MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dobar dan , novi clan

Ići dole 
+6
dusan.momcilovic
Prle
bokac
Tihi83
tommylee
ognjen.
10 posters
AutorPoruka
ognjen.
Gola udica
Gola udica
ognjen.


Broj poruka : 5
Datum upisa : 04.03.2012

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyČet 31 Maj 2012 - 13:26

Dobar dan ja sam novi clan pa rekoh da se predstavim Smile i napisem par reci. Zivim u Nisu i po profesiji sam slikar.musicarenje mi je zelja od malenih nogu ali se eto tek od skoro ta zelja ispunila pa sam u ovome dosta zelen.Citao sam i druge forume vezane za ovu vrstu sporta ali sam kao pocetnik na vasem najvise naucio i skapirao kroz komentare,iskustva,rasprave ,fotografije...za razliku od drugih foruma gde vise vlada ju prepucavanja i prepirke.Pravi forum za odredjenu temu. misleci na ovaj naravno Smile po meni a verujem i po vama musicarenje je jedna vrsta umetnosti za koju treba i talenta pa vas sve pozdravljam jednim video art-om https://www.youtube.com/watch?v=Ne2RlzIsgTI&feature=g-vrec
Nazad na vrh Ići dole
tommylee
Royal coachman
Royal coachman
tommylee


Broj poruka : 1152
Godina : 46
Location : Zvornik-Mali Zvornik
Datum upisa : 09.04.2008

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyČet 31 Maj 2012 - 14:46

Ognjene dobro došao kako na forum tako i u svjet mušičarenja.Imaš sreću što si u Nišu i imaš u okolini dosta mušičarskih voda.

Opet imaš dosta mušičara čak i sekciju ako ne i dvije!

Čitaj i informiši se sve što ti ne bude jasno pitaj tu smo svi mi koji želimo da naučimo i podjelimo ono što znamo!
Nazad na vrh Ići dole
http://Drina.in.rs
Tihi83
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Tihi83


Broj poruka : 53
Godina : 41
Datum upisa : 28.08.2011

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyČet 31 Maj 2012 - 15:06

Ognjene dobro dosao.

Imas danas sekciju u Nisu od 17h do 19h, inace sekcija je svakog cetvrtka u ovom vremenskom intervalu.
Nazad na vrh Ići dole
ognjen.
Gola udica
Gola udica
ognjen.


Broj poruka : 5
Datum upisa : 04.03.2012

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyČet 31 Maj 2012 - 18:31

Hvala na dobrodoslici! Tihi cestitam!! Za sekciju sam danas zakasnio, bice prilike neki dr put..
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyČet 31 Maj 2012 - 18:41

Pozdrav, Ognjene!

Hvala na lepim rečima i dobrodošao!
Nazad na vrh Ići dole
ognjen.
Gola udica
Gola udica
ognjen.


Broj poruka : 5
Datum upisa : 04.03.2012

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyČet 31 Maj 2012 - 21:47

Hvala Bokac.
Nazad na vrh Ići dole
Tihi83
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Tihi83


Broj poruka : 53
Godina : 41
Datum upisa : 28.08.2011

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyČet 31 Maj 2012 - 22:30

Hvala Ognjene.
Nazad na vrh Ići dole
Prle
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Prle


Broj poruka : 54
Godina : 47
Location : BG
Datum upisa : 10.07.2010

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyČet 31 Maj 2012 - 23:15

Pozdrav Ognjene i dobrodošao. cheers

Kao pto rekoše kolege - imaš mogućnosti da pecaš na mnogim vodama u okolini, ali je po mom mišljenju Nišava No.1. Reka na kojoj sam i ja naučio da pecam.
Imaš jako puno vrlo iskusnih i dobrih mušičara u Nišu, pa pokušaj da ih kontaktiraš. A ja ti se javljam kada budem dolazio do mojih da, ako si slobodan, odpecamo jedan dan.

Uh, jbt šta ti je nostalgija za rodnim krajem.
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyPet 1 Jun 2012 - 1:51

Dobrodos'o Ognjene!

Eto, Nis ti je pravi ribolovacki grad, a ovo ti je pravo ribolovacko mesto. Bistro, maestro!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyPet 1 Jun 2012 - 2:54

Dobrodosao Ognjene i bistro Smile
Nazad na vrh Ići dole
ognjen.
Gola udica
Gola udica
ognjen.


Broj poruka : 5
Datum upisa : 04.03.2012

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyPet 1 Jun 2012 - 11:43

Iako zivim u Nisu, Nisava je za mene strana reka.Vise sam boravio na J.Moravi,Moravici,Toplici nego na njoj,tako da me ceka duplo zadovoljstvo Smile u istrazivanju terena same Nisave i tehnike musicarenja. Prle javi se kad dolazis i svi koji dolaze u Nis dobrodosli ste. Jos jednom hvala svima! BISTRO!!
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyPet 1 Jun 2012 - 14:29

Dobrodosao, Ognjene.
Kad god poceo i dosao, s musicarenjem nema omaske, a ni s musicarima.i forumom.
Svi smo nekad bili paceri, a mnogi se i danas cesto tako osete.
Nisava je najvecem broju musicara, pod uslovom da misle o njenom salmonidnom delu, i sad skoro nepoznata reka, jer je njen "tailwater" karakter kod nas, a posebno u ovom delu Srbije, i te kakva novina.
Zato treba sto cesce ici na vodu, kad je dobra za pecanje.
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci


Broj poruka : 299
Godina : 45
Location : Niš
Datum upisa : 11.10.2008

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyPet 1 Jun 2012 - 23:45

Peđa, nema više salmonidnog dela, pastrmka živi svuda, od prvog metra Nišave (spajanje Jerme i Ginske reke) do Niša. Odlična mesta za pecanje pastrmke se nalaze 15-20 km od centra grada. Tu žive 2 vrste pastrmki i obe se odlično mreste u samoj reci, daju puno mlađi. Najnormalnije možeš da odeš da pecaš na nimfe i nadaš se ulovu od 2-3 manje pastrmke ili, ako pecaš na strimere, neke velike jednom u 5-10 dana.



Pozdrav za komšiju Ognjena!
Nazad na vrh Ići dole
ognjen.
Gola udica
Gola udica
ognjen.


Broj poruka : 5
Datum upisa : 04.03.2012

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyNed 3 Jun 2012 - 11:38

Vidimo se ,nadam se na vodi uskoro.pozz
Nazad na vrh Ići dole
Pepsis
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Pepsis


Broj poruka : 69
Godina : 37
Location : Kruševac
Datum upisa : 12.01.2012

Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  EmptyUto 12 Jun 2012 - 20:16

Pozdrav i od mene. Sa malim zakašnjenjm. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.set-wall.com
Sponsored content





Dobar dan , novi clan  Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan , novi clan    Dobar dan , novi clan  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobar dan , novi clan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dobar dan,ja sam novi clan...
» Dobar dan,ja sam novi clan
» dobar dan ja sam novi clan
» Novi clan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Dobar dan, ja sam novi član...-
Skoči na: