MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

Sage VPS ili nešto drugo

Ići dole 
AutorPoruka
boban.velickovic
Gola udica
Gola udica
boban.velickovic

Broj poruka : 18
Datum upisa : 22.01.2011

Sage VPS ili nešto drugo Empty
PočaljiNaslov: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo EmptySub 22 Jan 2011 - 23:51

Drage kolege,

Razmatram kupovinu svog prvog mušičarskog štapa Sage VPS ili nešto drugo Cool, pa mi je za oko zapao jedan Sage VPS 586.

Kako vidim puno se VPS štapova prodavalo u prethodnom periodu na ovom forumu, što bi značilo i da su vaša iskustva sa ovim štapom velika Sage VPS ili nešto drugo Smiley

Voleo da čujem komentare ili preporuke.

Namena štapa je pecanje uglavnom klenova i pastrmki na Nišavi, Jermi, Temskoj, Toplici..

Hvala unapred. Sage VPS ili nešto drugo Smiley
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71

Broj poruka : 2347
Godina : 48
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo EmptyNed 23 Jan 2011 - 9:43

Bobane,pozdrav.....gde god na "biz-u" vidis komentar o stapovima...moj komentar,bice to samo hvalospevi o ovom stapu!!!!!!!Prvi mi je i jos uvek jedini,sve isto...586 samo 4-rodelac,nadam se kao i ovaj tvoj...srednje akcije,stariji grafitni stapic,mogu se kontrolisati i nimfe,ima duzinu dovoljnu a za suve i manje strimere ima sve sto treba...uzivaces,veruj mi..a i nauciti mahati!!
Univerzalac za pocetnike u svakom slucaju...Pokriva ti sve sem Drine(tamo se co'ek muci ako zeli ovakim stapom postici daljinu i dizanje sa vode vece duzine teze glave nekog Ria recimo ili SA...a za tvoje planove i ciljano pecanje klena i pastrmke samo se trose tipke ovog mog kompa..
Sve u svemu,dobar startni pazar,nov nema sanse da je ali dobro ocuvan moze da bude bez problema,,,neki manji cekrk...E da iz NIshvila si,ako postoje dobri odnosi sa Djoletom(mislim ako nisi Mix-ov tajkun Very Happy )bata Djole ima lepog iskustva sa istim...ETO,ako sam Ti ikako pomogao u odluci,moja radost je jos veca...(krecem u 5-tu sezonu sa istom motkicom)..

cheers cheers lol!
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic

Broj poruka : 843
Datum upisa : 31.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo EmptyNed 23 Jan 2011 - 11:19

Dobro dosao 350. Bobane! Ako ti nije skupo, bice ti vise nego dobro! BISTRO!
Nazad na vrh Ići dole
boban.velickovic
Gola udica
Gola udica
boban.velickovic

PočaljiNaslov: Re: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo EmptyNed 23 Jan 2011 - 12:52

dusan.momcilovic ::
Dobro dosao 350. Bobane! Ako ti nije skupo, bice ti vise nego dobro! BISTRO!

Očuvan, 120 EUR sa tubom. Deluje da nije skupo.
Nazad na vrh Ići dole
boban.velickovic
Gola udica
Gola udica
boban.velickovic

PočaljiNaslov: Re: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo EmptyNed 23 Jan 2011 - 12:57

Prota71 ::
Bobane,pozdrav.....gde god na "biz-u" vidis komentar o stapovima...moj komentar,bice to samo hvalospevi o ovom stapu!!!!!!!Prvi mi je i jos uvek jedini,sve isto...586 samo 4-rodelac,nadam se kao i ovaj tvoj...srednje akcije,stariji grafitni stapic,mogu se kontrolisati i nimfe,ima duzinu dovoljnu a za suve i manje strimere ima sve sto treba...uzivaces,veruj mi..a i nauciti mahati!!
Univerzalac za pocetnike u svakom slucaju...Pokriva ti sve sem Drine(tamo se co'ek muci ako zeli ovakim stapom postici daljinu i dizanje sa vode vece duzine teze glave nekog Ria recimo ili SA...a za tvoje planove i ciljano pecanje klena i pastrmke samo se trose tipke ovog mog kompa..
Sve u svemu,dobar startni pazar,nov nema sanse da je ali dobro ocuvan moze da bude bez problema,,,neki manji cekrk...E da iz NIshvila si,ako postoje dobri odnosi sa Djoletom(mislim ako nisi Mix-ov tajkun Very Happy )bata Djole ima lepog iskustva sa istim...ETO,ako sam Ti ikako pomogao u odluci,moja radost je jos veca...(krecem u 5-tu sezonu sa istom motkicom)..

cheers cheers lol!

Četvorodelni, Sage VPS 586-4

Od Đoleta i kupujem ovaj štap.. Smile I on kaže da ima dobra iskustva sa njim...
I još neki ljudi ga hvale... sigurno je dobra kupovina.

Dakle... jedva čekam proleće Smile

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71

Broj poruka : 2347
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo EmptyNed 23 Jan 2011 - 13:10

Ahaaaaaaa,znaci da prodaje svoj Very Happy Very Happy Very Happy
Nista,moj tako nece zavrsiti...penzija pa na zid cheers
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sale Župa
Green drake
Green drake

Broj poruka : 220
Datum upisa : 22.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo EmptyNed 23 Jan 2011 - 22:29

Brat Đole,nije neki ljubitelj SAGE-a,ali,da je dobar štap,jeste.Imao sam 586,pa prodao i kupio 486.Nisam prodao,jer je loš,nego,imam tri u istoj klasi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
boban.velickovic
Gola udica
Gola udica
boban.velickovic

PočaljiNaslov: Re: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo EmptyNed 23 Jan 2011 - 22:38

Sale Župa ::
Imao sam 586,pa prodao i kupio 486.Nisam prodao,jer je loš,nego,imam tri u istoj klasi Very Happy

Ja sam inače hteo da kupim nešto u klasi 4, nekako mi se čini da je #5 prejak štap za Nišavu i ove male rečice...
486 nisam našao, jedino 490, a on mi je predug...
Nego ovo iskrslo povoljno...

Kakav je 486 u odnosu na 586, jel velika razlika?
Nazad na vrh Ići dole
Sale Župa
Green drake
Green drake

Broj poruka : 220
Datum upisa : 22.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo EmptyUto 25 Jan 2011 - 22:46

Razlike ima,ne prevelike,jer mi je namenjen samo za nimfarenje na manjim rekama za šta mi 586 nije trebao.Slično,kao između 486 i 490.

Kupio si odličan štap i u zdravlju da te služi
Nazad na vrh Ići dole
boban.velickovic
Gola udica
Gola udica
boban.velickovic

PočaljiNaslov: Re: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo EmptySre 26 Jan 2011 - 0:08

Sale Župa ::

Kupio si odličan štap i u zdravlju da te služi

Hvala hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Sage VPS ili nešto drugo   Sage VPS ili nešto drugo Empty

Nazad na vrh Ići dole

Sage VPS ili nešto drugo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu