MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nacionalni park YELOWSTONE

Ići dole 
+8
bokac
aca-laki
fulcrum
100ka
ZORAN R.
Oholiver
pedjabg
vlajkoni
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nacionalni park YELOWSTONE   Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 EmptyNed 8 Okt 2017 - 22:27

100ka ::
Pitajte naše reprezentativce kako su oni prošli sa medvedima u Slovačkoj na S.P.
A šta je bilo sa medvedima, tj. reprezentativcima u Slovačkoj?
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nacionalni park YELOWSTONE   Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 EmptyPon 9 Okt 2017 - 14:53

Viđali su dosta njihovih tragova, a neki čak i same medvede. Taj deo Slovačke je nacionalni park pa su se mede namnožile poprilično.
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nacionalni park YELOWSTONE   Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 EmptyPon 9 Okt 2017 - 19:54

Da, to je kao i kod nas u nacionalnim parkovima. I kod nas se razmnožavaju. Sva tri, po ceo dan! Uglavnom protivprirodno. affraid
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nacionalni park YELOWSTONE   Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 EmptyUto 10 Okt 2017 - 4:27

Ahahhahaah.... Sad, cuo sam da na goliji ordinira cak 12 medveda.... Izgleda da su neki uboli pravu rupu Smile
A sto se slovacke tice, nismo videli nista samo su nas upozorili da vicemo pored reke. Cesh je ostao bez sudije na takmicenju, izasao im medved, sudija poceo da vristi i pobegao...a pobegao i medved....mucrni ceh ostao tako bez sudije Smile
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nacionalni park YELOWSTONE   Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 EmptyUto 10 Okt 2017 - 4:34

100ka ::
Šteta što pastrmke ne rade po košavi ka oi smuđ Very Happy
Stvarno prelepa priroda.

Peđa da li je tebi poznato zašto se ova riba zove ozimica?

Pitajte naše reprezentativce kako su oni prošli sa medvedima u Slovačkoj na S.P.
Jole radi itekako.... Stavi neke kopnenne insekte na tipet pa da vidis.... Npr mrav je uvek dobar izbor po jakom vetru Wink
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nacionalni park YELOWSTONE   Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 EmptyUto 10 Okt 2017 - 9:13

Oholiver ::
Ahahhahaah.... Sad, cuo sam da na goliji ordinira cak 12 medveda.... Izgleda da su neki uboli pravu rupu Smile
A sto se slovacke tice, nismo videli nista samo su nas upozorili da vicemo pored reke. Cesh je ostao bez sudije na takmicenju, izasao im medved, sudija poceo da vristi i pobegao...a pobegao i medved....mucrni ceh ostao tako bez sudije Smile
Vlado, Mislim da na Goliji više nema ni toliko humanoida (ljudi odavno nestade), a kamo li medveda, ali obzirom da nam sve ide zadnjih godina ovoliko na bolje, možda sam samo ja slabo informisan...To su verovatno za turiste preobučeni (delimično, imaju svoje prirodno "odelo"), namenski konkursom primljeni šumari Srbijašuma u Parku prirode "Golija".
E sad to oko prave rupe... Ovo su moderna vremena i danas nikad nisi siguran šta ko misli kad tako nešto kaže... Ali osim što sam slabo informisan, očigledno sam i staromodan, pregazilo me vreme. Ja sve u istu rupu gađam. Ne fali joj ništa.
A sudija je vrištanjem uradio jedinu ispravnu stvar u tom trenutku. Ja sam zadnji dan, od muke što sam sam na vodi, počeo naglas da pevam "Oj Jelo, Jelo, Jeleno, ne gazi seno košeno..." obe strofe koje znam. Da me neko čuo, došli bi tino-nino rendžeri, garant, pa na opservaciju. Al nemojte nikom da kažete da sam se usro. Zaj... bre, onoliko prostranstvo, ne znaš odakle mpže da te sastavi, a kad znam koliko je brži od mene i u vodi i na kopnu... Doduše, grizliji su veći od evropskih rođaka bar za trećinu, da je naš dobio bi šamarčinu... Ozebo sam i kad sam shvatio da me gleda ondatra iz vode, uz obalu na desetak metara od mene, nekako mi laknulo kad je otišla. Ovaj Balkan je bre pitomina za ono tamo. A verujem da je u Tatrama slično kao ovde, kad sam bio na Vahu pecali smo u okviru nekog sela i nemam stvarnu predstavu kako je gore visoko. Daće Bog da steknem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nacionalni park YELOWSTONE   Nacionalni park YELOWSTONE - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nacionalni park YELOWSTONE
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: