne pije pivo confused

Ih, bre Zox... To ja samo elaboriram tezu o pacerima... Remember?
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 13 Mar 2008 - 1:31

Mogu li i ja da postanem dopisni član?
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 13 Mar 2008 - 1:34

100ka ::
Sekcija i ja kažem!!! BRE JE cheers

Karadjone svaka čast vidiš da i ti možeš da budeš konstruktivan Wink

Ja sam uvek konstruktivan samo sto neki kritiku shvate kako oni zele. Ovo zaista nije bio problem da vam objasnim jer sam skoro imao tu situaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Zoki


Broj poruka : 76
Godina : 39
Location : Niš, bulevarac (ćuti kad nisam iz Durlan)
Datum upisa : 08.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 13 Mar 2008 - 8:25

Pa sta si napravio? Jel si osnovao sekciju??? Shocked

A gde zivis? Koja ti je reka najbliza?
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 13 Mar 2008 - 11:48

Pecam na Markovackom jezeru i jasenici kod Sm. Palanke mada cesto idem i ka Topoli na istu reku. Nisam osnovao sekciju jer nema pet ljudi da je osnuju samo ja moj drug mirko iz BG i jedan varalicar koji bi da postane musicar. Cekam da se malo omasovi musicarenje pa da osnujem sekciju.
Nazad na vrh Ići dole
Fishkiller
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Fishkiller


Broj poruka : 71
Godina : 51
Location : Blanche Palanche
Datum upisa : 08.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 13 Mar 2008 - 12:06

Jebamu, vi napraviste sekciju. Alal vam vera. Ima li ovde jos neki belopalancanin da i mi napraimo jednu.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 13 Mar 2008 - 21:18

Fishkiller ::
Jebamu, vi napraviste sekciju. Alal vam vera. Ima li ovde jos neki belopalancanin da i mi napraimo jednu.

Ma nebrini kileru Wink Vukman je dopisni član a tebe ćemo da usvojimo pa da budeš naš Cool
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 13 Mar 2008 - 22:20

Zox ::
Ma nebrini kileru Wink Vukman je dopisni član a tebe ćemo da usvojimo pa da budeš naš Cool

Usvojeno! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyPet 14 Mar 2008 - 0:14

Fishkiller "galovičko" pastorče lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Zoki


Broj poruka : 76
Godina : 39
Location : Niš, bulevarac (ćuti kad nisam iz Durlan)
Datum upisa : 08.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyUto 18 Mar 2008 - 7:59

karadjon ::
Pecam na Markovackom jezeru i jasenici kod Sm. Palanke mada cesto idem i ka Topoli na istu reku. Nisam osnovao sekciju jer nema pet ljudi da je osnuju samo ja moj drug mirko iz BG i jedan varalicar koji bi da postane musicar. Cekam da se malo omasovi musicarenje pa da osnujem sekciju.

Nisam bas neki poznavalac geografije, al mi se cini da su to klenaroski tereni, pogotovu to jezero. A jel vam daleko Morava? Jebiga, Morava je Morava. I klena i bucova i stuku, sve mozes da lovis na njoj. Jedino ako nije mnogo velika, pa ne mozes da gacas po njoj. A kom ribolovackom drustvu pripadate ti i tvoj ortak? I sta dobijate ako osnujete sekciju? Ovo te pitam zato sto u Nisu postoji sekcija al ja nikako da ukapiram koji joj je cilj. lol!
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyUto 18 Mar 2008 - 14:55

Kad bi tek ja znao sta je cilj sekcije kupio bi jagnje(mislim malo plisano...).
No u petak ce da pravite sekciju sve u 16. Ako mi to jos neko pomene svasta ce da bidne.
Dajte neko normalno objasnjenje sta se dobija sa osnivanjem sekcije. Ima li neka kinta pa da se prikljucim. Ako je to ce pozovem jos neke iz moje familije pa da uzmemo vise!
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyUto 18 Mar 2008 - 18:29

Nama konkretno sekcija treba jer udruzenje onda mora da nam ustupi prostorije jednom nedeljno ali vidim vama prostorija nije problem.Vama je izgleda vazno da se izmedju sebe zovete paceri i da pravite majce i da se zovete prvo beogradjansko drustvo musicara za pecanje na muve ili na gliste mislim onako ste pompezno to najavljivali i krojili planove steta bi bila da se neostvari sa tolikim entuzijazmom. Posle sam citao da planirate da pricate sa ministrima i ostale gluposti al stvarno koji ce vama kurac sekcija? Imate cak i svoj odeljak na jednom forumu ako znate sta ce vam red je i da je napravite.
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyUto 18 Mar 2008 - 18:31

Zoki ::
karadjon ::
Pecam na Markovackom jezeru i jasenici kod Sm. Palanke mada cesto idem i ka Topoli na istu reku. Nisam osnovao sekciju jer nema pet ljudi da je osnuju samo ja moj drug mirko iz BG i jedan varalicar koji bi da postane musicar. Cekam da se malo omasovi musicarenje pa da osnujem sekciju.

Nisam bas neki poznavalac geografije, al mi se cini da su to klenaroski tereni, pogotovu to jezero. A jel vam daleko Morava? Jebiga, Morava je Morava. I klena i bucova i stuku, sve mozes da lovis na njoj. Jedino ako nije mnogo velika, pa ne mozes da gacas po njoj. A kom ribolovackom drustvu pripadate ti i tvoj ortak? I sta dobijate ako osnujete sekciju? Ovo te pitam zato sto u Nisu postoji sekcija al ja nikako da ukapiram koji joj je cilj. lol!

Daleko su sve morave od mene a ja i onako pecam klena i ako se ogrebem da nekad odem na pastrmku negde.
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 27 Mar 2008 - 19:13

I sta bi na kraju sa sekcijom?
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 27 Mar 2008 - 20:25

Treba ovih dana da je osnujemo formalno, a na sledećem druženju da biramo predsednika.
Karadjone i svi ostali naravno pozvani ste na sledeće druženje.

P.S. Naravno da bi bilo ko imao pravo da bira ili bude biran u budućoj sekciji moraće da bude član SRD "Galovica" u okviru koje će se sekcija i osnovati. Ovo čisto da se zna, da ne bude posle što ja nemogu da glasam...
Znači ko hoće da glasa ili da bude biran nek ponese pare za članarinu (mislim da je 400din za 2008.) cheers
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 EmptyČet 27 Mar 2008 - 21:40

I u svemu tome na kraju profitira Galovica, vas 20 po 400 din=sto evrica...nije lose za jedno vece Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Sponsored content





Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Posta i PTT usluge u Beogradu
» Kolektivna pretplata

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Mušičarski klubovi i sekcije-
Skoči na: