MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 dobar dan ja sam novi clan

Ići dole 
+12
panic
pedjabg
bokac
Mojsinjski
tommylee
IVAN010
vlade79
Pepsis
100ka
Oholiver
dusan.momcilovic
platipus2000
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
platipus2000
Gola udica
Gola udica
platipus2000


Broj poruka : 4
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 29.07.2012

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyNed 29 Jul 2012 - 14:53

Dobar dan,ja sam novi clan Andrej koji se mnogo zagrejao za musicarenje od kada sam bio na Perućcu.Moram priznati i totalni duduk za isto koji trenutno pokusava nesto da nauci preko interneta.Inace iz Beograda sam i ukoliko ima nekog koji daje casove musicarenja bio bih mu zahvalan.Pozdrav svima Andrej
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyNed 29 Jul 2012 - 14:58

Dobrodosao Andrej, na super mesto si se ''zapljunuo'' - tako obicno kazem...
Imas super druzinu u Galovici, snacices se vec...
Vidi: https://musicarenje.serbianforum.info/t37-musiearska-druzenja-u-bg
BISTRO, MAESTRO!
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyPon 30 Jul 2012 - 8:04

AKO IMAS VREMENA JA SAM SKORO SVAKI VIKEND NA VODI, PA AKO TE NE MRZI DA SE KLACKAS VOZOM, MOZEMO DIREKT NA GRADAC,
Nazad na vrh Ići dole
platipus2000
Gola udica
Gola udica
platipus2000


Broj poruka : 4
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 29.07.2012

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyPon 30 Jul 2012 - 21:02

Ne mrzi me da se klackam nego mi danas istice odmor pa cim se malo stabilizujem javljam se.Inace jedva cekam da probam i ovaj vid pecanja
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyUto 31 Jul 2012 - 21:47

kljunaru, meni je taman iskrslo neko krstenje, idem u cacak, pa cu u nedelju ako Bog da na Rzav koji sat da provedem...u svakom slucaju pozvan si i poziv vazi, ja redovno idem pa kad budes mogao slobodno se sam pozovi... Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyUto 31 Jul 2012 - 22:23

Dobrodosao patkodabru Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pepsis
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Pepsis


Broj poruka : 69
Godina : 37
Location : Kruševac
Datum upisa : 12.01.2012

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyPon 13 Avg 2012 - 21:47

Pozdrav Kljunaru Smile I sam sam početnik, veruj ovde ćeš naći sve što ti treba, samo kukaj. Very Happy Starije kolege su super.

Ja sam polako već ušao u tehniku. Jeste nešto teže, ali bože moj, nauči se sve, samo ako hoćeš.

Ne diži ruke i naravno STROBI ! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.set-wall.com
platipus2000
Gola udica
Gola udica
platipus2000


Broj poruka : 4
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 29.07.2012

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptySre 15 Avg 2012 - 20:04

Hvala vam svima na dobrodoslici i nadam se da cemo se uskoro druziti negde na vodi!
Nazad na vrh Ići dole
vlade79
Woolly Bugger
Woolly Bugger
vlade79


Broj poruka : 70
Godina : 42
Location : cacak
Datum upisa : 25.04.2012

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyPet 17 Avg 2012 - 20:40

Dobro dosao i bistro
Nazad na vrh Ići dole
IVAN010
Gola udica
Gola udica
IVAN010


Broj poruka : 13
Godina : 58
Location : Pirot
Datum upisa : 19.01.2013

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptySub 19 Jan 2013 - 19:56

Dobro vece, ja sam novi clan. Zovem se Ivan, iz Pirota sam. Musicarim zadnjih 10 godina a takodje se bavim i proizvodnjom stega. Registrovao sam se na inicijativu druga Mojsinskog koga ovom prilikom pozdravljam kao i ostale clanove ovog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
tommylee
Royal coachman
Royal coachman
tommylee


Broj poruka : 1152
Godina : 46
Location : Zvornik-Mali Zvornik
Datum upisa : 09.04.2008

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptySub 19 Jan 2013 - 20:35

Pozdrav za kolegu Ivana!
Stega je aktivna svaki dan Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://Drina.in.rs
Mojsinjski
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Mojsinjski


Broj poruka : 81
Location : Krusevac
Datum upisa : 08.01.2013

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptySub 19 Jan 2013 - 20:42

Pozdrav decaku,, cheers dobrodosao,,,, cheers drago mi je sto si svratio,
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mojsinjski.com
IVAN010
Gola udica
Gola udica
IVAN010


Broj poruka : 13
Godina : 58
Location : Pirot
Datum upisa : 19.01.2013

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptySub 19 Jan 2013 - 22:35


Bolje vas nasao. Tommylee ako je ne koristis ce ti je oduzmemo, a pare ne vracam ja sam Pirocanac. Rolling Eyes I da pozdravim Andrej-a (Platipus2000),i da se ne zeza nego da mota musice pa da ih boze zdravlje probamo na Visocici. Mojsinski imas li kozju dlaku malo mi treba Razz
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptySub 19 Jan 2013 - 23:24

Zdravo-zivo Ivane Pirotjancu, dobrodoso!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptySub 19 Jan 2013 - 23:53

Dobrodošao Ivane!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyNed 20 Jan 2013 - 2:17

Dobrodosao Ivane!
Imam ja zimsku jarecu dlaku malo je meksa od kozije i ima dosta poddlake. Imam belu i neku krem-braon-sivu (sucmurastu).
Ako ti treba bacai adresu na p.m. pa ti posaljem malo.
Nazad na vrh Ići dole
Mojsinjski
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Mojsinjski


Broj poruka : 81
Location : Krusevac
Datum upisa : 08.01.2013

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyNed 20 Jan 2013 - 8:47

@IVAN010

oo majstore poceo si da vezujes,, Smile il ti dlaka treba za poliranje prohroma,,

Nazad na vrh Ići dole
http://www.mojsinjski.com
IVAN010
Gola udica
Gola udica
IVAN010


Broj poruka : 13
Godina : 58
Location : Pirot
Datum upisa : 19.01.2013

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyNed 20 Jan 2013 - 21:12


Ma ne druze to je bila sala jesmo razgovarali pre neki dan al nisi ukapirao ,shvatices kad te pojuri zena . Wink

Pa ta musica koju ja navezem ima da bude nilski zeka , Laughing prsti mi sve izgoreli od silnog metala ,poliranje ,zato ja racunam na drugare skinem malo cenu za stegu on meni musice i to je reseno .Znam da je najbolji dozivljaj da sam namotas pa odes pa bacis ,pa uvatis ribu ,idi bege nema bolje.Motao sam neke i ufatio samo na Bandrljicu ,tako je Vanja objasnjava na disk sto imam i odma sam upecao,srecan ko malo dete. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mojsinjski
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Mojsinjski


Broj poruka : 81
Location : Krusevac
Datum upisa : 08.01.2013

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyNed 20 Jan 2013 - 21:16

samo kazi bata ivo ce vezemo,, nije problem,,, Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mojsinjski.com
Pepsis
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Pepsis


Broj poruka : 69
Godina : 37
Location : Kruševac
Datum upisa : 12.01.2012

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyNed 20 Jan 2013 - 23:25

Ivane dobro došao i srećan rad! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.set-wall.com
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyUto 22 Jan 2013 - 14:03

Zdravo Ivane, stega odlicna, nadam se da si i ti dobar i dbrodosao.
Nazad na vrh Ići dole
IVAN010
Gola udica
Gola udica
IVAN010


Broj poruka : 13
Godina : 58
Location : Pirot
Datum upisa : 19.01.2013

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyUto 22 Jan 2013 - 21:36


Hvala Pedja na dobrodoslici i raduje me sto te sluzi stega , a sledeci put kad dolazis u Pirot javi se da sevidimo . Hvala i ostalim clanovima foruma na dobrodoslici.
Nazad na vrh Ići dole
panic
Elk hair caddis
Elk hair caddis
panic


Broj poruka : 278
Datum upisa : 04.11.2008

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyPet 25 Jan 2013 - 13:37

IVAN010 ::

Ma ne druze to je bila sala jesmo razgovarali pre neki dan al nisi ukapirao ,shvatices kad te pojuri zena . Wink

Pa ta musica koju ja navezem ima da bude nilski zeka , Laughing prsti mi sve izgoreli od silnog metala ,poliranje ,zato ja racunam na drugare skinem malo cenu za stegu on meni musice i to je reseno .Znam da je najbolji dozivljaj da sam namotas pa odes pa bacis ,pa uvatis ribu ,idi bege nema bolje.Motao sam neke i ufatio samo na Bandrljicu ,tako je Vanja objasnjava na disk sto imam i odma sam upecao,srecan ko malo dete. Laughing
A od sinoc, prsti izgoreli i od livenja krupne sacme!
Nazad na vrh Ići dole
platipus2000
Gola udica
Gola udica
platipus2000


Broj poruka : 4
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 29.07.2012

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptySre 8 Jan 2014 - 23:50

IVAN010 ::

Bolje vas nasao. Tommylee ako je ne koristis ce ti je oduzmemo, a pare ne vracam ja sam Pirocanac. Rolling Eyes I da pozdravim Andrej-a (Platipus2000),i da se ne zeza nego da mota musice pa da ih boze zdravlje probamo na Visocici. Mojsinski imas li kozju dlaku malo mi treba  Razz
Hvala na pozdravima doduse sa godinu dana zakasnjenja, ali nikad nije kasno, ove godine bih trebao u maju na Visocicu pa ako budem dolazio javljam se obavezno pozdrav Ivane jos jedanput P.S.stega je ekstra i eksploatisem je maximalno
Nazad na vrh Ići dole
Mihailo Erovic
Gola udica
Gola udica
Mihailo Erovic


Broj poruka : 2
Godina : 25
Location : Cacak
Datum upisa : 22.02.2014

dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan EmptyNed 23 Feb 2014 - 13:48

Zdravo ja sam Mihailo , dolazim iz Cacka imam 15 godina i bavim se musicrenjem od prosle godine.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dobar dan ja sam novi clan Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan ja sam novi clan   dobar dan ja sam novi clan Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
dobar dan ja sam novi clan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Dobar dan,ja sam novi clan...
» Dobar dan , novi clan
» Dobar dan,ja sam novi clan
» Novi clan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Dobar dan, ja sam novi član...-
Skoči na: