MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 PACERka v2.0 i dalje

Ići dole 
+2
vlajkoni
Oholiver
6 posters
AutorPoruka
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptyUto 19 Mar 2013 - 1:12

jedan sedzic na #14

PACERka v2.0 i dalje Imgp4851y
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptyUto 19 Mar 2013 - 9:09

Od cega su krila CDC i ...? Shapa?
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptyUto 19 Mar 2013 - 11:52

siva sapa u dva snopica vezano cdc je tu da se muva ne zagubi Smile
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptyUto 19 Mar 2013 - 21:02

Oholi, sećaš se PACERke?
...seća li se još neko?

Vidiš da si izbrzao sa PACERkom, inače pristojnom muvom. Bolje da si ovu sa dvostrukim krilom od šape tako krstio - 'em ova ubiva, 'em si jedini koga znam da je prvi počeo da vezuje duplu šapicu. Dupla šapa će još dugo da se provlači kroz kutije, zaslužuje to magično ime - PACERka. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptyUto 19 Mar 2013 - 22:04

ja sam je krstio ja cu i da je preimenujem...a ti kum da bidnes Very Happy

a za duplu sapicu si u pravu to mi je i grubic rekao Very Happy.... sad se vec hvalim Razz
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptyUto 19 Mar 2013 - 22:10

Da gu prekrstis Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptyUto 19 Mar 2013 - 22:17

pa aj....moracu to nekako da ozvanicim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptySre 20 Mar 2013 - 6:43

A jel može da bude Pacerka+ ova sa duplom šapom, kao ćasa+ ili google+ Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptySre 20 Mar 2013 - 14:01

...a što da ne PACERka++ (duplo krilo = dupli +)?!? Razz

Kako god da je krstite, Joco, kad budeš prebacivao u zasebnu temu, prebaci i ovu niskoplivajuću rutavicu:

Oholilijeva* dupla šapica (moja varijanta popularne PACERke++):

udica ...... #14 do #8, dugog vrata, za plivajuće ili terrestrial (ovde #12, 2XL)
telo ........ mešavina antrona boje rđe, narandžastog (može i bilo koji drugi mix bilo čega)
krila #1 ... šapa, vezana klasično
noge ...... jarebica, veliko pero
krila #2 ... šapa, vezana klasično
glava ...... zečije uvce, u petlji, čupavo

PACERka v2.0 i dalje Hpim7080b

PACERka v2.0 i dalje Hpim7081b

Nemam pojma šta imitira (šaš? kamenjarkica? skakavac?) Uostalom, koga briga za imitativno muHikarenje?!?

* - Oholili je lični&personalni nadimak, koji u vabljenju Oholog koristi isključivo ing. Zoki "Elevator" Winehause, poznatiji kao TIGAR. Za neobaveštene, Oholi je Zokijev lični&personalni saobraćajni atentator. Za sada bez previše uspeha. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptySub 23 Mar 2013 - 10:28

svidja mi se tema Smile

boki, lepa muva. al upravo to sto ih razlicito vezemo mi se i dopada najvise... jos cemo mi razglabati o ovome Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptyČet 4 Apr 2013 - 20:14

E moj Boki, pa ovo je najimitativnija verzija Shocked neodlucnog emerdzera (sto bi gaCi reko "emerdjera") kadis pupe (kako Memedovic u jednom "L&R" predstavi), ili da (na trenutak) uozbiljim, cripple caddis pupa emerger. Sve (skoro) ima: duge noge, vito telo, bele grudi treba da se dorade, oci da turate ne vredi ionako, a plave kose lete na sve strane.
Dakle, ovo je jedna od za pastrmke najizazovnijih, a za novorodjencad tularasa najkriticnijih faza u rojenju koju cak ni neki domaci akademski magovi musicarenja i svetski poznate literature u toj oblasti nisu naslutili, a kod pacera se iznedrila takoreci spontano, kao i mnoge druge stvari. Na ovome bi nam i Gari La Fontejn cestitao (moram malo da se utrapavam, i ja sam neki Pacer, majku mu!)*. Odma' se bacam na stegu (figurativno) bounce .

*Kako turate onu slicicu s natpisom "Paceri" u potpis poruke?
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje EmptyPet 5 Apr 2013 - 4:51

Čika Đape objasniću ti ja kako da ti u potpisu piše pacer, ako ti meni objasniš gde da nabavim nekoliko desetina kilograma polno zrele klenovine u živom stanju. Koje ću da sipam u ..... naravno.

Ne da si neki Pacer nego si jedan od prapacera koji su onomad pre skoro 6 godina, daleko od očiju javnosti kovali plan kako Pacerom biti.

P.S. Pogledaj privatnu poruku Wink

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PACERka v2.0 i dalje Empty
PočaljiNaslov: Re: PACERka v2.0 i dalje   PACERka v2.0 i dalje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PACERka v2.0 i dalje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pacerka
» Pacerka (video)
» 8000 i guramo dalje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mušice :: Suve mušice-
Skoči na: