MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Zapadna Morava

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
radezamora
Green drake
Green drake

Broj poruka : 194
Godina : 65
Datum upisa : 02.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Zapadna Morava   Sub 21 Jul 2018 - 21:24

у августу код мене само 3 дана са сунцем а температура  максимум 30 целзијусових/предвиђа нам интернет/, те данас некако преварих 3 испод мере по полумутној и великој води, ишао сам са намером да преварим неког још на мојој  реци а оно машине ме зезнуле - код моје куће река бистра. тако пецајући сетих се да сам после забране једном био на води јер сам имао неко кидање, мислим да је био белун, ипак да се као риболовци надамо доброј сезони.
иако имам подоста година имам једног старијег суграђанина који ме често поздравља са бистро али  се не виђамо одавно , да ли је то  неки знак ове мутне воде не знам/то је особа која је у три- четири села, после пензионисања а био је потпуковник  и настрадао од зрачења но ипак претекао, поправио на хиљаде веш машина,ел. шпорета, бојлера и других електро уређаја, без икакве надокнаде, без иједне попијене чаше пића осим воде, није везано за тему али нека знају људи да и  ово постоји-кад њега видим знам  за   право људско БИСТРО, дакле мој колега бициклиста; да додам да спремања  ђака и студената за испите било које врсте не наплаћује,  а и ово -његов отац,ратни заробљеник и месни богомољац,  био је особен човек, нпр.на свакодневно кошење је носио по 6 откованих коса, од рибе јео само сарагу-да се мало извадим за ову рибу јер одох предалеко/.
Nazad na vrh Ići dole

Zapadna Morava
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: