MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

list MUŠIČAR

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi

Broj poruka : 261
Datum upisa : 08.04.2008

list MUŠIČAR - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyNed 16 Nov 2008 - 23:53

Goci ::

Ja sam ti jedino zamerio što imenuješ ljude čiji ti se prilozi ne sviđaju. Da je samo to, još ti i ne bih ništa prigovorio. Donekle je OK reći da se nešto tebi ne sviđa. Ukus je nešto o čemu ne treba raspravljati. Ali ti ideš mnogo dalje od toga. Tvoje kritike zalaze u sferu vređanja nečijih pisačkih sposobnosti. Meni to nije OK. Šta misliš kako je njima kad to pročitaju? Meni je mrsko, a mogu misliti kako je njima...

p.s. I zamolio bih vas da ova biscijalnu raspravu vodite negde drugde. Recimo na musicarenje.com forumu. Otvorite posebnu temu za to. Pa raspalite iz svog oružja ko ja i #*^% onomad.... Embarassed
nadam se Goci da mi nećeš zameriti što se na tebe nadovezujem................mnogo je priča da se pomogne oko svega, a vezano za mušičarenje pogotovo početnicima kojima je to itekako potrebno.........
jednostavno je ono što on tvrdi, a to je da niko ne zna da napiše tekst sem njega, a on traži za svaki 50 evra, a to može i Cori da potvrdi jer ionako debeli to priča javno..........reci ti meni Goci gde je tu konstruktivnost, ja samo vidim tamo neku alu kojoj ide voda na usta kad se pomene novac i zarada, umesto takvi konstruktivci koji misle da najviše znaju, da najviše i pomognu dobijamo sa druge strane kontra efekat.........svaki put kad budem u mogućnosti da napišem neki tekst i da pomognem taj časopis, ja ću to i da uradim, ali ono što je najbitnije za list je uredništvo koje bi trebalo svaki tekst ponaosob da prekontroliše, i čak da izmeni ono što nije uredu što se tiče pravopisa i doda na kraju krajeva nešto između redova, da pojedinici ne bi odustajali od čitanja.........i mislim da je list kakav je da je sasvim ok u odnosu na živo mušičarenje kod nas i ne treba mu dodavati još stranica bar neko vreme........
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 974
Datum upisa : 16.01.2008

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 0:40

Boze sta sve covek nece cuti ovde Very Happy

Evo ga Cori ovde ziv i zdrav, hvala Bogu, pa neka kaze koliko to simpson "trazi" za tekst. Simpsonu na pamet nije palo da bilo kome pise tekst, nema formiranu cenu za takve aktivnostia ni na kraj pameti mu nije palo da uopste pise tekstove za ribolovacke magazine kao i sto ne razmislja o tome. Ako to ikada bude uradio, uradice na prijateljskoj osnovi jer mu novac od toga ne znaci nista u zivotu.
Ali nije ti ni prvi put da lazes koliko znam, tako da cu i to voditi pod paranoju.
Neka Cori ovde javno kaze koliko mu uzimam za proviziju na prodaju lista, i koliko mi je bilo sta slicno palo na pamet. Jedini artikal na "crno" koji u radnji drzim je upravo list Musicar i ja na to gledam kao na svojevrsnu pomoc, a verujem i Ivan.

Goci, mozda nekome smeta sto kritikujem tekst, ali koliko je bre posteno tapsati ga po ramenu sa recima "ti si car" a lagati ga u oci? Prosto ne mogu da verujem da si u tom fazonu?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci

Broj poruka : 299
Godina : 40
Datum upisa : 11.10.2008

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 1:09

simpson H ::
Goci, mozda nekome smeta sto kritikujem tekst, ali koliko je bre posteno tapsati ga po ramenu sa recima "ti si car" a lagati ga u oci? Prosto ne mogu da verujem da si u tom fazonu?
O ne! Pa ja to nisam rekao! Baš ga treba pogledati u oči i drugarsku mi reći da mu text i nije baš nešto, da je to i to loše, i da bi to sledeći put moglo i moralo bolje... Ali ne javno na forumu. Od toga nema neke koristi. Samo postidiš čoveka.
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly

Broj poruka : 201
Datum upisa : 08.01.2008

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 12:28

bogi ::
na svaku provokaciju upućeno lično meni, ja ću lično i da odgovorim..........ja mislim da imam pravo na repliku.......... forum u nijednom trenutku nisam zloupotrebio, a tebi kao adminu mogu samo da poručim da ne prenagljuješ.........bar se ne krijem pod tuđim avatarima na forumima........
@Bogi
Jedina rečenica u kojoj te Simpson lično pominje je:
"Takodje sto se tice step by step tekstova oni su manje vise standardni, konacno se vidi sve i na slikama a i Bogijev tekst je korektan."
Ne vidim gde te je uvredio ili opsovao? Tvoja reakcija nije primerena "prozivci". Znam da "inspiraciju" nisi mogao da nađeš ni u ovoj temi, niti na ovom forumu. Zato sam te zamolio, da ako imaš "neraščišćene račune" sa Simpsonom od ranije, da ih ovde ne raščišćavaš.

Ovaj forum si zloupotrebio onog trenutka kada si temu kritike lista "Mušičar" iskoristio za svoj lični obračun sa Simpsonom. Ponavljam: vaš odnos se ovde nije ni pokvario, prema tome nemoj ga ovde ni "popravljati".

Najmanje što sam trebao da uradim je da te javno zamolim da ne vređaš nikog, pošto si prethodno iskoristio forum za javno "čašćavanje" Simpsona. Niko nije uskratio tvoje pravo da iznosiš svoje stavove, postavljaš pitanja i na njih odgovaraš ili otvaraš nove teme. Tvoje pravo je i da se osetiš prozvanim i niko ovde to ne dovodi u pitanje. Nemaš pravo da zloupotrebiš slobodu na ovom forumu da bi vređao bilo koga. Trudiću se da i ti, kao i svaki drugi član ovog foruma, i dalje budeš slobodan da pišeš i budeš pošteđen od vređanja.

Ukoliko postoji bilo kakav razlog da objasnimo bilo šta, zamolio bih te da to nastavimo privatnim porukama. Ukoliko mi objasniš gde grešim, javno ću ispraviti nepravdu. Do tada, poštedimo čitaoce.

http://musicarenje.serbianforum.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 12:39

Ma Superfly nema potrebe da reagujes, cesto napusavanja budu pozitivna za gledanje foruma. Skace posecenost provereno Very Happy

E sad meni licno ne smeta jer sam se i opredelio da radim nesto javno i da za to trpim i ovakve stvari. A ako vama ostalima smeta da citate to, vec tu ne mogu da pomognem jer nisam ni zapoceo nesto neprimereno kako si i sam primetio u citiranom tekstu.
Drugo, mislim da je jalov posao da utices na necije vaspitanje, koje je odavno formirano.

I trece, svidja mi se tvoj potpis ali ti je on "otezavajuca okolnost" u razgovoru sa ovakvim musicarima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis

Broj poruka : 461
Godina : 54
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 15:12

Mogu li da malo kritikujem casopis?
Daklem intervjui sa instruktorima su neverovatno dosadni. Svima su postavljena manje vise ista pitanja. Mene licno ne interesuje zasto je i kako neko poceo da musicari. Ako moze neku tehniku da nam objasni O.K. Isto tako raznorazne lige po bivsim republikama su potpuno nebitne za vecinu citalaca. Ako se izuzmu tekstovi tandema "Panic - Grubic" ne procitah nista o predstavljanju SRPSKIH salmonidnih voda. Mozda to nisu reviri ali brate reke su. Sve vise se predstavljaju reviri EX YU na ustrb nasih domacih reka, recica, potoka. Ako se nastavi taj trend nisam siguran da cu se pretplatiti sledece godine. Ipak je to casopis koji se izdaje u Srbiji. Ima puno pravopisnih gresaka a i reci kojima nije mesto u nekom iole ozbiljnom casopisu. Ni prelom teksta mi se ne svidja. Clanak koji je napisao Sasa Zec nisam znao kako da citam. Ako postoje kolone, bez obzira dal postoji slika po sredini, onda tekst MORA da ide od kolone do kolone a ne malo gore - malo dole. Vrlo cesto se menja velicina fonta da bi se popunila stranica. To se ne radi na taj nacin. Daklem ako neko radi kao tehnicki urednik ovog casopisa trebao bi da se batali toga i da radi nesto drugo.
Naravno nije sve crno, ima dobrih tekstova i puno lepih fotografija. Nadam se da ce sledici broj biti bolji.
Pozdrav Vladimir Nikolic
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 47
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 20:08

E ne da pisem vise,pa zajebajite nekog drugog.Htio sam da predstavim jednu lijepu rijeku kroz salu i zezanje u formi lako citljivog stiva.A vi koji ste navikli na sabrana djela Karla Marxa,JBG,citajte nesto drugo.

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 22:27

Superfly ::
Ponavljam: vaš odnos se ovde nije ni pokvario, prema tome nemoj ga ovde ni "popravljati".
slušaj Superfly, mene taj nadri mušičar ne interesuje uopšte, a pošto si vidim upoznat sa celom situacijom bilo bi lepo da on mene ne pominje uopšte, ne može on nekoga čas da hvali, a da mu čas ne odgovara nema šta on mene da pominje ni ovde ni na bilo kom forumu..........ovde se radi koliko ja vidim o kritici na temu lista Mušičar, a ne o autorskim pohvalama i kritikama......svako njegovo pominjanje mog imena za mene je provokacija sa njegove strane pa taman to bila i neka pohvala od njega, što je vrlo teško da se desi..............
Nazad na vrh Ići dole
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 22:33

Simpsonu na pamet nije palo da bilo kome pise tekst
normalno kad hoćeš da naplatiš tvoje pisanje bilo kakvog teksta...........i nemoj ti da farbaš ove biz-ovce.........pričaj ti njima malo koliko imaš članova pod Question a koristi ih tvoja uža administracija to ti njima pričaj, kolika je Simpson poštenjačina....... Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 22:36

Ma pisi brate.
Moje omiljene knjige nije pisao K. Marks. Nisi TI u pitanju. Mozes ti da se zezas koliko oces ali to nije niko duzan da objavi. Ako se neki tekst objavljuje u novinama onda mora da postoji i neka korektura a pomalo i cenzura. Lektor bi imao pune ruke posla oko ovih tekstova. Opet Zeko nisi samo ti u pitanju. Mislim da ovaj casopis polako gubi na kvalitetu.
Nazalost. Mada, opet nadam se da za sledeci broj necu imati ni rec kritike. Kako god Za 200 din kupite semenke - u ovom broju postoji SAMO jedan dobar al ne dobar nego VRHUNSKI tekst by Panic&Grubic. Pomalo dobar (Zeko Zeko ti si taj). Step by step - dobar aliiiiiiiiiii fotke katastrofa za sve. I na kraju tekst cenjenog kolege Ibre - ama bas nista nisam razumeo. I za to nije kriv on nego neko ko je taj tekst pustio u novine a sklon sam misljenju da ga nije ni procitao. Do sledeceg broja, srdacno Vas
Vladimir Nikolic
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac

Broj poruka : 2463

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 23:03

Хм...

Јесте да је Корхнер тражио похвале&критике, али то још увек не значи да ћу критике да му упутим овде, јавно. Пре свега зато што је много лакше критиковати него писати. Ако имам шта да критикујем сачекаћу да наврати у Галовицу међу ПАЦЕРе, или ћу лепо у приватности е-мејла да напишем шта мислим да не ваља, а шта ми се само не свиђа.

Од самог почетка, а нарочито од 2. броја па до сада, текстови тандема Грубић&Панић су изврсни. Мени, почетнику, су били изузетно корисни. Да их нема, требало би их измислити. Ама ич ми не би сметало да почну да ничу њихови клонови међ' ауторима... Smile

Текст Радована Станића о мушичарењу мрене из 1. броја, као и текст А. Пушкадије о клену из 2. броја су првокласни.

Ето, то су само неки примери текстова без грешке, тек да илуструјем шта је мени најбоље у МУШИЧАРу... Остали нека се не увреде, ово није списак шта је добро а шта не, него само пример најбољег.

PS: придружујем се Гоцијевом предлогу да два најбоља другара наставе дружење уживо или преко телефона. Само не овде и не овако.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 23:15

bogi ::

normalno kad hoćeš da naplatiš tvoje pisanje bilo kakvog teksta...........i nemoj ti da farbaš ove biz-ovce.........pričaj ti njima malo koliko imaš članova pod Question a koristi ih tvoja uža administracija to ti njima pričaj, kolika je Simpson poštenjačina....... Laughing Laughing Laughing

Ma hocu da naplatim al' ne 50e, ako si ti toliko jeftin ja nisam. Ja bih za tekst trazio izmedju 500 i 4000 eura Very Happy

Ovo nista ne kapiram o cemu pricas sa znakom Question. Taj znak i ne koristim niti znam cemu sluzi i sta koristi moja uza administracija od nas 3? Koja je sira administracija i sta treba da koristi?
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 23:19

bokac ::
Хм...

Јесте да је Корхнер тражио похвале&критике, али то још увек не значи да ћу критике да му упутим овде, јавно. Пре свега зато што је много лакше критиковати него писати. Ако имам шта да критикујем сачекаћу да наврати у Галовицу међу ПАЦЕРе, или ћу лепо у приватности е-мејла да напишем шта мислим да не ваља, а шта ми се само не свиђа.

Од самог почетка, а нарочито од 2. броја па до сада, текстови тандема Грубић&Панић су изврсни. Мени, почетнику, су били изузетно корисни. Да их нема, требало би их измислити. Ама ич ми не би сметало да почну да ничу њихови клонови међ' ауторима... Smile

Текст Радована Станића о мушичарењу мрене из 1. броја, као и текст А. Пушкадије о клену из 2. броја су првокласни.

Ето, то су само неки примери текстова без грешке, тек да илуструјем шта је мени најбоље у МУШИЧАРу... Остали нека се не увреде, ово није списак шта је добро а шта не, него само пример најбољег.

PS: придружујем се Гоцијевом предлогу да два најбоља другара наставе дружење уживо или преко телефона. Само не овде и не овако.

Bokac, fokus je bio na broj 5, i pitanje je bilo takvo.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox

Broj poruka : 1411
Godina : 61
Datum upisa : 24.01.2008

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 23:39

Ivane, uz pivo ću ti reći svoje mišljenje kao i do sada a dovoljno si pametan i obrazovan da znaš šta je konstruktivna kritika a šta forum . Meni je, ipak, lakše da nekoga gledam u oči dok razgovaram o ozbiljnim temama Very Happy
Pozdrav i motamo, duga je zima study
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 23:52

Bokac, fokus je bio na broj 5, i pitanje je bilo takvo.

Истина, промакло ми је да се помиње само 5. број. Како год, моји коментари су више били критика у најави...

Ионако на Богијеве текстове немам примедби, а и твоји су невиђено солидни. Мислим, за сада, на невиђено, што би рек'о влајкони. Wink Само молим те немој да се спушташ на хонорар испод 5 сома еврова, мис'им стварнооо... Smile
Nazad na vrh Ići dole
radojica-pop
Woolly Bugger
Woolly Bugger
radojica-pop

Broj poruka : 55
Datum upisa : 05.04.2008

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2008 - 23:59

Meni baš drago što je neko (Ivan) skupio m##a da krene sa časopisom ovakvog štiva pogotovu u zemlji na brdovitom Balkanu gde SVI sve ZNAJU! Ivane saslušaj sve kritike i pohvale izvuci korisno za časopis i piči na 80-et strana!!!
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyUto 18 Nov 2008 - 9:51

Dakle, ispade da se jedino simpsu i meni nije dopao br 5 casopisa Musicar.
Ivan je sam trazio da JAVNO (a ne uz pivo) iznesemo svoje misljenje. Moje ste procitali a gde su vasa misljenja. Najbolje bi bilo da sam napisao super je broj 5 ma do jaja, bolji nisam procitao. I sta onda, dodje broj 6 gori od ovog (iskreno se nadam da to nije moguce). Onda broj 7 moze da ima samo korice. I onda cemo reci alal vera Ivane.
Ja kritikujem CASOPIS a ne Ivana. Sigurno je imao velika muda kad je pokrenuo ovakav casopis. Poenta je da takav casopis opstane. Opstace samo ako bude KVALITETAN. A kvalitet se brusi kroz ovakve diskusije. Eto Bokac se iz pet brojeva setio DVA teksta. Da li to nesto govori? Jel se seca neko kad je ko od ovih instruktora poceo da peca? Ne? Pa kako, u svakom broju postoji to pitanje. Ko da su leceni alkoholicari na terapiji.
Opet se nadam da kad mi dodje broj 6 casopisa Musicar necu imati potrebu da pisem o njemu. Pohvale i aplauze cu ostaviti onima koji sad cute a onda ce mi, opet uz pivo, reci da sam u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyUto 18 Nov 2008 - 12:26

OK, rekli ste ono što mislite ali sad se ja pitam, jel vredelo javno "posuti pepelom" ideju koja je na ovim prostorima ravna putu u središte Zemlje, jer ovde prosečan građanin osim vremenske prognoze i izveštaja kladionica ne čita ništa?
U jednom trenutku Srbija je imala 6 časopisa o ribolovu ali "tržište" je učinilo svoje i osim stakinih novina ne postoji više ništa što je vredno para! A zašto? Upravo zbog našeg mentaliteta!!!
Imao sam priliku da "radim" za neke svetske novine i mogu reći samo da je časopis proizvod i ako neko želi da ga proda mora za te pare i da pruži čitaocu ono što želi. Tamo se zna ko je za šta zadužen a urednici, lektori, dizajneri ....su skupi ko kilo uranijuma na ilegalnom tržištu Very Happy A šta se radi kod nas to znamo. Skupi se par ljudi pa se između sebe dogovore ko će biti urednik, ko dizajner, ko će štampati i gotovo... OK, takvi smo ali ja ne želim da budem razlog zbog koga neko neće kupiti taj "proizvod" jer znam koliko nam je potreban i ako već ne dajem svoj doprinos kvalitetu onda, smatram, da je pošteno i da ga ne napadam, bar ne javno već ću sesti sa Ivanom uz pivo i reći mu svoje mišljenje jer je ono samo moje i biram sa kim ću ga podeliti...
Nadam se da sam bio jasan a Zeka, Bogi, Pera-Laza, Kurta i Murta neka i dalje pišu jer je to način da Ivan uspe, naravno uz profesionalnu podršku onih koji znaju svoj posao i koriste crveni marker i makaze. Samo tako ćemo svi mi imati ono što želimo jer nisu samo Mirko i Slavko reper naše pismenosti i naših želja! Very Happy
Hvala Wink
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyUto 18 Nov 2008 - 13:14

Zox ::
OK, rekli ste ono što mislite ali sad se ja pitam, jel vredelo javno "posuti pepelom" ideju koja je na ovim prostorima ravna putu u središte Zemlje, jer ovde prosečan građanin osim vremenske prognoze i izveštaja kladionica ne čita ništa?
U jednom trenutku Srbija je imala 6 časopisa o ribolovu ali "tržište" je učinilo svoje i osim stakinih novina ne postoji više ništa što je vredno para! A zašto? Upravo zbog našeg mentaliteta!!!
Imao sam priliku da "radim" za neke svetske novine i mogu reći samo da je časopis proizvod i ako neko želi da ga proda mora za te pare i da pruži čitaocu ono što želi. Tamo se zna ko je za šta zadužen a urednici, lektori, dizajneri ....su skupi ko kilo uranijuma na ilegalnom tržištu Very Happy A šta se radi kod nas to znamo. Skupi se par ljudi pa se između sebe dogovore ko će biti urednik, ko dizajner, ko će štampati i gotovo... OK, takvi smo ali ja ne želim da budem razlog zbog koga neko neće kupiti taj "proizvod" jer znam koliko nam je potreban i ako već ne dajem svoj doprinos kvalitetu onda, smatram, da je pošteno i da ga ne napadam, bar ne javno već ću sesti sa Ivanom uz pivo i reći mu svoje mišljenje jer je ono samo moje i biram sa kim ću ga podeliti...
Nadam se da sam bio jasan a Zeka, Bogi, Pera-Laza, Kurta i Murta neka i dalje pišu jer je to način da Ivan uspe, naravno uz profesionalnu podršku onih koji znaju svoj posao i koriste crveni marker i makaze. Samo tako ćemo svi mi imati ono što želimo jer nisu samo Mirko i Slavko reper naše pismenosti i naših želja! Very Happy
Hvala Wink

Dosta je bre vise tih fazona o posipanju pepelom! Gde je muzej musicarenja i slicne ideje koje se radjaju u nasim glavama?
Niko ovde ne posipa pepelom bilo koga ali je vrh licemerja reci u 4 oka odgovor nekome ko taj odgovor trazi javno.

Pitas jel vredelo? Pa pametnom je vredelo da cuje ono sto evidentno nije dobro i da to ubuduce koriguje. A jel' mu vredelo da cuje bravo, tapsanje po ramenu i izjave da ima muda? Sta Ivan od toga ima? Bolji casopis i bolje tekstove? Tesko!
Zato ako treba da smanji broj strana i poskupi casopis pre cu da razumem nego puko ulagivanje i ususkavanje u nekakvu slavu i hrabrost. E a ako je cij casopisa Musicar da mu u sadrzaju budu dominantni tekstovi o "mekanom kao dekin" i slicno, onda dobro. Priznacu da sam pogresio!

Poslednji izmenio simpson H dana Uto 18 Nov 2008 - 13:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyUto 18 Nov 2008 - 13:18

... Priznacu da sam pogresio!

Priznaj prvo da me nisi, po običaju, shvatio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyUto 18 Nov 2008 - 13:44

Priznacu kada te ne budem shvatio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyUto 18 Nov 2008 - 13:52

Priznacu kada te ne budem shvatio Very Happy

Jedno je misliti a drugo stvarno shvatiti Laughing
Sa tobom je mnogo lakše i prijatnije komunicirati u realnom svetu cheers
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyUto 18 Nov 2008 - 13:55

Eh sad bi i meni da objasnis uz pivo u 4 oka, pomislicu svasta bre Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyUto 18 Nov 2008 - 14:03

Eh sad bi i meni da objasnis uz pivo u 4 oka, pomislicu svasta bre Very Happy

Misli ti šta hoćeš (perverznjaku nijedan Rolling Eyes ) ali ja tebe volim i poštujem a svako pivo i DRUŽENJE je sa tobom zadovoljstvo king
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 EmptyUto 18 Nov 2008 - 14:06

vlajkoni ::
Dakle, ispade da se jedino simpsu i meni nije dopao br 5 casopisa Musicar.

Хм... Новински посао је јавни, па нека и критика буде јавна.
Критика уређивачке политике је једна ствар и за то ме мрзи да куцкам јер има ту пипавих детаља...
Критика ауторских текстова је друга ствар и довешће до тога, да свако ко је критикован у пљувачкој атмосфери, зажали што је дао динар да уђе у коло (и брже-боље да да два да изађе). А мој циљ није да угасим МУШИЧАР. Да верујем да јавна критка (између редова о напушавању и осталом...) помаже - критиковао бих јавно. Не верујем.
.
.
.
vlajkoni ::
Eto Bokac se iz pet brojeva setio DVA teksta. Da li to nesto govori?

Дакле, није баш да сте ти и Симпсон једини... Осим тога, поменуо сам и 5 текстова - да не понављам... Осим тога, то је само избор најбољих, као што пише...
И још нешто - није ми јасно како сам успео да изоставим тескт Милана Тричковића (да, да - 4. број је у питању; са'ће Симпсон да ме критикује...Smile). Његов текст дели исту врсту изврсности као и поменутих 2 + 5.
Дакле, 2 + 5 + 1 = 8 текстова текстова за пример и дуго сећање!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole

list MUŠIČAR
Nazad na vrh 
Strana 3 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ozbiljne stvari-
Skoči na: