MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Retro ili fensi...

Ići dole 
+12
Superfly
Zoki
Fishkiller
bokac
Prota71
pedjabg
100ka
simpson H
Vukman
Komanchero
Zeka
Zox
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 12:36

NE loodace,tema je DUSHA
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 12:41

... ja mislio retro ili fensi.... nema veze, aj dalje. Znaci dusa... Pa imate li dusu da natreskate opremu od iljadu-dvije eura da biste pojurili sirote ribe, koje od opreme imaju samo peraja?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 12:42

E to vec nije pitanje duse nego stila.Kome treba a moze,sto da ne.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 12:46

Pa gde je tu dusa?

Na vr' ...ca mi se popelo pozivanje na dusu i sportski fer odnos prema zivotinjama. Pa zamisli, da, recimo krenes u lov, ali posto je i to fer, onda da lovocuvar mecki podijeli pusku i dzebanu, pa ko bolji... E, to bi onda bilo fer. A ribolovci? Sta je fer, kad svi jure ribu na prevaru i na osnovne bioloske potrebe. Da sam ja klen, i ja bih se prvi zaletio na musicu, kad sam gladan. Al, aj ti lijepo nahrani mjesto musicama, glistama, zabama i kederima, pa onda vitlaj stap... da te vidim, majcin sine!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 12:50

AU bre,al se dade u filozofiju.Po tebi onda je najbolje ne riboloviti.Sto se tice lovaca,oni su mi se tek popeli na vr gore pomenutog.Ubijaju sa dvesta metara,a ovamo se zalazu za C&R.Da nije to malo dvolicno?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 12:53

Zeka ::
.....Ubijaju sa dvesta metara,a ovamo se zalazu za C&R.Da nije to malo dvolicno?

Nije! To je MNOGO dvolicno! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 12:56

Da budem iskren, volim i ja naradže, no trpim Crying or Very sad a uopšte nebi bio gadljiv da mogu da dam nekoliko hiljada evra za štap ali sam siguran da bi on bio samo za vitrinu jer se i sa mnogo jeftinijim lovi riba a u prilog tome govori činjenica da sam više uhvatio na jedan Hakuyo varaličarac nego na RST-ove. Uvek je radni štap bio ovaj od 50 evrića Very Happy
Mušičarenje je ipak nešto više od ribolova (za mene) pa bi da mi i oprema bude primerena kako udobnom pecanju, tako i boravku u prirodi.
Vladan (Oldsurehand) me je ubedio, teško žabu u vodu naterati Embarassed da pogledam ovaj štap http://www.anglersworkshop.com/items.aspx?catid=2231 i rodila se obostrana simpatija Cool a sve ostaje retro sa malo para Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 12:59

Ne znam na koji mislis od ta dva,nadam se na duzi,ali oba su slow akcije.To tek trazi znanje pri bacanju.I strpljenje.To nije za mene.Ako mozes,uzivaj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 12:59

Sta znam.... ja u principu volim srednje brze, pre bih reko srednje mekse stapove.... al ovaj mi izgleda bas kao dekin.... spor bre, a?
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 13:04

Naravno ali brz štap je za dobre castere a ja sam tek osrednji Cool
Ipak je ovo štap koji oprašta greške a na vodi ih pravim na kamare Surprised
U pitanju je duži štap i oduševljava negova lakoća i pored činjenice da nije grafitni, kompletan neće biti teži od 110 grama, bar me tako uverava majstor koji će ga finiširati.
Aj sad zamislite i odgovorite dali bi pre poneli ovaj štap na recimo Mlavu ili Rasinu ili T&T?
Ja sam siguran u izboru Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 13:06

Pa, naravno ovaj:
http://www.tackledirect.com/gloomrodfrgl14.html

moje luce.... kad bi, jadan, znao da prica...


Poslednji izmenio dana Uto 19 Feb 2008 - 13:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 13:06

I ja,ni jedan.Mada ima jedan T&T...Ali uvijek prvo T3,a o Heliosu ne bih jos...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 13:07

Vukman ::
Pa, naravno ovaj:
http://www.tackledirect.com/gloomrodfrgl14.html

moje luce.... kad bi, jadan, znao da prica...

Pa zar sa 5 na Mlavu?Bolje onda ponesi neki multiplikator,sigurnije je...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 13:08

Stap je 5, a konac je cetvorka.... i ne brigaj ti nista. Boj ne bije svijetlo oruzje.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 13:10

Bome,kod tebe je oruzje ...Ta cetvorka kad pljusne pobjeze sa Mlave sve izmedju Zagubice i Petrovca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 13:24

Zeka ::
Bome,kod tebe je oruzje ...Ta cetvorka kad pljusne pobjeze sa Mlave sve izmedju Zagubice i Petrovca.

??????

Sta je pjesnik 'teo da rekne??? confused
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 15:54

Zeka ::
Vukman ::
Pa, naravno ovaj:
http://www.tackledirect.com/gloomrodfrgl14.html

moje luce.... kad bi, jadan, znao da prica...

Pa zar sa 5 na Mlavu?Bolje onda ponesi neki multiplikator,sigurnije je...


lol! Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 15:55

hmmmm...... Sta je DRUGI PJESNIK TEO DA REKNE?
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyUto 19 Feb 2008 - 15:59

More drugi pesnik nešto mnogo nasmejan, mora da se naplevio dobrog dabinga Wink
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptySre 20 Feb 2008 - 0:15

.......ZNATE VEC ONU ENGLESKU"DA NISMO DOVOLJNO BOGATI DA KUPUJEMO"....BLA-BLA,TRUC...ITD. O OVAKVOJ TEMI VEZANOJ ZA TRADICIONALIZAM ILI NOVOTARIJE MOZEMO DANIMA.....I NOCIMA,ALI JA SAM U OVOJ PRICI UPRAVO IZ TOG RAZLOGA-DA SAM NA VODI,U VODI SA JEDNIM STAPOM,CEKRKOM,NAJLONOM,PREDVEZOM,PODVEZOM....JEDNOM MUSICOM[b]...NA SEBI CU IMATI JEDAN PRSLUK,NAOCARE,PAR CIZAMA ILI KOMBINEZON I GOMILU SITNICA POTREBNIH ZA DATE SATE PROVEDENE NA VODI...MNOGO TOGA CE NEDOSTAJATI ALI IMA DANA,NAKUPICE SE.......NARAVNO AMERIKO,KO TE IZMISLI......ZA NEKE STVARI SU SAVRSENI,VELIKA JE TO RIBOLOVACKA INDUSTRIJA I IMPERIJA FLYFISHINGA,NA SVE MISLE....SVAKI TRENUTAK,POLOZAJ,POZICIJU....MNOGO TOGA JE LUKSUZ,MALO TOGA JE NEPOTREBNO-A NASE JE DA TOKOM VREMENA PRONALAZIMO SEBE,PA KAKO KO DOSTIGNE SVOJE POTREBE....A OVA NASA DRUZENJA I POZNANSTVA I SLUZE DA SE STO BOLJE ZA POCETAK UPOZNAMO,NESTO NOVO NABAVIMO,UPOREDIMO ISKUSTVA,POTKUJEMO SE TEORETSKI,OSMISLIMO NOVE PRAVCE KRETANJA NASE POPULACIJE,DA SPASEMO STO SE SPASTI MOZE.......I DRUGARI DA PECAMO NA BOGATIM & CISTIM NASIM REKAMA flower
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptySre 20 Feb 2008 - 2:01

Prota71 ::
.......ZNATE VEC ONU ENGLESKU"DA NISMO DOVOLJNO BOGATI DA KUPUJEMO"....BLA-BLA,TRUC...ITD. O OVAKVOJ TEMI VEZANOJ ZA TRADICIONALIZAM ILI NOVOTARIJE MOZEMO DANIMA.....I NOCIMA,ALI JA SAM U OVOJ PRICI UPRAVO IZ TOG RAZLOGA-DA SAM NA VODI,U VODI SA JEDNIM STAPOM,CEKRKOM,NAJLONOM,PREDVEZOM,PODVEZOM....JEDNOM MUSICOM[b]...NA SEBI CU IMATI JEDAN PRSLUK,NAOCARE,PAR CIZAMA ILI KOMBINEZON I GOMILU SITNICA POTREBNIH ZA DATE SATE PROVEDENE NA VODI...MNOGO TOGA CE NEDOSTAJATI ALI IMA DANA,NAKUPICE SE.......NARAVNO AMERIKO,KO TE IZMISLI......ZA NEKE STVARI SU SAVRSENI,VELIKA JE TO RIBOLOVACKA INDUSTRIJA I IMPERIJA FLYFISHINGA,NA SVE MISLE....SVAKI TRENUTAK,POLOZAJ,POZICIJU....MNOGO TOGA JE LUKSUZ,MALO TOGA JE NEPOTREBNO-A NASE JE DA TOKOM VREMENA PRONALAZIMO SEBE,PA KAKO KO DOSTIGNE SVOJE POTREBE....A OVA NASA DRUZENJA I POZNANSTVA I SLUZE DA SE STO BOLJE ZA POCETAK UPOZNAMO,NESTO NOVO NABAVIMO,UPOREDIMO ISKUSTVA,POTKUJEMO SE TEORETSKI,OSMISLIMO NOVE PRAVCE KRETANJA NASE POPULACIJE,DA SPASEMO STO SE SPASTI MOZE.......I DRUGARI DA PECAMO NA BOGATIM & CISTIM NASIM REKAMA flower

Lepo rečeno, pozlatila ti se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptySre 20 Feb 2008 - 11:57

Ma ljudi znate vi to sigurno.......ali i onako me svi zezaju u drustvu jer sta god da kupim-"jel to za ono tvoje pecanje,opet zeleno,pa sve ti je braon......- a kutijice,flasice,teglice,dascice,letvice.........da nepricamo o ozbiljnim nabavkama iz specijalistickih FF shopova...srecom AMERIKOOOO ko te izmisli.....nego samo da krene sezona,da dodje taj 1.mart.....KRIZA ljudi oskudacija. Very Happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyČet 21 Feb 2008 - 22:13

Ma nije kriza nego treba trenirati strpljenje.Samo što nije i taj 1. mart,plata i ostalo. Razz
U svakom slučaju ja i dalje treniram strpljenje jer mi ladno da idem ovako rano da pecam.Za mene sezona počinje 1. maja,do tada livada.I spremanje pribora.A od maja ...
Pa,nadam se Drini,Gradcu,na Ribnik ne vjerujem...

I sve to sa haj tek opremom.Uopšte nisam za retro.Sav sam fensi,a nadam se da ću biti još više.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyPet 22 Feb 2008 - 0:50

Zeka ::


I sve to sa haj tek opremom.Uopšte nisam za retro.Sav sam fensi,a nadam se da ću biti još više.

Nadam se da to tvoje nije prelazno, ja bi i dalje da uživam u tradiciji affraid
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 EmptyPet 22 Feb 2008 - 0:57

Pa sad.... neko uziva u tradiciji, hteo-nehteo!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Retro ili fensi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Retro ili fensi...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» retro cuvarka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Zašto baš mušičarenje?-
Skoči na: