MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji

Ići dole 
+7
Bambula
100ka
Zeka
salmo
bokac
Zox
Vukman
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji   Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 EmptyPet 1 Jan 2010 - 23:25

I'm a creep man, pronasao sam se u tome, pogotovu u back castu
Nazad na vrh Ići dole
crni
Gola udica
Gola udica
crni


Broj poruka : 12
Godina : 49
Location : Drina
Datum upisa : 18.12.2008

Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji   Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 EmptySub 2 Jan 2010 - 0:06

Ako si se kripovao lek ti je da se driftujes, e sad ucenje drifta zahteva ukljucivanje moji=e omrazene kategorije u zabacivivanju a to je osecaj. Nije da ja nisam osecajan nego se tesko prenosi taj osecaj na druge ali kaze ovako:
Pokret kojim se izvodi drift nije nikakav nagli pokret posle stopa cak sta vise to je umerena diskretna kretnja vrha stapa za kanapom koji je izleteo i kod drifta naglasak je na UP dimenziji BC znaci back cast da se uprchi u vis.
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji   Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 EmptySub 2 Jan 2010 - 0:12

Crni, teoretski znam te stvari, uglavnom, ali retko se koncentrisem na to kad sam u lovu tad samo lovim-pecam. Cesto se iskrivim jer nesto ne umem da izvedem ali jace je od mene da kad sam na reci samo pecam Smile

na livadi, bazenu,dunavu savi(to nisu reke po mom ukusu) mogu d ucim ali tad se druzim i mlatim..... beznadezan slucaj

hahhahaa
Nazad na vrh Ići dole
crni
Gola udica
Gola udica
crni


Broj poruka : 12
Godina : 49
Location : Drina
Datum upisa : 18.12.2008

Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji   Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 EmptySub 2 Jan 2010 - 0:27

Nemoj mnogo da se trudis da ti se ne ogadi Very Happy ali evo ti jedan klip od JW koja to radi neverovatno dobro pogledaj taj njen pokret u vis i kako nastavlja iz stopa u drift na zadnjem....ovo vredi vise od sto strana topica o driftu

https://www.youtube.com/watch?v=eAuCuNDScNU
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji   Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 EmptySub 2 Jan 2010 - 0:38

Bakica je cudo, zahvaljujuci njoj sam i napredovao u castingu, jer iz pocetka se moje ucenje svodilo na gledanje retkih emisija iz sibira, sa drine i ucenje gledanjem, imao sam prilike da me prvi ucitelj nauci pogresno ali dovoljno da pocnem celu ovu pricu, drugi je bo bolji naucio me haul....a sve je ovo bilo pre 10ak godina, dugo sam znao da zabacim samo streight line cast, mendinzi, reachevi.... nikad cuo do pre par god kad sam prvi put osetio blagodeti brzog protoka na internetu Smile
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji   Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 EmptySub 2 Jan 2010 - 0:39

'Fala!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji   Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Osnove fly castinga No.3 - Pravolinijski zabacaji
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Osnove fly castinga No.1 - Overhead i roll casting
» Osnove fly castinga No.2 - Oprema i mali savjeti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Zabacivanje mušičarskim priborom - Fly casting :: Osnovne figure-
Skoči na: