MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tečnost za grejanje u hladnim danima

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyČet 28 Okt 2010 - 13:28

ZORAN R. ::
Jedino onaj Bacardi slabo varim, ništa bez mučenice i "Jelenka" ali mislim da je samo nedostatak treninga u pitanju...! drunken drunken drunken

Nemaš pojma Bacardi se pravi na Bermudima, na Kubi je Havana club, jedan jedini i naponovljivi. Probaj Cuba libre na leto Very Happy
http://en.wikipedia.org/wiki/Cuba_Libre
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyČet 28 Okt 2010 - 13:30

100ka ::
ZORAN R. ::
Jedino onaj Bacardi slabo varim, ništa bez mučenice i "Jelenka" ali mislim da je samo nedostatak treninga u pitanju...! drunken drunken drunken

Nemaš pojma Bacardi se pravi na Bermudima, na Kubi je Havana club, jedan jedini i naponovljivi. Probaj Cuba libre na leto Very Happy
http://en.wikipedia.org/wiki/Cuba_Libre
A rum,pinakolada...???
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyČet 28 Okt 2010 - 14:37

Joco,

Najbolje ti napravi jedan taj Libre u litarskoj flajki pa donesi u petak da degustiramo pa da procenimo da li je sa Kube ili nije! drunken drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyČet 28 Okt 2010 - 23:29

aca-laki ::
A rum,pinakolada...???
Piña colada (izgovara se pinja kolda) je Del Bojev omiljeni koktel i pravi se od ruma, koksovog mleka i soka od ananasa.
Pretpostavljam da si video negde neku već gotovu flaširanu varijantu, kao što je postojala i flaširna verzija margarite. Probaj možda je i dobro, mada ja više volim kad sam sve smućkam Smile
http://en.wikipedia.org/wiki/Pi%C3%B1a_colada

@Zoki
Nabavi sirovine i mućakm na licu mesta. Treba ti Flaša zlatnog ruma (cca 150din), nekoliko 2-litarki (koka)(pepsi) kole (cca 300-400din) i 0,5kg limete (zelenog limuna-cca 400din/kg). Naravno trebaće i par kg (h)leda Very Happy

Odosmo u off Razz

Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyČet 28 Okt 2010 - 23:35

Ma jock nego na zadnjoj zuraji mi drugar nudi to sranje da probam,on isto mucka ta cuda,elegantno sam odbio....Volem bre domace,pivooo.sljivu,manastirku,trbovacu (stomakliju),lozu.... Twisted Evil nista mesano...........Nego kad smo kod toga i otisli u off,gde naci 'zelenu vilu' dobru ne one blage varijante,nego one jace "original"????????
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyČet 28 Okt 2010 - 23:55

U Češkoj ako se dobro sećam možda i u Francuskoj.
Proguglaj malo Wink

Pre par nedelja sam pio medovaču sa 50% alkohola, u tom slučaju Absinth je mala beba iako ima 70%. Ovo trošiti u ženskom drušvu isključivo, dobro ohlađenu naravno.
Pio sam pre neki dan lozu iz Trebinja domaću, njam, njam Smile . Pri tome uopšte ne volim lozu pošto mi se podrguje od nje gadno.

P.S. Prebacio sma sve u novu temu pa sad možemo ovde da diskutujemo o alkoholu do mile volje.
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 0:06

E tooo care ili carino Razz ,,,,ja mislim da ima kod nas ali onih od 50.pravi od 70-80 je tesko naci,vecim delom jevrope zabranjen...Okvasio sam grlo sa tim "original'' iz inostranstva i ekstra razda za mene....
ali oddomacih nista bolje i jace od radze od divljh krusaka made in Medvedja.to je zlo,kao nitro razredjivac cheers
Doduse,pilo se svasta,od medicinskog do nekih zesce blagih zenskih rakica...
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 0:24

Recept za Vekiju:

1. Uprži se par supenih kašika šećera kao za šerbet ili karamel da bude boje meda (livadskog, recimo), doda se voda da se to lepo istopi, sve isto kao kad se pravi šerbet
2. Kad je šerbet gotov, dodati litar vode, promešati
3. Dodati litar alkohola 96% (etil, denaturisani)
4. Promešati, rashladiti
5. Konzumirati

Probao u vojsci sa docom koji je vodio ambulantu, original Vekija! Za zimske dane ubilo se! drunken

P.S.
Joco, da li bi moglo ovo da se podvede pod kategoriju koktela? Razz
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 0:42

Kod nas imaš absint od 55% najjači ja mislim. Ne pije se NIKADA čist, zato što oštećuje organizam zbog prevelike koncetracije alkohola.

@Zoki
Može samo pod kategoriju otrova Evil or Very Mad No
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 0:51

100ka ::
Kod nas imaš absint od 55% najjači ja mislim. Ne pije se NIKADA čist, zato što oštećuje organizam zbog prevelike koncetracije alkohola.

@Zoki
Može samo pod kategoriju otrova Evil or Very Mad No
E moramo te nauciti na pice,te zenske koktelcice da batalis.Ovo cudo sto zoki pominje smo mi pili al bez secera tj Skuvamo na resou 2dl vode a litar alkohola,ako ima mali vinjacic (unuce) za radi arome super ako nema nista...Ih milina da pijes...Ma i cist alkohol u malim kolicinama smo pijuckali bez ozbiljnih posledica (bar se nadam)
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 1:53

100ka ::
@Zoki Može samo pod kategoriju otrova Evil or Very Mad No
Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Ništa na tom kursu nisi naučio! Evil or Very Mad
Ili nisi ukapirao da je etil alkohol u pitanju?
Bilo koje piće koje si naveo prethodno ima primese metil alkohola (u većoj ili manjoj meri) da ne govorimo o "Zozovači"...
Tzv., "domaće" rakije treba piti samo kad propratiš proces pravljenja - retko ko odvaja "prvenac", ili, ako ga odvoji - posle ga vrati u rakiju pošto je od toga "jača"! A to je (gotovo) čisti metil alkohol (ubija direktno!)! Oni malo pametniji ga ostavljaju kao tečnost za pranje šoferki ili daju ženi za brisanje prozora...

Jedino u najčistijim viskijima ili burbonima se metil nalazi u tragovima zbog samog procesa destilacije i kasnije filtracije. Primera radi, neki od najcenjenijih burbona prolazi po završenoj destilaciji kroz sloj javorovog ćumura debljine nekoliko metara pri čemu se najveći deo otrova zadrži u ćumuru (sistem gas maske) a usput i dobija onu jantarnu boju...

Zašto je najbolje piti votku (vodka)? Zato što je to (relativno) čisti etil pomešan sa vodom (kao moj recept samo bez šerbeta).

A domaće brlje, daskovače i slično su prilično smrtonosne, posebno u većim količinama...

Naravno, ako šineš dve kile čistog etila, ubićeš se sigurno ali se tu radi o nedostaku krvi u alkoholu koji teče venama... Mislim da je svetska rekorderka neka žena (Poljakinja ako se ne varam) sa 9,2 promila ili tako nešto - preživela je! Inače se smatra da je 4 promila već letalna doza...

Živeli!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 3:39

@Laki nada poslednja umire, mnogo posle onih koji piju pravljeni "alkohol"!
U poslednje vreme više pijem žestinu od ostalih pića, ali je uvek gasim vodom. Sve što ima više od 20 ili 25% alkohola (zaboravio sam) oštećuje želudac.


Zoki znam da je alkohol u pićima etil alkohol koji u manjim količinama ima možda čak i lekovito dejstvo po ljudski organizam, takođe znam da ono zbog čega su se ljudi trovali zozovačom je bio metil alkohol.
Industrijski alkohol koji ti pominješ se dobija pitaj boga od čega i pitaj boga kako, zato ne bih voleo da ga pijem. Jedan gospodin tvojih godina mi je pričao kako su na ratištu pekli rakiju (pre bih rekao vodku) od hleba (to Rusi zovu samogon) i sve je bilo super dok su u vodu imali lika koji je bio tehnolog u Rubinu. Kad je taj lik otišo na drugi položaj počeli su da se truju Sad
Inače jedna Amerikanac kog je usvojila srpska porodicau SAD-u mi je pričao pre par godina da oni njihovi brđani (rednecks) peku rakiju od kukuruza koj se zove "moonshine". To je tradicija iz doba prohibicije. Problem je što su im kotlovi lemljeni olovom, pa ta njihovam "mesecovača" ima lepe primese Pb-a u sebi, a brđani riknjavaju između 45 i 55 godine života od posledica torvanja olovom Sad

Burboni i Jack Daniels nisu isto evo i objašnjenja zašto:
Citat :
Jack Daniels and George Dickel are filtered though 10 feet of sugar maple charcoal BEFORE aging which is what makes them not bourbon. Ezra and others are filtered though minimal amounts of charcoal(most likely activated charcoal) AFTER aging.
Maznuto odavde
http://www.straightbourbon.com/forums/showthread.php?t=5196
Za one koji ne znaju engleski piše da su Jack Daniels (koji nije burbon iako je made in USA) i neki George Dickel (nikad čuo) filtrirani kroz 10 stopa (3.05m) ćumura od kanadskog javora* PRE odležavanja u burićima čime ne bivaju burboni. Ezra (ni za ovaj nisam čuo) i ostali su filtrirani kroz male količine uglja (najverovatnije aktivnog uglja) POSLE odležavanja u burićima.
*kanadski javor se koristi za dobijanje šećernog sirupa tako što mu se zaseca kora i skuplja se u neke posudice sok koji iscuri. Ameri to mažu na leba i zovu "maple syrup" (javorov sirup).

J.Daniels ima onaj lepi blago slatkasti ukus drugačiji od svih viskija (Whiskey ili Whisky zavisno od toga da li su irski, škotski, kanadski...) i burbona zahvaljujući ćumuru od kanadskog (slatkog) javora. Većina viskija ima onaj ukus kao da pijete papir zbog uglja kroz koji su filtrirani po odležavanju. Boja koju ti spominješ se dobija na 2 načina. Prvi je odležavanje u burićima (mnogo skupo za msaovnu proizvodnju)

Inače u jednoj epizodi Myth busters-a testirali su mit da li je kvalitetna vodka dobijena prepecanjem više puta ili samo filtiranjem. Pošto nisu imali pecaru koristili su gotovu vodku. Kupili su 2 vrste vodke jednu jeftinu i drugu premijum kavliteta. Onda su bokal-fileter za vodu, pošto on radi na pricipu aktivnog uglja, uptrebili za filtriranje krš vodke.
Zatim su u jednu čašu sipali premijum vodku u jednu su sipali jeftinu, a u ostalih 6 su sipali krš vodku filtirranu za po jednu filtraciju više.
Čika koji je neki stručnjak za cirku je ocenio sve vodke po redosledu i na kraju im rekao da ako filtiriraju lošu vodku mogu da je poboljšaju, ali neće dobiti vodku vrhunskog kvaliteta Wink
Evo i tog videa.
https://www.youtube.com/watch?v=kO077nu2m5E

P.S. https://www.youtube.com/watch?v=2H9pyBEKROc
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 8:20

Eh mladosti pusta.........željo neispunjena Very Happy Very Happy Very Happy Wink
Kažu da baja nije nikad koristio čašu...

Tečnost za grejanje u hladnim danima Rokenrol31862

Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 9:03

100ka ::
pa ta njihovam "mesecovača" ima lepe primese Pb-a u sebi, a brđani riknjavaju između 45 i 55 godine života od posledica torvanja olovom Sad
Eto dokaza da je krajnje opasno i nezdravo stavljati olovo na nimfe! Pisao ja i pisao ali ne vredi...
Sve nam se to vrati, pre ili kasnije! Evil or Very Mad

Inače, sva veštačka pića (ima li prirodnih?) se prave isključivo od etil alkohola (etanol) (formula C2H5OH), no (Srbija zemlja pod šljivama!) ponekad neka fabrika za proizvodnju "vatrene vode" pogreši pa pazari poneku cisternu metil alkohola, omakne se... (Metanol iliti metil je jeftiniji...)

Inače, metanol (metil alkohol) (formula CH3OH) već u količini od 30 ml može ubiti ili trajno oslepeti čoveka. Ništa ne brini, ima ga garantovano u svakoj "domaćoj" radži u većoj ili manjoj meri. Manje ga ima u onoj koju seoski alhemičar peče za sebe a u onoj za prodaju ga ima više... Pa kad neki alkos rikne i kažu da ga je "ubio alkohol" to je potpuno tačno i jeste ga ubio alkohol ali metil... No, ionako je bio alkos pa nema veze... Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
perafly
Green drake
Green drake
perafly


Broj poruka : 119
Godina : 53
Location : Valjevo
Datum upisa : 28.04.2010

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 11:57

Pio sam dosta vrsta viskija i rakija ,ali mi je "JOHNY WALKER " ostao u najlepšem sećanju i mirisu.
On ide direkt u venu ,ni u noge ni u glavu već uzburka krv.Joooj
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 12:10

perafly ::
Pio sam dosta vrsta viskija i rakija ,ali mi je "JOHNY WALKER " ostao u najlepšem sećanju i mirisu.
On ide direkt u venu ,ni u noge ni u glavu već uzburka krv.Joooj
Bravo Pero, moj čovek!
Ali, ono koje "devojačku sreću kvari", moraju se konzumirati vanilice uz njega! I to ne one kupovne, "metalne" nego domaće sas mast (ono što su nam mame, bake i ostale članice porodice nekad davno pravile), prhke, sa džemom od kajsija, malo odstojalim - da potamni i postane želatinozan... Mljac! tongue geek Pošla mi voda na usta!

I to isključivo uz "Šetača", ako nisi probao - probaj: neponovljiva simbioza ukusa i mirsa!


Poslednji izmenio ZORAN R. dana Pet 29 Okt 2010 - 13:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 13:47

Ma medicinar,popnes se na naj visu zgradu ili brdo,rasprsiti ga sa pumpicom za rasprsivanje npr tecnosti za pranje stakla i lepo i jako onjusiti maglu tog medicinara.jeftina a ubitacno delotvorna primena za zagrevanje ili patosiranje Kako kome Twisted Evil
Ps-medicinar (medicinski alkohol od 98)
ma svaki alkohol je lek,pa sam apsint je bio lek nekad davno,cak i ove domace brlje su sluzile kao lek.Ali sve u umerenim kolicinama.
prica mi cale 3 lika usle u neku ''hrvatsku" kucu u podrumu naravno izobilje vina,iz nje nisu izasli 12 sati,,,epilog sa uvidjaja kad je dosao i moj cale 1 mrtav (pijani pucali rafalima u plafon,i rikoset u celo) 2 komirana od alkohola,nekakvom analizom su utvrdili da je svaki popio preko 17l vina. drunken
Inace znam lika sto pije gajbu piva dnevno i tako mesec dana nista ne jede niti pije drugo,pa posle mesec normalno,i tako vec 20 i nesta godina,neki poremecaj zesci.
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 14:00

aca-laki ::
Inace znam lika sto pije gajbu piva dnevno i tako mesec dana nista ne jede niti pije drugo,pa posle mesec normalno,i tako vec 20 i nesta godina,neki poremecaj zesci.
Dakle stvarno, ova omladina...!
Pa zar nisi čuo za post na vodi crni Laki?!?
Jedino što su čoveku isključili vodu pošto nije plaćao pa mora da posti na pivu!
Slušaj, da se mora postiti i ja bi izabrao ovu varijantu sa pivom, tečno je, nema veze...! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
perafly
Green drake
Green drake
perafly


Broj poruka : 119
Godina : 53
Location : Valjevo
Datum upisa : 28.04.2010

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 14:39

Moj prijatelj iz Užica nikad ,ali baš nikad ne pije vodu ,kad je žedan pije pivo a inače sve ostalo drunken ,ali bez zezanja,pa pio je erazblažen alkohol sa malo limuna da ubije krizu.
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 14:57

perafly ::
Moj prijatelj iz Užica nikad ,ali baš nikad ne pije vodu ,kad je žedan pije pivo a inače sve ostalo drunken ,ali bez zezanja,pa pio je erazblažen alkohol sa malo limuna da ubije krizu.
Pero,
Ti i Laki baš imate neku galeriju likova, pravi muzej "Madam Tiso" - svi "uvošteni"! Very Happy

Za bata Jocu da radi u veselijem okruženju:
http://www.elektronika.ba/602/mobile-bar-bar2d2/
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 16:01

Pa kako,oval lik jedino tako moze da zivi,nije to iz hira il navike,nego organizam mu jednostavno od jednom vise nije nista hteo da prihvata osim nama dragog piva,i to mesec dana,posle mesec dana normalno,pa opet....Cudo od coveka....
Pero ti prosvetari su cudo,moj razredni u srednjoj je bio sportski tip,kod njega kad pocne cas,svi trcimo do prve kafane da uhvatimo mesta za po vinjak Very Happy
Zoki pa ja samo ludaka u famili imam za izvoz + prijatelji + poznanici i komsije Twisted Evil
Pazi foru kad caletov stric i njegova zena piju po 5-7 litara spricera svaki dan,a nikad u zivotu ih niko nije video pijane.Takav neki obicaj.kad dodjes kod njih na slavu nazdravljas sa svakim ukucaninom i pijes na eks ovakvu casicu vina znaci prosek 4-5 puta ovakva casa samo dok se pozdravis drunken
Tečnost za grejanje u hladnim danima Bukara
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 16:08

Au brate,
Što reče onaj sinu u vicu: "Ćuti, kakva je žurka bila..." Very Happy
Odreci se bliže i dalje familije preko novina inače si nadrljao...! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 16:19

ZORAN R. ::
Au brate,
Što reče onaj sinu u vicu: "Ćuti, kakva je žurka bila..." Very Happy
Odreci se bliže i dalje familije preko novina inače si nadrljao...! Twisted Evil
neko nekog hoce,il oni mene il ja njih Very Happy ma dole je raj za vinopije,vino ko dusa,a ima ga kolko oces... cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptyPet 29 Okt 2010 - 17:02

Lele otvaranje ove teme je bio pun promašaj lol!

Zoki dobar ti ovaj R2D2 Smile
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima EmptySub 30 Okt 2010 - 11:23

Naravno da je tema promašaj kad se sve ovo dešava u virtuelnom svetu!

Ali da nam je nekoliko onih omanjih Lakijevih bardaklijica od po dva litra zapremine pa da zasednemo pored nekog bureta pa da opletemo po "tematici"...!

To bi bio rad! Garantujem da se do dna bureta ne bi setili šta beše tema! Jedino što treba znati kada stati... Mislim da je najpouzdaniji i najbezbedniji znak kad počnu prvi beli miševi da se pojavljuju... Ne valja čekati bele slonove pošto 'oće da izgazu...! drunken
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tečnost za grejanje u hladnim danima   Tečnost za grejanje u hladnim danima Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tečnost za grejanje u hladnim danima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Riblja pijaca :: Servis za pranje mozga-
Skoči na: