MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MusicarPG
Gola udica
Gola udica
MusicarPG


Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.02.2016

Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice? Empty
PočaljiNaslov: Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice?   Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice? EmptyPet 12 Feb 2016 - 18:49

Volio bih saznati koji dijelovi kako od krznenih tako i od pernatih zivotinja su korisni kao materijal za izradu musica. Ja kao pocetnik u ovome mislim da bi to pomoglo mnogim kako pocetnicima tako i onima koji su koju fazu ispred pocetnika Smile Zivotinje koje me najvise interesuju:Patka,jarebica,sljuka,prepelica,kreja,zec,lisica,kunica,divlje prase i to je uglavnom to. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice?   Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice? EmptyPet 12 Feb 2016 - 20:27

Zec - sve, od ušiju do šapa.
Jarebica - sve.
Patka - CDC uglavnom, ostalo uglavnom nije neophodno.
Kreja, šljuka - uglavnom nije neophodna za vezivanje muva, ako baš neko ne može da odoli zato što je džabe - mogu krila...

lisica i kuna su nepotrebno komplikovanje.
divlje prase je totalno neupotrebljivo, a divlja svinja se može koristiti ali samo ako nema trihinelozu.

To je uglavnom to.
Nazad na vrh Ići dole
 
Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Korisni linkovi...
» Po ko zan koJi put..
» vezivznja musice na tippet
» Kutija i musice
» Strune i musice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mali saveti i recepti :: Mušičarski čvorovi-
Skoči na: