MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa

Ići dole 
+5
pedjabg
100ka
Zox
Vukman
Zeka
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyPet 29 Feb 2008 - 23:23

Vala radni dan stvarno..uvalise mi na nevidjeno radnu obavezu....a jos i Zadusnice.....
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyPet 29 Feb 2008 - 23:45

Ja nakopao gliste... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptySub 1 Mar 2008 - 16:18

Kaka si ti Vukmane pecaroš koji kopa gliste. Svaki pravi ribolovac oženi ženu sa glistaam, ili bar nabavi kera sa glistama, ako već korisitš takav mamac lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptySub 1 Mar 2008 - 21:24

Bio danas na vodi ali, nažalost, ne mojoj i ne onoj na kojoj bi želeo da mušičarim ali bilo je prijatno i pored ledenog vetra.
Na neki način sam obeležio otvaranje mušičarske sezone mada se na mene to nije ni odnosilo. Klen se još uvek tretira kao riba koja ne zaslužuje oprost za vreme mresta pa se može loviti preko čitave godine. Ali ipak tradicija je ispoštovana drunken
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptySub 1 Mar 2008 - 23:33

Jebemti, da nije Zadusnica ne bih ni znao gde mi sve lezi familija i koliko nas je bilo....
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptySub 1 Mar 2008 - 23:48

Ista prica,mada mi najstariji clan porodice vata krivinu....nikako da se odluci,pocinje da mi menja lokacije....Ja mu uplatio,da budemo svi zajedno Very Happy a on sad izvoljeva....al da smo cudan narod,jesmo.....
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyNed 2 Mar 2008 - 11:12

A sta mislite kako je kod mene.Nas ima u svim drzavama SFRJ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyNed 2 Mar 2008 - 22:03

Ih baš u svim Question
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyNed 2 Mar 2008 - 23:18

Jel se Kosovo sad racuna u "sve drzave SFRJ"?
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyPon 3 Mar 2008 - 16:43

Jok bre mori "Kosovo je Srbija!"
Ali se BJRM računa Wink
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 13:43

Ma man'te muceno Kosovo i Metohiju, svi su vec s njima isprali usta.
Bio u nedelju na Gradcu sa Goranom Grubicem, on napecao na nimfu desetak, meni jedna pala na suvu, jedna udarila, a jedna udarila na nimfu. ALi je reka lepa k'o lutka.
Ipak desila se i jedna jako ruzna stvar, ali ne u okviru odgovornosti Ekoloskog drustva "Gradac" i Udruzenja "Kolubara", ciji su mi ljudi brzo i efikasno pomogli da se Goran, moji prijatelji i ja nekako doktorljamo do Beograda. Ocekujem da valjevska policija odradi svoj posao, jer je prijava podneta.
Inace sam posle dugo vremena tek sad uspeo da pogledam sta se desava, jer sve vreme brljam-mrljam raznorazne privremene programe, zakonski poroisane za korisnike. Pa pride i privatne obaveze... tzv. "otpisanih"... Cool
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 18:44

Dobar dan narode...

evo i mene da se registrujem i na ovaj forum jerbo smo se mi Srbi (izvinjavam se ostalima) lepo izdelili po nasim dobrim starim obicajima...

Uhvatih malo vremena da iscitam i ovaj forum, koliko sam mogao, i nadjoh zanimljivih stvari i ovde...I dalje ce mi veliki problem predstavljati posecivanje oba foruma jer imam hronican nedostatak vremena, ali sta je tu je...Ovde se nekako oformila grupa ljudi koja cesto posecuje Gradac a to meni, kao Valjevcu, odgovara i uz to ima se videti pametnih stvari...Na "org-u" su sa druge strane mahom izvrsni poznavaoci jugo-istocne Srbije u koju sam zaljubljen...Postujem i cenim znanje i savete i jednih i drugih i nadam se da cu biti prihvacen bez predrasuda...Neku pomoc i savete ne mogu da ponudim jer sam pocetnik ali sam uvek na raspolaganju ako zatreba...

Pedja - sta se to desilo na Gracu? Ne mogu da verujem da je i na takvom mestu moguce doziveti neprijatnosti...Drago mi je da je ribolov uspesan...Da li je situacija sa rekom OK?

Puno pozdrava za sve od Bogdana
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 19:11

Pozdrav Bogdane i dobro došao.Ovo je forum posvećen svima i svi su dobrodošli.Možda nema težinu nekih drugih,ali je opuštencija i nema tenzija.Volimo mi mnogi Gradac i posjećivat ćemo ga i dalje bez obzira na nemili događaj koji se desio Profi.To je nisko oštro i bezveze i nema smisla sa zdravim razumom.Može biti samo djelo iskomplexiranih bića koji nemaju mu** da pogledaju čovijeku u oči.Ne ponovilo se,a Profa će to riješi na svoj način.Ako treba pomoć,tu smo.
Prozvali su nas pacerima,rušiteljima,podrivačima i ko zna kako sve ne,možda mi jesmo takvi,možda ne,nije ni bitno.Kako god,ti si ovdje dobrodošao,kao i svi mušičari spremni na šalu i mušičarenje.Lijepi slike sa Gradca i bilo gdje si bio.Volimo ribe i "ribe",i volimo društvo.

DOBRODOŠAO
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 21:28

Pozdravljam te Bogdane i dobro nadošao u pravom smislu jer Valjevo je bogato vodama i biće nam (meni sigurno) da čitamo izveštaje iz tog kraja a ćesto sam na Ribnici Cool
Pozdrav i piši šta se dešava za nas koji nismo do sada skoknuli do tvojih krajeva ... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 21:41

Ja narode od vas ocekujem da mi pisete sta se desava po Valjevu jerbo sam nazalost (ili srecu, kako se uzme) ja vrlo daleko od Valjeva...

Za one koji ne znaju zivim u Dandiju, Skotska i od silnih problema ne stizem da musicarim u ovom raju...ali uskoro se i tome blizi kraj pa ce dati bog da i ja izlazim mnogo cesce na vodu...

a od vas ocekujem izvestaje kako je na Gracu i ko to tamo pravi kojekakva sr...cim dodjem na odmor eto me na Gracu pa je prilika da se upoznamo, a dace bog da mi neke stvari legnu na svoje mesto pa ko zeli moci ce da me poseti u UK

poz
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 22:08

HE HE HE.Teško će neko tamo odavde.Eventualno ja,ostalim treba VIZA.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 22:29

Zeka ::
....,ostalim treba VIZA.

Hvala na pitanju imamo Wink

@ Izvini Bogdane nisam shvatio da nisi u valjevu Very Happy
U svakom slučaju puno je stvari koje ti nama možeš reći jer Škotska je odlična destinacija za mušičara a mi ćemo tebi prenositi novosti iz tvog kraja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 22:43

Zox ::
Zeka ::
....,ostalim treba VIZA.

Hvala na pitanju imamo Wink

Ne vrijedi šengenska,sam da ti spomenem...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 22:51

Kao član Međunarodnog udruženja novinara, mogu samo da pitam a koja ti treba Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 23:05

Aj dobro,pobijedio si,idemo zajedno,ako se već ide...Samo još sponzor i ...Možemo i kod onog pacera Kima,a?Wels,bato...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2008 - 23:51

Idemo, još samo sponzore da navatamo ali možda ni to neće biti problem samo da se aktiviramo Cool
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptySre 5 Mar 2008 - 0:20

Dobrodošao Bogdane!

@Zox
Oduvek sam znao da si sponzoruša Razz geek lol!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptySre 5 Mar 2008 - 1:32

Amas sta ste se stisli pitajte coveka ono sto treba.....slusaj bratac,daj da mi izbunarimo sta treba......nama sve treba,nemoj Ti nama lepe reci,daj nesto pribora....sve placamo posteno...po ceni,nemoj da nas deres ko nasa drzava Very Happy Very Happy Very Happy DOBRO NAM DOSAO I BOLJE NAS NASAO....ja sam onaj koji je na ovom sajtu zaduzen za jagnje Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptySre 5 Mar 2008 - 8:09

Bogdane, dobro dosao! cheers

Prota71 ::
....ja sam onaj koji je na ovom sajtu zaduzen za jagnje Laughing Laughing

Evo sponzora za ketering onima koji se zapute u Skotsku i Wales! Basketball

Ja bih mogo da sponzorisem gajbu piva.... ladnog!
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 EmptySre 5 Mar 2008 - 10:00

Jebiga, opet 'ladno. Cio dan ima da motam... musice!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Dobar dan, ja sam novi član...-
Skoči na: