MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

Musicarenje crvenperke

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
radezamora
Green drake
Green drake
radezamora

Broj poruka : 219
Godina : 65
Datum upisa : 02.02.2011

Musicarenje crvenperke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje crvenperke   Musicarenje crvenperke - Page 2 EmptyUto 3 Apr 2012 - 22:16

kazem ti da budes uporan, i tako ces uci u sustinu, i promeniti musice-i iz radoznalosti, u sustini musicar mora biti veliki eksperimentator, pronalazac u svakojakom smislu. a bare su ti obecavajuce. to za pocetak. onda ce te kopkati da se ogledas i na nepoznatom terenu. i to je musicar, tu ce neko koji peca na svom biti dominantan, ali se ne predaj/ pogledujem i na tvoj avatar i godine zivota-nesto najlepse/

evo i ove recenice kao edit:velike su izvanredni borci, ako ima trave i panjeva neka ti je bog u pomoci, ne znam za druge a kod mene je podvez 0.16-0.18

poz.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

Broj poruka : 6802
Godina : 36
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Musicarenje crvenperke   Musicarenje crvenperke - Page 2 EmptyUto 3 Apr 2012 - 22:57

Bas sam hteo da te pitam da li si bojio nojeva pera sam, ali vec si odgovorio. Ovo narandzasto ima da bude super za klena i grgeca(bandara) Smile

Green drake
Green drake
radezamora

PočaljiNaslov: Re: Musicarenje crvenperke   Musicarenje crvenperke - Page 2 EmptyNed 29 Apr 2012 - 21:04

Данас на крвавог црва, 12-цу C12 FB, по ветровитом времену, леп примерам црвенперке од 25 центиметара, дубина баре где сам пецао око пола метра, други део баре око 1.5 м, наравно било је још, али мањих

дође и контролор, млад и културан дечко - а њих је овде на барама ретко ко досад видео; колико је риболоваца било да би нас исконтролисали потребно је било најмање десетак, раде мобилни телефони.
Nazad na vrh Ići dole
radezamora
Green drake
Green drake
radezamora

PočaljiNaslov: Re: Musicarenje crvenperke   Musicarenje crvenperke - Page 2 EmptySre 19 Feb 2014 - 19:33

кад нема другог ево опет ја.
Четврти дан узастопце на барама с обе стране западне мораве боцкам црвенперке, пераја као крв црвене боје, крљушт   сјајно- златне боје, никога у околини, не рачунајући трактористе и багеристе. углавном на нимфе, али сам данас поред 25 лепих, међу њима већина преко 20цм, на наранџастог  неотежаног гамаруса ухватио лепог караша, тачно 25 цм, што ме јако обрадовало, и наравно изненадило. како ли ће тек бити летос. запоставих кленове  због  ових прелепих створењаца. плиће баре, углавном поред грања, најизгледнија су места, барем тако  утврдих.и црвенперке на оваквог гамаруса, у суштини како је меморија струне одрађивала своје, био је то залогај у воденом филму/стара струна коју ипак нисам бацио у отпад/
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

Broj poruka : 6802
Godina : 36
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Musicarenje crvenperke   Musicarenje crvenperke - Page 2 EmptySre 19 Feb 2014 - 22:49

Rade kada kazes karas mislis bas na pravog (zlatnog) karasa ili na babusku (srebrnog karasa)?

Green drake
Green drake
radezamora

PočaljiNaslov: Re: Musicarenje crvenperke   Musicarenje crvenperke - Page 2 EmptySre 19 Feb 2014 - 23:00

naravno da mislim  na babusku, oprostite na nenamernoj gresci, sa stanovista musicara skoro isto (zadovoljstvo), a i na karasa zlatnog, zabranjenog, retko da   naletis-ne videh skoro nikad ni kod plovkarosa i dubinasa u zadnje vreme.
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic

Broj poruka : 843
Datum upisa : 31.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Musicarenje crvenperke   Musicarenje crvenperke - Page 2 EmptyČet 20 Feb 2014 - 8:41

Rade, svaka cast!
Krajnje je vreme da se dooruzas i fotoaparatom, pa da nam docaras te tvoje ambijente zapadnomoravske, na nasu veliku radost  cheers .
Siguran sam da su crvenperke nepravedno zapostavljene u nasem svetu FF!
Nazad na vrh Ići dole
radezamora
Green drake
Green drake
radezamora

PočaljiNaslov: Re: Musicarenje crvenperke   Musicarenje crvenperke - Page 2 EmptyČet 20 Feb 2014 - 10:10

hvala.
tacno/neku ulovljenu mozda i slikam kad mi se zadesi da starija cekra dodje pa skljocne na mobilni ili digitalni/ , to je i pravi odmor za dusu. sad sam na trzistu rada pa imam zaista puno vremena. mozda punu deceniju se ovim igram nesto vise-istrajnije, juce  ne ispustih ni jednu, pri prezentaciji  zabacaja je mozda presudno bilo sto je stara struna nacinila oprugu na vodi, sve je islo usporeno, a to je njoj odgovaralo.dan topao i skoro bez sunca, ostao sam dugo ja jednoj bari/2ara pobrsine nepravilnog oblika/ i posmatrao njihovo kretanje, povremeno se javljali znaci na vodi, njeno paranje, sve su uzimale u filmu ili do 30 sm dubine.

oko zapostavljanja-svakako. nebih se ni ja ukljucio u ovu lepu stvar da jedne godine nisam pohvatao, i odneo/!!!!/ dosta velikih klenovau tim barama, pa  kako male nisam hteo da hvatam  posmatrao jata ovih ribica  i odlucio da im ponudim mamac, nimfe raznih boja,bez znanja sta vole. i tako.... preporucujem ovo  mada volim i sve ostale ribe.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Musicarenje crvenperke   Musicarenje crvenperke - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Musicarenje crvenperke
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarenje - ribolov veštačkom mušicom :: Kako mušičariti?-
Skoči na: