MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

dupli cug

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 974
Datum upisa : 16.01.2008

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPon 25 Feb 2008 - 12:09

Samo konstatujem da je skup put do znanja i posut trnjem. Zar sumnjas u to?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 47
Datum upisa : 12.01.2008

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPon 25 Feb 2008 - 12:18

Ne i ne bi trebao da me pitas tako nesto.Pogotovo o sportu.Bavim se borilackim sportovima od svoje 8. godine i majstor sam u vise n jih,pa znam koliko me to kostalo.Pogotovo ucenje kod majstora.Ali ,dal ti mislis da imas osnova da mi naplatis ucenje musicarenja.I jos nesto.Mozda ne 40,al 35 m sigurno u skorije vrijeme,ako dozvolis.Uz instruktazu pravog majstora ovog sporta.Znas da meni ne trebaju vize,a od tebe sam,malte ne ,naucio sta je internet.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPon 25 Feb 2008 - 12:51

Cekaj, odakle ti uopste ideja da ja hocu bilo sta da naplatim i bilo koga da ucim necemu?

Mislim Zeko nemoj da si paranoican. Jedini ti ovde pominjes naplacivanje i ucenje. Ja cu prvi da ti cestitam i 35m ali prvo treba da ti cestitam 30m pa svaki naredni metar. U svakom slucaju ne volim da pravim toliko dugorocne planove.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPon 25 Feb 2008 - 12:58

Very Happy

PA jel ne rece ti da je "skup put do znanja i posut trnjem"?

Svako prema svojim mogucnostima,zar ne?I sto sam paranoican?Jer mislim da nesto mogu da naucim od tebe?Pa jel ne napisah ja na com da sam vec nesto od tebe i naucio?Mene ne jebe to od koga ucim,ako imam sta,nemam tih komplexa,znas.Pa makar ucio i od tebe ako ima sta.E ,al oko placanja cemo tesko da se dogovorimo.

A sto se tice metraze,ona dolazi ili ne dolazi,vidjet cemo.Ima vremena za cestitke.Sad prvo,kontrola lupa,slazes li se?
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPon 25 Feb 2008 - 13:13

Zeka ::
Very Happy

PA jel ne rece ti da je "skup put do znanja i posut trnjem"?

Pa jel' nije?

Mislim Zeko zar treba da ti crtam da je ovo konstatacija, a ako ti kapiras da hocu da naplacujem bilo sta, onda je to paranoja. Nemoj da brines, necu da budem instruktor ni tebi ni drugima, necu ni da ucim bilo koga a nisam ni kvalifikovan. Kao sto nisam kvalifikovan da pricam o priboru, jel' tako?
I sta ces preko pa zar nije trebao Ivan da radi sa tobom, skoro si se hvalio?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPon 25 Feb 2008 - 14:38

Hvalio?Ja?Kome?

A mozda i oce?

Uostalom,i tebe uci instruktor,ne?

Kakva je razlika?Instruktor jedan,instruktor drugi.Samo je pitanje licnih afiniteta i povjerenja.A sto se tice paranoje,nema je,ne znam sto stalno mislis da sam paranoican?Bar po tom pitanju,jer u drugo nisi upucen.I sto se branis kad i sam znas da smo zajedno bacali po Adi,i da si mi pokazao neke stvari,i ja se nadam da cemo jos...Osim ako ti nisi paranoican.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPon 25 Feb 2008 - 18:09

Zeka ::
Hvalio?Ja?Kome?

A mozda i oce?

Uostalom,i tebe uci instruktor,ne?

Kakva je razlika?Instruktor jedan,instruktor drugi.Samo je pitanje licnih afiniteta i povjerenja.A sto se tice paranoje,nema je,ne znam sto stalno mislis da sam paranoican?Bar po tom pitanju,jer u drugo nisi upucen.I sto se branis kad i sam znas da smo zajedno bacali po Adi,i da si mi pokazao neke stvari,i ja se nadam da cemo jos...Osim ako ti nisi paranoican.

Pricaj Srpski da te razume ceo svet. Pa kako bre da nisi paranoican kada 3x ponavljas nekakvo placanje. To se u ovom nasem lepom jeziku bas zove paranoja. Od cega da se branim, ono sto znam pokazacu svakome pa makar to bio i ti. Lepo je ziveti u nadi...Uostalom gde ja da ucim tebe koji imas ambicije za 40+m. Za to ti treba neko ko to moze a ja zaista ne poznajem ni jednog. Mozda Sjekloca moze da ti pomogne i da te obucava, jer koliko vidim njemu su to sasvim realne daljine. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman

Broj poruka : 977
Datum upisa : 11.01.2008

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPon 25 Feb 2008 - 23:47

simpson H ::
Vukman ::

Vrlo pausalno i vrlo neozbiljno.

Sta da radim kad sam takav, neozbiljan i pausalan.

... pa kad si takav, sto se onda puftas?

I ja sam UBIJEDJEN da na Marsu zive mali zeleni ljudi. I NE MISLIM, nego ZNAM da su oni vrlo napredni u razvoju i neprijateljski nastrojeni prema nama, obicnim malim Zemljanima.... Ako si i ti u to ubijedjen i znas to, onda se ti i ja slazemo super. Ali, ako nisi...? Onda imamo dilemu koji treba razresiti.

Ti si takodje ubedjen da Joan Wulff baca u svoj lancic na distancama preko 50m.

Naravno! I ne samo ja...

Skup je put znanja i posut trnjem Very Happy

E, sad si sve reko.... sve!

Jel ovo znaci da Zeka nije u mogucnosti da izbaci 40 metara? Nije trenutno? Nije uopste?

40m? Zemlja zove Sjeklocu!

Vukman zove Zemlju: Otvori se jadna, da vidis sta sve hoda po tebi...

Nista... ama bas nista nit si reko, nit si pokazao, nit si dokazao... sem jedne stvari! A ta ti bas i ne sluzi na cast, ako mene pitas!

No
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyUto 26 Feb 2008 - 0:03

Zeko, pogledaj ovo....

http://uksf.sea-angler.org/bfcc/bfccrecords.html

i ne sekiraj se, sta je za tebe cetres' metara, mozes ti to lagano! Razz

Pa lijepo uplati 25 evrona i odi na Adu te mazni lovu! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyUto 26 Feb 2008 - 0:42

Vukmane dragi ja se ne "puftam" ni najmanje. Ne kapiram gde si to mogao da vidis. Jedini koji se razmece silnim znanjem i daljinama si ti.
Voleo bih da potkrepis dokazima to oko Joane i lancica na 50m pa da se vidi ko prica neozbiljno i pausalno.

I ovaj Paul Arden je p***in dim za Zeku, amater koji je jos ispod 40m Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyUto 26 Feb 2008 - 0:51

Pa i Zeka je jos uvijek ispod cetres metara.

A puftas se brate, priznaj: te nije ovako nego onako, a kad te covjek pita da objasnis, ti se onda nesto prenemazes i kao znas, ali to cuvas za sebe... ili kosta... ili ti je neko pokazao.

Ili reci, ili ne pocinji, prosta stvar! A baba Joana - jebes babu, nije bitna baba ni daljina. Jedino me buni na osnovu cega ti tvrdis da sam ja taj koji se razmece silnim znanjem i daljinama? Naravno, ne pada mi na pamet da se raspravljam s tobom, samo zelim ozbiljnu komunikaciju.

Koliko sam uspio da vidim iz tvojih postova i ovdje i na *.com - ti se musicarenjem bavis tek nekih 2-3 godina. Jel mislis da je to dovoljno da bi mogao da budes presuditelj i cuvar tajni?
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyUto 26 Feb 2008 - 1:45

Znaci Sjekloca ti si vrh Very Happy Very Happy

Prvi moj post u ovoj temi je Zekina slika sa nacrtanim manama. Drugi post sam rekao sta treba da promeni, bez obzira sto sam mu to rekao i telefonom. Znaci thread je zapoceo Zeka a ne ja. Dao sam sasvim konkretan odgovor bez okolisanja. Na drugoj strani ti si ga ubedjivao da on uopste ne baca ustvari, vec pozira Very Happy
Ja sve rekao, a ti apsolutno nista nisi rekao sem da ce da baca 40 ili 50m Very Happy Very Happy
E sad, ispade i da Joana ne baca koliko baca ili ne u lancic ili ne na 50m, opredeli se to su tvoje reci a ne moje. Kada zatrazim da izneses dokaz ti preskocis temu. Ili nema na google Very Happy ?
Ne tajim apsolutno nista od onoga sto znam, jedino sto i tebe hvata paranoja pa ubacujes stvari koje nisu ni pomenute. A to koliko se ko bavi musicarenjem nije nikakvo merilo znanja, valjda toliko znas.
Nego imam ja konkretan predlog za tebe, najbolje da mi obrises nalog i postove da ne smetaju.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox

Broj poruka : 1411
Godina : 61
Datum upisa : 24.01.2008

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyUto 26 Feb 2008 - 1:45

Aj, dok vas dvojica završite da ja odmorim Cool
E, da ako me neko traži recite da sam ovde http://uksf.sea-angler.org/bfcc/bfccrecords.html
Twisted Evil pale
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly

Broj poruka : 201
Datum upisa : 08.01.2008

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyUto 26 Feb 2008 - 6:10

Simpsone ako hoćeš da ti brišem nalog moraćeš da platiš turu pihtija i klakera na Ribniku.

NIKOME NE ĆE BITI BRISANI NALOZI, SEM AKO SAM KORISNIK NE BUDE TO ZATRAŽIO PRIVATNIM PUTEM!

http://musicarenje.serbianforum.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyUto 26 Feb 2008 - 7:48

Znaci Sjekloca ti si vrh Very Happy Very Happy

Prvi moj post u ovoj temi je Zekina slika sa nacrtanim manama. Drugi post sam rekao sta treba da promeni, bez obzira sto sam mu to rekao i telefonom. Znaci thread je zapoceo Zeka a ne ja. Dao sam sasvim konkretan odgovor bez okolisanja. Na drugoj strani ti si ga ubedjivao da on uopste ne baca ustvari, vec pozira Very Happy
Ja sve rekao, a ti apsolutno nista nisi rekao sem da ce da baca 40 ili 50m Very Happy Very Happy
E sad, ispade i da Joana ne baca koliko baca ili ne u lancic ili ne na 50m, opredeli se to su tvoje reci a ne moje. Kada zatrazim da izneses dokaz ti preskocis temu. Ili nema na google Very Happy ?
Ne tajim apsolutno nista od onoga sto znam, jedino sto i tebe hvata paranoja pa ubacujes stvari koje nisu ni pomenute. A to koliko se ko bavi musicarenjem nije nikakvo merilo znanja, valjda toliko znas.
Nego imam ja konkretan predlog za tebe, najbolje da mi obrises nalog i postove da ne smetaju.

Pa, da sam vrh - i nisam. Ima ljudi koji mnogo vise znaju od mene... ali ti nisi jedan od njih, fakat.

A sto se tice iznosenja dokaza, pa ti ih prvi sam ne iznosis, tako da nema smisla razgovarati na tu temu. Ocito! Mozemo ovako da se preganjamo do sjutra - dzaba.

Koliko dugo se ko bavi musicarenjem JESTE mjerilo znanja. Malo mi je smijesno da ti sa tvoje dve-tri sezone glumatas ucitelja, instruktora i dajes savjete i neznam sta sve. Razumijem ja tvoju zelju da naucis, da znas... ali jos puno toga ti neznas, i to je valjda jasno i tebi. Zato, lagano... uci, vjezbaj, pitaj, gledaj... i zajebi moje paranoje, one su moje! Ja se u tvoje ne mijesam!
cheers

Uostalom, da te ja ne bih demantovao, evo kako je Zekin thread threadiran na musicarenju.com... pa tamo ne vidjeh tvoju reakciju ili savjet. Jel to znaci da se osjecas inferioran tamo, a superioran ovdje? Dupli arsini?
http://www.musicarenje.com/forum/viewtopic.php?t=830&postdays=0&postorder=asc&start=30
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyUto 26 Feb 2008 - 9:47

Pa, da sam vrh - i nisam. Ima ljudi koji mnogo vise znaju od mene... ali ti nisi jedan od njih, fakat.

Pa zasto ne pomognes coveku kada toliko znas? Evo Zeko ubuduce nemoj mene zvati telefonom tu ti je Sjekloca, vidis kako puca od silnog znanja u FC. Osim toga covek je promoter G. Loomisa...autoritet nema sta.

A sto se tice iznosenja dokaza, pa ti ih prvi sam ne iznosis, tako da nema smisla razgovarati na tu temu. Ocito! Mozemo ovako da se preganjamo do sjutra - dzaba.

Samo jedan primer mi nadji gde ne iznosim dokaz? Za razliku od tebe, ja sam sasvim konkretan. Dakle kada, gde i cime je Joan Wulff bacala u svoj lancic na preko 50m? Mnogo mi bre izbegavas ovaj odgovor. Pazi to je samo jedan link sa neta, valjda ima majku mu njegovu. cheers

Koliko dugo se ko bavi musicarenjem JESTE mjerilo znanja.

Vidim da si ubedjen u to, onda zaista nema smisla da ti objasnjavam dalje. Mogao si bar sa toliko staza da naucis da vezes krejicu a ne da na svoj sajt postavljas one vrapce. Mene bi bilo sramota sa tolikim stazom, znanjem i zvanjem promotera G. Loomisa, da kacim onakve slike.

Uostalom, da te ja ne bih demantovao, evo kako je Zekin thread threadiran na musicarenju.com... pa tamo ne vidjeh tvoju reakciju ili savjet. Jel to znaci da se osjecas inferioran tamo, a superioran ovdje? Dupli arsini?
http://www.musicarenje.com/forum/viewtopic.php?t=830&postdays=0&postorder=asc&start=30

Ne to nema veze sa duplim arsinima, vec sa kvalitetom sajta. Ili treba da ti objasnjavam sta su dupli arsini?
Tamo ima makar 5 ljudi koji ce da daju adekvatan odgovor, da ne moram ja ali ja ga uputih Zeki i telefonom pre nastanka ovog threada kada me je zvao. Koliko se na www.musicarenje.com osecam inferiorno, govori moj broj postova u svim temema, sa konkretnim odgovorima i bez SPAM-a. Ja znam da tebe boli postojanje ovako naprednih pocetnika poput mene, bolelo je i mixmastera Very Happy . Sa tom razlikom sto mixmaster ipak ima znanje i pise o konkretnim stvarima. Prostim uvidom u tvoje postove na sva tri foruma, lako je videti koliko si saveta dao a koliko tema odvukao u off topic. Pa cak i ovu.

@Zeko
molim te ubuduce zovi Sjeklocu i trazi savete, vidis kako je glupo kada ih trazis od mene. Covek puca od znanja i zelje da ga prenese drugima.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyUto 26 Feb 2008 - 11:12

Ja,Homi nisam gadljiv ni na cije savjete.Drugo je pitanje cije cu da prihvatim,a to je samo na meni.Ali,ovo je otislo predaleko.
Nazad na vrh Ići dole
crni
Gola udica
Gola udica
crni

Broj poruka : 12
Godina : 45
Datum upisa : 18.12.2008

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyČet 31 Dec 2009 - 18:43

Ovako ja sam crni i zdravo svima.
Na slici se vidi zabacaj predpostavljam u daljinu i to iz otvorenog stava(open stance) koji i nije bas za daljinu najbolje resenje al ajde moze. Da ne budem iskljuciv moze ali ima boljih resenja.STO? Pa tracking. Ali tema je DH zar ne , e onda leva ruka je daleko od stapa i konac je malo mlitav od ruke do prve alke, to znaci los tajming - ruka je vec morala da bude do stapa jer tako se i uci DH ruke idu odvojene-sastavljente(apart-together) u ovom delu zabacajnog ciklusa treba da su sastavljene.Konac malo kilav znac SLACK u sistemu nema tenzije(NO TENSION) to je krsenje jedne od osnova (5 essential) . Ruka sa koncem(line hand) je mnogo nisko za BC(back cast) on mora da bude UP CAST uperen u vis . Hvat(GriP ) nije bas primeren distanci, moze ,nisam iskljuciv ali V,palac napred ili nesto slicno, je primerenije za dostizanje daljine. Sto se ,sa slike vidi to je to, za detaljniju analizu mora video.
P.S. Posto je u topicu pomenut THRUST iliti STAB po srpski ubod da razjasnimo to je ustvari DRIFT na FC-u (front castu) a sta je drift e to dogodine......
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyČet 31 Dec 2009 - 19:32

Malo se nebih složio s tobom u nekim izjavama,ali OK.I dalje ti ne znam ime.

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
crni
Gola udica
Gola udica
crni

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyČet 31 Dec 2009 - 19:43

E, Zeko, srecan rodjos sad sam video puno srece zdravlja i veselja u 2010 .
Slozili se ja i ti ili ne slozili nije bitno , predstavicu se dogodine ajmo sad na docek !

crni
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyČet 31 Dec 2009 - 21:14

E ta ti valja.Živ bio.

Odoh ja do mog druga Vladiše,da malo jedem i pijem,dok još ima.

Nazad na vrh Ići dole
crni
Gola udica
Gola udica
crni

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPet 1 Jan 2010 - 15:45

Mozemo li da cijemo u cemu se to ne slazemo . pa da diskusija krene...
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPet 1 Jan 2010 - 17:24

U predstavljanju.Za početak.Ime?

Nazad na vrh Ići dole
crni
Gola udica
Gola udica
crni

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPet 1 Jan 2010 - 17:57

Igor Stankovic-Becko , ocekujem odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 EmptyPet 1 Jan 2010 - 18:11

Aaaa budući kolega.Dobro došao na biz.

Naši se stilovi malo razlikuju.Ja,a i ostali u EFFA,primjenjujemo srednje(centralno) evropski stil.Open stance - otvoreni stav ja uvijek,ili skoro uvijek koristim baš za daljinu,Ide koliko ide.Ne koristim flip-flop,mada poznajem tehniku back bow iz koje je Paul evoluirao svoj stil.MAda mi se čini da je i tamo stav malo otvoren.Ili čak i puno?

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

dupli cug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dupli cug   dupli cug - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

dupli cug
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Zabacivanje mušičarskim priborom - Fly casting :: Napredne figure-
Skoči na: