MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu

Ići dole 
+24
dusan.momcilovic
ranko jokic
rancic
ZORAN R.
milance
Oholiver
Fly Daddy
tuta
Admin
radojica-pop
cori
Djole Nis
simpson H
Fishkiller
Zoki
Superfly
karadjon
vlajkoni
Zeka
100ka
Prota71
Vukman
Zox
bokac
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 1:36

Prota71 ::
KOMSIJA PODPREDSEDNICE-BOKAC,jednoglasno se usvajaju vasi amandmani prostom vecinom odbornika i podpredsednika na vecerasnjoj izbornoj skupstini...narednih dana nam preostaje puno posla u organizacionom smislu jer se moraju pokrenuti mnoge stvari sa mrtve tacke....moliv Vas draga gospodo da o vecerasnjim nemilim scenama obavestite sve zainteresovane strane putem svih znanih nam i neznanih elektronskih medija...

VOLIM I JA VAS... i "MUVANJE ILI TRT PACERI IZ GALOVICE"...

Bez amandmana podržavam vašu besedu Gospodine podpresedniče i tražim da pređemo na glasanje u sledeći petak jer je to dogovoreni termin za glasanja. Molim sve podpredsednike da prisustvuju sednici kako bi imali kvorum a ne da se šetaju kuloarima Galovice cheers
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 1:43

MOLIM GORNJI DOM A I VAS POSTOVANI PODPREDSEDNICE ZOX DA PREUZMETE VODJENJE-PREDSEDAVANJEM IZBORNE ORGANIZACIONE SEDNICE....UZ DUZNO POSTOVANJE VAMA I VASEM DUGOGODISNJEM RADU NA OMASOVLJENJU I EDUKACIJI MLADJIH NARASTAJA.... cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 1:50

Prota71 ::
MOLIM GORNJI DOM A I VAS POSTOVANI PODPREDSEDNICE ZOX DA PREUZMETE VODJENJE-PREDSEDAVANJEM IZBORNE ORGANIZACIONE SEDNICE....UZ DUZNO POSTOVANJE VAMA I VASEM DUGOGODISNJEM RADU NA OMASOVLJENJU I EDUKACIJI MLADJIH NARASTAJA.... cyclops

Hvala, hvala na lepim rečima ali takva privilegija se dodeljuje najstarijem podpredsedniku a to je gospodin podpredsednik Ranko (za sada Wink ) king a ja ću se i dalje nesebično zalagati za edukaciju mladih članova-članica i davaću sve od sebe Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 8:10

"Fly or Die"


pure brainstorming Razz
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 8:58

Jebo te,nema me dva dana i vi podilejisete.I to bez mene...Mislim stvarno...Ja bih se dobrovoljno javio zxa neku funkciju,al moze samo da me zapadne da budem podpredsjednik u raseljenju.Predlazem da obezbijedim neke sponzore...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 12:48

Подпредседниче Прото-комшо и почасни подпредседниче Zox,
пошто сте се позитивно изјаснили о предлогу на претходној страни, ево још једног предлога који треба да краси полеђину срећног ПАЦЕРа из "ГАЛОВИЦЕ":


ПАЦЕРска је
мува преголема,
тресе грану,
а резерве нема...
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 13:04

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 14:34

A AVATAR-i.... TRTA 01,TRTA 02....MUVA 01.MUVA 02.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 14:36

Vec vidim naslednike..........Ja sam Trtin.....Trta mi tata.....Mi smo Trtini Trta je nas
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 16:51

Ako vec zelite tu sekciju bilo bi lepo da se malo uozbiljimo.
Znam da zvucim kao najgora baba ali to ipak treba da se uklopi u neke vec postojece kalupe. Trebalo bi da odem do Galovice - sutra, prekosutra. Sta da pitam - cemu da se nadam. Verovatno registracija "musicarske sekcije Galovica" nesto kosta. E sad pare (ako nisu neke ogromne) nisu problem. Trebalo bi da se organizuje neka uprava TOGA. Treba da postoji neko ko ce da se zove predsednik sekcije. Verovatno bi Ivan mogao da nam pomogne oko organizacije a i pristupanju MFS, ako to zelite.
Malo mi je dosadilo da stalno ja guram neke price. Ja bih voleo da svi uzmete ucesce oko ove organizacije. To vise nije zajebancija a da li ce i sta da pise na majicama je najmanje bitno. Mada kakvi su predlozi bolje da ni ne krecemo u ovu pricu. Sutra ili neki dan kasnije ce neko od Vas morati da poprica sa ministrom ili bar njegovim pomocnikom i oni ce sigurno biti odusevljeni kad se pojavite u majici "TRT MRT PACERI". Verovatno ce nas shvatiti ozbiljno.
U Beogradu ne postoji musicarska sekcija vec jedno 2-3 hiljade godina. Ako bi neko trebao da nas prezentuje ja bi predlozio Grubica, Zox-a, Pedju, Zeku, Ivana (MUSICAR), JOCU, (ma i sve ostale), da se ne ljute ovi mladji, za ovakve radnje moze da se odgovara pred nadleznim organima (a obicno se odgovara bubrezima u pendrek, ja nekoliko puta odgovarao).
Ako imate neke ideje javite.
Bistro svima
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 17:45

Koji ludak od ministra ce uopste da razgovara sa nekim iz sekcije ribolovackog kluba i uvezi cega? Za formiranje sekcije se ne placa nista i moze da je formira 5 clanova jednog drustva vrlo prosto.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 17:52

Možda neće s nama,ali hoće s nekim,a mi znamo i s kim.Zapravo je Taj već ostigao nešto,za razliku od kojekakvih mudrosera koji samo pričaju i loopaju ko maxim po diviziji.Zato,moj nevjerni crniđone,ne sekiraj se,ni Rim nije nastao preko noći.A za formiranje...HEHEHE...mislim da NAS ima zeru više od pet,a?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 18:05

Ja samo kazem da nije komplikovano napraviti sekciju kako vlajkoni prica. Treba minimum 5 clanova istog drustva odete kod predsednika i sekcija je formirana njegovom odlukom. Nista prostije. Ja se ne sekiram uopste vec imam plan da napravim sekciju u mladenovcu pa sam se dobro raspitao.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 18:45

U etru smo i pregovori su na MSN-u.....poslovne obaveze preko dana nas sprecavaju da se ozbiljno pozabavimo temom u ovom trenutku ali vrlo brzo sledi ozbiljan dogovor preko ovog nam elektronskog glasila Smile
Potvrdne glasove kompletnog predsednistva ocekujemo u narednih 24 časa......molim članove predsednistva da se oglase....
G-dine Vlajkoni,javljamo se i ovim putem zahvaljujem na vracanju u granice zakonske regulative kreativne teme i potrebe sirokog auditorijuma da se sprovede u delo formiranje sekcije musičara u okviru SRD GALOVICA...
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 21:48

vlajkoni ::
Ako vec zelite tu sekciju bilo bi lepo da se malo uozbiljimo.
Znam da zvucim kao najgora baba ali to ipak treba da se uklopi u neke vec postojece kalupe. Trebalo bi da odem do Galovice - sutra, prekosutra. Sta da pitam - cemu da se nadam. Verovatno registracija "musicarske sekcije Galovica" nesto kosta. E sad pare (ako nisu neke ogromne) nisu problem. Trebalo bi da se organizuje neka uprava TOGA. Treba da postoji neko ko ce da se zove predsednik sekcije. Verovatno bi Ivan mogao da nam pomogne oko organizacije a i pristupanju MFS, ako to zelite.
Malo mi je dosadilo da stalno ja guram neke price. Ja bih voleo da svi uzmete ucesce oko ove organizacije. To vise nije zajebancija a da li ce i sta da pise na majicama je najmanje bitno. Mada kakvi su predlozi bolje da ni ne krecemo u ovu pricu. Sutra ili neki dan kasnije ce neko od Vas morati da poprica sa ministrom ili bar njegovim pomocnikom i oni ce sigurno biti odusevljeni kad se pojavite u majici "TRT MRT PACERI". Verovatno ce nas shvatiti ozbiljno.
U Beogradu ne postoji musicarska sekcija vec jedno 2-3 hiljade godina. Ako bi neko trebao da nas prezentuje ja bi predlozio Grubica, Zox-a, Pedju, Zeku, Ivana (MUSICAR), JOCU, (ma i sve ostale), da se ne ljute ovi mladji, za ovakve radnje moze da se odgovara pred nadleznim organima (a obicno se odgovara bubrezima u pendrek, ja nekoliko puta odgovarao).
Ako imate neke ideje javite.
Bistro svima

Da li ovo znači da smo probili led?
Malo neozbiljnosti je bilo potrebno kako bi se ljudi animirali i naterali da razmišljaju pa makar i o "paroli pacera" a naravno da je ova inicijativa ozbiljna, uostalom, ozbiljna je bar koliko i naša predanost mušičarenju.
Pomenuh gore da je ovo za Gospodu sa mozgom pa sam siguran da će se naći mnogo više od 5 ljudi koji će prihvatiti da daju svoj glas za nešto što nas vezuje. Karađon je u pravu i osim petoro punoletnih i taksa Ministarstvu za lokalnu upravu, potrebna nam je još samo volja i želja da se okupimo a jedino je to način da se naš glas čuje i dalje od mušičarskih foruma i mlaćenje prazne slame u vidu napadanja i pljuvanja ovih ili onih.
Ja sam siguran i verujem da će nas jednog dana primiti i nadležni ministar a smisleni razlozi i obrazloženja naših problema i namera su put da Srbija dobije vode koje će biti zaštićene
Dakle prestanimo da kritikujemo one koji gazduju vodama, državu , nas same i uradimo nešto što će pokazati da i mi postojimo i da znamo šta i kako želimo. Naravno nemislim da će time svi naši problemi biti rukom odnešeni ali ćemo bar imati argumenta kojima ćemo se boriti protiv onih koji nerade kako treba a ta "borba" će biti na mestu sa kojega je moguće pobediti a ne iza svojih monitora otrovani sujetom......................................................
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 22:38

Канда сте ме преозбиљно схватили...

Влајко,
твоје упозорење је сасвим на месту. И не квариш никоме забаву, напротив. Само... ја нисам ово схватио као позив на формирање мушичарске секције, већ као нашу, интерно-пацерску зајебанцију. Дакле, као што пише - ПАЦЕРИ НАПРЕД, ОСТАЛИ СТОЈ. Натписи на мајицама (спред&одзада) заиста јесу најмање важна ствар - то је (мени) била и једина ствар на памети... Наиме, изгледа да је тако добар вајб у Галовици, да нама, пацерима, није много требало синоћ да се покапирамо и... ето нама мајица. Нисам ја крив, вама искуснијим мушичарима, што нисте кренули да мушичарите колико јуче. Као ја на пример или Прота, Јоца је додуше кренуо да маше прекјуче, а Зокс фолира да је пацер, али 'ајде - нека он буде почасни пацер...

Секција је већ озбиљна ствар, а ко је пацер ту нема шта да тражи. Евентуално нам дате да платимо чланарину... Па нећу ваљда ја да се питам у име мушичара?!?

Осим тога, једини вид (евентуалног) организовања који је мени смислен је еколошки. Издвајање мушичара или кога год... своди им намеру на маргиналну појаву љубитеља ексклузивности. Not my cup of tea.
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptyUto 11 Mar 2008 - 23:42

Hahahahaaaa...... jos niste oformili sekciju a vec ne mozete da se dogovorite o osnovnim nacelima. Eeeee..... mozda vam fali Osnivac musicarske sekcije u Nisu da vas organizuje.... o'ma bi se slozili odo svih stvari. Expresno!!!
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptySre 12 Mar 2008 - 0:07

Vukman ::
Hahahahaaaa...... jos niste oformili sekciju a vec ne mozete da se dogovorite o osnovnim nacelima. Eeeee..... mozda vam fali Osnivac musicarske sekcije u Nisu da vas organizuje.... o'ma bi se slozili odo svih stvari.
Expresno!!!

Neka nemora, vi se u Niš proslaviste tom sekcijom No
Formiranje mušičarske sekcije nam ne daje pravo ninašta osim na ozbiljniji pristup hobiju koji nas je sastavio. Sekcija, ako želimo ozbiljnu sekciju kao što je, recimo Klub Astreus nosi sa sobom i niz akcija, samostalnih ili u sklopu sa nekim drugim klubom ili MFS.
Moje skromno mišljenje da nam sekcija treba ali poštovaću i svaki drugačiji stav a većina će naravno odlučiti.

@ Bokac, nije uopšte pitanje dali sam ja ili bilo ko drugi, ko dolazi u Galovicu, početnik ili iskusan mušičar već je generalno SVIMA prikačen epitet pacer (ruku na srce meni je i to simpatično) te stoga, nisam antiprotivan da se i ja osećam istim Cool
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptySre 12 Mar 2008 - 0:15

A el ce primite i mene? Ova nishka mi se nimalo ne svidja... ja da budem kao dopisni clan u vasoj? 'El moze?
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptySre 12 Mar 2008 - 0:30

Ja mislim da vi nista ne kapirate ovde kako radi sekcija i kako se osniva. Sekcija je interna stvar ribolovackog kluba nikakve takse se ne placaju. Potrebno je najmanje 5 clanova tog kluba koji formira sekciju i jedina clanarina koja se placa je klupska. Zakonom je zabranjeno da se naplacuje clanarina u sekciji u nju moze da udje svaki clan kluba. Nikakve takse ministarstvima se ne placaju samo vlasnik kluba donosi odluku o formiranju sekcije. Sve ukupno 5 minuta posla a vi pravite celu nauku. Moj problem je sto kod mene nema 5 clanova jednog kluba koji su zainteresovani za musicarsku sekciju. E ima i fora da se osnuje klub kao udruzenje gradjana tu su takse oko 10000din ali se tretira kao neko preduzece sa svim pravima i obavezama kao recimo zavrsni racun, knjigovodstvo i slicno.
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptySre 12 Mar 2008 - 0:36

Slazem se s Karadjonom.... Sekcija radi u okviru udruzenja, zbir ljudi iz jedne postojece organizacije koja se interno okuplja oko jedne zajednicke ideje.... samo majce da nastampate.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptySre 12 Mar 2008 - 1:07

Vidim da ce ovde biti dosta dopisnih clanova.... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptySre 12 Mar 2008 - 1:42

@Вукман
ДОБРОДОШАО!!!

@Зокс
Хвала на објашњењу. Таман сам помислио да не мере свако бит' ПАЦЕР, кад оно... ТРТ! Нисам знао да су сви који цугају пивце/кафу у Галовици сваког другог петка пацери. Морам да прознам да ми је сада лакше - мислио сам да кварим просек. Smile

@Карађон
Схватили смо, мада то не треба да ти смета да будеш упоран. У ствари, ја могу да посведочим да се с Нешом-крчмаром већ објаснило на ту тему - формирање мушичарске секције при СРД Галовица. Мало copy&paste... 5 мин. посла. Аман, не капирам чему то...

Како год, то што ја не капирам, не значи да не треба да се формира секција. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptySre 12 Mar 2008 - 2:16

karadjon ::
Ja mislim da vi nista ne kapirate ovde kako radi sekcija i kako se osniva. Sekcija je interna stvar ribolovackog kluba nikakve takse se ne placaju. Potrebno je najmanje 5 clanova tog kluba koji formira sekciju i jedina clanarina koja se placa je klupska. Zakonom je zabranjeno da se naplacuje clanarina u sekciji u nju moze da udje svaki clan kluba. Nikakve takse ministarstvima se ne placaju samo vlasnik kluba donosi odluku o formiranju sekcije. Sve ukupno 5 minuta posla a vi pravite celu nauku. Moj problem je sto kod mene nema 5 clanova jednog kluba koji su zainteresovani za musicarsku sekciju. E ima i fora da se osnuje klub kao udruzenje gradjana tu su takse oko 10000din ali se tretira kao neko preduzece sa svim pravima i obavezama kao recimo zavrsni racun, knjigovodstvo i slicno.

Potpuno si u pravu za sekciju ali ja sam govorio o novom /eventualno) klubu, i za to je sve kako si rekao ali taksa je 8400 din i deponovani potpisi punoletnih članova Very Happy
@ Bokac
...A možda nam i netreba sve to...okupljaćemo se kao i do sada do pune sezone a onda kud koji, mili moji do nove zime Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 EmptySre 12 Mar 2008 - 8:44

Zox, ne kapiram kako bi funkcionisao KLUB! Mislim na ono: ovlascenja, obaveze, delatnosti, registracija....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu   Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Osnivanje mušičarske sekcije u Beogradu
Nazad na vrh 
Strana 2 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Posta i PTT usluge u Beogradu
» Kolektivna pretplata

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Mušičarski klubovi i sekcije-
Skoči na: