MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NImfa ili suva u 2010-toj??????

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

NImfa ili suva u 2010-toj?????? Empty
PočaljiNaslov: NImfa ili suva u 2010-toj??????   NImfa ili suva u 2010-toj?????? EmptySre 6 Okt 2010 - 1:07

Ovo je moja najgora godina,ubedljivo najmanje izlazaka,najmanje ulova i po broju i po gabaritima....naravno jedini plus je da sam mahom dobijao na suvu musicu!!!!!!!
Jos malo pa zimska pauza,par izlazaka na Drinu pod uslovom da vreme dozvoli i sledi rekapitulacija 2010-te godine,sta se postiglo,gde se moglo bolje,vise..
Sta i kako u 2011-oj godini...
Nimfa ili suva??????Pitanje koje pocinjem vrlo cesto sebi da muljam po glavi.
Sta sad?????Dokle da idem sa razmisljanjima...da cekam Galovicu petkom ili da probam da ovako cujem iskustva drugih..
Pozzzzzzzzzzzz drugari..
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

NImfa ili suva u 2010-toj?????? Empty
PočaljiNaslov: Re: NImfa ili suva u 2010-toj??????   NImfa ili suva u 2010-toj?????? EmptySre 6 Okt 2010 - 1:17

Hopper dropper (gde je dozvoljeno) Wink
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

NImfa ili suva u 2010-toj?????? Empty
PočaljiNaslov: Re: NImfa ili suva u 2010-toj??????   NImfa ili suva u 2010-toj?????? EmptySre 6 Okt 2010 - 1:41

Zavisi do mesta i dana,vremena i ostalh cuda.Ako nece na suvu,probam mokrom,ako nece probam nimfom,ako ni to bacim koji strimer (mada bez uspeha sa strimerima),,a ako nista od toga ne uspe,onda uzivanje u prirodi Cool
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

NImfa ili suva u 2010-toj?????? Empty
PočaljiNaslov: Re: NImfa ili suva u 2010-toj??????   NImfa ili suva u 2010-toj?????? EmptySre 6 Okt 2010 - 15:58

Ja mislim da je kafanica sigurica Very Happy

pecanje skoro uvek zapocinjem nimfama,pogotovu s'pocetka sezone, kako sezona odmice nimfu sve manje koristim... ali nimfa, je skoro uvek lovniji metod
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NImfa ili suva u 2010-toj?????? Empty
PočaljiNaslov: Re: NImfa ili suva u 2010-toj??????   NImfa ili suva u 2010-toj?????? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NImfa ili suva u 2010-toj??????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najlovnija nimfa
» Princ nimfa sbs
» Patkova nimfa
» Bosanska perdigones nimfa
» Slatka mala izvrnuta nimfa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Riblja pijaca :: Moji rekordi-
Skoči na: