MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ROYAL COACHMAN wet (mokra)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 9:30

Kad se kaze ROYAL COACHMAN svima pred oci izadje ova lepa fantasticna musica sa cuvenim rojal (crvenim) torzom, i OBAVEZNO u suvoj varijanti. Medjutim, izvorno, ova musica je prije svega mokra musica, a kasnija, suva varijanta je ono sto svi prizeljkuju. Licno, ne dopada mi se nesto narocito ova musica, pogotovu ne u suvoj varijanti. Bolje rezultate sam imao kad sam je koristio u mokroj varijanti, sto je njena prevashodna namjena.

Zato, evo slike.

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Royal_10

udica: 8-12
rep: zlatni fazan
telo: paunovo pero
nozice: crveni petao
rojal: crveni konac
krila: isecak od pera plovke

Molio bih pocetnike da obrate paznju na polozaj krila i odsustvo hacklea. cyclops

=========

p.s. Nadam se da nema potrebe za step-by-step....
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 12:02

Volim ovu mušicu ali zbog nedostatka zlatnog fazana nemam je u kutiji a i svaki put kada se javi potreba za njom vrlo lepo je zameni Mlavski kočijaš, po petroviću a razlika je što nema crveni deo već je tu limun-žuta svila. Rep je od ćurke.
Žao mi je što moj aparat nemože da izvuče kvalitetan macro jer što više slika ovde na forumu je potreba da bi iskusni članovi videli različite tehnike vezivanja a manje iskusni čaučili bar da ih prepoznaju Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 12:23

Da bas.Kao da mi manje iskusni ne znamo o cemu se radi.Samo bih molio vas vise iskusne da malo pojednostavnite taj postupak izrade,tj da date jedan step-by-step prikaz ove izuzetno lovne muhe.Ja je u suvoj varijanti obozavam i u nekim,ljetnim danima mi je jedan od favorita.Posto nisam lovio sa mokrom varijantom,molio bih sve koji znaju da je vezu da mi posalju par svojih radova kako bi me uvjerili da su u pravu.Unaprijed hvala. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 12:31

Zeka ::
Da bas.Kao da mi manje iskusni ne znamo o cemu se radi.Samo bih molio vas vise iskusne da malo pojednostavnite taj postupak izrade,tj da date jedan step-by-step prikaz ove izuzetno lovne muhe.Ja je u suvoj varijanti obozavam i u nekim,ljetnim danima mi je jedan od favorita.Posto nisam lovio sa mokrom varijantom,molio bih sve koji znaju da je vezu da mi posalju par svojih radova kako bi me uvjerili da su u pravu.Unaprijed hvala. Twisted Evil

A sta ti u stvari hoces? Step-by-step musice? Koje, mokre ili suve? Kakve radove da ti salju ljudi? Da se ti ne bi mucio da vezujes? Provaljen si Zeko, nacisto.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 12:36

Skroz...
Ja to samo radi usporedbe,onako vise iz analitickih razloga...
A i da mogu da se raspravljam s tobom koja je lovnija,kakko da se raspravljam ako nemam jednu,nije u redu.Zato mi posaljes obje i ja kazem bio si u pravu ili ne.

Step-by step suve,molim lijepo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 12:37

Muzicke zelje naplacujemo po ekstra tarifi! Razz
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 12:38

100 Evradi?Mnogo je kume...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 13:28

Tebi popust jer pripadaš etničkoj populaciji koja razvija mušičarenje a za Srbiju ste Zapad Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 13:44

^^^^^Zoxa za preSednika lol! lol! lol! lol! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 13:47

Nemoj života ti, pa da mi par miliona srba pominje južni deo leđa Shocked
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 14:11

Nisam rekao predsednikja nego preSednika, da malo drkaš kog treba pa da im preSedne sve Cool
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) EmptyPon 18 Feb 2008 - 14:15

100ka ::
Nisam rekao predsednikja nego preSednika, da malo drkaš kog treba pa da im preSedne sve Cool

Nema teorije Bre, nisam manekenski tip, mada sam neobavešten u poslednje vreme pa mora da mi se crta u temi: "Ko je ko" Laughing affraid
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty
PočaljiNaslov: Re: ROYAL COACHMAN wet (mokra)   ROYAL COACHMAN wet (mokra) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ROYAL COACHMAN wet (mokra)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ROYAL COACHMAN DRY
» Royal Coachman Dry Fly (modifikovana)
» Fazanov rep, mokra
» MARCH BROWN - mokra
» Lead wing COACHMAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mušice :: Mokre mušice-
Skoči na: