MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Molba borcima za ocuvanje prirode

Ići dole 
AutorPoruka
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Molba borcima za ocuvanje prirode Empty
PočaljiNaslov: Molba borcima za ocuvanje prirode   Molba borcima za ocuvanje prirode EmptyPon 26 Dec 2011 - 23:31

Ovo je mejl koji sam dobio od Aleksandra Panica i u celosti ga prosledjujem ovde:

http://savestaraplanina.blogspot.com/2011/12/blog-post_16.html

www.zvezdarskasuma.blogspot.com

Dragi prijatelji,

Slobodu i zelju da Vam se obratim daju mi dva moja skorija teksta objavljana na gore navedenim elektronskim adresama koja nikako nisu mogla da nadju put do uzurpiranih i privatizovanih medija. Zato ih ima na sajtovima koji predstavljaju neravnopravnu borbu za ocuvanje Stare planine i prirode Srbije uopste. Molim vas da ih procitate kao i da pogledate kompletnu sadrzinu sajtova. U Srbiji se vec dvadesetak godina vodi borba da do javnosti stignu podaci o razmerama unistavanja prirode i kradje prirodnih dobara za racun uskog kruga politicki i interesno povezanih ljudi i grupacija. Pomoci cete ako svojim prijateljima prosledite ovaj mail i adrese jer svaki informisani gradjanin Srbije koji shvati vaznost ocuvanja prirodne sredine, pogotovo zasticenih prirodnih dobara, bice tezina na tasu pobede nad silama mraka, bioloske nepismenosti i politicko kriminalne osionosti.
Ovih dana svi gledamo sramne lazi na medijima nacionalne frekfencije o novim kompleksima hotela na Staroj planini, duzini perioda pod snegom, prelepim gondolama i svetloj perspektivi lokalnog zivlja. Istina je da je kroz izgradnju hotela unistena jedna od poslednjih planinskih tresava, zasticena domacom zakonskom regulativom i medjunarodnim konvencijama o zastiti prirode ciji je potpisnik i Republika Srbija. Istina je da se kaptiraju skromni planinski vodotokovi za potrebe vestackog osnezavanja i bazenskog brckanja srpske skijaske populacije. Istina je da se od moje i Vase dece krade zadnja vrednost koja samim svojim postojanjem ne predstavlja NISTA ali ce medisjkim laganjem, sadnjom kretenskih hotela za proizvodnju i stavljanje u promet vosokoenergetskih fekalija, krcenjem prave a sadnjom betonske sume dalekovoda i nosaca zicara, ona postati SVE. Srdacno Vas,

Aleksandar Panic
Nazad na vrh Ići dole
 
Molba borcima za ocuvanje prirode
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarska biologija :: Ekologija-
Skoči na: