MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 list MUŠIČAR

Ići dole 
+20
Oholiver
VLADISANS
pedjabg
zvezdan
vladabgd
radojica-pop
bokac
Superfly
bogi
Goci
simpson H
vlajkoni
GORAN R.
Djole Nis
Zox
Prota71
karadjon
100ka
Zeka
cori
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 13:18

Broj 5 je nevidjeno dobar.
Odnosno nadam se da je dobar ovako na nevidjeno jerbo isti nisam dobio. Very Happy
I prosli broj sam dobio 10-tak dana posle objave da je isti poslat. Zasto ne znam, moracu da mitim Cori-ja.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 13:21

ALO BRE,normalno da je dobar.Si ti vidio najavu da sam JA tamo pisao???? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 13:53

Ako si pisao o stapovima ima da prebijem postara - sto mi ranije nije doneo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 14:25

Very Happy

NIsam.O pecanju sam pisao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 21:23

Zeko, bolje da nisi ako ti nesto znaci moje misljenje. Ako ti treba i objasnjenje zasto tako mislim rado cu ti ga dati.


@Ivane

Po mom misljenju ovo ti je do sada najlosiji broj sto se tice tekstova. Mislim da ne treba posto poto povecavati broj strana a na ovaj nacin degradirati sadrzaj lista. Jedini tekst koji mi se svideo je "Reka sa imenom boginje" autora Gorana Grubica i Aleksandra Panica i tehnicki gledano Djoletov tekst je dobar. Ostalo slike, slike i slike izvadise ovaj broj. Takodje sto se tice step by step tekstova oni su manje vise standardni, konacno se vidi sve i na slikama a i Bogijev tekst je korektan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci


Broj poruka : 299
Godina : 45
Location : Niš
Datum upisa : 11.10.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 22:31

O kojoj reci su pisali Aca i Goran? Vrtim imena reka po glavi i ne nalazim boginju... A M5 još nije sleteo u Niš. Wink
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 23:09

Goci ::
O kojoj reci su pisali Aca i Goran? Vrtim imena reka po glavi i ne nalazim boginju... A M5 još nije sleteo u Niš. Wink

Temska je u pitanju, odlicno napisano.

Za sve lose tekstove mogu da krivim urednika, mislim da ce ovo shvatiti na pravi nacin a trebalo bi makar malo da se ugleda na Staku. Neverovatno je da se pustaju tekstovi u onakvom obliku, sramota bre da se istice onolika nepismenost. Na pola tekstova sam odustao sa citanjem posle nekoliko recenica. Uvek sam se vodio devizom bolje kvalitet nego kvantitet.

Goci cestitke i za tvoj tekst u Ribolovu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
cori
Green drake
Green drake
cori


Broj poruka : 200
Godina : 69
Location : Novi Sad
Datum upisa : 09.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptySub 15 Nov 2008 - 9:24

simpson H ::


Za sve lose tekstove mogu da krivim urednika, mislim da ce ovo shvatiti na pravi nacin a trebalo bi makar malo da se ugleda na Staku. Neverovatno je da se pustaju tekstovi u onakvom obliku, sramota bre da se istice onolika nepismenost. Na pola tekstova sam odustao sa citanjem posle nekoliko recenica. Uvek sam se vodio devizom bolje kvalitet nego kvantitet.


Hvala Bojane na kritici broja 5. lista Mušičar. Nadam se da ćeš mi pomoći, ubuduće, da list Mušičar bude dobar po tvojim merilima.
Bistro!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.corivans.com
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptySub 15 Nov 2008 - 10:34

Moram jos nesto da kazem, sada sam jos detaljnije pregledao casopis. Uz pomenuti Grubicev i Panicev tekst, rame uz rame stoji i Zvezdanov o lovu smudja na strimere. Decko je izuzetno pismen a tekst ima pocetak, sredinu i kraj, sto bi se reklo skolski.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: LIST MUSICAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptySub 15 Nov 2008 - 11:36

Niko ne pominje Zekov text.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptySub 15 Nov 2008 - 17:20

Pomenuo sam ja da je bolje da ga nije ni pisao. Nemam pojma cija je odgovornost, autora ili urednika ali onakav tekst tesko da bi gde bio objavljen. Da se ne radi o Zeki kog znam preskocio bih citanje posle prve dve-tri recenice i gledao samo slike.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi


Broj poruka : 261
Location : Još. Banja
Datum upisa : 08.04.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 0:17

simpson H ::



@Ivane

Po mom misljenju ovo ti je do sada najlosiji broj sto se tice tekstova. Mislim da ne treba posto poto povecavati broj strana a na ovaj nacin degradirati sadrzaj lista. Jedini tekst koji mi se svideo je "Reka sa imenom boginje" autora Gorana Grubica i Aleksandra Panica i tehnicki gledano Djoletov tekst je dobar. Ostalo slike, slike i slike izvadise ovaj broj. Takodje sto se tice step by step tekstova oni su manje vise standardni, konacno se vidi sve i na slikama a i Bogijev tekst je korektan.
vidim da srljaš i dalje u beznađe, nemoj da pomisliš da si nedodirljiv kojim slučajem, najbolje je da ti napišeš neki tekstić.............a da, ti ne možeš to da napišeš, tvoji tekstovi mnogo koštaju, a ovamo prosipate priče iz šupljeg u prazno o pomoći početnicima, zabi negde glavu u pesak kao noj i uhavti se Tadića, Doca i Daneta sa njima ti najbolje ide........a da tu je i Mix sada i ko zna ko još

a Coriju da poručim
pusti ti debelog on je taj časopis odavno napljuvao, a sad ga koje, kako hvali............ko njemu da ugodi Ivane........ko hoće da pomogne i pokaže nešto on je to već i uradio, a ko neće njemu ostaje samo da kritikuje šta valja, a šta ne valja i da pokuša pošto poto da unovči neko svoje " znanje "
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 0:37

Vidim ja da sam ti i dalje nocna mora , opet ti doca prepisao pogresan lekic? Very Happy

A kad su mi pricali da si nesrecnik, ja im nisam verovao

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi


Broj poruka : 261
Location : Još. Banja
Datum upisa : 08.04.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 0:43

simpson H ::
Vidim ja da sam ti i dalje nocna mora , opet ti doca prepisao pogresan lekic? Very Happy

A kad su mi pricali da si nesrecnik, ja im nisam verovao

Laughing
bar sam vas sve raskrinkao pa se zna i koje "Tadić" i "Mix" neka vam je na čast to što radite po forumima..........ma sa pičkicama neću ni da razgovaram.......ne znam samo ko će kome biti noćna mora kad se sretnemo.......
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 0:49

Ahahah ovo su neke pretnje i to ozbiljne, znas li da je dovoljan dokaz za sud? Very Happy

A vidim jos te boli tadic ja ga i zaboravio.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi


Broj poruka : 261
Location : Još. Banja
Datum upisa : 08.04.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 0:58

simpson H ::
Ahahah ovo su neke pretnje i to ozbiljne, znas li da je dovoljan dokaz za sud? Very Happy

A vidim jos te boli tadic ja ga i zaboravio.
ada debeli idi odmah u sud sutra............a Ivana, pusti čoveka da radi na miru, tebi ako se ne sviđa nešto ti bre štampaj tvoj nadri mušičar sa tvojim nadri mušičarima..........
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 1:04

Sutra nedelja bre ide se u lov a i nema dezurni sud nedeljom. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi


Broj poruka : 261
Location : Još. Banja
Datum upisa : 08.04.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 1:09

simpson H ::
Sutra nedelja bre ide se u lov a i nema dezurni sud nedeljom. Very Happy
srediću ti ja ........ozbiljno..........ima onih i što nedeljom dežuraju ........neke poznajem, nego strah me je da ja tebi ne donosim cigare posle u CZ šta beše pušiš ti ono, a da ti zavijaš..........
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 1:15

Kupi mi Drum, mozes i unapred pre nego sto odem Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci


Broj poruka : 299
Godina : 45
Location : Niš
Datum upisa : 11.10.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 19:53

Simpsone, ako zaista hoćeš da pomogneš Korhneru, bolje bi bilo da kritike ovog tipa pošalješ njemu lično na email, nego da ovako javno okrpiš list, urednika i saradnike.

Ja sam uveren da ti ne pišeš ovako iz neke zle nemare, već samo iznosiš svoje mišljenje. Ipak, to se ne radi na taj način. Ti praktično navodiš ljude da ne kupuju magazin.

Svestan si da je svaki početak težak. Kako tvoj sa radnjom, tako i njegov sa magazinom. Ta ti prodaješ hleb i mleko, a Ivan piše o zdravoj hrani, poslovi bi vam išli kud i kamo bolje. Odabrali ste usku ciljnu grupu potrošača, i biće vam teško u poslu.

U tom svetlu bolje da je da ne odmažete sami sebi. Ti okrpiš list i njegove sardnike, igrom slučaja saradnici mušičarskog lista su mušičari (zamisli čuda), a isti ti ljudi kupuju pribor i materijale kod tebe u radnji, a posle tvog pisanja po forumu naprasno dobiju želju da u tu radnju više nikada ne zakorače, kao što neupućeni posetilac foruma može da pomisli da u magazinu Mušičar ima svega dva dobra priloga, a košta celih 200 dinara.

S druge strane, ja lično mislim da je to cena na granici isplativosti, i čudi me da Ivan u startu nije pošao sa cenom od 250-300 dinara, što bi mu verovatno rešilo mnoge finansijske probleme. Veoma je uska ciljna grupa ljudi kojima je list namenjan i samim tim isplativa cena mora biti visoka. A Mušičar je po kvalitetu štampe rame uz rame magazinima koji koštaju oko 250 din, a štampaju se u 5-10 puta većem tiražu. Sa ovom cenom Ivan se verovatno nateže da sklopi kraj sa krajem i svaka pomoć mu je više nego dobrodošla. Lično mislim da mu ti nesvesno odmažeš.

Ja sam uveren da će list Mušičar za godinu dana biti veoma kvalitetan (po mojim merilima kvalitetan je od starta, ali može još bolje), ali će do tada morati da preleži neke dečije bolesti. To je sasvim normalno i očekivano. Svako ko želi Ivanu da pomogne treba da to učini u okviru svojih mogućnosti. Pisanjem nekog finog priloga, konstruktivnom kritikom, tako što će drugu mušičaru da preporuči magazin ili na neki četvrti način. Ne ovako kako ti to radiš.

A kao što rekoh, mislim da pisanjem po forumima škodiš i svojoj radnji. Ne bih voleo da na ulaznim vratima nekada stoji natpis:

"Lokal na izdavanje.

Bivša mušičarska prodavnica kojoj je posao odlično krenuo, ali njen vlasnik jednostavno nije umeo da ćuti."

Iskreno i dobronamerno,

Goci
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 21:44

@Bogi
zamolio bih te da ovde ne rešavaš probleme koje imaš sa Simpsonom, jer ovde nisu ni nastali. Ne zloupotrebljavaj ovaj forum.
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 22:36

Goci ::
Simpsone, ako zaista hoćeš da pomogneš Korhneru, bolje bi bilo da kritike ovog tipa pošalješ njemu lično na email, nego da ovako javno okrpiš list, urednika i saradnike.

Ja sam uveren da ti ne pišeš ovako iz neke zle nemare, već samo iznosiš svoje mišljenje. Ipak, to se ne radi na taj način. Ti praktično navodiš ljude da ne kupuju magazin.

Svestan si da je svaki početak težak. Kako tvoj sa radnjom, tako i njegov sa magazinom. Ta ti prodaješ hleb i mleko, a Ivan piše o zdravoj hrani, poslovi bi vam išli kud i kamo bolje. Odabrali ste usku ciljnu grupu potrošača, i biće vam teško u poslu.

U tom svetlu bolje da je da ne odmažete sami sebi. Ti okrpiš list i njegove sardnike, igrom slučaja saradnici mušičarskog lista su mušičari (zamisli čuda), a isti ti ljudi kupuju pribor i materijale kod tebe u radnji, a posle tvog pisanja po forumu naprasno dobiju želju da u tu radnju više nikada ne zakorače, kao što neupućeni posetilac foruma može da pomisli da u magazinu Mušičar ima svega dva dobra priloga, a košta celih 200 dinara.

S druge strane, ja lično mislim da je to cena na granici isplativosti, i čudi me da Ivan u startu nije pošao sa cenom od 250-300 dinara, što bi mu verovatno rešilo mnoge finansijske probleme. Veoma je uska ciljna grupa ljudi kojima je list namenjan i samim tim isplativa cena mora biti visoka. A Mušičar je po kvalitetu štampe rame uz rame magazinima koji koštaju oko 250 din, a štampaju se u 5-10 puta većem tiražu. Sa ovom cenom Ivan se verovatno nateže da sklopi kraj sa krajem i svaka pomoć mu je više nego dobrodošla. Lično mislim da mu ti nesvesno odmažeš.

Ja sam uveren da će list Mušičar za godinu dana biti veoma kvalitetan (po mojim merilima kvalitetan je od starta, ali može još bolje), ali će do tada morati da preleži neke dečije bolesti. To je sasvim normalno i očekivano. Svako ko želi Ivanu da pomogne treba da to učini u okviru svojih mogućnosti. Pisanjem nekog finog priloga, konstruktivnom kritikom, tako što će drugu mušičaru da preporuči magazin ili na neki četvrti način. Ne ovako kako ti to radiš.

A kao što rekoh, mislim da pisanjem po forumima škodiš i svojoj radnji. Ne bih voleo da na ulaznim vratima nekada stoji natpis:

"Lokal na izdavanje.

Bivša mušičarska prodavnica kojoj je posao odlično krenuo, ali njen vlasnik jednostavno nije umeo da ćuti."

Iskreno i dobronamerno,

Goci

Znas kako Goci, ako neko trazi JAVNO misljenje onda mislim da treba i da ga dobije JAVNO. Znaci nije simpson iz cista mira kritikovao list, vec je odgovarao na javno postavljeno pitanje. Mislim da je licemerno ponasati se drugacije.

Sto se radnje tice, pa dal si ti normalan bre sad ti mene upozoravas da moram da cutim da bi mi bolje islo sa radnjom Very Happy
Smesno brate, cas posla je zatvorim i pocnem da prodajem pljeskavice. Unosnije je 3x budi siguran! Ja na radnju gledam i onako usko trzisno, ako su dobre cene, kvalitet i usluga, radice...ako nisu nece. I onako je ovaj posao cist moj hir, inat i zelja da svoj i zivot moje porodice uvucem u musicarenje 100%! I dok traje... traje.

Da se vratim na list Musicar, sa Ivanom sam odlican, isto mu kazem u lice sto mu kazem ovde. Moja merila su da kvalitetni tekstovi treba da prodaju casopis a ne niska cena. Ako ima onih kojima ne smeta da citaju gramaticki i stilski neispravne i konfuzne tekstove, valja razumeti da ima i onih kojima previse smeta. Da sam na Ivanovom mestu menjao bih lektora pod hitno. Tekst koji u sebi ima 40+ recenica sa 1-3 reci i 15 "recenica" sa samo jednom reci, je na nivou predskolskog uzrasta prostih recenica. Ej na nekim forumima u zaglavlju pise "Ribolov za gospodu sa mozgom" ili "Musicarenje kao stil zivota" a prihata se da nam nepismenost bude stil zivota ili da budemo nepismena gospoda. E pa ja necu da cutim u vezi toga i ko misli da je to zlonamerno, moze da misli kako mu volja.

I na kraju, slazem se sa tobom da je cena za usko specijalizovani casopis od 200 dinara niska. Hej bre pa to je cena dve pakle cigara jednom u dva meseca. Povecanje cene od 50% bi bilo sasvim opravdano, a onda ce biti i za kvalitetnije tekstove i kvalitetnijeg lektora.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi


Broj poruka : 261
Location : Još. Banja
Datum upisa : 08.04.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 23:12

Superfly ::
@Bogi
zamolio bih te da ovde ne rešavaš probleme koje imaš sa Simpsonom, jer ovde nisu ni nastali. Ne zloupotrebljavaj ovaj forum.
na svaku provokaciju upućeno lično meni, ja ću lično i da odgovorim..........ja mislim da imam pravo na repliku.......... forum u nijednom trenutku nisam zloupotrebio, a tebi kao adminu mogu samo da poručim da ne prenagljuješ.........bar se ne krijem pod tuđim avatarima na forumima........
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 23:26

Tebe covece trese paranoja i samo ti vidis neke provokacije, ali razumem te tesko je biti u senci ostatka ekipe iz Raske.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci


Broj poruka : 299
Godina : 45
Location : Niš
Datum upisa : 11.10.2008

list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 EmptyNed 16 Nov 2008 - 23:32

simpson H ::
Moja merila su da kvalitetni tekstovi treba da prodaju casopis a ne niska cena. Ako ima onih kojima ne smeta da citaju gramaticki i stilski neispravne i konfuzne tekstove, valja razumeti da ima i onih kojima previse smeta. Da sam na Ivanovom mestu menjao bih lektora pod hitno. Tekst koji u sebi ima 40+ recenica sa 1-3 reci i 15 "recenica" sa samo jednom reci, je na nivou predskolskog uzrasta prostih recenica. Ej na nekim forumima u zaglavlju pise "Ribolov za gospodu sa mozgom" ili "Musicarenje kao stil zivota" a prihata se da nam nepismenost bude stil zivota ili da budemo nepismena gospoda. E pa ja necu da cutim u vezi toga i ko misli da je to zlonamerno, moze da misli kako mu volja.

I na kraju, slazem se sa tobom da je cena za usko specijalizovani casopis od 200 dinara niska. Hej bre pa to je cena dve pakle cigara jednom u dva meseca. Povecanje cene od 50% bi bilo sasvim opravdano, a onda ce biti i za kvalitetnije tekstove i kvalitetnijeg lektora.
Ovo mi se već više sviđa. To su već konstruktivne kritike. Ne sviša ti se kako su prilozi uređeni. Ok, to se da ispraviti. Odobravaš veću cenu, zarad boljeg kvaleteta. OK, i ja.

Ja sam ti jedino zamerio što imenuješ ljude čiji ti se prilozi ne sviđaju. Da je samo to, još ti i ne bih ništa prigovorio. Donekle je OK reći da se nešto tebi ne sviđa. Ukus je nešto o čemu ne treba raspravljati. Ali ti ideš mnogo dalje od toga. Tvoje kritike zalaze u sferu vređanja nečijih pisačkih sposobnosti. Meni to nije OK. Šta misliš kako je njima kad to pročitaju? Meni je mrsko, a mogu misliti kako je njima...

p.s. I zamolio bih vas da ova biscijalnu raspravu vodite negde drugde. Recimo na musicarenje.com forumu. Otvorite posebnu temu za to. Pa raspalite iz svog oružja ko ja i #*^% onomad.... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





list MUŠIČAR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: list MUŠIČAR   list MUŠIČAR - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
list MUŠIČAR
Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Pismo saradnje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ozbiljne stvari-
Skoči na: