MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kruševačka sekcija???

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Pepsis
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Pepsis


Broj poruka : 69
Godina : 37
Location : Kruševac
Datum upisa : 12.01.2012

Kruševačka sekcija??? Empty
PočaljiNaslov: Kruševačka sekcija???   Kruševačka sekcija??? EmptyUto 12 Jun 2012 - 20:30

Ljudi, konačno se približio i taj dan. Smile Selim se konačno i za stalno nazad za svoj rodni Kruševac. YYYYYYYYYAAAAAAAAAAYYYYYYYYYY Very Happy Very Happy Very Happy

E ono što mene interesuje je, ako je poznato vama ovde, ima li neke mušičarske sekcije gde bi mogla da se razmenjuju iskustva i tako to u Kruševcu ili nema. Ja znam za bar jedno ribolovačko društvo, prodavnicu, i slično, gde se sastaju ribolovci, ali ono što sam skontao zadnjeg puta kada sam bio je da nema baš mnogo mušičara u mom kraju (preko foruma znam samo za ovog iz Trstenika). Naime bio sam u prodavnici riboopreme Plovak, koja je više kao neki klub, i pitao imaju li šta od opreme, a ono 10ak likova koji su se tamo zetekli su me gledali kao da sam s Marsa pao, i malo se smejali... Ne pogađa to mene, nego onako. Daje jasnu predstavu o kakvom je stanju reč što se mušičarenja tiče. Još mi gazda izvuko neki strunu sa po kile prašine na njoj, kaže: "retko ko to kupuje."Sad

Ako nema nikakve sekcije, a znate mušičare iz tog kraja, ja sam spreman, iako početnik da makar dam ideju, pokrenem inicijativu, ako ništa drugo nemam za sad da pružim. Smile

Javite se, da vidimo šta se može uradtit. Ako ništa drugo da instaliramo neku kolibu pored Morave Very Happy (Ili drage mi Rasinice Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
http://www.set-wall.com
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Kruševačka sekcija??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kruševačka sekcija???   Kruševačka sekcija??? EmptyUto 12 Jun 2012 - 22:04

Hej, maestro, jel se to skola zavrsila!!!???

Slusaj, Krusevac je po necemu vrlo poznat u ribolovackim krugovima..., a sto se tice musicara - svuda ih ima, ne brini... Eto ti klub, u svakom klubu ima mogucnosti da se organizuju aktivnosti po sekcijama, kad nesto napravite, pokazite nam ovde..., bice svakako veoma zanimljivo!

U tom kraju ima veoma dobrih musicara, obavezno kontaktiraj i ove super-drugare sa ovog Foruma - ''Sale Zupa'', ''bugitrs'', ''radezamora''...

BISTRO!
Nazad na vrh Ići dole
Sale Župa
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 220
Godina : 52
Datum upisa : 22.04.2008

Kruševačka sekcija??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kruševačka sekcija???   Kruševačka sekcija??? EmptySre 13 Jun 2012 - 20:20

U OOSR "Rasina" Kruševac planira se osnivanje mušičarske sekcije.Još to nije urađeno,jer treba malo dodatne volje,a sa povećanjem interesenata mora je biti.Na sreću,predsednik udruženja je mušičar,pa bi to trebalo vrlo brzo da se uradi.
Udruženje se nalazi u Čupićevoj,u samom centru,pa se možeš raspitati tamo.

A nas koji smo relativno blizu,ima u krug poprilično,pa ako treba bilo kakva pomoć,javi se.Sve ostalo je stvar dogovora.
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kruševačka sekcija??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kruševačka sekcija???   Kruševačka sekcija??? EmptyPon 2 Jul 2012 - 10:58

Pepsis ::
Ljudi, konačno se približio i taj dan. Smile Selim se konačno i za stalno nazad za svoj rodni Kruševac. YYYYYYYYYAAAAAAAAAAYYYYYYYYYY Very Happy Very Happy Very Happy

E ono što mene interesuje je, ako je poznato vama ovde, ima li neke mušičarske sekcije gde bi mogla da se razmenjuju iskustva i tako to u Kruševcu ili nema. Ja znam za bar jedno ribolovačko društvo, prodavnicu, i slično, gde se sastaju ribolovci, ali ono što sam skontao zadnjeg puta kada sam bio je da nema baš mnogo mušičara u mom kraju (preko foruma znam samo za ovog iz Trstenika). Naime bio sam u prodavnici riboopreme Plovak, koja je više kao neki klub, i pitao imaju li šta od opreme, a ono 10ak likova koji su se tamo zetekli su me gledali kao da sam s Marsa pao, i malo se smejali... Ne pogađa to mene, nego onako. Daje jasnu predstavu o kakvom je stanju reč što se mušičarenja tiče. Još mi gazda izvuko neki strunu sa po kile prašine na njoj, kaže: "retko ko to kupuje."Sad

Ako nema nikakve sekcije, a znate mušičare iz tog kraja, ja sam spreman, iako početnik da makar dam ideju, pokrenem inicijativu, ako ništa drugo nemam za sad da pružim. Smile

Javite se, da vidimo šta se može uradtit. Ako ništa drugo da instaliramo neku kolibu pored Morave Very Happy (Ili drage mi Rasinice Very Happy )

Mislim da je najproduktivnije da se posalje e mail na rasinaplus@gmail.com i da se pita za mogucnost da se takva sekcija ustanovi.
Verujem da ce ta inicijativa naici na dobar odziv, jedino je pitanje kako onda distribuiorati informaciju o njenom pocetku delovanja.
Nazad na vrh Ići dole
Pepsis
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Pepsis


Broj poruka : 69
Godina : 37
Location : Kruševac
Datum upisa : 12.01.2012

Kruševačka sekcija??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kruševačka sekcija???   Kruševačka sekcija??? EmptyPon 13 Avg 2012 - 22:13

Ja ne znam zašto mi ne stižu oaveđtenja kad neko odgovori na temu u kojoj sam pisao ili postavio, zato izvinite što malo kasnim sa odgovorm, a u međuvremenu sam pisao tu i tamo... Bio sam ubeđen da me niko ne ferma...

Bre, ja sam tu sad za stalno. Do "Rasine" se spustim čas... Iskreno, nemam pojma ni kako bi to sve izgledalo, ni šta ni kako. Jes da nisam nikad učestvovao u nečem sličnom, al neko mora da počne.

Elem, moja može da bude inicijativa, ali ako je već predsednik udruženja mušičar, ondak bi on to trebalo da vodi.

Jel ovaj mail gore, od udruženja?


Sale župa, od kad se to planira? Mene sve to interesuje zbog razmene i znanja i iskustva i tako toga. Vidim šta pišu ovi što su u "Galovici" pa mi se to svidelo, posebno zbog vezivanja i tako to.


Meni su tu nepoznate stvari što se tiče udruženja i sekcije, koja su ovlašćenja, šta se još može pored sastančenja vezivanja muha...možda (za mene kasnije) da se organizuje neko takmičenje i šta ti ja znam...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.set-wall.com
Sale Župa
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 220
Godina : 52
Datum upisa : 22.04.2008

Kruševačka sekcija??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kruševačka sekcija???   Kruševačka sekcija??? EmptySre 15 Avg 2012 - 7:31

Planira se par godina unazad.Prvi je na tu ideju došao Ivke,da bi "nagazio" Marka koji je sada predsednik udruženja Rasina.Marko nije na forumima koliko znam,ali je vrlo korektan čovek,spreman na saradnju.

Odi do kluba,popričaj sa njim,kao i sa sekretarom udruženja,Džogijem,da bi dobio prave informacije.
Nazad na vrh Ići dole
Pepsis
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Pepsis


Broj poruka : 69
Godina : 37
Location : Kruševac
Datum upisa : 12.01.2012

Kruševačka sekcija??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kruševačka sekcija???   Kruševačka sekcija??? EmptySre 22 Avg 2012 - 15:08

Kad budem odlazio tamo sledeći put, baš da se raspitam. Fala i za ove info Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.set-wall.com
Mojsinjski
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Mojsinjski


Broj poruka : 81
Location : Krusevac
Datum upisa : 08.01.2013

Kruševačka sekcija??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kruševačka sekcija???   Kruševačka sekcija??? EmptyUto 23 Dec 2014 - 1:41

Sad tek videh temu,,,, postoji musicarska sekcija pri klubu rasina, ali je to zacarani krug, kao i varalicarska sekcija, itd.

A sto se musicarskih takmicenja tice pri udruzenju,, confused
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mojsinjski.com
Sponsored content





Kruševačka sekcija??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kruševačka sekcija???   Kruševačka sekcija??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kruševačka sekcija???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Klub i Musicarska sekcija "Ribolovac" Zajecar
» Sekcija "GALOVICA"u akciji...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Mušičarski klubovi i sekcije-
Skoči na: