MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Savet za početnika

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Zokifly
Gola udica
Gola udica
Zokifly


Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.06.2013

Savet za početnika Empty
PočaljiNaslov: Savet za početnika   Savet za početnika EmptyČet 5 Sep 2013 - 8:56

Pozdrav , početnik sam u mušičarenju od ove sezone imam štap Vision Keeper 9fit, 5#, lovim pretežno na Drini, kupio bih malo kvalitetniji i bolji štap za Drinu pa mi treba mali savet. Naime izbor je spao na dva štapa VISION GT For 9 ft, 6#, cena 150 eura, nov. i Redington pursuit 9ft,6# fast akcije nova sa doživotnom garancijom cena 120 eura, ako može neki savet bio bih zahvalan.
Nazad na vrh Ići dole
tommylee
Royal coachman
Royal coachman
tommylee


Broj poruka : 1152
Godina : 46
Location : Zvornik-Mali Zvornik
Datum upisa : 09.04.2008

Savet za početnika Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet za početnika   Savet za početnika EmptyČet 5 Sep 2013 - 9:50

Ja sam skoro vidjeo kod jednog kolege na Drini Redingtonov štap,neznam model.Onako na prvu,čovjek je počeo mušičariti skoro i lijepo mu ide bacanje.Štap se dobro pokazao,fine lopove prave,nekako bih rekao da je medium fast.
Kolega mi je imao Vision 6# moguće GT da je bio i još nemože da ga prežali.

Sve je stvar ukusa i do tebe je.U odnosu na taj što imaš kakav ti treba?Jači,brži,mekiš?
Nazad na vrh Ići dole
http://Drina.in.rs
Zokifly
Gola udica
Gola udica
Zokifly


Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.06.2013

Savet za početnika Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet za početnika   Savet za početnika EmptyČet 5 Sep 2013 - 11:54

tommylee ::
Ja sam skoro vidjeo kod jednog kolege na Drini Redingtonov štap,neznam model.Onako na prvu,čovjek je počeo mušičariti skoro i lijepo mu ide bacanje.Štap se dobro pokazao,fine lopove prave,nekako bih rekao da je medium fast.
Kolega mi je imao Vision 6# moguće GT da je bio i još nemože da ga prežali.

Sve je stvar ukusa i do tebe je.U odnosu na taj što imaš kakav ti treba?Jači,brži,mekiš?
Pa trebao bi mi malo jači i brži štap a i kod zabacivanja imam osećaj da bi sa nekom 6 ticom mnogo lakše izlazio na kraj Smile
Nazad na vrh Ići dole
tommylee
Royal coachman
Royal coachman
tommylee


Broj poruka : 1152
Godina : 46
Location : Zvornik-Mali Zvornik
Datum upisa : 09.04.2008

Savet za početnika Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet za početnika   Savet za početnika EmptyČet 5 Sep 2013 - 15:35

Ovaj Redington je bio 5# neznam kakve su im 6#.Znači bio je neke mekše akcije.
Vidi sa trgovicima koji ih prodaju,ima Sale iz Čačka i Đole iz Niša.
Nazad na vrh Ići dole
http://Drina.in.rs
Sponsored content





Savet za početnika Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet za početnika   Savet za početnika Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Savet za početnika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: