MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

Mušičarska federacija Srbije

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 47
Datum upisa : 12.01.2008

Mušičarska federacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptySre 23 Jan 2008 - 18:03

Neku noć sam gledao na nekom čini mi se lokalnom TV programu kako Vanja Grbić jevno(jer je na TV) promoviše lov lipljena na Drini i to ni manje ni više nego na vaser kuglu sa tri navezane muve.Nije meni muka ni zbog Vanje ni zbog TV-a,već zbog toga što mušičari ćute kao zaliveni.Odmah je,doduše reagovao Prota71,na com-u,ali izgleda ni on tamo nije shvaćen.Osuli paljbu po Vanji,kao da je on kriv što tako voli i što su ga tako naučili.

Ja se pitam šta je povodom toga uradila naša MFS.Kako da reagujemo mi mušičari?Treba li da ćutimo i pognemo glave ili da "dignemo glas" ili nešto treće?Od ćutanja smo se već odvikli,od dizanja glasa nema vajde,tihi smo i samo prdimo po forumima i "puni smo čemera godinama".

E ti puni čemera godinama odlaze na tu istu Drinu i NIŠTA nisu uradili sem samopromocije i prdenja u vjetar.I kenjanja i vređanja po forumima.

Znači nešto treće.Sreća je što postoji MFS i što je vodi jedan mladi entuzijasta i veliki čovijek.Ovom prilikom pozivam sve koji mogu na bilo koji način da pomognu Ivanu Dragojloviću da to i urade.Na koji način i kako,najbolje je sjesti i dogovoriti se.Pa makar to za početak značilo i edukaciju ljudi i volonterski rad,ja sam za.Nadam se da ste i vi.Jer,nije samo Drina u pitanju.Velika je Srbija,a nas pravih je malo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Superfly
Admin
Admin
Superfly

Broj poruka : 201
Datum upisa : 08.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptySre 23 Jan 2008 - 18:25

Sa moje strane kao jednog od administratora ovog foruma mogu obećati punu podršku MFS-u i mladom gospdinu Dragojloviću kao njenom predsedniku. Nadam se da će uskoro MFS početi sa nekim aktivnostima pošto se sezona bliži.
cheers
Superfly
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.serbianforum.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71

Broj poruka : 2347
Godina : 48

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyČet 24 Jan 2008 - 1:21

SVE STO TREBA ZEKO,TU SAM 100%........MFS,C&R!

pozz.......i vidimo se 25.-og u "GALOVICI",ALOHA
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyČet 24 Jan 2008 - 23:18

Izgleda draga gospodo da smo sami u ovome i da ćemo jurišati na vjetrenjače.Mnogi nas ne shvataju ozbiljno,al će se pokajati kad krene naša akcija.Počinjem od Drine,kojoj ću posvetiti ovu godinu.Nije daleko,al ajmo organizirano.Ribe ima ,a ima i nas.A i vjetrenjače više nisu tako velike i nesavladive.
Nazad na vrh Ići dole
ivandrago
Gola udica
Gola udica
ivandrago

Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyČet 24 Jan 2008 - 23:58

Zdravo svima,

MFS radi punom parom, o rezultatima istog, i koji ce uskoro biti vidljivi, iz opravdanih razloga jos uvek ne mogu da govorim. Recimo samo da stvari idu na bolje, ne samo za musicare vec i sve ostale sportske ribolovce.
Toliko za sada.

Pozdrav!

Ivan Dragojlovic
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox

Broj poruka : 1411
Godina : 61
Datum upisa : 24.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyPet 25 Jan 2008 - 0:43

ivandrago ::
Zdravo svima,

MFS radi punom parom, o rezultatima istog, i koji ce uskoro biti vidljivi, iz opravdanih razloga jos uvek ne mogu da govorim. Recimo samo da stvari idu na bolje, ne samo za musicare vec i sve ostale sportske ribolovce.
Toliko za sada.

Pozdrav!

Ivan Dragojlovic

Pozdrav Ivane! I unapred podrška MFS-i za lepše reke, više ribe i više poštenih zaljubljenika na tim rekama
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman

Broj poruka : 977
Datum upisa : 11.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyPet 25 Jan 2008 - 0:45

Drago mi je da vidim da se stvari krecu, nadam se nabolje! Pozdrav Ivane! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyPet 25 Jan 2008 - 2:18

Pozdrav i dobro došao.Drago mi je da je jedan tako važan i nadasve priznat čovijek u ovom našem svijetu došao kod nas.Sretno tebi i MFS,imaš našu podršku.
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyPet 25 Jan 2008 - 12:01

Ivane dobrodošao na forum. Šta god da zatreba, a znamo i možemo pomoćićemo ti!
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 974
Datum upisa : 16.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyPet 25 Jan 2008 - 13:43

Ima ovde i clanova koji nisu u fan klubu MFS-a Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg

Broj poruka : 822
Godina : 56
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyPet 25 Jan 2008 - 13:49

Zdravo, Ivane
Nadam se da se veceras vidimo na sastanku pacera.
Bio sam do juce u Skopju i tamo malo razgovarao sa interesantnim svetom, ponesto i o musicarenju.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
sale
Woolly Bugger
Woolly Bugger
sale

Broj poruka : 68
Godina : 43
Datum upisa : 25.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyPet 25 Jan 2008 - 13:59

zdravo svima,
polako ali sigurno sve vise ljudi se javlja za podrsku M.F.S. ,sto znaci da stvari idu na bolje
a u toku ove godine bice otvorena jos dva nova flyfishing revira kao na Djetinji cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

Broj poruka : 6804
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyPet 25 Jan 2008 - 14:26

Odlično Sale cheers
Da li može da se zna koji će to reviri biti Question

Woolly Bugger
Woolly Bugger
sale

Broj poruka : 68
Godina : 43
Datum upisa : 25.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyPet 25 Jan 2008 - 16:45

http://www.musicarenje.com/forum/viewtopic.php?t=704
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyPet 25 Jan 2008 - 16:53

simpson H ::
Ima ovde i clanova koji nisu u fan klubu MFS-a Laughing

Ima,naravno,al su na svu sreću rijetki i nepotrebni.

Pozdrav,Sale ,i dobrodošao.
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptySub 26 Jan 2008 - 12:28

Sale dobrodošao. Možda ne bi bilo loše da napišeš ovde koji su reviri u pitanju pošto nemaju svi nalog na .com-u, a koliko znam tamo ne možeš da pogledaš forum ako nemaš nalog.
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake

Broj poruka : 121

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyUto 29 Jan 2008 - 11:05

Kako moze se postane clan te organizacije?
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyUto 29 Jan 2008 - 11:14

Tako što budeš fin, kulturan, ne psuješ po forumu, pa te onda admin tim preporuči za članstvo.
Onda uplatiš 1000€ na račun MFS, pa oni uzmu tvoj slučaj na razmatranje.

^^^Ovo važi konkretno samo za Karadjona, inače koliko je meni poznato pojednici se ne učlanjuju u MFS već se učlanjuje kroz postojeće ribolovačke organizacije tipa klubova i sekcija.
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake

Broj poruka : 121

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyUto 29 Jan 2008 - 11:19

Sto onda ne dopunis pravila nego se k***** da nema pravila
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyUto 29 Jan 2008 - 11:26

Samo mi objasni dragi Crni-djone kako ja mogu da odredjujem pravila za MFS, kada ni ne poznajem nekog u toj organizaciji.
A ako govoriš o pravilima foruma ona ne postoje dok god bilo ko od članova ima makar delić elementarne kulture, kad se prevrši mera onda izmišljamo pravila po volji.
Zato budi dobar da nebudeš "modar" (ovo se misli figurativno).
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyUto 29 Jan 2008 - 12:54

Kao i sve u zemlji Srbiji mislim da i ovu organizaciju (MFS) muče mnogi problemi a da je najveći sujeta i princip "da komšiji crkne krava" pa smatram da im treba pomoći u svakom trenutku da prebrode sve nedaće i izbore se sa vetrenjačama...
Neke od njih znam i siguran sam da su pravi ljudi na pravom mestu ali znam i neke koji nemisle isto No
Zato upućujem poziv svima koji imaju vremena i volje a nemaju sujetu da im pomognu na bilo koji način pa makar i podrškom. study
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyUto 29 Jan 2008 - 15:43

Ma ,Zox,koji će njima podrška?Šta imaju od podrške?Treba neko ko će nekim konkretnim prijedlogom ili akcijom uticati da nešto krene.Prvo treba da se počisti ispred svoje kuće,pa onda širiti dalje.Nije zaludna ona,"misli globalno,djeluj lokalno".To treba MFS,a od podrške...Mislim,lijepo je to,al nema opipljivog riješenja.Ne trba samo da kažemo,"e evo mi vas podržavamo,a vi radite".I da se nadamo nekom napredku.Nema od te ljubavi ništa,nego samo djelovanje,naravno u saradnji sa vodećim ljudima MFS.

Inače član se postaje tako što se kupi članska karta i odgovara na pozive na akciju predsedništva MFS.

I oladit malo od čovjeka,popravlja se.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyUto 29 Jan 2008 - 16:37

U pravu si Zeko ali ako se svaka akcija MFS dočeka na nož i ako se odmah postavi pitanje zbog čije koristi je pokrenuta akcija onda teško da će biti nešto od svega. Često sam bio svedok sujete među nekim ljudima koji su u startu sve pokrenuto ocenjivali kao izgubljenu bitku a deklarišu se kao ljudi koji vole vodu a pokretani samo sujetom (ili taštinom:)))) )
Naravno da nema ništa od "tapšanja po ramenu" kao podrške ali ako se bar malo zamislimo ta federacija i postoji zbog nas , mušičara a koliko mi je poznato sa svima njima se može kontaktirati i popričati i svi koje ja poznajem imaju "javne brojeve" mobilnih pa se na poziv i jave.
Uostalom niko njih ne napada, već samo pričamo o njima,mada bi jednoga i priupitao šta ono beše sa sajtom iste Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg

Broj poruka : 822
Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyUto 29 Jan 2008 - 19:28

MFS treba dati sansu, ali i ona mora biti otvorena prema konstruktivnoj kritici ako misli da zastupa najbolji interes musicara kao grupe, a ne gore predtavljenih i gotovo pobrojanih pojedinaca. Stvar mere i kulture.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije EmptyUto 29 Jan 2008 - 21:11

Ja lično vjerujem da je jedini zaštitnik nas mušičara,ako to možemo tako da nazovemo,upravo ta MFS.Slažem se i s tobom Zox,ali...Šta smo mi kao mušičari uradili za nas i mušičarenje u Srbiji.Krećem od sebe lično,ništa.Kad mi se peca,odem u BiH.A daleeeeeeeeeeeeeeko,do tojaša.A vidi sad;Gradac,140 km,Drina kod BB,200 km,Rzav kod Arilja manje od 200 km...A ja jok,pravac Ribnik,400 km,trodnevna dozvola 50€,sad još i privatna voda,ima gazdu,jel!Pa zar Srbija nema voda na kojima bih ja mogao da mašem?Ima ,pobrojane su gore.Pa zašto onda ne idem tamo?Jer nema zaštite i nema ribe u tim vodama.E,upravo to MFS nastoji da promijeni.I uspjet će,nadam se.Ali Ivan,kojeg Zox proziva za sajt,je sam.Pa nemere sve sam,a još mu i ko zna ko podmeće noge.Dal zbog sujete ili malog đoke,nije bitno.Ajd da mi pozovemo tog Ivana pa da ga pitamo,"Brate,jel treba nešto se radi za MFS'".Ko je to uradio?Niko!Ali još nije kasno.A bit će valjda i sajt gotov uskoro. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska federacija Srbije   Mušičarska federacija Srbije Empty

Nazad na vrh Ići dole

Mušičarska federacija Srbije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ozbiljne stvari-
Skoči na: